Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika @gnieszk@

@gnieszk@

#6467077 Napisano: 24.02.2018 22:33:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pakowa napisał(a):

Czy ma ktoś problem z odesłaniem danych i paragonu z konkursu Kaufland Wspólnie dbamy o świeżość Twoich ubrań? Po wypełnieniu i wysłaniu pojawia się biała strona i nic więcej.. taki formularz przeszedł ? czy ktoś ma/miał podobny problem?

Powinien pokazać się komunikat Dziękujemy za zgłoszenie (lub coś podobnego). Spróbuj jeszcze raz, najlepiej z innej przeglądarki. Jeśli za pierwszym razem przeszło to i tak nie da się wysłać powtórnie (będzie wtedy napisane już jest zarejestrowane zgłoszenie dla tego numeru). Wyświetl w wątku >>
1 pakowa 0

@gnieszk@

#6467013 Napisano: 24.02.2018 15:10:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lolzek napisał(a):

Czy ktoś mógłby mi podać stronę do wysyłki danych z konkursu TQG Kaufland "Wspólnie dbamy o świeżość waszych ubrań"? Ucieło mi smsa

https://e-kupon.info/kaufland/swiezosc.html Wyświetl w wątku >>
1 lolzek 0

@gnieszk@

#6467008 Napisano: 24.02.2018 14:57:45 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
andii napisał(a):

elotta napisał(a):

Kojarzy ktoś, jaki Activia ma najtańszy produkt?

a jest coś z ACTIVIą? jakiś konk? emotka

W zapowiedziach jest link. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6466868 Napisano: 23.02.2018 17:15:27 w Kaufland konkursy
agakaz2 napisał(a):

maryam napisał(a):

Halszka napisał(a):

Można zgłosić do loterii paragon zapłacony bonem?

oj, mam nadzieję że tak, ja zgłosiłam nie zastanawiając się nad tym.........

Chyba nie gdzieś widziałam zapis A przy zgłaszaniu paragonu zwracałam uwagę jaka płatność

Jest taki zapis w regulaminie? Nie mogę znaleźć.  Kurczę, myślałam, że to nie ma znaczenia... Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6466846 Napisano: 23.02.2018 16:42:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bon z loterii Nestle/ITM Unique One - Poczta Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6466562 Napisano: 22.02.2018 22:41:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katarynka-199 napisał(a):

staszek napisał(a):

katarynka-199 napisał(a):

yreks napisał(a):

W jakiej cenie jest paragon na orlen red bull?

10zl

U mnie 12 zł

Wybaczcie!! 
Mój błąd, faktycznie 12 zł. 
Za 10 zł była Coca-Cola. 
Przepraszam za wprowadzenie w błąd! 

Żaden błąd. 2 Red Bulle kosztują na Orlenie 10 zł (cena regularna 6,99/szt ale przy zakupie dwóch jest rabat) Jest zresztą info nawet na plakacie konkursowym. Kupowałam na kilku Orlenach i cena wszędzie była taka sama. Jeśli chodzi o Coca Colę wartość paragonu zależała od tego co było kupione. Spokojnie można było się zmieścić dużo poniżej 10 zł. Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#6466517 Napisano: 22.02.2018 19:07:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Stówka do Kauflandu emotka
Bardzo cieszy (zważywszy na  panującą ostatnio u mnie posuchę nagrodową)
TQGemotka Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#6465888 Napisano: 21.02.2018 13:09:08 w Połączenia nieodebrane
mariolakal napisał(a):

616220856 zbudził mnie dzisiaj dwa razy pomiędzy 9-tą a 10-tą... Ktoś coś ? 

https://www.nieznanynumer.pl/numer/616220856 Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#6465675 Napisano: 20.02.2018 19:46:03 w Czy informują/ informowali?
myszorka92 napisał(a):

pogubiłam się w tych wynikach z kauflanda... budżet informowali?

Jeszcze nie. Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#6465587 Napisano: 20.02.2018 16:42:45 w SZUKAM....
madzia1-s napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Wyslalam dzis zgloszenie na nic nac ale nie przyszedl mail emotka
Ktos dzisiaj mial taki probleem? Drugi raz nie moge zglosic bo pokazuje niewlasciwy nr para.gonu emotka
Do kogo pisac w tej sprawie?

Też tak miałam wczoraj, ale myślałam, że może zrobiłam literówkę w mailu.

masz jakiegos maila do tej agencji?

Nie, nie mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6465579 Napisano: 20.02.2018 16:19:48 w SZUKAM....
madzia1-s napisał(a):

Wyslalam dzis zgloszenie na nic nac ale nie przyszedl mail emotka
Ktos dzisiaj mial taki probleem? Drugi raz nie moge zglosic bo pokazuje niewlasciwy nr para.gonu emotka
Do kogo pisac w tej sprawie?

