Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika @gnieszk@

@gnieszk@

#7169324 Napisano: 12.04.2024 15:24:30 w Smolar
pusheen napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

a jest ktoś kto grał w IV etapie, ale olał etap III ?:)

Odwrotnie jeszcze rozumiem, ale już zrobić zakup i nie zagrać? Jaki to ma sens?  emotka

Tym bardziej, że w pierwszym etapie to chyba nie dało się nie wygrać. Wystarczyło napisać cokolwiek. Nie zdziwiłabym się jakby zgłoszeń było mniej niż 1000 Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7169312 Napisano: 12.04.2024 15:00:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Milka Żabka 2/2. 
Choć przy cenie zakupu to bardziej zwrot za produkty niż wygrana  emotka Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7169309 Napisano: 12.04.2024 14:55:16 w Smolar
1 etap podpięty Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

@gnieszk@

#7167511 Napisano: 01.04.2024 20:32:53 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Czy jest może na forum osoba, która pracuje lub jest właścicielem sklepu z artykułami dla zwierząt?

Tak, zdecydowanie, bez wątpliwości żadnej, taka osoba jest na forum! emotka emotka


Nie wiem co miał na celu ten wpis więc (współczując) nie skomentuję.. Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7167506 Napisano: 01.04.2024 19:58:36 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy jest może na forum osoba, która pracuje lub jest właścicielem sklepu z artykułami dla zwierząt? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7167502 Napisano: 01.04.2024 19:31:44 w moje dzisiejsze wygrane :)

@gnieszk@

#7166801 Napisano: 27.03.2024 13:09:18 w Gratulacje! Dla wygranych!
donia7 napisał(a):

adamo86, rufus i glamlady88 emotka  gratulacje!


Również ode mnie wielkie gratulacje dla całej trójki zwycięzców 🙂 Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7166350 Napisano: 25.03.2024 10:31:00 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
adamo86 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

ameryka napisał(a):

W MDW zrobiłbym formatkę
Konkurs, nagroda, forma powiadomienia, uwaga
Ostatnio robi się hyde park. Ocenianie, propozycje itp a na końcu "a w temacie ...." + brak podbijania tematu. Masz pytanie zadaj osobie która dała post


Popieram. Może taki formularz jak przy Informują?

I tak nasz nowy "sympatyczny" kolega wykorzysta pole "uwaga" do pisania swoich uwag.
No i utrudni to pisanie, bo w "Informują" trzeba wklejać link, co na telefonie już jest trochę trudniejsze i czasochłonne = mniej wpisów
Ja bym zostawił tak jak jest, tylko trzeba ogarnąć wszystkich, żeby przestali reagować...


Serio uważasz, że to jest możliwe?
Ja bym dała tylko Nagroda+ Konkurs. Bez żadnych uwag. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7166345 Napisano: 25.03.2024 10:19:10 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
ameryka napisał(a):

W MDW zrobiłbym formatkę
Konkurs, nagroda, forma powiadomienia, uwaga
Ostatnio robi się hyde park. Ocenianie, propozycje itp a na końcu "a w temacie ...." + brak podbijania tematu. Masz pytanie zadaj osobie która dała post


Popieram. Może taki formularz jak przy Informują? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7165805 Napisano: 21.03.2024 16:45:43 w WC - rozmowy o wszystkim
ace napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

ace napisał(a):

Hej. Czy jest tu moze jakis policjant/policjantka? Albo ktos kto sie na tym zna. Podobno pukala do mnie policja dwa dni temu, ale nikogo nie zastala. Nie zostawili zadnej informacji ani nic. Myslalm ze wczoraj/dzis znow przyjda to sie dowiem. No bo zupelnie nie wiem o co moze chodzic 😅 Nie zaklocam spokoju, nawet jesli to mialby byc jakis mandat (choc ja to raczej przepisowa) to chyba policji po to nie wysylaja., tylko wysylaja poczta? No wiec tak siedze i mysle o co moze chodzic. Jedyne co przychodzi mi do glowy to to ze jakis czas temu sasiadka wzywala policje do awantury domowej z udzialem dzieci (w sensie matka kontra paroletnie dzieci). Czy to moze byc to? Jakis wywiad srodowiskowy? Ale czy tym zajmuje sie policja? Czy moze pomylka (u kolegi kiedys pukali i szukali faceta ktory nigdy w jego mieszkaniu nie mieszkal).


