Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika @gnieszk@

@gnieszk@

#6364505 Napisano: 06.06.2017 11:34:42 w Inne mniejsze markety
Monika11 napisał(a):

Dostałam wczoraj sms od Henkel,  tylko część ( oświadczenie w ciągu 7 dni od dzisiaj na adres Organizatora ) i mam połączenie z numeru 61846x714, 61869x404 - czy to może być pralka ?

Dzwonią z 61 869 04 04 więc raczej tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6363527 Napisano: 03.06.2017 11:40:13 w Pomocy!!!!
lumu0 napisał(a):

Może mi ktoś doradzić co zrobić z beznadziejnie opisanym paragonem z loterii Nestle? Zgłosiłam jeden jedyny, całkiem bez wiary w wygraną a tu takie zaskoczenie. Nałęczowiana jest opisana jako woda naturalna a zupki Gerbera tylko jako zupki...  Muszę jechać po jakieś pieczątki potwiedzające, że to produkty Nestle? Ktoś coś? emotka

Podjedź do sklepu po opis i pieczątkę Wyświetl w wątku >>
1 lumu0 0

@gnieszk@

@gnieszk@

#6363063 Napisano: 01.06.2017 23:11:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia16 napisał(a):

W Bricomarche trzeba wpisać trzy, czy dwa skojarzenia,bo strona sobie ,a regulamin sobie. emotka

Trzy dwuwyrazowe skojarzenia Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

@gnieszk@

#6363061 Napisano: 01.06.2017 23:07:37 w moje dzisiejsze wygrane :)

@gnieszk@

#6363055 Napisano: 01.06.2017 22:51:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

kermit napisał(a):

Możliwe, że jakaś kasjerka. Okazuje się, że są wszechstronne. Np w Brico wedle ostatnich doniesień będą tworzyć Komisję Konkursową odnośnie konkursu urodzinowego. emotka Weź więcej tych kluczy...

W Brico zawsze kasjerki tworzą Komisję jeżeli chodzi o konkurs urodzinowy i to jest dla mnie porażka, zwłaszcza, że podaje sie wszystkie dane! Tak jakby nie mogli zamienić tej durnej urny, która aż sie prosi o przekręty na smsy w których prefiksem byłoby w prefiksie miasto w którym dokonaliśmy zakupu emotka

Masakra. Naprawdę warto było myśleć nad skojarzeniami...emotka A wygrają i tak krewni i znajomi Królika. Eh Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6362984 Napisano: 01.06.2017 20:46:38 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Mało tego...nie będę już psiała "personalnie" o jakie BICO chodzi (dolnośląskie), ale w poprzedniej edycji (z imionami dla krasnali) w jednym sklepie kierowniczka rozdysponowała nagrody pomiędzy pracownikami "wedle zasług i stażu", sobie zajumała skuter. Udziału akurat w tym sklepie nie brałam, ale znajoma pracuje tam w obsłudze i została obdarowana  emotka

Właśnie się wybierałam do Brico z kuponami, ale jakoś mi się odechciało emotka

Idź, idź...nie piszę tego żeby kogokolwiek zniechęcić do udziału - również wzięłam udział. Chcę pokazać jedynie słabą stronę organizacyjną  emotka  słysząc o losowaniu witki mi opadły.

Poszłam skoro już miałam kupony wypełnione. Mnie nawet tak nie osłabiło to potencjalne "losowanie" (pewnie w przypadku przynajmniej części konkursów tak to wygląda,że nikt tych zgłoszeń nie czyta,a na pewno nie wnikliwie). Ręce mi opadły na wieść, że  panie w sklepie = Komisja Konkursowa. Pomijam ich predyspozycje do tego zadania, ale to cale kumoterstwo itd. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6362969 Napisano: 01.06.2017 19:29:32 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

Mało tego...nie będę już psiała "personalnie" o jakie BICO chodzi (dolnośląskie), ale w poprzedniej edycji (z imionami dla krasnali) w jednym sklepie kierowniczka rozdysponowała nagrody pomiędzy pracownikami "wedle zasług i stażu", sobie zajumała skuter. Udziału akurat w tym sklepie nie brałam, ale znajoma pracuje tam w obsłudze i została obdarowana  emotka

Właśnie się wybierałam do Brico z kuponami, ale jakoś mi się odechciało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6362967 Napisano: 01.06.2017 19:19:57 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

bethan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

i tak będą losować

emotka emotka emotka

of course mam nadzieję, że to jej "czarne poczucie humoru"...aczkowliek była przekonana w swoim stwierdzeniu, szkoda emotka  
Dowiedziałam się od niej również, że to one - na miejscu - "wybierają"  emotka  a agencja jedynie kontaktuje się z laureatami.

Błagam napisz, że to nieprawda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6362179 Napisano: 31.05.2017 11:25:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Stówka z Piłkarskiego Duetu ABC/Lay's-Pepsi Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6362142 Napisano: 31.05.2017 10:40:42 w SZUKAM....
becia1973 napisał(a):

który numer z paragonu wpisujecie w konkursie urodzinowym bricomarche??????????????

