Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kreatywny17

kreatywny17

#7167284 Napisano: 30.03.2024 06:49:24 w Żabka
Catcat napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy w Waszych pobliskich Żabkach też nie widzicie nigdzie Prosecco Lamia?

Tak. W tej do której mam najbliżej pustki.

Byłem w pięciu wszędzie brak Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatywny17

#7163568 Napisano: 10.03.2024 23:29:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ma ktoś problem z wysłaniem zgłoszenia Lorenz Aldi? Zaraz po 22, wszystko szło ok, teraz już ponad pół godziny wysyła i wysłać nie może, z różnych przeglądarek, różnych sprzętów, a nawet dostawców internetu... Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatywny17

#7161352 Napisano: 27.02.2024 00:06:36 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Henkel Auchan Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatywny17

#7160994 Napisano: 25.02.2024 04:33:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

zof83 napisał(a):

inska napisał(a):

kreatywny17 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Madzia88 napisał(a):

Te zelazka to z konkursu co się zakonczył 2 dni temu....

Tak

Pewnie komuś jakiś urlop się szykował, bo ekspresowo rozwiązali

Podejrzewam, że to nie urlop tylko tak to sobie sprytnie wykombinowali. Z numerów Orange nie dochodziły zwrotki pod koniec konkursy, dużo osób w związku z tym pisało do nich, więc najłatwiej już zrobić wyniki niż rozpatrywać reklamacje, przecież przyznanych nagród już nie odbiorą, zresztą mailowo wyraźnie napisali, że to nie ich problem emotka  
A, że przez Orange w tym konkursie jestem sporo kasy i czasy do tyłu to już mój problem... Ach ten Orange.emotka

mam z Orange zwrotke z ostatniego dnia więc chyba nie w tym problem że to ten operator

Zwrotki nie dochodziły na zgłoszenia wysłane tuż przed 24-ta 😡

Ooo, a czy wygrał ktoś w ogóle teraz na numer Orange na kartę? U mnie wygrałem w Losie tylko dla numeru T-Mobile na kartę. A to ciekawe z tym numerem Orange. Czy miał ktoś problem z smsami na stary telefon? Może to tez zależy od aparatu. Mam starą Lumię - może to tez zależy od wygasania standardów sieci na starym telefonie? Sms wysłałem 18.02 i dostałem zwrotkę.

Stary, czy nowy to nie miało znaczenia, nie dochodziły i na nowe iPhone i na ośmioletnie Samsungi Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatywny17

#7160814 Napisano: 23.02.2024 15:12:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Madzia88 napisał(a):

Te zelazka to z konkursu co się zakonczył 2 dni temu....

Tak

Pewnie komuś jakiś urlop się szykował, bo ekspresowo rozwiązali

Podejrzewam, że to nie urlop tylko tak to sobie sprytnie wykombinowali. Z numerów Orange nie dochodziły zwrotki pod koniec konkursy, dużo osób w związku z tym pisało do nich, więc najłatwiej już zrobić wyniki niż rozpatrywać reklamacje, przecież przyznanych nagród już nie odbiorą, zresztą mailowo wyraźnie napisali, że to nie ich problem emotka  
A, że przez Orange w tym konkursie jestem sporo kasy i czasy do tyłu to już mój problem... Ach ten Orange.emotka Wyświetl w wątku >>
1 Credo89 0

kreatywny17

#7160594 Napisano: 22.02.2024 13:28:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marfiusza napisał(a):

Piszcie do nich! W grupie siła!