Znajdź kontakt do swojego dzielnicowego i po prostu zadzwoń zapytać.

Balam sie ze ktos to napisze 😅 A prawda jest taka ze najbardziej na swiecie nienawidze dzwonic/rozmawiac przez tel. 😅 No ale pewni jak zagadka nie rozwiaze sie do konca weekendu to tak zrobie 🤪


No to nie mam innego pomysłu. To może być wszystko. Mnie na przykład odwiedził kiedyś policjant (dzielnicowy) z wezwaniem odnośnie nieprawidłowego parkowania. Wyświetl w wątku >>
1 ace 0

@gnieszk@

#7165798 Napisano: 21.03.2024 16:02:21 w WC - rozmowy o wszystkim
ace napisał(a):

Hej. Czy jest tu moze jakis policjant/policjantka? Albo ktos kto sie na tym zna. Podobno pukala do mnie policja dwa dni temu, ale nikogo nie zastala. Nie zostawili zadnej informacji ani nic. Myslalm ze wczoraj/dzis znow przyjda to sie dowiem. No bo zupelnie nie wiem o co moze chodzic 😅 Nie zaklocam spokoju, nawet jesli to mialby byc jakis mandat (choc ja to raczej przepisowa) to chyba policji po to nie wysylaja., tylko wysylaja poczta? No wiec tak siedze i mysle o co moze chodzic. Jedyne co przychodzi mi do glowy to to ze jakis czas temu sasiadka wzywala policje do awantury domowej z udzialem dzieci (w sensie matka kontra paroletnie dzieci). Czy to moze byc to? Jakis wywiad srodowiskowy? Ale czy tym zajmuje sie policja? Czy moze pomylka (u kolegi kiedys pukali i szukali faceta ktory nigdy w jego mieszkaniu nie mieszkal).


Znajdź kontakt do swojego dzielnicowego i po prostu zadzwoń zapytać. Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7164869 Napisano: 16.03.2024 11:42:45 w Paragony na trwające konkursy
kreo42 napisał(a):

Milka 5x 10zl

Loteria do wczoraj była Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7164518 Napisano: 14.03.2024 23:36:05 w SZUKAM....
atyde25 napisał(a):

O matko dzięki ale ja mieszkam w bloku,Do tego nie znam się na tym a potrzebuję tylko dostęp do jednego kanału tvn.
A dzięki azartowi miałam bo kabel szedł w takiej rurze.To blok z lat 70 tych.


Telewizję naziemną w zasadzie odbierasz bez żadnego specjalnego podłączenia.. No chyba że masz jakiś stary telewizor. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7164064 Napisano: 12.03.2024 20:55:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Emememe napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

byekitty napisał(a):

Nikt by nie grał. Jestem za zbiorową reklamacją i postraszeniem Rzecznikiem. Obrzydliwa zagrywka.


Jakoś wątpię. Nie o taki szajs ludzie grają

Dokładnie, a tu było jeszcze 6 fajnych głównych nagród, więc myślę, że wiele osób by się skusiło mimo wszystko choć na jeden los. Swoją drogą nie wrzucili filmiku z losowania nagród głównych na profil Smolara, nikt też się takową nie pochwalił. Dziwne to wszystko.


No właśnie ...Sama, ze względu na nagrody główne, miałam wziąć udział -chociaż nie cierpię wygranych w postaci kosmetyków. Wiele z nich mnie uczula, a dodatkowo mam alergię na niepotrzebne rzeczy w domu 🙂. Ale na szczęście przegapiłam termin zakupu.

A ja wiedząc jaki wygląda ten zestaw nie zagrałabym, nawet biorąc pod uwagę nagrody główne. Jak dla mnie było ich mało, a próg wejścia był wysoki. Takie loterie odpuszczam. Ani bym nie zagrała ani tym bardziej nie zachęcała innych do wzięcia udziału. Mocno zastnawiam się nad odesłaniem tej "nagrody".

Ty nie, ale byliby tacy co by i tak grali 🙂
W sumie to byłaby fajna akcja jakbyście im te nagrody wszyscy odesłali z jakimś fajnym uzasadnieniem. Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7164061 Napisano: 12.03.2024 20:42:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

byekitty napisał(a):

Nikt by nie grał. Jestem za zbiorową reklamacją i postraszeniem Rzecznikiem. Obrzydliwa zagrywka.