Ja wpisałam numer transakcji, bo tak twierdziły u mnie panie z Brico. Inne osoby pisały, że otrzymały informację, że ma to być numer wydruku, a nawet systemowy, więc "wiem, że nic nie wiem"... Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6361804 Napisano: 30.05.2017 16:18:52 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
elmo napisał(a):

Pamiętajcie, że w konkursie bierze udział TYLKO I WYŁĄCZNIE pojemność 2,5 l. 
Do tego ekonomicznego opakowania  (5 litrów za 75 zł) kasjerka nie chciała wydać zdrapki...  

Minimum 2,5l
Do regulaminu jest załącznik z wymienionymi produktami promocyjnymi (2,5 l 4,5 l 5l 9l 10l)
https://www.brico...gulamin_promocji.pdf

Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6361571 Napisano: 30.05.2017 09:57:01 w Czy informują/ informowali?
lux000 napisał(a):

Czy Auchan etap IV informował???

Był w piątek wpis w MDW. Ja np. po prostu wyparłam tą informację i czekam na telefon dzisiaj emotka Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#6361563 Napisano: 30.05.2017 09:37:21 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

defed napisał(a):

bruce napisał(a):

Mnie w sumie bez różnicy, co fruwa i lata: ja mam potworną alergię na wszystko bez wyjątku i to - okrągły rok.

Oj, bidulko, współczuję  emotka  A ja mam tylko parę dni majowych spuchniętą głowę przez zatkane drogi oddechowe i ledwo wyrabiam... Nie potrafię wyobrazić sobie takiego stanu przez okrągły rok  emotka

emotka emotka  Dla mnie najgorszy jest lipiec i pylenie traw: mogłabym wtedy spokojnie i to nawet bez kominiarki emotka  obrobić niejeden bank, bo mój rysopis jest daleki od oryginału. emotka  Fakt jednak, że cały rok kicham, jak najęta.

Biedna jesteśemotka . A jakieś odczulanie nie wchodzi w grę? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

@gnieszk@

#6361508 Napisano: 30.05.2017 01:32:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jest dylemat... Tylko nie przepuść na głupoty emotka Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#6361451 Napisano: 29.05.2017 22:40:17 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

bethan napisał(a):

A żeby nie wycierać gęby dzieciakiem, bardziej twórcza (matka dzieciĄ) za karton się łapie. Oooo.


Ale bez dziecka nagrody nie będzie, musi być dziecko emotka Zauważ, że samo słowo DZIECKO zwraca uwagę bardziej, niż np. POŻAR czy MORDUJĄ, a nawet WYPRZEDAŻ emotka

Zgadzam się, bez DZIECKA nie pyknie. Wyświetl w wątku >>
2 joan, brucee 0

@gnieszk@

#6361438 Napisano: 29.05.2017 22:28:47 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Nie umiem ułożyć życzeń dla Loreal emotka emotka chyba zainspiruje się ,,rz''yczeniami dla Jogobelli i napisze zdrówka,100 lat emotka to powinno załatwić sprawe emotka


Spróbuj polecieć znanymi standardami:
"Nawet moje dziecko widzi , że dzięki Loreal mama już się twarzy nie wstydzi , bo wystarczy z drogerii tapeta , a pięknością staje się nawet parchata kobieta , więc Loreala do ulubionych dodałam i 100 lat mu winszowałam."
Powinno pyknąć emotka

Piękne, pyknie jak nic. Wyświetl w wątku >>
2 brucee, joan 0

@gnieszk@

#6361436 Napisano: 29.05.2017 22:26:25 w Intermarche
bethan napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

która właśnie tak pisała do mnie sms-y co mnie doprowadzało do szalu

Uhm, mnie by się czytać nie chciało emotka

Starałam się traktować to jako swego rodzaju ćwiczenie dla mózgu, który musiał się bardziej wysilić emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

@gnieszk@

#6361422 Napisano: 29.05.2017 22:13:17 w Intermarche
bruce napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

Nonibytakalejaknapiszeszbezspacjiizgodniezregulaminembezpolskichznakowtoraczejnikttegoniezrozumie.

emotka  Ale za to - jaka oszczędność! emotka I nikt mi nie wmówi, że takim zgłoszeniem regulamin złamałam. emotka

zpewnosciazyskaszkilkadodatkowychznakowaleryzykujeszzejuryniezrozumietwojejodpowiedzi. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

@gnieszk@

#6361412 Napisano: 29.05.2017 22:01:13 w Intermarche
bruce napisał(a):

joan napisał(a):

bruce napisał(a):

Jakoś nie bardzo przekonuje mnie zawarta w regulaminie przykładowa propozycja zgłoszenia konkursowego Wedel w ITM (cytuję): "WEDEL.NUMERPARAGONU.ODPOWIEDZNAPYTANIEKONKURSOWE". To niby uwzględniać te spacje międzywyrazowe, tracąc sporo znaków, ale i - pisząc wedle prawideł językowych, czy nie? emotka


Po numerze paragonu dajesz kropkę i normalnie suniesz po polsku, ze spacjami emotka

emotka  Ja tak to zawsze rozumiałam przy konkursach i starałam się tego trzymać, ale spójrz, proszę, na stronę z "zasadami":
http://zebymamombylolzej.pl/zasady.html
No przecież tam całe zgłoszenie przykładowe jest bez spacji! emotka

Nonibytakalejaknapiszeszbezspacjiizgodniezregulaminembezpolskichznakowtoraczejnikttegoniezrozumie. Wyświetl w wątku >>
2 brucee, joan 0