Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika @gnieszk@

@gnieszk@

#6385647 Napisano: 02.08.2017 21:55:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Co Wy tam w Biedronce kupujecie na ten konkurs "I ja zostanę" Bic Kids emotka Byłam dziś w Biedronce we Wrocławiu i nie mogłam znaleźć żadnego produktu BIC emotka  

 U mnie są  takie osobne standy z produktami BIC. A tam -  długopisy, ołówki, gumki do ścierania , kredki, flamastry itp. Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#6384267 Napisano: 30.07.2017 15:05:53 w Dyskusje o loteriach
bruce napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

To zupełnie nie tak. Ustawienie to po prostu zgłoszenie. Twoje ustawienie to twój los. Losują jedno z nich, tak jakby losowali jeden ze zgłoszonych kodów. Rozumiesz?

Aaaaa emotka , czyli to nie ja wybieram ten układ butelkowy? emotka

Ty wybierasz i zgłaszasz. Nie wiem już jak wytłumaczyć emotka . Każde ustawienie ma pewnie swój ID i po prostu losują jedno. Nie uruchamiają tam jakiegoś "jednorękiego bandyty" bo by się być może zajechali zanim maszyna by ustawiła takie, które ktoś zgłosił w danym tygodniu. Jakie ustawienie zgłaszasz nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia. Zamiast nazwiska losują ustawienie (ale tylko ze zgłoszonych w danym tygodniu). Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#6384262 Napisano: 30.07.2017 15:00:42 w Dyskusje o loteriach
bruce napisał(a):

kermit napisał(a):

Ale nie rozumiem? Czemu bez sensu? Ustawienia muszą być unikatowe, bo organizator losuje jedno z nich. Jeśli dane jest już zajęte tworzysz sobie inne i je wysyłasz.

Nie bardzo wiem, jak to działa, bo nie brałam udziału (i raczej już nie wezmę), czytam tylko o zasadach z urywków wpisów tu zamieszczanych na forum, ale podchodzę do tego (może błędnie) na zasadzie Lotto - czy ja wiem? - przyśniły mi się szczęśliwe liczby w ilości sześć, mam przeczucie, że one dziś zgarną główną nagrodę, idę więc do kolektury i skreślam/wybieram dokładnie te liczby, bo mam taką ochotę.  I tu to samo: przyśniło mi się takie-a-takie ustawienie butelek (bo chyba tylko butelki się ustawia, bodajże reklama TV pokazywała emotka ), mam przeczucie, że to ustawienie zgarnie nagrodę główną, zatem je wybieram, bo mam taką ochotę, ale ... nie mogę, bo jest już zajęte... emotka

To zupełnie nie tak. Ustawienie to po prostu zgłoszenie. Twoje ustawienie to twój los. Losują jedno z nich, tak jakby losowali jeden ze zgłoszonych kodów. Rozumiesz? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

@gnieszk@

#6384253 Napisano: 30.07.2017 14:27:18 w Dyskusje o loteriach
awi napisał(a):

kermit napisał(a):

  Z ustawień danego tygodnia losowane jest jedno, zwycięskie. Czyli ze zgłoszeń danego tygodnia losują jedno.

Może się zdarzyć tak, że w tym samym tygodniu dwie (lub więcej) osób ułoży takie same ustawienia. Szanse na to są małe, no ale może się tak zdarzyć. I co wtedy zrobi organizator gdy takie ustawienie zostanie wylosowane?

Nie może się zdarzyć, gdyż ustawienia w danym tygodniu nie mogą się powtarzać (jeśli próbujesz wysłać takie, które ktoś już wcześniej zgłosił pojawia się  komunikat "to ustawienie jest już zajęte") Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#6384214 Napisano: 30.07.2017 11:12:53 w Smolar
barcza napisał(a):

Czy jest gdzieś wyniki z 2 u Smolara losowania o 100000 zł na stronie widzę tylko wyniki z 1 losowania

Na YT są wszystkie
https://www.youtube.com/results?search_query=si%C4%99gnij+po+100 Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6384071 Napisano: 29.07.2017 14:53:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 zł Nestle Pełne Ziarno emotka Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#6384064 Napisano: 29.07.2017 14:32:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

ale ustawiając sobie Ż grasz i o 300.000  i o 100 x 3.300 zł więc masz dodatkowo szansę na super kasę

