Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika @gnieszk@

@gnieszk@

#7148927 Napisano: 21.12.2023 14:43:34 w Gratulacje! Dla wygranych!
0 0

@gnieszk@

#7148922 Napisano: 21.12.2023 14:38:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dramatyczny dzień, tragiczny miesiąc, mega kiepski rok  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7148906 Napisano: 21.12.2023 14:25:43 w Smolar
Finezyjna napisał(a):

Iloska napisał(a):

monkakk napisał(a):

Iloska napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Pojawiła się zakładka- Berlinki w Żabce- nie wiem czy wyniki podpięte

Chyba nie, bo pewnie ktoś już by się pochwalił wygraną. Mnie nie puszcza i liczę, ze jednak nie są jeszcze podpięte emotka

Są podpięte;)

Buuu to kiepsko ;-(  dla mnie oczywiście emotka gratulacje 😄

Czy wpisujecie kodz aplikacji w miejsce paragonu ?


Kod Przecież paragonu się nie podawało Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7148838 Napisano: 21.12.2023 12:00:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Credo89 napisał(a):

Kochani proszę podpowiecie czy u Los Mejores ma szansę tekst bez lokowania produktu?


Jak najbardziej Wyświetl w wątku >>
1 Credo89 0

@gnieszk@

#7148695 Napisano: 20.12.2023 17:42:22 w Paragony na trwające konkursy
zordlord napisał(a):

Kupie paragony na loterię Pepsi w Intermarche !

Jaka to loteria? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7148451 Napisano: 19.12.2023 21:58:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Emememe napisał(a):

rufus napisał(a):

Jeśli dobrze rozumiem to dziś już nie ma bramek w coca coli lidlowej. Nie slijcieemotka

A na jutro jest ustawione aż 58 bramek emotka  Może w końcu się uda trafić emotka

Jutro kumulacja emotka


A gdzie to widać że dziś już nie ma? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7147859 Napisano: 17.12.2023 10:27:52 w Żabka
karkocka napisał(a):

Pamiętajcie że część źappsów w apce z końcem roku przepada, jak ktoś wie, że ich nie wykorzysta to chętnie je przygarnę emotka

A gdzie można sprawdzić ile jest tylko do końca roku? Co roku w Żappce jest możliwość wymiany  żappsów, na cegiełki charytatywne WOŚP. Tylko to dopiero w styczniu. Dla mnie to fajna opcja. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7147854 Napisano: 17.12.2023 09:44:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

sophieann napisał(a):

Hej,

Czy ktoś kupował te limitowane zapachy Glade w Rossmann i wie jak są opisane na paragonie? Pomyliłam się i wzięłam jabłko i cynamon sądzac że to ten świąteczny zapach a okazało się, że to nie jest z tej kolekcji emotka

Ja nie znalazłam żadnego zapachu z limitowanej edycji w Rossmannie. Szukałam też u nich na stronie i w aplikacji. Mogłam źle szukać, ale wydaje mi się, że Rossmann nie ma ich wcale.


W moim Rossmanie też ich nie ma. Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7147824 Napisano: 16.12.2023 21:48:55 w WC - rozmowy o wszystkim
majonez1992 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

nitka310 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Wie może ktoś czy na przeglądzie diagnosta otwiera maskę auta?

Roznie to bywa, Jak numeru vin szuka to tak czasem. 50% tak, Chyba ze vin jemu się pokaze gdzie indziej wybity np na karoserii


A nie sprawdzają np. jakiś potencjalnych wycieków?

Wycieki sprawdzają pod samochodem. Jak pod samochodem nie cieknie i jest sucho to nie zajrzy. A jak są wycieki pod samochodem to zmyć je trzeba zmywaczem do hamulców.


Szkoda. Miałam nadzieję że zawsze zaglądają. Dziś się okazało że miałam pod maską martwego ptaka emotka Męczy mnie ile go tam woziłam bo nawet nie pamiętam kiedy ostatnio tam zaglądałam. A na początku grudnia miałam przegląd.

U mnie zawsze zagląda na przeglądzie, sprawdza od góry czy nic nie cieknie a później od dołu + ja często dolewam płynu do spryskiwaczy bo lubię widzieć drogę  emotka

Mam wielką nadzieję, że u mnie też zajrzał. No właśnie płynu w międzyczasie nie dolewałam niestety.

