Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika izkak

izkak

#6707212 Napisano: 03.06.2020 14:58:07 w Czy informują/ informowali?
Czy Albedo dzwoniło już z ewentualnej rezerwy Bref w C4? Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6707025 Napisano: 02.06.2020 16:36:30 w SZUKAM....
dwaburekoty napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):Szukałam... info o biletach do KINA, które niedługo tracą ważność. Może ktoś też szuka, więc podsyłam takie info:
MULTIKINO: Termin ważności kuponów i kodów ważnych do 30.06.2020 zostanie wydłużony o czas zamknięcia kin np. jeżeli kina są zamknięte dwa miesiące, to termin ważności wydłużamy do 31.08.2020.
KINADS: W związku z epidemią koronawirusa i zamknięciem kin, ważność biletów tracących ją w tym okresie zostaje wydłużona o 30 dni od daty wznowienia działalności kin.
HELIOS: Kupony i zaproszenia, którym w trakcie zamknięcia kin mija termin ważności, zostaną przedłużone o okres, w którym kina będą nieczynne
CINEMA CITY: Wszystkie Karty Podarunkowe oraz Vouchery ważne na dzień 11.03 zostaną przedłużone o czas w którym kina były zamknięte. Prosimy o kontakt z nami po ponownym otwarciu kin.

Podsumowując emotka  Kinads wydłużają ważność voucherów o miesiąc od momentu otwarcia kin, a reszta o czas, w którym były zamknięte, czyli aktualnie to 2 miesiące


a niech mi ktoś wytłumaczy Heliosa... Jest napisane, że to dotyczy voucherów, których okres ważności MIJA W TRAKCIE kwarantanny. czyli jeśli działalność kin będzie wznowiona od np. 28.06, a ja mam voucher do 30.06, to i tak mam tylko 2 dni a wykorzystanie? mam nadzieję że nie... Ktoś coś więcej wie?

Mam taką samą sytuację - bilety ważne do 30.06. Pisałam do Heliosa i dostałam odpowiedź, że mam się kontaktować po wznowieniu działalności kina. Na chwilę obecną nie udzielają informacji o przedłużeniu ważności aktywnych voucherów. Podsumowując: nie wiadomo czy przedłużą czy nie  : Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6706581 Napisano: 31.05.2020 19:28:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

Mipioge7 napisał(a):

superloser napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kreatia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Oral B Carrefour... numer w smsie to numer transakcji z dołu czy numer wydruku z góry?Bo mam to i to na paragonie emotka  

Wykonać pracę konkursową polegającą na wysłaniu wiadomości SMS.Napisz śmieszną rymowankę o swoim ulubionym bohaterze(treść SMS-a zwana jest Pracą). Pracę należy poprzedzić prefiksem FSW i numerem transakcji(numer wydruku)

NR wydruku to górny  emotka

dzięki.
bo tak siedzę i się zastanawiam co napisać
na górze numer wydruku na dole transkacji i zmylili mnie emotka

Czyli ten z dołu?
Czy z góry ?
bo “nawias” zaprzecza

w ostateczności osobiscie napisałem ten z góry. Kiora chyba zawsze chce ten u góry.

Ja z kolei piszę dolny/ transakcji bo on jest podpisany jako nr transakcji. Toczka w toczkę jak w regulaminie, bo biorący udział w konkursie nie musi wiedzieć jaki numery lubi Kiora emotka

Koleżanka pytała u źródła (organizatora), dostała odpowiedź, że ma być numer z góry paragonu naprzeciwko daty zakupu, czyli nr wydruku. 

Rozumiem, że tam nie ma limitu znaków?  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6706113 Napisano: 29.05.2020 12:06:40 w SZUKAM....
Czy wasze bony do Euro-Sklepu są podbite pieczątką Smolara? Czy tylko jest nazwa sklepu i nr bonu z tyłu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6705873 Napisano: 28.05.2020 14:32:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Albedo wykonuje "drugie" połączenie na wcześniej nieodebrane? Czy raczej wysyła SMS z info (na koniec)?