  • Aby wziąć udział w cotygodniowym losowaniu 300 000 zł zarejestruj kod i stwórz własne ustawienie składające się z 7 ikon piwa Żywiec (wybranych z 13 możliwych wizerunków piw) od 8 czerwca do 16 sierpnia 2017r. Jeden poprawnie zarejestrowany kod to możliwość stworzenia jednego unikalnego w danym okresie ustawienia. Każdego dnia możesz rejestrować maksymalnie 5 kodów. Każdy zarejestrowany kod bierze również udział w losowaniu dodatkowym100 nagród po 3 300 zł.
  • Aby wziąć udział w losowaniu 100 nagród po 3 300 zł nie musisz tworzyć własnego ustawienia. Wystarczy, że zarejestrujesz kod od 8 czerwca do 23 sierpnia 2017r.

faktycznie tak, masz rację

I jeszcze o 300 000 (no i jednocześnie o te 3300) można grać do 16.08 (do tego dnia można tworzyć ustawienia) a o 3300 do 23.08 (do tego dnia można zgłaszać kody) Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6384035 Napisano: 29.07.2017 12:17:51 w Paragony na trwające konkursy
agakaz2 napisał(a):

kamilnokas-wp-pl napisał(a):

karolina651 napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Kupię paragon lays na zaczynający się 3.08 konkurs w Internmarche emotka

Również kupię emotka

Ja także kupię emotka

a co to za konkurs  emotka ?

https://www.smaknagrod.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6384018 Napisano: 29.07.2017 11:28:19 w Intermarche
mia napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

Jeśli na paragonie mam Nobikor albo Ftalonal, a są to nazwy własne produktów AkzoNobel to chyba jest to nazwa towaru pozwalająca stwierdzić co potrzeba. Pani dzwoniąca jest wyjątkowo nadgorliwa. W pierwszym etapie oprócz niej dzwonił równolegle też pan, który nawet o pozycje na paragonie nie zapytał i po żadne opisy nie wysyłał.

Po pierwsze, co agencja to inaczej. emotka Po drugie, może właśnie po I etapie zorientowali się, że są problemy z identyfikacją produktu, a najwygodniej zamiast ruszyć tyłek i podzwonić po sklepach, zwalić robotę na laureata. Fakt, że przez telefon pieczątki nie uzyskają, ale jeszcze faksy są.Po trzecie - jak masz np. Nobikor to sprawa jest oczywista, ale w w moim jednym Brico genialnie wrąbali mi opis Barwy Natury Jesień  (co ewidentnie wskazuje na Śnieżkę!) podczas gdy kupowałam Pory Roku Jesień (Nobiles). W innym Brico mam już dobry opis, ale pech chce, że wygrałam akurat tym "zamieszanym" paragonem i po krótkiej dyskusji z panią muszę się ruszyć po pieczątkę. To znaczy nie muszę - mogę olać/zaryzykować 200 zł. emotka

W pierwszym etapie rozmawiałam i z panią i z panem (2 wygrane). Pan nic nie wspominał o pozycji na paragonie, a pani już wtedy drążyła temat i posyłała po pieczątki . Ja nikogo nie namawiam, żeby po opis nie szedł. Jeśli opis jest typu emalia hydro to bez dwóch zdań powinien iść. Natomiast mając na paragonie produkt właśnie typu Nobikor czy Ftalonal nie widzę takiego powodu. Wystarczy wpisać te słowa w wyszukiwarkę. Regulamin mówi jasno, że ma być słowo pozwalające na identyfikację produktu. To trochę tak jakbym na paragonie miała Woda Nałęczowianka, a musiałabym iść po opis, że to produkt  Nestle. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

@gnieszk@

#6384008 Napisano: 29.07.2017 10:47:10 w Intermarche
mama2006 napisał(a):

bibeck napisał(a):

mama2006 napisał(a):

czy Na lato z ITM musi być opisany paragon? bo niestety mam wpisane tylko : płyn /nacz granat?cza na drugim podpaski noc classic.Może ktoś wie?odesłal ktoś nieopisany?