Pracuje w transporcie wiec mowie o duzej ilosci aut;) Nie o jednym. Jak pisalam szanse 50/50;-) Myslalam ze cos ci cieknie, ale chcialas przejsc diagnostyke z czyms, co nie powinno sie zdarzyc. To rownie dobrze moglo wlezc po przegladzie. Przeciez to w chwile gnije. Wystarczy pare dni emotka

Raczej tak było. On raczej nie był w stanie rozkładu. Przecież to by w aucie było czuć? A nawet jak otworzyłam tą maskę to nie śmierdziało. Ale naprawdę jak on tam się dostał to nie wiem... Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7147819 Napisano: 16.12.2023 21:27:57 w WC - rozmowy o wszystkim
nitka310 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Wie może ktoś czy na przeglądzie diagnosta otwiera maskę auta?

Roznie to bywa, Jak numeru vin szuka to tak czasem. 50% tak, Chyba ze vin jemu się pokaze gdzie indziej wybity np na karoserii


A nie sprawdzają np. jakiś potencjalnych wycieków?

Wycieki sprawdzają pod samochodem. Jak pod samochodem nie cieknie i jest sucho to nie zajrzy. A jak są wycieki pod samochodem to zmyć je trzeba zmywaczem do hamulców.


Szkoda. Miałam nadzieję że zawsze zaglądają. Dziś się okazało że miałam pod maską martwego ptaka emotka Męczy mnie ile go tam woziłam bo nawet nie pamiętam kiedy ostatnio tam zaglądałam. A na początku grudnia miałam przegląd.

U mnie zawsze zagląda na przeglądzie, sprawdza od góry czy nic nie cieknie a później od dołu + ja często dolewam płynu do spryskiwaczy bo lubię widzieć drogę  emotka

Mam wielką nadzieję, że u mnie też zajrzał. No właśnie płynu w międzyczasie nie dolewałam niestety. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7147803 Napisano: 16.12.2023 20:00:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Wie ktoś może ile  trwa dodawanie sklepu konkursowego do listy ..chodzi mi o loterię DINO Milka ..koleżanka zrobiła mi zakupy w sklepie którego nie ma na liście( Mnich taka miejscowość)i trzeba dodać sklep . I co dalej ..w formularzu kontaktowym wpisujemy dane sklepu ...I ile teraz bezie trwać aż oni w listę go wrzucą...Do końca loteri  2 dni ?

Ostatnio trwało to szybko w dni robocze, kwestia godziny. Teraz jednak weekend. Jak nikt nie zajrzy, wyślij  zgłoszenie mailowo na wszelki wypadek w niedzielę, przynajmniej o główną może zagrasz.

Chyba faktycznie będę musiała wysłać zgłoszenie @do nich ...nie rozumiem wogole na jaką chol..e dają listę sklepów skoro wszystkie biorą udział, potem problem z dodaniem sklepu przez weekend.  Wcześnie  kupowałam Milkę w innym Dino i nawet nie pomyślałam że ten w którym zrobiła mi zakupy koleżanka z pracy jest poza listą:( skoro dali taką opcję to powinni prze weekend też obsługiwać stronę  . I Pal licho jakbym miała tylko 1 paragon z tego sklepu , ale są 3 ( 1 dla mnie i 2 miały być dla osoby z forum ) ja to mam jednak farta w życiu 
Ps. Grudniowy prezent od losu to naprawa auta +/- 3tys. W plecy ..I choćby człowiek chciał zagrać o te nowe auto w Dino to nie może bo nie m sklepu na liście...ech emotka


Spróbuj wybrać miejscowość zgodną z kodem pocztowym. I zobacz czy ulica pasuje. U mnie tak było Sklep ma adres miejscowość X ulica B 00-000 Y
A w formularzu była miejscowość Y + ulica B Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7147739 Napisano: 16.12.2023 12:09:19 w WC - rozmowy o wszystkim
majonez1992 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Wie może ktoś czy na przeglądzie diagnosta otwiera maskę auta?

Roznie to bywa, Jak numeru vin szuka to tak czasem. 50% tak, Chyba ze vin jemu się pokaze gdzie indziej wybity np na karoserii


A nie sprawdzają np. jakiś potencjalnych wycieków?

Wycieki sprawdzają pod samochodem. Jak pod samochodem nie cieknie i jest sucho to nie zajrzy. A jak są wycieki pod samochodem to zmyć je trzeba zmywaczem do hamulców.


Szkoda. Miałam nadzieję że zawsze zaglądają. Dziś się okazało że miałam pod maską martwego ptaka emotka Męczy mnie ile go tam woziłam bo nawet nie pamiętam kiedy ostatnio tam zaglądałam. A na początku grudnia miałam przegląd. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7147734 Napisano: 16.12.2023 11:56:37 w WC - rozmowy o wszystkim
majonez1992 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Wie może ktoś czy na przeglądzie diagnosta otwiera maskę auta?

