Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika @gnieszk@

@gnieszk@

#7139339 Napisano: 15.11.2023 14:19:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Mam wrażenie, że stałam się zupełnie niewidzialna emotka Wyświetl w wątku >>
2 rare85, mia 0

@gnieszk@

#7139227 Napisano: 15.11.2023 10:47:04 w Czy informują/ informowali?
majonez1992 napisał(a):

olunka napisał(a):

slomkab napisał(a):

Kaufland wczoraj informował? Przyzna
sie ktoś emotka

jak dzisiaj juz ze stówkami dzwonią (MDW) to pewnie tak

Ostatnio dzwonili mieszając 500 zł ze 100 zł. Więc nie sądzę, że dzwonią już TYLKO ze stówami, tylko że mieszają to jak ostatnio.

A oni w ogóle w ostatnich 2 etapach dzwonili ze stówkami, a nie czasem już same maile poszły? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7139109 Napisano: 14.11.2023 20:06:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

masza napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Testował ktoś czy zaliczają jak jest na paragonie 19.99 w loterii breff ?
Czym wysyła nagrody Smolar ?

dpd i paczkomat


Ale dlaczego mieliby uznawać zakup poniżej wymaganej regulaminem wartości?

Liczyłem, że są ludźmi,  w promocji na zwrot 10/40  itp. uznają jak brakuje kilku groszy.


Przecież wymagany zakup musi mieć konkretną wartość. Jakby to było, gdyby komuś brakło grosza, innej osobie kilkanaście groszy, a kolejnej może już złotówkę? Gdzie i na jakim poziomie miałaby być granica takiego ustępstwa? Wymagana wartość to wymagana wartość i kropka.

Wyraźnie napisałem, granica 1 gr.


No właśnie o to chodzi. Ty oczekujesz zaakceptowania wartości pomniejszonej o 1 gr. A ktoś może o 2gr, 5 itd. Po to właśnie ta wartość jest ustalana. Tak jak w przypadku wszelkich innych kryteriów- dochodowych, punktowych czy innych. Różnica jest taka, że wiesz to z góry i jeśli chcesz wziąć udział to robisz zakup o takiej wartości jak jest wymagana.To naprawdę proste.

Ale czy jak pisze, że to nie jest normalne ? Regulamin to regulamin, ale inne agencje potrafią przymknąć oko na 1 gr, tak samo mogłem robić im problemy, że wysłali mi nagrodę miesiac po terminie, ale ja rozumiem, że jesteśmy ludźmi i nie jesteśmy idealni.


A która agencja akceptuje zakupy poniżej wartości?

P&g


A co to za agencja? Nie znam. Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7139108 Napisano: 14.11.2023 20:06:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

masza napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Testował ktoś czy zaliczają jak jest na paragonie 19.99 w loterii breff ?
Czym wysyła nagrody Smolar ?

dpd i paczkomat


Ale dlaczego mieliby uznawać zakup poniżej wymaganej regulaminem wartości?

Liczyłem, że są ludźmi,  w promocji na zwrot 10/40  itp. uznają jak brakuje kilku groszy.


Przecież wymagany zakup musi mieć konkretną wartość. Jakby to było, gdyby komuś brakło grosza, innej osobie kilkanaście groszy, a kolejnej może już złotówkę? Gdzie i na jakim poziomie miałaby być granica takiego ustępstwa? Wymagana wartość to wymagana wartość i kropka.

Wyraźnie napisałem, granica 1 gr.


No właśnie o to chodzi. Ty oczekujesz zaakceptowania wartości pomniejszonej o 1 gr. A ktoś może o 2gr, 5 itd. Po to właśnie ta wartość jest ustalana. Tak jak w przypadku wszelkich innych kryteriów- dochodowych, punktowych czy innych. Różnica jest taka, że wiesz to z góry i jeśli chcesz wziąć udział to robisz zakup o takiej wartości jak jest wymagana.To naprawdę proste.

Ale czy jak pisze, że to nie jest normalne ? Regulamin to regulamin, ale inne agencje potrafią przymknąć oko na 1 gr, tak samo mogłem robić im problemy, że wysłali mi nagrodę miesiac po terminie, ale ja rozumiem, że jesteśmy ludźmi i nie jesteśmy idealni.


A która agencja akceptuje zakupy poniżej wartości?

P&g


A co to za agencja? Nie znam. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7139098 Napisano: 14.11.2023 19:40:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

masza napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Testował ktoś czy zaliczają jak jest na paragonie 19.99 w loterii breff ?
Czym wysyła nagrody Smolar ?

dpd i paczkomat


Ale dlaczego mieliby uznawać zakup poniżej wymaganej regulaminem wartości?