Jeżeli konkurs jest organizowany w konkretnej sieci, wychodzę z założenia że organizator wie, jak etykietowane są produkty promocyjne. Nigdy nie biorę pieczątek i jakoś do tej pory nie miałem problemów z odbiorem nagród. Myślę, że ewentualna reklamacja (w razie nieuznania paragonu) byłaby rozpatrzona pozytywnie. Co innego, jeśli to konkurs bez wskazania sklepu/sieci. 

ale już np.Nobiles w konkursie w Bricomarche żąda pieczątek.Pani informująca o wygranej od razu informuje, że bez tego nie wydadzą nagrody.

W regulaminie Nobiles/ Brico  jest
Paragon fiskalny potwierdza zakup Produktu Promocyjnego (…)jeżelispełnia następujące warunki:
d.  zawiera nazwę(rodzaj) towaru, tj. słowo lub skrót pozwalające stwierdzić, iż zakup dotyczył Produktu Promocyjnego.Jeśli na paragonie nie widnieje słowo, skrót pozwalające stwierdzić powyższe,Uczestnik zobowiązany jest potwierdzić w sklepie, iż paragon fiskalny potwierdza zakup zgodny z postanowieniami Regulaminu (pieczątka sklepu i podpis pracownika na odwrocie paragonu);

Jeśli na paragonie mam Nobikor albo Ftalonal, a są to nazwy własne produktów AkzoNobel to chyba jest to nazwa towaru pozwalająca stwierdzić co potrzeba. Pani dzwoniąca jest wyjątkowo nadgorliwa. W pierwszym etapie oprócz niej dzwonił równolegle też pan, który nawet o pozycje na paragonie nie zapytał i po żadne opisy nie wysyłał. Wyświetl w wątku >>
1 mama2006 0

@gnieszk@

#6383865 Napisano: 28.07.2017 17:08:17 w Biedronka
bruce napisał(a):

Słabi mnie ta nasza wyszukiwarka emotka , czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć, czy w Biedronce jest aktualnie jeden czy dwa konkursy z produktami BIC, bo ani hasło: "bic" ani "biedronka" w nią wpisywane nie przynosi mi odpowiedzi... emotka

Oj Bruce chyba pora nabyć lecytynę emotka
https://www.e-kon...trona/2083/#p6378729 Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

@gnieszk@

#6383060 Napisano: 26.07.2017 17:12:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kedziorldz napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

kedziorldz napisał(a):

dziwna sprawa 26 jeszcze sie nie skonczyl a castorama-Dekoral ma juz wyniki... a co jak ktos zglasza wieczorem? przechodzi to na kolejny dzien czy pozniejszych zgloszen nie uwzgledniaja?

To są daty wyboru zwycięzcy, a nie daty dokonania zgłoszeń (konkurs trwa od 5 lipca - pierwszy laureat jest z datą 6 lipca).

no niby tak, ale to i tak sie nie zgadza bo z data 24 jest 3 laureatow, domyslam sie ze chodzi o sobote, niedziele i poniedzialek, potem 25 jeden laureat za wtorek, a ten 26 to co ma byc?  Wyniki za 25 i 26 pojawily sie dzisiaj kolo godz 16

Wszystko się zgadza, 24 wybrano zwycięzców z 3 dni (21,22,23 lipca) 25 z 24 lipca, a z dzisiejszą datą są wyniki z  wczoraj (25 lipca). Z dzisiejszego dnia wyniki powinny być jutro. Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#6383058 Napisano: 26.07.2017 17:07:37 w Pomocy!!!!
FBdominika napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

FBdominika napisał(a):

Wysłałam właśnie smsa z konkursem biedronkowym. Trzeba było wpisać kod pocztowy oraz numer paragonu. Wpisałam w internet nazwę sklepu i wyskoczył mi kod kreskowy emotka , więc taki wysłałam, jednak później zerknęłam na paragon i okazało się, że na paragonie jest inny... co teraz? :< Pozdrawiam

Powinnaś wpisać kod pocztowy konkretnego sklepu, w którym robiłaś zakupy. Możliwe, że na paragonie go nie masz, a jest tylko kod Kostrzyna (siedziby Jeronimo). Tak wpisałaś?

Nie wiem, co mnie natchnęło i zamiast sprawdzić kod na paragonie, sprawdziłam w internecie, wpisując nazwę sklepu i ulicę. Po wysłaniu zerknęłam na paragon i okazało się, że kod, który został na nim podany jest inny...

