Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika @gnieszk@

@gnieszk@

#6340505 Napisano: 31.03.2017 10:22:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
Halszka napisał(a):

ee to ja odpuszczam tę loterie. kupuję husteczki w marketach zeby miec pewne ze jest velvet, płace po 3 zeta za zgłoszenie emotka
w żadnym kiosku nie zgodzili sie na późniejsze potwierdzenie ze sprzedali velvet...

A w Żabce nie sprawdzałaś? U mnie są w kilku Żabkach po 69 gr/szt opisane "CHUSTECZKI HIG VE-A". Wyświetl w wątku >>
1 Halszka 0

@gnieszk@

#6339500 Napisano: 29.03.2017 10:15:45 w SZUKAM....
constanza napisał(a):

dzięki emotka   a jesli to ja skladam wymowienie z 2tygodniowym okresem wypowiedzenia to musze wykorzystac urlop tak?Nie ma wtedy opcji ekwiwalentu?pierwszy raz sie zwalniam z pracy wiec... emotka

Nie ma znaczenia, czy jest to wypowiedzenie umowy przez pracodawcę czy pracownika. Jeśli urlop nie zostanie wykorzystany, wtedy pracodawca wypłaci ekwiwalent. Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

@gnieszk@

#6339495 Napisano: 29.03.2017 10:11:44 w SZUKAM....
nkba napisał(a):

constanza napisał(a):

szukam informacji czy odchodzac z pracy musze wykorzystac urlop?zalozmy, ze odchodze z pracy w kwietniu 2017, urlopu zaleglego za 2016 juz nie mam. A urlop za okres od stycznia do kwietnia musze wykorzystac?

Pracodawca wlałby żebyś wykorzystała emotka Ale jeśli tego nie zrobisz to MUSI wypłacić Ci ekwiwalent. emotka

Dokładnie tak. Nie ma takiego obowiązku, żeby go wykorzystać. Jednak za niewykorzystany urlop pracodawca ma obowiązek wypłacić ekwiwalent. Dlatego z reguły wolą, żeby urlop został wykorzystany. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6338724 Napisano: 27.03.2017 16:12:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdyby ktoś miał dylemat jak to jest z Nescafe, jeśli się zakupi opakowanie zbiorcze, a wygra kilka razy - mając ten jeden paragon, to taką odpowiedź otrzymałam:
"W przypadku dokonania przez Panią więcej niż jednego zwycięskiego zgłoszenia z tytułu jednego paragonu stwierdzającego zakup kilku
saszetek NESCAFÉ Classic 3in1 (biorących udział w Loterii). Prosimy
każdorazowo w wystąpieniu takiej okoliczności w drugim i każdym kolejnym
Oświadczeniu laureata zawrzeć informację, iż ww. dowód zakupu został
już przez Państwa przesłany Organizatorowi lub przesłania na adres
Organizatora wraz z Oświadczeniem czytelnej kserokopii paragonu
fiskalnego w wersji papierowej, z tym zastrzeżeniem, iż za pierwszym
razem przesłany musi być paragon fiskalny w wersji oryginalnej."
polska język - trudna język, ale ogólnie wiadomo o co chodzi emotka Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#6338545 Napisano: 27.03.2017 10:09:17 w SZUKAM....
rogaliczek napisał(a):

Szukam info  Velvet carrefour konkurs wydaje mi się ze dzisiaj się kończy 

Konkurs do dzisiaj. Na stronie Carrefoura nie ma go ani w aktualnych ani w zakończonych ( albo ja nie widzę). Mam zapisany regulamin. Jeśli chcesz mogę wysłać. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6338539 Napisano: 27.03.2017 10:01:04 w Czy informują/ informowali?
Kozunia1982 napisał(a):

Hej, czy dostał ktoś info z velvet w piątek? Informowali już?

Jest piątkowy  wpis w "Informują" (koło 15-tej) Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6337381 Napisano: 23.03.2017 20:26:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
ITM-Nivea 100 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6336505 Napisano: 22.03.2017 12:36:53 w Biedronka
daigee napisał(a):

dorothy napisał(a): w którym miejscu te punkty sprawdzacie?  emotka

No właśnie. Można jakoś przez internet?
Czy może chodzi o ten "kwitek" który wyskakuje kasjerce po nabiciu transakcji z punktami?

Można sprawdzić przez mojabiedronka.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6334440 Napisano: 17.03.2017 12:37:05 w SZUKAM....
madzia1-s napisał(a):

kermit napisał(a):

nadeim napisał(a):

chochliczka napisał(a): Szukam gdzie  kupic male paczki  velvetu?

w każdym sklepie. Wystarczy rozerwać 10-pak i masz jedno opakowanie z kodem kreskowym.

I po co takie odpowiedzi? Większość sklepów sprzedaje tylko opakowania zbiorcze, których nie można sobie ot tak rozerwać. Średnio inteligenty człowiek o tym wie.
chochliczka - małe paczki chusteczek są w sprzedaży w Żabkach, w Ruchu i na Orlenie.

u mnie na orlenie (na 2 na ktorych bylam) sprzedaja apsiki emotka

Często zależy od konkretnego punktu. Ktoś pisał wcześniej, że są też w ITM i Kauflandzie, a u mnie w tych obu sklepach nie sprzedają nie tylko Velvet-u, ale i żadnych innych chusteczek na sztuki (tylko op. zbiorcze). U mnie na Orlenie jest Velvet.
 W Żabkach są chyba we wszystkich sklepach. Przynajmniej ja kupowałam w kilku różnych i były. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6334239 Napisano: 16.03.2017 23:11:48 w SZUKAM....
chochliczka napisał(a):

Szukam gdzie  kupic male paczki  velvetu?