Liczyłem, że są ludźmi,  w promocji na zwrot 10/40  itp. uznają jak brakuje kilku groszy.


Przecież wymagany zakup musi mieć konkretną wartość. Jakby to było, gdyby komuś brakło grosza, innej osobie kilkanaście groszy, a kolejnej może już złotówkę? Gdzie i na jakim poziomie miałaby być granica takiego ustępstwa? Wymagana wartość to wymagana wartość i kropka.

Wyraźnie napisałem, granica 1 gr.


No właśnie o to chodzi. Ty oczekujesz zaakceptowania wartości pomniejszonej o 1 gr. A ktoś może o 2gr, 5 itd. Po to właśnie ta wartość jest ustalana. Tak jak w przypadku wszelkich innych kryteriów- dochodowych, punktowych czy innych. Różnica jest taka, że wiesz to z góry i jeśli chcesz wziąć udział to robisz zakup o takiej wartości jak jest wymagana.To naprawdę proste.

Ale czy jak pisze, że to nie jest normalne ? Regulamin to regulamin, ale inne agencje potrafią przymknąć oko na 1 gr, tak samo mogłem robić im problemy, że wysłali mi nagrodę miesiac po terminie, ale ja rozumiem, że jesteśmy ludźmi i nie jesteśmy idealni.


A która agencja akceptuje zakupy poniżej wartości? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7139092 Napisano: 14.11.2023 19:21:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

masza napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Testował ktoś czy zaliczają jak jest na paragonie 19.99 w loterii breff ?
Czym wysyła nagrody Smolar ?

dpd i paczkomat


Ale dlaczego mieliby uznawać zakup poniżej wymaganej regulaminem wartości?

Liczyłem, że są ludźmi,  w promocji na zwrot 10/40  itp. uznają jak brakuje kilku groszy.


Przecież wymagany zakup musi mieć konkretną wartość. Jakby to było, gdyby komuś brakło grosza, innej osobie kilkanaście groszy, a kolejnej może już złotówkę? Gdzie i na jakim poziomie miałaby być granica takiego ustępstwa? Wymagana wartość to wymagana wartość i kropka.

Wyraźnie napisałem, granica 1 gr.


No właśnie o to chodzi. Ty oczekujesz zaakceptowania wartości pomniejszonej o 1 gr. A ktoś może o 2gr, 5 itd. Po to właśnie ta wartość jest ustalana. Tak jak w przypadku wszelkich innych kryteriów- dochodowych, punktowych czy innych. Różnica jest taka, że wiesz to z góry i jeśli chcesz wziąć udział to robisz zakup o takiej wartości jak jest wymagana.To naprawdę proste. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7139090 Napisano: 14.11.2023 19:10:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

masza napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Testował ktoś czy zaliczają jak jest na paragonie 19.99 w loterii breff ?
Czym wysyła nagrody Smolar ?

dpd i paczkomat


Ale dlaczego mieliby uznawać zakup poniżej wymaganej regulaminem wartości?

Liczyłem, że są ludźmi,  w promocji na zwrot 10/40  itp. uznają jak brakuje kilku groszy.


Przecież wymagany zakup musi mieć konkretną wartość. Jakby to było, gdyby komuś brakło grosza, innej osobie kilkanaście groszy, a kolejnej może już złotówkę? Gdzie i na jakim poziomie miałaby być granica takiego ustępstwa? Wymagana wartość to wymagana wartość i kropka. Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7139087 Napisano: 14.11.2023 18:55:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Testował ktoś czy zaliczają jak jest na paragonie 19.99 w loterii breff ?
Czym wysyła nagrody Smolar ?

dpd i paczkomat


Ale dlaczego mieliby uznawać zakup poniżej wymaganej regulaminem wartości? Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7138527 Napisano: 13.11.2023 11:21:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

emotka  empik zmienił zasady i nie można kumulować/przedłużać ważnosci kodów/kart na koncie emotka  emotka

Nie rozumiem. Nie można zasilić konta dodając eKartę / kartę prezentową i potem opłacić zamówienia środkami własnymi?

eKartę możesz dodać dopiero przy płaceniu... I nie da się użyć np. swoich środków i eKarty naraz... Albo dwóch eKart... Ja mam jeszcze 50 zł z jakiegoś konkursu i nie mogłam go użyć przy płaceniu eKartą... Dopłacić musiałam blikiem. No głupio to teraz jest.