No chyba trzeba tak zrobić, mi też przed 4:00 zwrotki przyszły, że po terminie, również Orange Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatywny17

#7160516 Napisano: 22.02.2024 00:37:13 w Paragony na trwające konkursy
szukam paragonu Henkel Auchan w zamian za jakieś inne paragony, ewentualnie kupię Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatywny17

#7160515 Napisano: 22.02.2024 00:30:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy były zwrotni z RB z ITM? Bo coś chyba im się przycięło... Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatywny17

#7154827 Napisano: 24.01.2024 14:42:29 w Paragony na trwające konkursy
Kupię kilka paragonów Wawel ITM Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatywny17

#7152802 Napisano: 13.01.2024 02:15:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wie ktoś/sprawdzał, czy środki które przekazało Los Mejores na kartę wirtualną E.Leclerc wygasły z końcem poprzedniego roku, czy są dalej ważne, pod koniec grudnia była o tym dyskusja. Dzisiaj wieczorem wybieram się do sklepu więc sam się przekonam, ale wolałbym wiedzieć wcześniej na co liczyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatywny17

#7151029 Napisano: 04.01.2024 02:57:44 w Nasze wygrane w minionym roku
Po trzech latach niemal co do złotówki takich samych bardzo dobrych wyników przyszedł 2023 r, który do maja wyglądał na najgorszy w mojej historii, by od czerwca nieco drgnąć, a od lipca pocwałować aż do końca roku ku rekordowi i dla mnie świetnemu wynikowi. Z większych wygranych mogę się pochwalić dwoma kółkami (na wygranie samochodu ciągle czekam), a następne wakacje i jeszcze kolejne będą zagramaniczne i zrealizowane za bony, oczywiście było tego dużo więcej, ale to coś co na lata będę pamiętał. Nie to jednak w tym roku uznaję za największy sukces, bo po wielu razach "brania się za siebie" i zadbaniu o zdrowie na całego, w końcu to zrobiłem, schudłem ponad 30 kg, zacząłem biegać i mam już pierwszy maraton za sobą, co przy wysypujących się Milkach i Ley'sach z każdej szafki i zakamarku w domu można uznać za sukces w 100% konkursowy! Dziękuję Wam za ten rok, bo jesteście źródłem niesamowitej wiedzy z której czerpię każdego dnia i życzę Wam wszystkiego dobrego w 2024 roku! Wyświetl w wątku >>

kreatywny17

#7150277 Napisano: 30.12.2023 18:56:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatywny17 napisał(a):

Mi się wydaję, że to nie jest typowa karta jak za punkty zakupowe, bo żeby to ściągnąć z karty jak płaciłem to na godzinę zablokowałem kasę, do kasjerki z informacji przyszła kierowniczka, a kierowniczka jeszcze dzwoniła do informatyka jak to ściągnąć, z rozmowy wynikała, że do karty, jest podpięta jeszcze jakaś druga karta i to się inaczej ściąga niż normalnie, trzy razy musiałem wykładać z koszyka zakupy i trzy razy kasjerka je skanowała. Przy zwykłych płatnościach z karty za punkty podejrzewam, że takich cyrków nie ma, tym bardziej, że tych środków nawet nigdzie nie widać, w punkcie obsługi można się tylko dowiedzieć, czy się ma i ile:) Ale żeby się spytać do kiedy to jest ważne, to mi nie przyszło do głowy...

Teraz znalazłem wydruk z mojej płatności, ten który drukuje się do paragonu fiskalnego, są tam wyszczególnione "portfel punktowy" i "portfel gotówkowy", ten pierwszy to punkty i rabaty jakie można za to mieć jak dobrze czytam w regulaminie, natomiast ten portfel gotówkowy, o którym nigdzie żadnej wzmianki na necie nie mogę odszukać, to ta kasa którą dostaliśmy, na moje oko i przeczucie one są raczej bezpieczne przed zmianą roku i mam nadzieję, że się nie mylęemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatywny17

#7150270 Napisano: 30.12.2023 18:11:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mi się wydaję, że to nie jest typowa karta jak za punkty zakupowe, bo żeby to ściągnąć z karty jak płaciłem to na godzinę zablokowałem kasę, do kasjerki z informacji przyszła kierowniczka, a kierowniczka jeszcze dzwoniła do informatyka jak to ściągnąć, z rozmowy wynikała, że do karty, jest podpięta jeszcze jakaś druga karta i to się inaczej ściąga niż normalnie, trzy razy musiałem wykładać z koszyka zakupy i trzy razy kasjerka je skanowała. Przy zwykłych płatnościach z karty za punkty podejrzewam, że takich cyrków nie ma, tym bardziej, że tych środków nawet nigdzie nie widać, w punkcie obsługi można się tylko dowiedzieć, czy się ma i ile:) Ale żeby się spytać do kiedy to jest ważne, to mi nie przyszło do głowy... Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatywny17

