Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika @gnieszk@

@gnieszk@

#6361307 Napisano: 29.05.2017 18:34:07 w SZUKAM....
pecia napisał(a):

jaki to konkurs jest w lidlu z persilem? będę wdzięczna

http://www.lidl.p...pelnych_obrotach.pdf Wyświetl w wątku >>
1 pecia 0

@gnieszk@

#6361268 Napisano: 29.05.2017 16:56:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniehaha89 napisał(a):

W Brico wpisujecie jednowyrazowe skojarzenia czy kilkuwyrazowe?

Mogą być max. dwuwyrazowe. Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#6361238 Napisano: 29.05.2017 15:35:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon Velvet/Carrefour Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

@gnieszk@

@gnieszk@

#6361057 Napisano: 29.05.2017 10:14:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co dzisiaj wozi DPD? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6360926 Napisano: 28.05.2017 18:34:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

Miła26 napisał(a): gdzie znajduje się numer paragonu w urodzinowym konkursie bricomarche?

U mnie w Brico panie twierdzą, że to numer transakcji (ten na dole)

Pytałam w informacji i u kasjerki i obie panie twierdziły, że numer transakcji. Przy czym pani kasjerka na pewno była zorientowana, bo jak wchodziłam do sklepu to pakowała sobie właśnie do szuflady kupony z podpiętymi paragonami...Już nawet myślałam, że może nie ma urny i u niej się zostawia zgłoszenia, ale urna stoi, a kupony były po prostu zdobyczne pani kasjerki emotka

Może to któraś z forumowiczek:P

Tego nie wiem, co nie zmienia faktu, że niesmak jest. emotka  Zgodnie z regulaminem pracownicy sklepów i ich rodziny nie mogą brać udziału w konkursie. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6360919 Napisano: 28.05.2017 17:48:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@@gnieszk@ napisał(a):

Miła26 napisał(a): gdzie znajduje się numer paragonu w urodzinowym konkursie bricomarche?

U mnie w Brico panie twierdzą, że to numer transakcji (ten na dole)

Pytałam w informacji i u kasjerki i obie panie twierdziły, że numer transakcji. Przy czym pani kasjerka na pewno była zorientowana, bo jak wchodziłam do sklepu to pakowała sobie właśnie do szuflady kupony z podpiętymi paragonami...Już nawet myślałam, że może nie ma urny i u niej się zostawia zgłoszenia, ale urna stoi, a kupony były po prostu zdobyczne pani kasjerki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6360918 Napisano: 28.05.2017 17:45:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Miła26 napisał(a): gdzie znajduje się numer paragonu w urodzinowym konkursie bricomarche?

U mnie w sklepie był wieczny problem z numerem  i od tej pory wpisuję dwa ( górny i dolny )

O, a to tak można?

u mnie tak przechodziło - wiem , że dwa lata temu wpisałam tak jak w regulaminie, a kasjerka powiedziała, że ten numer absolutnie, bo u nich trzeba systemowe i od nowa musiałam wypełniać -teraz wpisuję dolny i górny. A propo -czy tylko ja mam problem z odpowiedzią na skojarzenie z hasłem -Bricomarche po sąsiedzku ?? Masakra nic nie można wymyśleć ( 2 wyrazy  ) Krasnale były lepsze emotka

Nie tylko Ty emotka Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

@gnieszk@

#6360864 Napisano: 28.05.2017 10:00:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miła26 napisał(a):

gdzie znajduje się numer paragonu w urodzinowym konkursie bricomarche?

U mnie w Brico panie twierdzą, że to numer transakcji (ten na dole) Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6360392 Napisano: 26.05.2017 11:34:48 w Czy informują/ informowali?
jofe8484 napisał(a):

Wiecie może, czy z loterii nestle wysyłają e-maila wszystkim od razu, czy są jakieś partie?

