Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika goralmac

goralmac

#6235729 Napisano: 01.08.2016 10:52:16 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję pociechy i życzę więcej takich wygranych. Wtedy wszyscy będziemy wygrani bo może ZUS nie padnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

goralmac

#6234933 Napisano: 29.07.2016 14:05:24 w SZUKAM....
@banka-manka napisał(a):

goralmac napisał(a):

Szukam dobrego przepisu na ciasto drożdżowe na pizze. Ktoś, coś?

Na cienkim, chrupkim spodzie, czy na puszystym?
Mam fajny przepis na cienkie, chrupkie ciasto. Tylko muszę odkopać w przepiśniku emotka

może być na cienkim Wyświetl w wątku >>
0 0

goralmac

#6234917 Napisano: 29.07.2016 13:39:48 w SZUKAM....
Szukam dobrego przepisu na ciasto drożdżowe na pizze. Ktoś, coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

goralmac

#6234875 Napisano: 29.07.2016 12:30:05 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że do urlopu jeszcze tydzień a czas jakby sie zatrzymal. Wyświetl w wątku >>
0 0

goralmac

#6234852 Napisano: 29.07.2016 11:56:46 w Wkurza mnie...
logos89 napisał(a):

goralmac napisał(a):

logos89 napisał(a):

dreamer napisał(a):

giulietta napisał(a):

nie mogę emotka widzisz dreamer jak to działa....? internet nie zapomina, a Twoje wypowiedzi, co do obrony takich wpisów "bzdur" są oderwane od rzeczywistości, naprawdę nie wiesz ile osób przez takie "bzdury" w sieci odebrało sobie życie... poczytaj w google, a się bardzo dużo dowiesz o konsekwencjach takich "bzdur"... 


Proszę Cię, za chwilę martyrologia tutaj sięgnie zenitu. Piszesz jakby to był co najmniej stalking. Odebranie sobie życia, bo ktoś oskarżył o współpracę z agencją? Jak słabą trzeba mieć wiarę w siebie? Ta 'afera' urosła do niebiańskiej rangi - nie wiedzieć czemu.

dokładnie, to raczej wykroczenie a nie przestępstwo emotka  

wykroczenie można zakończyć ukaraniem mandatem ale takie pomówienia są ścigane na wniosek poszkodowanego z kodeksu karnego wiec to jest już przestępstwo. Jeszcze dochodzi odszkodowanie z powództwa cywilnego i mamy już całość. A co do targania sie na wlasne życie to ludzie mają rozna psychikę. Jednego będą kopać, bić codziennie i nic sobie nie zrobi a inny popelni samobójstwo za to że ktoś wyzwal go na ulicy. To jest tak jak z mandatami za prędkość, że policja jest zła, że do kontroli nas zatrzymała, że mandat wlepili a przecież jechałem tylko 90 km/h a dopuszczalne jest 70km/h czyli znaczy że można, ale jak ktoś inny zabije kogoś z naszej rodziny jadąc 60km/h to do pierdla od razu. Moje zdanie jest takie. Jest to przestępstwo więc jezeli ktoś został urażony lub zostały naruszone jego dobra osobiste to powinien to zgłosić bo to jego dotyczy a nikogo innego i nie powinien go do tego zniechęcać. Poza tym inni tez powinni tego co takie bzdury pisze piętnować. Oglądając w tv program o tym że w rodzinie cos sie stalo dziecku, rodzice bili itp. każdy zwas sobie pewnie myśli "a gdzie byli sąsiedzi? Czemu nikt tego nie zglosil? Ja bym zgłosił na pewno?", ale jak takim artykułem ktoś lamie prawo to niektórzy"a po co to zgłaszać? Przecież nikomu nic sie nie stalo." I to przestępstwo i to więc zgłaszajmy i jedno i drugie.

ta... tyle, że za wykroczenie może by coś dostał a jeśli chodzi o przestępstwo to w rezultacie odmówią wszczęcia dochodzenia w sprawie lub umorzą postępowanie ze względu na niewystarczające dane , czyn nie zawiera znamion czynu zabronionego lub nie zostały spełnione wszystkie przesłanki czynu itp. 