Ale na paragonie masz kod miejscowości, w której robiłaś zakupy, czy tylko 62-025 Kostrzyn? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6383055 Napisano: 26.07.2017 17:04:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kedziorldz napisał(a):

dziwna sprawa 26 jeszcze sie nie skonczyl a castorama-Dekoral ma juz wyniki... a co jak ktos zglasza wieczorem? przechodzi to na kolejny dzien czy pozniejszych zgloszen nie uwzgledniaja?

To są daty wyboru zwycięzcy, a nie daty dokonania zgłoszeń (konkurs trwa od 5 lipca - pierwszy laureat jest z datą 6 lipca). Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6382951 Napisano: 26.07.2017 12:24:58 w Pomocy!!!!
FBdominika napisał(a):

Wysłałam właśnie smsa z konkursem biedronkowym. Trzeba było wpisać kod pocztowy oraz numer paragonu. Wpisałam w internet nazwę sklepu i wyskoczył mi kod kreskowy emotka , więc taki wysłałam, jednak później zerknęłam na paragon i okazało się, że na paragonie jest inny... co teraz? :< Pozdrawiam

Powinnaś wpisać kod pocztowy konkretnego sklepu, w którym robiłaś zakupy. Możliwe, że na paragonie go nie masz, a jest tylko kod Kostrzyna (siedziby Jeronimo). Tak wpisałaś? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6382903 Napisano: 26.07.2017 11:14:18 w SZUKAM....
rambus61 napisał(a):

Czy z ostatniego tygodnia z nestle dekatlon były już wyniki  (bony)

Tak Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6382859 Napisano: 26.07.2017 10:39:04 w SZUKAM....
katrin22 napisał(a):

Czy w loterii Nestle, płątki można kupić w dowolnym sklepie?? regulamin mi się nie wyświatla na tel

Tak, w dowolnym. Wyświetl w wątku >>
1 katrin22 0

@gnieszk@

#6382360 Napisano: 24.07.2017 18:17:44 w Gratulacje! Dla wygranych!
I ja gratuluję voucherów z Nestle emotka Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

@gnieszk@

#6382299 Napisano: 24.07.2017 15:14:24 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

Idę do punktu obsługi klienta po pieczątkę. Wszystko mam już przygotowane: paragon przypięty do kartki, na której wydrukowana jest regułka "potwierdzam, że produkt opisany tak i siak, na paragonie takim i owakim, to produkt owej marki...". Nic tylko przybić pieczątkę. Tłumaczę wszystko obsługującej mnie kobiecie i słyszę:Pani: Nie rozumiem...
Ja (tłumaczę od nowa): Że kupiłam tamto i sramto, ale jest źle opisane i potrzebuję potwierdzenie dla agencji, że produkt na paragonie to produkt konkretnej firmy...
Pani (patrzy na mnie jak na wariatkę): Pierwszy raz się z czymś takim spotykam.
(Cisza, Pani po raz kolejny przygląda się kartce).
Pani: I czego Pani ode mnie oczekuje?
Ja: Że mi Pani przybije pieczątkę (wskazuję jej miejsce pod regułką).
Pani (z poirytowaniem wykrzywia buzię): Ale my nie mamy takiego produktu z marki X, tylko z marki Y, i ją ma Pani opisaną na paragonie.
(na paragonie nie ma żadnej marki, tylko sama nazwa produktu).
Ja (kłamiąc z bezsilności): Dzwoniłam na infolinię i tam mi powiedzieli...
Pani (przerywa mi): Że można?
Ja: Tak!
Pani: No dobra (daje mi pieczątkę z taką miną, jakby podbijała własne zwolnienie). Proszę... (rzuca mi kartę z łaską i wraca stukać w klawiaturę komputera, wzdychając i pogardliwie kręcąc głową).

Klasyk z serii Paragon rzucony z pogardą. Ja to jestem chora jak mam się iść prosić o te opisy...Pani w Intermarche ostatnio chyba uznała mnie za nienormalną po takiej prośbie. Najpierw powiedziała, że nie jest w stanie stwierdzić czy ten produkt jest danej marki, no i ogólnie o co mi chodzi itd. w końcu z łaską podbiła. Napisałam potem nawet do ITM w tej sprawie, poprosili o informację o jaki sklep chodzi i obiecali, że skontaktują się z nimi w tej sprawie. Wyświetl w wątku >>