Żabka 69 gr Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#6331712 Napisano: 11.03.2017 12:18:03 w Gratulacje! Dla wygranych!
umbrella napisał(a):

nelunia napisał(a):

lowmacp napisał(a):

aniabania napisał(a):

nieprzytomna gratulacje dla Ciebie i narzeczonego emotka
Zdjęcie jest super, a wycieczka na pewno wymarzona! Udanej wyprawy! emotka

Serdecznie gratuluję emotka .

Gratuluję wspaniałej nagrody emotka

I ja szczerze gratuluję, wymarzona nagroda emotka

Gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6330150 Napisano: 08.03.2017 10:32:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

amica dzisiaj nic nie rozdaje, ani RMF ??

Rmf kosmetyki
http://www.rmf.fm/f/dzien-kobiet-2017.html Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6329940 Napisano: 07.03.2017 18:47:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aaagusia napisał(a):

Zrobiłam zakupy w sklepie Gama A na paragonie Spolem emotka
Ma ktoś też tak?
Nie wiem czy grać na ten paragon 

Sprawdź czy sklep jest na liście i jeśli tak to graj emotka
https://sklepygam...sklepy/znajdz-sklep/ Wyświetl w wątku >>
1 aaagusia 0

@gnieszk@

#6329622 Napisano: 07.03.2017 09:27:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

cleopatra napisał(a):

karton rządzi... 
https://www.faceb...p;type=3&theater

mnie bardziej podobają sie emotka rymowanki-''Mieszkam między Rzeszowem a Jasłem i zajadam śniadaniową z masłem'' emotka

A mi się w ogóle ten link nie otwiera (matriały niedostępne) :X 

Widocznie jesteś chroniony przez Siły Wyższe emotka . Nie warto... Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0

@gnieszk@

#6328684 Napisano: 04.03.2017 13:04:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasia20 napisał(a):

kamil17 napisał(a):

joasia20 napisał(a):

kamil17 napisał(a):

mattadore napisał(a):

edzia21 napisał(a):

jokan napisał(a): gral ktos juz w rafaello?

grał i nic nie wygrał  emotka

taa i lipa

ten konkurs to dramat emotka  chyba lepiej sobie kupic zdrapkę z lotto ! nakład podobny a wygranych więcej i główne i małe różne. Zdrapka kosztuje od 1-5 zł a raffaello 10-15 zł.i też nie ma pewności czy w Twoim mieście jest ta zwycięska zdrapka. Po za tym nie zdziwiłbym się jakby to rafaello leżało w sklepie po skonczonej promocji i połowa z tych wygrywająych byłaby kupiona po terminie zgłaszania. 

Tylko ze tam są bramki, trzeba sie wstrzelić 

bramki ??? chyba Ci się konkursy pomyliły  emotka  tam jest "szukaj igły w stogu siana"  emotka

Macie racje. A ja głupia kupiłam tyle opakowań.. zmyliło mnie to bo pare osób na forum pisało ze jest to loteria z bramkami, wtedy jeszcze regulaminu nie było 

A może akurat, w którymś z tych opakowań będzie szczęśliwa zdrapka ?emotka Wyświetl w wątku >>
1 joasia20 0

@gnieszk@

#6328678 Napisano: 04.03.2017 12:08:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gagi napisał(a):

Konkurs w Carrefour Rozkwitaj na wiosne tylko wybrane carrefour biorą udział ? co ja czytam, dobrze czytam. Czyli zakupy zrobione w Carrefour innym nie dają mi mozliwosci ??/ co  ja patrze.... złość
http://www.carref.../rozkwitaj_na_wiosne

We wszystkich hipermarketach i supermarketach z załącznika w regulaminie. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6328676 Napisano: 04.03.2017 12:06:41 w SZUKAM....
andziulka21 napisał(a):

Czy jest aktualnie jakiś konkurs na farbę do włosów, oprócz Super Pharm? nie mogę nic znaleźć emotka


https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-rozkwitaj-na-wiosne-carrefour.html#.WLqflOQzVdg
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6328055 Napisano: 02.03.2017 21:57:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
staszek napisał(a):

Konkurs Bic w c4, trzeba kupić maszynki do golenia damskie czy męskie?

W regulaminie jest napisane, że dowolne 3- lub 4-ostrzowe. Na zdjęciu jest i męska i damska. Wyświetl w wątku >>
1 staszek 0

@gnieszk@

#6327972 Napisano: 02.03.2017 17:08:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
blanca napisał(a):

Z trzeciego miejsca też już było w innym konkursie
http://www.elblag...zlowiek#.WLhCZH-mnct

Ech ... ale i tak mi się bardzo podoba emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

@gnieszk@

#6327963 Napisano: 02.03.2017 16:59:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

dede napisał(a):

truskaweczka1 napisał(a):

Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "#MojePostanowienia"



Wyniki konkursu https://konkurs.m...wienia.pl/#zwyciezcy


A gdzie te wyniki znajdę bo nigdzie ich na stronie konkursowej nie widzę?

Ja mam wyświetlone tylko fotki na tej stronie, znów nie widziałam żadnej z nich dotychczas, aż się boję, że znowu po moim wpisie się okaże, ile to już razy każda z nich po necie śmigała w innych konkursach (mam nadzieję, że nie), ale naprawdę mowę wprost mi odjęło po ich obejrzeniu emotka - są MEGA: pomysłowe, z humorem, kapitalnie opisane, doskonale wstrzelone w zasady i wymogi. emotka  

Suuuper a III miejsce po prostu genialne emotka Wyświetl w wątku >>