Miałam dzisiaj drugie (Bref) Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6705381 Napisano: 26.05.2020 15:04:44 w Czy informują/ informowali?
Za jakie dni poszło Nestle z ITM? Informowali już za 22.05? Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6704544 Napisano: 22.05.2020 10:12:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewa36 napisał(a):

Kujawski z Lidla, w regulaminie jest ze produkt musi być dobrze opisany na paragonie, a u mnie obojętnie jaki nie kupię jest olej rzepakowy, czyli w przypadku wygranej trzeba będzie biegać po pieczątki? Jak jest u was na paragonach opisany?

"KUJAWSKI OLEJ RZEP. F   6,99 zł" = Kujawski 3 ziarna 750 ml emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6704378 Napisano: 21.05.2020 13:11:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cytrusek77 napisał(a):


Zadzwoniłam, mają sprawdzić  w bazie. Pani powiedziała, że konkurs jeszcze dzisiaj jest.

Cytrusek77 dostałaś już odpowiedź? Ja też nie dostałam zwrotki i nie wiem czy sms dotarł do albedowej bazy emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6703867 Napisano: 19.05.2020 11:10:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katake napisał(a):

Ktoś pisał do Avon w sprawie konkursu? Na jaki adres mailowy? Może ten [email protected] ?

Pisałam przez formularz na stronie https://www.avon.pl/kontakt i dostałam taką odpowiedź: 

Dziękuję za kontakt z nami. W celu sprawdzenia poprawności wysłaniazgłoszenia, bardzo proszę o sprawdzenie czy na stronie internetowej:
www.avonnawakacje.pl pojawia się zdjęcie pod formularzem zgłoszeń.
Oczywiście na stronie mojego zgłoszenia nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6703449 Napisano: 17.05.2020 11:00:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
takaja86 napisał(a):

izkak napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
Proszę o kontakt oosby które mają problem z wysłaniem zgłoszenia na konkurs AVON lub takie któym się to udało.

pozdrawiam
Krzysztof

Hej! Udało Ci się uzyskać odpowiedź od Avon lub wysłać zdjęcie? Ja też mam problem z dodaniem zgłoszenia  emotka

Hej sprobuj zmniejszyć zdjęcie poniżej 1mb wtedy idą bez problemu. Byc może chodziło im o wielkość do 1mb a nie do 10, nie wiem, ale u mnie poszlo dopiero poniżej 1 mb. Pozdrawiam

Dzięki! Avon odpisał mi, żeby obserwować galerię, jeśli zdjęcie tam będzie to znaczy, że się dodało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6703351 Napisano: 16.05.2020 11:11:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

Witam
Proszę o kontakt oosby które mają problem z wysłaniem zgłoszenia na konkurs AVON lub takie któym się to udało.

pozdrawiam
Krzysztof

Hej! Udało Ci się uzyskać odpowiedź od Avon lub wysłać zdjęcie? Ja też mam problem z dodaniem zgłoszenia  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6703150 Napisano: 15.05.2020 11:50:33 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

izkak napisał(a):

Na Bref w Biedronce wystarczy kupić jeden produkt (np. kulki)? Pytam, bo w regulaminie jest zakup produktów  https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-teraz-bref-czysci-cala-lazienke-w-sieci-biedronka.html#.Xr5Nr0RzSM8 

skoro nie ma kwoty, to wystarczy jeden produkt
uzyli produktów, bo tam sa albo zawieszki albo płyny czy spraye - także do wyboru

Dzięki, już mnie ogłupiają te regulaminy emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

izkak

#6703117 Napisano: 15.05.2020 10:10:56 w SZUKAM....
Na Bref w Biedronce wystarczy kupić jeden produkt (np. kulki)? Pytam, bo w regulaminie jest zakup produktów  https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-teraz-bref-czysci-cala-lazienke-w-sieci-biedronka.html#.Xr5Nr0RzSM8  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6702318 Napisano: 11.05.2020 13:20:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