Ale przy opcji "dodaj środki" jest "Zasil konto dodając eKartę / kartę prezentową. Po przypisaniu nie będzie możliwe użycie jej jako osobnej płatności w salonie i koszyku" Chyba zresztą zawsze tak było? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7138521 Napisano: 13.11.2023 11:09:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

emotka  empik zmienił zasady i nie można kumulować/przedłużać ważnosci kodów/kart na koncie emotka  emotka

Nie rozumiem. Nie można zasilić konta dodając eKartę / kartę prezentową i potem opłacić zamówienia środkami własnymi? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7138327 Napisano: 12.11.2023 11:51:29 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Kaufland Lindt Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7138015 Napisano: 10.11.2023 11:14:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

Smolar bez ściemy

No proszę Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7137907 Napisano: 09.11.2023 21:24:27 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

fbmonika1966 napisał(a):

aaa cena kalendarza adwentowego w kaufie 70 zetaaaemotka

Inflacja emotka


Szkoda tylko, że cenę podnoszą, a wartość gwarantowanych bonów pozostaje bez zmian. Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

@gnieszk@

#7136748 Napisano: 06.11.2023 20:12:47 w Pomocy!!!!
ineska1991 napisał(a):

Wypowiedzcie się proszę czy jest sens pisać do smolara ? Czy czasem przebaczają niewielkie błędy ? W rodzinie padła dziś dzienna w loterii Carrefour , problem w tym ,że numer kuponu zamieniły się kolejnością dwie ostatnie cyfry . Wszystko inne się zgadza . Paragon , daty , godziny , numer kuponu ciągiem tylko te 2 ostatnie cyfry ... była ogromna radość bo to pierwsza wygrana u nich ... a teraz jest smutek . Co im powiedzieć? Jest nadzieja ? Nie chce dobić ,ale pomoc nie potrafię.


Szanse marne, bo to loteria ( czyli Ustawa o grach hazardowych) , a nie konkurs. Więc wątpię, żeby ryzykowali łamaniem zasad regulaminu. Ale trzeba próbować. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7136682 Napisano: 06.11.2023 17:58:06 w Paragony na trwające konkursy
Gratisobranie Kaufland+ coca cola bez karty 15 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7136681 Napisano: 06.11.2023 17:57:35 w Paragony na trwające konkursy
Kupię kilka paragonów Pepsi netto Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7136514 Napisano: 06.11.2023 12:03:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

ZetZ napisał(a):

tad_pole napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Ok, a ten zapis w Gratisobraniu Kaufland ... W kwocie minimalnej 100 zł nie będą uwzględniane następujące produkty, coś tam coś tam : a także produkty oznaczone indywidualną naklejką z ceną.
Jak to interpretować? Mięso z lady z naklejka odpada? Hmm, bo nie odpisują mi. Ktoś, coś?

Daj znać, jak Ci coś odpiszą w tym temacie, bo też jestem ciekawa

 Jest dokładnie tak jak pisze majonez1992  , te tajemnicze z indywidualną metką to te przecenione. Więc: mięso, warzywa, owoce wszystko to bierze udział w konkursie... potwierdzone telefonem.

No dobra, a co z kwestią produktów promocyjnych, typu proszek do prania w cenie przykładowo 35 zł zamiast 45 zł czy produkty typu 2+1 itp? Jest mnóstwo takich promocji

A czy są one oznaczane indywidualną naklejką z ceną...? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7136223 Napisano: 04.11.2023 14:09:36 w Wkurza mnie...
BeataMa napisał(a):

W Dino paragony niestety nie są opisane, tak jak powinny, jeśli chodzi o ich przydatność do konkursów. Dzisiaj poprosiłam panią przy kasie o potwierdzenie, że chodzi o  Paclan. Pani zawołała kierowniczkę, która poszła na zaplecze, przyszły z powrotem dwie panie, które zaczęły mnie przekonywać, że to przecież trzeba paragon zarejestrować, a firma sobie zadzwoni i sprawdzi, a że regulamin mam przeczytać... Panie chyba nigdy w życiu nie brały udziału w żadnej loterii, przybicie pieczątki to prawie afera, a na pewno niepotrzebne gadanie i strata czasu. Rozumiem, że panie pracujące w sklepie nie mają obowiązku potwierdzać sprzedanych produktów, tylko że nijak się to ma do wymogów loteryjnych, a same przecież wywieszają plakaty o konkursach. Ciekawa jestem, kto wpisuje nazwy, które drukują się na paragonach. Osobiście chyba już do Dino jeździć nie będę...


Ta loteria jest tylko w Dino i w regulaminie wymagają potwierdzenia przez sklep, że to Paclan? Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7136211 Napisano: 04.11.2023 13:28:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W razie wygranej w Gratisobraniu odsyła się paragon pocztą czy mailowo? Wyświetl w wątku >>
0 0