W zeszłym tygodniu wysyłali partiami Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6360250 Napisano: 25.05.2017 22:42:00 w Wkurza mnie...
A ja się dzisiaj wkurzyłam wchodząc do  Brico jak zobaczyłam panią kasjerkę ładującą sobie kupony konkursowe z podpiętymi paragonami do szuflady. I jakoś się specjalnie z tym nie kryłaemotka . Później podeszła do niej druga i taka luźna gadka "no ja to jeszcze nigdy nic nie wygrałam.." " a ja wygrałam kiedyś w ...". A jak płaciłam potem właśnie u niej to kuponu mi nie dała, więc się opomniałam i z łaską mi dała. Tak się zawzięłam, że stwierdziłam, że muszę coś sensownego na ten konkurs napisać, a teraz się wkurzam, bo nic mi do głowy nie przychodzi. Te skojarzenia max dwuwyrazowe... Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6360230 Napisano: 25.05.2017 21:55:29 w SZUKAM....

@gnieszk@

#6360229 Napisano: 25.05.2017 21:53:49 w SZUKAM....

@gnieszk@

#6360119 Napisano: 25.05.2017 16:13:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bajdeq94 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

bajdeq94 napisał(a):

Hej, wiecie może czy do konkursu "Wedel na Dzień Matki w Intermarche" w przypadku wygranej przyjmą mi tak opisany paragon ? Pani przy kasie stwierdziła, że nie ma pieczątki i może tylko tak napisać, a punktu obsługi nie znalazłem emotka

Przyjęliby Ci paragon i bez tych kasjerskich bazgrołów emotka

Dziękuje emotka

Kasjerka zaszalała z tym opisem. Sam mógłbyś sobie to napisać. Bez pieczątki, bez podpisu emotka . A paragon sam w sobie jest już ok. Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#6359843 Napisano: 25.05.2017 00:03:05 w Wkurza mnie...
pawol napisał(a):

Niestety jestem zmuszony przez najbliższe kilka nocy odprawić rytuały i rzucić na was klątwę ciągłego pecha w konkursach.Nie chcem ale muszem. emotka Agnieszka do ciebie wyślę wiadomość z innego komputera a do Jacka będzie pisał mój brat który ma zmienne IP.

Eeej co to za segregacja. Czemu ja mam mieć z innego komputera a cb656 od brata ze zmiennym IP. Może ja tez bym wolała od brata? A cała reszta forum? To nie fair emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6359831 Napisano: 24.05.2017 23:41:55 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

pawol napisał(a):

Gdyby nie tacy ludzie jak ja to nie mielibyście o czym pisać i to forum byłoby nudne.Prawdziwy Jack Nicholson na pewno by mi pomógł bo to jest w porządku gość.Delfinie chyba dzisiaj w nocy nie zasnę z tego powodu że mnie zablokowałaś.


I ja Cię zablokowałam - dwie noce z głowy emotka

PS: Jack by Ci pomógł... jak w "Lśnieniu" emotka

I ja. Pykną trzy bezsenne noce emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

@gnieszk@

#6359787 Napisano: 24.05.2017 22:26:13 w Wkurza mnie...
petunija1 napisał(a):

pawol mnie wkurza emotka spamer jeden emotka

Blokuj gościa, ja już to zrobiłam. Niewyzbyty jest. Wyświetl w wątku >>
1 petunija1 0

@gnieszk@

#6359781 Napisano: 24.05.2017 22:06:36 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

karkocka napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

Pko ma takie konto za zero
https://www.pkobp...e/pko-konto-za-zero/
Tylko trzeba dokonać płatności za 300 zł miesięcznie kartą, żeby nie było opłaty za kartę.

od lat mam to konto i za nic nie płacę, tylko musi być wpływ miesięczny co najmniej 2 tysiące

ale moze pozniej pozmieniali zasady...bo np. moj maz zakladal sobie w zeszlym roku i faktycznie trzeba nabic karta te 300 zl, natomiast chyba nie ma limitu wplywow na konto (jesli dobrze kojarze, ale tu nie jestem pewna)

Też mi się wydaje, że nie ma takiego wymogu. Natomiast chyba bez wizyty w oddziale się nie obejdzie.. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6359775 Napisano: 24.05.2017 21:53:34 w SZUKAM....
Pko ma takie konto za zero
https://www.pkobp...e/pko-konto-za-zero/
Tylko trzeba dokonać płatności za 300 zł miesięcznie kartą, żeby nie było opłaty za kartę. Wyświetl w wątku >>
1 mczarna 0