Jakoś wątpię. Nie o taki szajs ludzie grają

Dokładnie, a tu było jeszcze 6 fajnych głównych nagród, więc myślę, że wiele osób by się skusiło mimo wszystko choć na jeden los. Swoją drogą nie wrzucili filmiku z losowania nagród głównych na profil Smolara, nikt też się takową nie pochwalił. Dziwne to wszystko.


No właśnie ...Sama, ze względu na nagrody główne, miałam wziąć udział -chociaż nie cierpię wygranych w postaci kosmetyków. Wiele z nich mnie uczula, a dodatkowo mam alergię na niepotrzebne rzeczy w domu 🙂. Ale na szczęście przegapiłam termin zakupu. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

@gnieszk@

#7164059 Napisano: 12.03.2024 20:34:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

Nikt by nie grał. Jestem za zbiorową reklamacją i postraszeniem Rzecznikiem. Obrzydliwa zagrywka.


Jakoś wątpię. Nie o taki szajs ludzie grają Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

@gnieszk@

#7163427 Napisano: 09.03.2024 14:12:13 w Smolar
andzi18 napisał(a):

radziosny napisał(a):

kasia831 napisał(a):

czy ktoś wie jak to z tym Smolarem jest? mam wrażenie że mój numer lub email jest na jakiejś czarnej liscie, zgłaszam duzo nigdy nic nie wygrałam. poprosiłam siostrę zeby zgłosiła za mnie tekst i wygrana padła odrazu. czy tot aki pech ze od lat nic nie moge wygrac czy jakaś czarna lista?

Nie wiem, ale w kreatywnych smolara też dawno nic nie wygrałem.. w loterii tak, ale w opisowych to dawno dawno nic..

Ja mam takie powiedzenie, że nigdzie nie przegrywam tak jak w Smolarze emotka   Chyba najbardziej dobitnym przykładem był konkurs gdzie na 27 nagród i 34 poprawne zgłoszenia (ponad połowa nie zawierała produktu promocyjnego),nie udało mi się nic wygrać emotka Było to o tyle przykre, że w swoją pracę włożyłem dużo pracy. Był pomysł, było bardzo dobre wykonanie i przy okazji ogromy zawód. Inni uczestnicy widzieli we mnie pewnika do nagród głównych (a może to tylko kurtuazja emotka ),a nawet nie załapałem się na nagrodę pocieszenia.

W jakim konkursie było tak mało zgłoszeń? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7163426 Napisano: 09.03.2024 14:11:54 w Smolar
andzi18 napisał(a):

radziosny napisał(a):

kasia831 napisał(a):

czy ktoś wie jak to z tym Smolarem jest? mam wrażenie że mój numer lub email jest na jakiejś czarnej liscie, zgłaszam duzo nigdy nic nie wygrałam. poprosiłam siostrę zeby zgłosiła za mnie tekst i wygrana padła odrazu. czy tot aki pech ze od lat nic nie moge wygrac czy jakaś czarna lista?

Nie wiem, ale w kreatywnych smolara też dawno nic nie wygrałem.. w loterii tak, ale w opisowych to dawno dawno nic..

Ja mam takie powiedzenie, że nigdzie nie przegrywam tak jak w Smolarze emotka   Chyba najbardziej dobitnym przykładem był konkurs gdzie na 27 nagród i 34 poprawne zgłoszenia (ponad połowa nie zawierała produktu promocyjnego),nie udało mi się nic wygrać emotka Było to o tyle przykre, że w swoją pracę włożyłem dużo pracy. Był pomysł, było bardzo dobre wykonanie i przy okazji ogromy zawód. Inni uczestnicy widzieli we mnie pewnika do nagród głównych (a może to tylko kurtuazja emotka ),a nawet nie załapałem się na nagrodę pocieszenia.

W jakim konkursie było tak mało zgłoszeń? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7163391 Napisano: 09.03.2024 10:17:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mountain napisał(a):

część mam pytanko używał już ktoś karty podarunkowej LOTOS? Zastanawiam się czy tylko można ją płacić na lotosie czy na Moya też?

Chyba Mol? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7162735 Napisano: 05.03.2024 17:12:46 w WC - rozmowy o wszystkim
estrelitta napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Fejs dead, insta dead, e konkursy żyją 😊

A u mnie o2 

+ Interia Wyświetl w wątku >>
0 0