#7150262 Napisano: 30.12.2023 17:30:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

asper01 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Blackie napisał(a):

Czesc:) Czy ktos wie, do kiedy sa wazne srodki na karcie Leclerc z konkursu „POWRÓT DO SZKOŁY”? Wygralam zasilenie karty, ale mam dosc daleko do sklepu a teraz zaczelam sie zastanawiac, czy srodki na karcie nie znikna z poczatkiem nowego roku.. Jesli ktos wie to prosba o info emotka  Dzieki

Masz rację. Te środki z Leclercowej karty trzeba wydać do końca roku. Jak dasz radę to jedź na zakupy.


No nawet nie żartujcie. Z czego to wynika, że do końca roku tylko?;/

Mam nadzieję, że to doładowanie z konkursu tak nie będzie działać emotka Bo ogólnie ta kasa za zakupy ( za każde 90 zł jest bodajże 4 zł) jest do wydania do końca roku. Nawet ostatnio jak robiłam zakupy, to facetka w kasie mi przypomniała (a miałam kilkadziesiąt zł), bo inaczej przepadnie.

No poważnie nie róbcie sobie jaj, żona na karcie ma jeszcze pełne 500 zł, a mi 170 zł zostało, aż nie wierzę, żeby one tylko 1 miesiąc były ważne Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatywny17

#7149423 Napisano: 23.12.2023 13:41:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
HO! HO! HO! Czy są tu jacyś grzeczni konkursowicze? Zobaczyłem właśnie, że mam do dzisiaj 2 kody na dowolny film w Multikinie ważny do końca dnia, zatem proszę kto pierwszy z grzecznych ten lepszy, a kto niegrzeczny niech się ogranie i też idzie do kina, a nie sprząta i gotujeemotka

SO14X03489765937 SO14X03489752679 Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatywny17

#7145403 Napisano: 08.12.2023 01:56:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

kreatywny17 napisał(a):

Czy w ostatni dzień, czyli 7.12 dochodziły zwrotne smsy z Perwoll Biedronki?

Z Plusa tuż przed północą były.

Oj niedobrze, mi na Orange kilka nie przyszło... Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatywny17

#7145400 Napisano: 08.12.2023 00:57:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w ostatni dzień, czyli 7.12 dochodziły zwrotne smsy z Perwoll Biedronki? Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatywny17

#7144869 Napisano: 06.12.2023 03:30:25 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy z konkursu "Powrót do szkoły" w E.Leclerc ktoś dostał doładowanie karty E.Leclerc? Zgodnie z regulaminem czas mieli do 30.11.2023  r Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatywny17

#7142398 Napisano: 27.11.2023 01:59:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonooka85 napisał(a):

ReneK napisał(a):

Dekasia napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Loteria  Rolmlecz, wygrał ktoś? Nie widziałam aby ktoś się chwalił. Tyle zgłoszeń i ciągle pudło

Puściłam 3 albo 4 zgłoszenia. Zawsze pudło i też miałam pytać, czy ktoś w ogóle u nich wygrał.

Wygrałam 12.11 ok godz 7 Głośnik!Ale póki co nie mam mnie na liście zwycięzców  emotka
Ale niejaki Pan MACIEJ.B to miał Mega Szczęście emotka  i ZEGAREK I 5 TYSIAKÓW!
Fiu fiu!!! można  pozazdrościć wyczucia w brameczkach  emotka

Puściłam kilka zgłoszeń i nic. Reszta paragonów leży - pokonały mnie te wieczka, które chcą na zdjęciach....

U mnie 22/0, a tak mi się ten zegarek marzył, jak mało co... Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatywny17

#7141144 Napisano: 21.11.2023 17:07:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pamiętałem, pamiętałem i w końcu zapomniałem. W niedzielę minęło mi 8 lat na forum emotka Dzięki Wam za wszystkoemotka Wyświetl w wątku >>