czy zostały spełnione czy nie i czy odrzucą to prokuratorowi oceniać. Poza tym jest jeszcze prokurator generalny i MS. Na końcu tv gdyby ktoś chciał. Ale sprawa prosta do wygrania. Wyświetl w wątku >>
0 0

goralmac

#6234846 Napisano: 29.07.2016 11:51:23 w Wkurza mnie...
logos98 poczytaj sobie na ten temat to może się czegoś nauczysz. Strat materialnych być nie musi. Wystarczy że został nadszarpnięty Twój wizerunek i dobro osobiste. To wystarczy. Ciekawy jestem jak byś się czuł/a gdyby ktoś napisał na Twój temat taki artykuł a byś pracował/a w dużej korporacji. Już to widzę jak ktoś czyta taki artykuł i z prędkością światła się roznosi plotka po pracy. Nawet w kiblu by patrzyli jak na złodzieja. A do tego kontrahent przychodzi do firmy i widzi z oddali że szeregowy pracownik danej firmy( już nie mówię o dyrektorach lub właścicielach) to jeden wielki oszust. Pierwsze co to bym sie zapytal o tego pracownika a później dziesięć razy zastanowił czy podpisać kontrakt. Wyświetl w wątku >>

goralmac

#6234828 Napisano: 29.07.2016 11:34:51 w Wkurza mnie...
logos89 napisał(a):

dreamer napisał(a):

giulietta napisał(a):

nie mogę emotka widzisz dreamer jak to działa....? internet nie zapomina, a Twoje wypowiedzi, co do obrony takich wpisów "bzdur" są oderwane od rzeczywistości, naprawdę nie wiesz ile osób przez takie "bzdury" w sieci odebrało sobie życie... poczytaj w google, a się bardzo dużo dowiesz o konsekwencjach takich "bzdur"... 


Proszę Cię, za chwilę martyrologia tutaj sięgnie zenitu. Piszesz jakby to był co najmniej stalking. Odebranie sobie życia, bo ktoś oskarżył o współpracę z agencją? Jak słabą trzeba mieć wiarę w siebie? Ta 'afera' urosła do niebiańskiej rangi - nie wiedzieć czemu.

dokładnie, to raczej wykroczenie a nie przestępstwo emotka  

wykroczenie można zakończyć ukaraniem mandatem ale takie pomówienia są ścigane na wniosek poszkodowanego z kodeksu karnego wiec to jest już przestępstwo. Jeszcze dochodzi odszkodowanie z powództwa cywilnego i mamy już całość. A co do targania sie na wlasne życie to ludzie mają rozna psychikę. Jednego będą kopać, bić codziennie i nic sobie nie zrobi a inny popelni samobójstwo za to że ktoś wyzwal go na ulicy. To jest tak jak z mandatami za prędkość, że policja jest zła, że do kontroli nas zatrzymała, że mandat wlepili a przecież jechałem tylko 90 km/h a dopuszczalne jest 70km/h czyli znaczy że można, ale jak ktoś inny zabije kogoś z naszej rodziny jadąc 60km/h to do pierdla od razu. Moje zdanie jest takie. Jest to przestępstwo więc jezeli ktoś został urażony lub zostały naruszone jego dobra osobiste to powinien to zgłosić bo to jego dotyczy a nikogo innego i nie powinien go do tego zniechęcać. Poza tym inni tez powinni tego co takie bzdury pisze piętnować. Oglądając w tv program o tym że w rodzinie cos sie stalo dziecku, rodzice bili itp. każdy zwas sobie pewnie myśli "a gdzie byli sąsiedzi? Czemu nikt tego nie zglosil? Ja bym zgłosił na pewno?", ale jak takim artykułem ktoś lamie prawo to niektórzy"a po co to zgłaszać? Przecież nikomu nic sie nie stalo." I to przestępstwo i to więc zgłaszajmy i jedno i drugie. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

goralmac

#6234442 Napisano: 28.07.2016 15:22:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A skąd agencja ma mieć takie info? Ja mam Tel na abonament nie na siebie a jak coś wygram na niego to swoje dane podaję i nagrody przychodzą. Wyświetl w wątku >>
0 0

goralmac

#6234400 Napisano: 28.07.2016 14:22:02 w Czy informują/ informowali?
Ooooooooooo. Ja patrzylem na ten regulamin na który przenosi z e-konka. Nie wiedziałem że zrobili inny. Czyli nie wszystko stracone i jeszcze mogę wygrać? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

goralmac

#6234393 Napisano: 28.07.2016 14:11:39 w Czy informują/ informowali?
To mamy dwa różne regulaminy.
§ 7. Rozstrzygnięcie Konkursu 1. 2. 3. Organizator powołuje jury konkursowe, złożone z 3 osób (dalej: „Jury”). Zadaniem Jury jest czuwanie nad przeprowadzeniem Konkursu zgodnie z postanowieniami Regulaminu oraz wyłonienie laureatów nagród, o których mowa w § 6. Jury dokonuje rozstrzygnięcia Konkursu, wybierając 104 odpowiedzi na pytanie konkursowe, które Jury uzna za kolejno najlepsze w oparciu o kryteria oryginalności, indywidualności, kreatywności oraz przydatności dla celów marketingowych. Uczestnicy, którzy zgłosili do Konkursu wyłonione w ten sposób odpowiedzi na zadanie konkursowe, stają się laureatami Nagroda I Stopnia, Nagrody II Stopnia albo Nagrody III Stopnia – odpowiednio do werdyktu Jury. Jury wyda werdykt do dnia 21.07.2016 r. (rozstrzygnięcie Konkursu). § 8. Ogłoszenie wyników Konkursu 1. 2. Laureaci Konkursu są informowani o przyznaniu nagrody poprzez wiadomość SMS wysłaną na numer telefonu komórkowego, z którego dokonano zgłoszenia, w terminie do 2 dni roboczych od dnia rozstrzygnięcia Konkursu Wyświetl w wątku >>
0 0