Roznie to bywa, Jak numeru vin szuka to tak czasem. 50% tak, Chyba ze vin jemu się pokaze gdzie indziej wybity np na karoserii


A nie sprawdzają np. jakiś potencjalnych wycieków? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7147729 Napisano: 16.12.2023 11:50:53 w WC - rozmowy o wszystkim
Wie może ktoś czy na przeglądzie diagnosta otwiera maskę auta? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

@gnieszk@

#7147666 Napisano: 15.12.2023 22:06:16 w Gratulacje! Dla wygranych!
zezowaty_kot Ogromne gratulacje! 🙂 Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7147240 Napisano: 14.12.2023 19:59:42 w Pomoc potrzebującym!
mampytanie napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Na Olx trwa akcja Nakarm Psa - bodajże tylko do jutra. W tym roku są też kociaczki emotka  Kto może, niech kliknie w kość, szczególnie przy zwierzakach, której wciąż mają niepełne „kości” emotka  to nic nie kosztuje, a każda pełna kość to 20 kg karmy dla zwierzak  emotka  

Wystarczy w przeglądarce wpisać nakarm psa i akcja pojawi się w wynikach wyszukiwania.


Ważne żeby klikać w te zwierzęta które są już najbardziej "nakarmione" Olx przekazuje karmę tylko za te które będą mieć 100%
Niby można raz dziennie. Ale da się z każdej przeglądarki + z trybu incognito

Tak, ale te nakarmione już „coś” mają, a może te pozostałe uda się dokarmić. Pełna kość to 60 tys. klików, natomiast w ciagu dnia widzę, że te wartości bardzo wzrosły  emotka  warto choćby na te, którym mało co brakuje emotka


Chodziło mi o te że lepiej klikać w te które mają jeszcze szansę osiągnąć te 100 %. Ja klikam w te co mają najwięcej. Nakarmiony znika z listy. Wtedy można w kolejnego. Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7147236 Napisano: 14.12.2023 19:47:17 w Pomoc potrzebującym!
mampytanie napisał(a):

Na Olx trwa akcja Nakarm Psa - bodajże tylko do jutra. W tym roku są też kociaczki emotka  Kto może, niech kliknie w kość, szczególnie przy zwierzakach, której wciąż mają niepełne „kości” emotka  to nic nie kosztuje, a każda pełna kość to 20 kg karmy dla zwierzak  emotka  

Wystarczy w przeglądarce wpisać nakarm psa i akcja pojawi się w wynikach wyszukiwania.


Ważne żeby klikać w te zwierzęta które są już najbardziej "nakarmione" Olx przekazuje karmę tylko za te które będą mieć 100%
Niby można raz dziennie. Ale da się z każdej przeglądarki + z trybu incognito Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7146965 Napisano: 14.12.2023 08:26:36 w Czy informują/ informowali?
mampytanie napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Emememe napisał(a):

adamo86 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Czy Żabka Lay's poinformowała za ostatni dzień?

Po wpisach wygląda jakby zostawili sobie na deser ostatni dzień emotka

Ja to myślę, że i przedostatni nie jest jeszcze rozwiązany, a we wpisie w wątku Avanti jest pomyłka. Dziwne by było, gdyby 4 grudnia był informowany przed 3 grudnia, a tak wynika z wpisów. emotka  Jeśli jednak jest ktoś 100% pewny, że poszło info za 4 grudnia to potwierdźcie mi to i zabijcie resztki mojej nadziei.emotka

Noooo! Don't do it please emotka

Nie wiem, czy to Wam pomoże, ale brałam udział tylko 3-go grudnia i wygrałam, wczoraj było info na maila:)

Czy pomoże mnie dobić? Jasne ! Dzięki  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7146961 Napisano: 14.12.2023 07:38:27 w Czy informują/ informowali?
Emememe napisał(a):

adamo86 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Czy Żabka Lay's poinformowała za ostatni dzień?

Po wpisach wygląda jakby zostawili sobie na deser ostatni dzień emotka

Ja to myślę, że i przedostatni nie jest jeszcze rozwiązany, a we wpisie w wątku Avanti jest pomyłka. Dziwne by było, gdyby 4 grudnia był informowany przed 3 grudnia, a tak wynika z wpisów. emotka  Jeśli jednak jest ktoś 100% pewny, że poszło info za 4 grudnia to potwierdźcie mi to i zabijcie resztki mojej nadziei.emotka

Noooo! Don't do it please emotka Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0