Czy z Nairobii (konkurs w Hebe) wysyłali jakieś potwierdzenia otrzymania danych? emotka

Nic nie dostałam na wp. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

izkak

#6702019 Napisano: 09.05.2020 15:38:59 w SZUKAM....
29renata napisał(a):

izkak napisał(a):

Jak wypłacić 20 zł z Kaktusa?  emotka  W mailu informującym o wygranej nie ma żadnej instrukcji emotka  

W bankomacie Euronet wybrałam „Wypłata bez karty”, ustawiłam język polski, wpisałam nr kodu, wpisałam kwotę 20 zł, a na ekranie pojawił się komunikat, że można wybrać od 50 zł.  Co robię źle? Ten kod do wypłaty to BLIK? 

Nie  ze wszystkich bankomatów Euronetu można wypłacić wygrane 20 zł w tej loterii.  Żeby znaleźć taki bankomat, trzeba w wyszukiwarce na
stronie Euronetu zaznaczyć
"Loteria - Kaktus Shake", swoje województwo i miasto i kliknąć na "wyszukaj usługę":
https://euronet.pl/index.php?https://euronet.pl/index.php?m=maps&m_2=front&id=254

 29renata dziękuję! emotka Wyświetl w wątku >>
1 29renata 0

izkak

#6702002 Napisano: 09.05.2020 13:43:25 w SZUKAM....
Jak wypłacić 20 zł z Kaktusa? emotka  W mailu informującym o wygranej nie ma żadnej instrukcji emotka  

W bankomacie Euronet wybrałam „Wypłata bez karty”, ustawiłam język polski, wpisałam nr kodu, wpisałam kwotę 20 zł, a na ekranie pojawił się komunikat, że można wybrać od 50 zł.  Co robię źle? Ten kod do wypłaty to BLIK?  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6701890 Napisano: 08.05.2020 15:16:55 w SZUKAM....
estrelitta napisał(a):

Czy ktoś wie jakie rowery były do wygrania w Venus Hebe? 

Na plakacie jest ten: https://www.decathlon.pl/rower-miejski-elops-520-id_8378613.html 

Wyświetl w wątku >>

izkak

#6700243 Napisano: 30.04.2020 15:30:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewa36 napisał(a):

Czy czteropak Warki zalicza się jako 4 piwa? Na paragonie jest piwo warka 1 raz 9.99

To wróżenie z fusów, więc najlepiej zapytać organizatora. Jedne agencje akceptują taki zakup i traktują go tak jak 4 piwa, a inne stanowczo upierają się, że zgrzewka to jeden produkt emotka Najlepiej zapytać u źródła - mi raz nagroda przepadła za czteropak, więc warto skonsultować się z organizatorem przed wysłaniem zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>
1 madllen 0

izkak

#6700159 Napisano: 30.04.2020 11:15:31 w Czy informują/ informowali?
Czy były już wyniki z konkursu Poltino? emotka  Wydaje mi się, że widziałam gdzieś wpis na forum, ale nie jestem teraz pewna emotka
W bazie: https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-podziel-sie-swoim-apetytem.html#.XqqWv55zSM8 Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6699793 Napisano: 28.04.2020 16:15:01 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

jokan napisał(a):

izkak napisał(a):

Potrzebuję pilnie informacji  emotka  Czy na konkurs PGZ Kupiec można kupić Knorr lub Hellmann's, czy ma być Knorr Hellmann's? 

Kup dowolne produkty Knorr, Hellmann's za minimum 10 zł na jednym paragonie i zachowaj go.



a w regulaminie jest napisane tak"

dokonać w Czasie Trwania Konkursu zakupu w sklepach zrzeszonych w Grupie
Zakupowej Kupiec, za kwotę wynoszącą co najmniej 10 zł brutto na jednym paragonie
produktów promocyjnych i zachować oryginalny dowód zakupu.

Dzięki! Kupiłam dla świętego spokoju Knorr + Hellmann's, bo nie wiem co autor regulaminu miał na myśli. Wyświetl w wątku >>
0 0