Też tak miałam wczoraj, ale myślałam, że może zrobiłam literówkę w mailu. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6465566 Napisano: 20.02.2018 15:56:12 w Kaufland konkursy
biokoo napisał(a):

mia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Do mnie przed chwila dzwonili drugi bon na ten sam sklep. Pani mi powiedziala ze jak w jakims sklepie nie wybrali hasla to bon przechodzi na nastepny sklep

Słucham??? emotka emotka emotka

to po cholere sa te regulaminy emotka

Ciekawe tylko co to oznacza -  czy nie wybrali dlatego, że hasła w danym sklepie były wprost beznadziejne czy dlatego, że w danym sklepie nie było żadnego zgłoszenia? Obie wersje są jakby nieco dziwne... Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

@gnieszk@

#6465562 Napisano: 20.02.2018 15:50:35 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

pioge7 napisał(a):

szukam gdzie na stronie ministerstwa finansów wypełnić PIT ONLINE. szukam i wchodząc wychodzą mi jakieś informacje bez formularza, tylko np. coś takiego: http://www.finans...eklaracje/formularze
szukam tylko formularza od minsiterstwa fnansów by móc rozliczyć 1% na co chce a nie mieć narzucone emotka

http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/e-deklaracje/formularze/pit
Są też darmowe programy, gdzie KRS można wpisać dowolny. Polecam e-pity. Bardzo łatwy w obsłudze.

Właśnie próbuję przez epity ale tu mam chyba narzuconą jakieś Amazonki w 1%. emotka
jak tata dostał pit 40A to się ma rozliczyć czy ZUS go już rozliczył? Zna się ktos?

Jest tam do góry Przekazanie 1% na rzecz OPP - "Wybierz inne OPP" Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6465557 Napisano: 20.02.2018 15:47:27 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

pioge7 napisał(a):

szukam gdzie na stronie ministerstwa finansów wypełnić PIT ONLINE. szukam i wchodząc wychodzą mi jakieś informacje bez formularza, tylko np. coś takiego: http://www.finans...eklaracje/formularze
szukam tylko formularza od minsiterstwa fnansów by móc rozliczyć 1% na co chce a nie mieć narzucone emotka

http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/e-deklaracje/formularze/pit
Są też darmowe programy, gdzie KRS można wpisać dowolny. Polecam e-pity. Bardzo łatwy w obsłudze.

Właśnie próbuję przez epity ale tu mam chyba narzuconą jakieś Amazonki w 1%. emotka
jak tata dostał pit 40A to się ma rozliczyć czy ZUS go już rozliczył? Zna się ktos?

Nie musi. Jest już rozliczony. Ale może, choćby po to, żeby przekazać 1 %. W e-pitach na pewno można zmienić KRS. Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#6465550 Napisano: 20.02.2018 15:43:24 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

szukam gdzie na stronie ministerstwa finansów wypełnić PIT ONLINE. szukam i wchodząc wychodzą mi jakieś informacje bez formularza, tylko np. coś takiego: http://www.finans...eklaracje/formularze
szukam tylko formularza od minsiterstwa fnansów by móc rozliczyć 1% na co chce a nie mieć narzucone emotka

http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/e-deklaracje/formularze/pit
Są też darmowe programy, gdzie KRS można wpisać dowolny. Polecam e-pity. Bardzo łatwy w obsłudze. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

@gnieszk@

#6464897 Napisano: 18.02.2018 18:50:52 w Wkurza mnie...
FBilona napisał(a):

Wkurza mnie, że często muszę się upominać o nagrodę, negocjować, mam problemy z realizacją kodów itp. Dzisiaj to już przegięcie. Pojechałam zrealizować 2 kody po 50 zł w Biedronce z promocji kont BZ WBK. Obłowiłam się i co? Przy kasie panika,że kodu to ona nie może przyjąć, kierownik zdziwiony jakby w XXI wieku oczekiwał,że WBK co miesiąc będzie mi produkować plastikowe karty. On nie ma żadnej informacji, nie pomógł mój e-mail z regulaminem. Do tego jeszcze taki strachliwy, że jak kasjerki pokombinowały i kody weszły TO KAZAŁ JE WYCOFAĆ I MUSIAŁAM ZAPŁACIĆ GOTÓWKĄ emotka

Wiele zależy od obsługujących osób. Nie tylko pod względem umiejętności ale przede wszystkim chęci. Ja na przykład sama osobiście przedarłam sobie bony do Lidla przy otwieraniu kopertyemotka . W jednym sklepie na widok sklejonego bonu kasjerka powiedziała, że absolutnie nie może go zrealizować i że nikt mi takiego bonu nie przyjmie. A w innym Lidlu pani właściwie się tylko zawahała, zapytała kierowniczki czy może taki przyjąć i okazało się, że nie ma problemu. Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#6464658 Napisano: 16.02.2018 22:13:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

Jak długo sie czeka na aktywacje karty z sidoluxa?

Kilka dni  (ja czekałam 4) od momentu kiedy do nich zadzwoniłaś/napisałaś. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6464656 Napisano: 16.02.2018 22:05:29 w SZUKAM....
mia napisał(a):

Mam nadzieję, że nie dostanę rykoszetem wchodząc między tak ożywione dyskusje... emotka
Szukam potwierdzenia, że bony w Polomarket już chodzą jak należy i można spokojnie udać się po żarełko. emotka

Ja dzisiaj płaciłam bez najmniejszego problemu. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

@gnieszk@

#6464207 Napisano: 15.02.2018 21:54:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)


W regulaminie ze strony konkursowej też jest 14.02 Wyświetl w wątku >>
1 calliope 0

@gnieszk@

#6464113 Napisano: 15.02.2018 18:06:29 w Biedronka
W jakiej cenie jest Surf? Wyświetl w wątku >>
0 0