goralmac

#6234382 Napisano: 28.07.2016 13:53:27 w Czy informują/ informowali?
Lirene z itm już pozamiatane. Sprawdźcie reg. Wybór 21.07., powiadamianie 2 dni robocze od wyboru. Wyświetl w wątku >>
0 0

goralmac

#6234253 Napisano: 28.07.2016 10:29:38 w Zjazd e-konkursowiczów
Zaczynamy podziały robić na starych i nowych? To ja w takim razie chętnie sie spotkam ze wszystkimi powyżej wzrostu 1,75m i tylko ci z prostymi nosami. Resztę wykluczam. Wyświetl w wątku >>

goralmac

#6234230 Napisano: 28.07.2016 10:09:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dobrze że nadzieja umiera ostatnia a jeszcze nikt główną się nie chwalił z Karlsbada. Więc czekam. A na razie nic nic nic Wyświetl w wątku >>
0 0

goralmac

#6234224 Napisano: 28.07.2016 10:07:18 w Zjazd e-konkursowiczów
dla mnie może być jeszcze na Podlasiu to od razu małą u teściów zostawimy. Wyświetl w wątku >>
0 0

goralmac

#6234180 Napisano: 28.07.2016 07:54:51 w SZUKAM....

goralmac

#6234175 Napisano: 28.07.2016 07:32:08 w SZUKAM....
Szukam kto ma oświadczenie z familijnych z itm od smolara, bo ja tego znaleźć nie mogę. Czy znajdzie się jakaś dobra dusza i na maila mi wyśle? Wyświetl w wątku >>
0 0

goralmac

#6234118 Napisano: 27.07.2016 22:17:43 w Zjazd e-konkursowiczów
koala33 napisał(a):

Czuję, że nikt mnie nie wesprze, ale... może nad morze? emotka Wiem, morze nie na na Śląsku. Ja to chyba dalej mieć nie mogłam... ale i tak chętnie wpadnę, najlepiej pod koniec sierpnia, wrzesień pod znakiem zapytania. A im bliżej morza, tym wpadnę chętniej i szybciej. emotka

Pierwsze plany zjazdu a już o wpadaniu mowa. Ja się postaram i może sprzedam dzieciaka gdzieś i drugą połówkę zabiorę ale bez wpadania. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

goralmac

#6233727 Napisano: 27.07.2016 13:54:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
figami napisał(a):

Bon 100 zł do Intermarche "Rodzinne wakacje"

a o której do ciebie dzwonili? Wyświetl w wątku >>
0 0

goralmac

#6233714 Napisano: 27.07.2016 13:28:18 w NA CO CZEKAMY?
zaczytana-pola napisał(a):

Żabka Lech- do 3.08 tel
Żabka Pudliszki- 9.08+ 5dr= 17.08 tel
Natura Formatic Segway- 15.07+ 7d= 22.07
Carrefour - Wygraj rower z NIVEA! 30 dni roboczych od 27.06. na telefoniczne poinformowanie (do 05.08)
ITM Crunchips- 10.07+ 30dr= 19.08
Budżet Kaufland TQG- 18.07+ 10d= 28.07
Nivea Super-Pharm- 29.06+ 30 dr= 10.08
Pielęgnuj bliskość z Nivea w Drogeria Natura 6.07+ 30dr= 17.08
Neutrogena C4- 20.07+ 7d= 27.07
Carrefour Lech Free-  do 26.07
Jedź z rodziną na wakacje! KAUFLAND- 8.08+ 7dr= 18.08
BIC HEBE 19.08+ 2d= 21.08
Nivea TESCO- 29.07 ( strona internetowa)
Garnier Biedronka- do 26.07 SMS
ITM Lirene- do 27.07

podajcie w komentarzach co jeszcze się zakończyło, to dodam

ITM Crunchips do 22.08 bo 15.08 to święto narodowe Wyświetl w wątku >>
0 0

goralmac

#6233576 Napisano: 27.07.2016 10:28:15 w Zjazd e-konkursowiczów
Ja może być cały sierpień a we wrześniu to jeszcze nie wiem. Poligon mam. Najchętniej mazury, ew. Trójmiasto. Wyświetl w wątku >>
0 0