Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika @gnieszk@

@gnieszk@

#7132931 Napisano: 22.10.2023 12:31:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy do Bonduelle wystarczy opis "kukurydza złocista" czy to też im mało? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7132927 Napisano: 22.10.2023 12:22:09 w Paragony na trwające konkursy
team2sis napisał(a):

Kupie paragon do konkursu Somersby z żabki emotka

Tam jest potrzebny kod z aplikacji, nie paragon. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7132874 Napisano: 21.10.2023 21:16:44 w Paragony na trwające konkursy
Paragon Gratisobranie Kaufland zakup bez karty sprzedam za 15 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7132775 Napisano: 21.10.2023 11:48:58 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
olunka napisał(a):

czy Albedo wysyła krowy GLS?

Tak Wyświetl w wątku >>
1 olunka 0

@gnieszk@

#7132749 Napisano: 21.10.2023 10:12:32 w SZUKAM....
Czy GLS ma taką aplikację jak np. DPD? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7132608 Napisano: 20.10.2023 14:10:55 w Czy informują/ informowali?
maixys napisał(a):

gregory napisał(a):

Milka wielkie smakowanie to raczej poszło wszystko na raz? bo mało było nagród.
A Avanti z Lotos/Mol moze dzis poinformuje? jak myślicie?


Pokładam wielkie nadzieje w milce, i mam nadzieje że jeszcze nie wszystko wysłali? 

Szczerze wątpię, żeby kilka maili wysyłali przez pól dnia  emotka Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7132570 Napisano: 20.10.2023 13:12:48 w Gratulacje! Dla wygranych!
Kwiat Paproci Gratulacjeemotka Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7132537 Napisano: 20.10.2023 12:14:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Chlipu Chlipu Chlip  emotka Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

@gnieszk@

#7132406 Napisano: 19.10.2023 20:13:07 w Wkurza mnie...
halliday napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

bartez1357 napisał(a):

Wkurza mnie brak dostępności produktów, jeżeli chodzi o Żabkę. Odwiedziłem 4 i wcześniej nie było nigdzie Devarsa pod konkurs a teraz Actimel - towar widmo. U Was też tak słabo?

ktos zwiedził 10 żabek I bez efektu - actimela brak. Mnie się udało jeden dorwać.

to powiedź pracownikowi ze chcesz zakupić tego actimela to pewnie ci zamówi.


W Żabce to tak nie działa Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7132395 Napisano: 19.10.2023 19:25:12 w WC - rozmowy o wszystkim
DAIKOKU napisał(a):

GreenEK napisał(a):

kumulacja napisał(a):

zdesperowany_kot napisał(a):

Czy jest ktoś na forum kto leczy się u dentysty w ramach NFZ? Czy dentysta na fundusz zrobi mi estetyczną plombę? Byłem dziś u stomatologa na NFZ i kobieta mi powiedziała, że ona może mi zrobić tylko plombę metalową bo tylko takie są refundowaneemotka  czy to prawda? Ktoś może potwierdzić??

Szukaj innego stomatologa. I nie daj sobie wsadzić plomby amalgamatowej, bo jest szkodliwa.
https://www.medic...zkodliwe,3817,n,3713

Info od mojego stomatologa ok. 2 lata temu: na NFZ 'ładne' plomby to tylko na jedynki i dwójki...

zgadza się, leczenie zęba może być na NFZ, ale jeśli chcesz białą plombę to trzeba dopłacić. Dentyści kontraktujący z NFZ tak zrobią, ci prywatni - nie bo nie kontraktują i nikt im za leczenie nie zwróci.


Przecież ciemne plomby z amalgamatu zostały w ogóle wycofane jakiś rok temu.
https://www.rp.pl...z-tylko-biale-plomby Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7132368 Napisano: 19.10.2023 17:41:58 w Paragony na trwające konkursy
Paragon Gratisobranie 15 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7132318 Napisano: 19.10.2023 14:32:45 w Czy informują/ informowali?
Knoppers Żabka już był? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7132316 Napisano: 19.10.2023 14:31:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

madziulaa napisał(a):

Nie straszcie mnie. Ja wolałam wbić paragon na siebie (a zakupy robionę z kartą mojego chłopa) bo ma taką pracę, że nie jest w stanie odebrać telefonu. Nieważne, że dzisiaj okazało się, że nawet jak się nie odbierze to wysyłają smsy... xD

To się nie daj nastraszyć, w regulaminie nic nie ma na temat karty (użycia, posiadania, weryfikacji czy jest zgodna z nazwiskiem w zgłoszeniu). Jeśli nie ma w regulaminie, to nawet jak sobie sprawdzą, to na jakiej podstawie mają odebrać nagrodę? Co swoją drogą byłoby dla nich strzałem w kolano, z racji tego, że ludzie często korzystają z jednej karty na gospodarstwo domowe .


Przecież nikt tu nikogo nie straszy. Pytanie na forum dotyczyło tego dlaczego osoby, które chcą kupić paragon zaznaczają że interesuje je taki bez numeru karty i tyle. Niech każdy decyduje sobie sam co i jak zgłasza. Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7132306 Napisano: 19.10.2023 14:15:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

zdesperowany_kot napisał(a):

Dlaczego ludzie chcą kupować paragon na gratisobranie bez użytej karty Kaufland? To jakiś problem jeśli jej użyłem?? W regulaminie nie ma o tym mowy…

Teoretycznie nie ma o tym mowy w regulaminie. Ale z drugiej strony mogą łatwo sprawdzić na jakie dane jest zarejestrowana karta. Więc jeśli ktoś kupuje paragon woli zachować (być może nadmierną) ostrożność i chce paragon bez numeru karty. Jeśli natomiast sam zrobiłeś zakupy i zgłaszasz ten paragon na siebie to wszystko jest jak najbardziej ok.

Czy oni mogą sprawdzić na kogo jest zarejestrowana karta po czterech ostatnich cyfrach, które drukują się na paragonie? Czy do tego jest potrzebny pełny numer karty, który mogą mieć jedynie po wysłaniu takiej prośby?
Nie mam akurat z tym problemu, bo paragony mam ze swoich zakupów.
Ale toczy się tu rozmowa na temat tego, że mogą to weryfikować więc zastanawia mnie to w jaki sposób mogą to zrobić bez pełnego numeru karty.

Organizatorem jest Kaufland. Więc raczej mogą wszystko sobie zweryfikować po samym paragonie emotka

No właśnie Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7132297 Napisano: 19.10.2023 14:03:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zdesperowany_kot napisał(a):

Dlaczego ludzie chcą kupować paragon na gratisobranie bez użytej karty Kaufland? To jakiś problem jeśli jej użyłem?? W regulaminie nie ma o tym mowy…

Teoretycznie nie ma o tym mowy w regulaminie. Ale z drugiej strony mogą łatwo sprawdzić na jakie dane jest zarejestrowana karta. Więc jeśli ktoś kupuje paragon woli zachować (być może nadmierną) ostrożność i chce paragon bez numeru karty. Jeśli natomiast sam zrobiłeś zakupy i zgłaszasz ten paragon na siebie to wszystko jest jak najbardziej ok. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7132250 Napisano: 19.10.2023 12:21:17 w SZUKAM....
maverick napisał(a):

anaesth napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

anaesth napisał(a):

Szukam podpowiedzi, co warto kupić na loterię Vileda. Chciałabym mieć chociaż 1 los na główną emotka  ale jestem typem „gąbka do mycia naczyń po zużyciu awansuje na gąbkę do mycia zlewu”, do okien mam Karchera, do podłóg odkurzacz pionowy z końcówką do mycia, deski do prasowania nie używam emotka Totalnie nie wiem co kupić. Zapas gąbek i rękawiczek za 20zł?


Vileda ma dość drogie produkty. Zestaw dwóch gąbeczek + paczka ściereczek z mikrofibry (jakieś 3 sztuki) i już są dwie dyszki

Tak, widziałam te ściereczki, tylko nie wiem do czego je używać. Sprzatanie blatu w kuchni/stołu w jadalni? Taka ze mnie ch… pani domu emotka

Na ściereczkach się nie znam, ale jeżeli tak sobie rodzisz w jadalni, to z pewnością w innych pomieszczeniach wymiatasz emotka
szukam: potwierdzenia bądź zaprzeczenia czy tylko mi się wydaje, że ten wątek staje się wątkiem do pogaduch, a nie krótkiej odp na pytanie szukam i koniec dialogów emotka

Eeeej Mavericku Przecież anaesth szuka, gdzie może użyć tych ściereczek. Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

@gnieszk@

#7132218 Napisano: 19.10.2023 11:00:06 w Pomocy!!!!
dekr0pka napisał(a):

Pomocy! Czy ktoś korzystał już z karty upominkowej Orlen? Dostałam taką z promocji inPostu i dzisiaj nie umiałam sobie poradzić z nią przy płaceniu.
Teraz się zastanawiam, czy w ogóle jest aktywna, czy trzeba było ją aktywować, a cały list wyrzuciłam i nie pamiętam.


Trzeba powiedzieć że płacisz kartą podarunkową. Te co miałam trzeba było przeciągnąć przez pasek z boku terminala i nie trzeba ich było aktywować wcześniej. Wyświetl w wątku >>
1 dekr0pka 0

@gnieszk@

#7132216 Napisano: 19.10.2023 10:57:08 w SZUKAM....
anaesth napisał(a):

Szukam podpowiedzi, co warto kupić na loterię Vileda. Chciałabym mieć chociaż 1 los na główną emotka  ale jestem typem „gąbka do mycia naczyń po zużyciu awansuje na gąbkę do mycia zlewu”, do okien mam Karchera, do podłóg odkurzacz pionowy z końcówką do mycia, deski do prasowania nie używam emotka Totalnie nie wiem co kupić. Zapas gąbek i rękawiczek za 20zł?


Vileda ma dość drogie produkty. Zestaw dwóch gąbeczek + paczka ściereczek z mikrofibry (jakieś 3 sztuki) i już są dwie dyszki Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

@gnieszk@

#7132103 Napisano: 18.10.2023 21:09:39 w Paragony na trwające konkursy
Wedel ITM sprzedam za 10 zł. Dziś koniec konkursu Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7132030 Napisano: 18.10.2023 17:08:15 w SZUKAM....
29renata napisał(a):

Czy Kinder Joy Jajko niespodzianka bierze udział w Magicznej loterii? Może ktoś wie?

Nie Wyświetl w wątku >>
0 0