Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wena

wena

#7111378 Napisano: 25.07.2023 12:15:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej  emotka  Czy ktoś orientuje się, jak Karlsbad podchodzi do tematu przesłania dokumentów z poślizgiem jednego, dwóch dni roboczych? Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#7100870 Napisano: 15.06.2023 12:04:31 w Czy informują/ informowali?
Emememe napisał(a):

Czy ktoś wie, czy były wyniki z tego konkursu? 
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-gentle-nude-rossmann

Wczoraj informowali przez wiadomość prywatną. Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

wena

#7100853 Napisano: 15.06.2023 12:00:36 w Informują
Informują z Konkurs "Gentle Nude" Rossmann

Rodzaj powiadomienia: Prywatna wiadomość na IG
Dodatkowe informacje:
W dniu 14.06.2023 Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

wena

#7072732 Napisano: 05.01.2023 12:28:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreo42 napisał(a):

wena napisał(a):

notta napisał(a):

kreo42 napisał(a):

notta napisał(a):

kreo42 napisał(a):

Czy macie rozwiązane już problemy z voucherem do decathlona z everydayme? Napisałem do nich i narazie cisza

A jakie byly? 

Nie działa link

u mnie dwa bony i po kliknięciu wskakuje automatyczne pobieranie. Może macie zablokowane wyskakujące okienka lub coś takiego. Albo warto spróbować z innej przeglądarki?

Czy coś się wyjaśniło w kwestii niedziałających linków? Odpisali na maila?

Udało mi się otworzyć w firefoxie, wcześniej opera poległa,  nikt nie odpisał wcześniej 

Dzięki wielkie za podpowiedź, udało się w Firefoxie emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreo42 0

wena

#7072649 Napisano: 04.01.2023 23:30:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

kreo42 napisał(a):

notta napisał(a):

kreo42 napisał(a):

Czy macie rozwiązane już problemy z voucherem do decathlona z everydayme? Napisałem do nich i narazie cisza

A jakie byly? 

Nie działa link

u mnie dwa bony i po kliknięciu wskakuje automatyczne pobieranie. Może macie zablokowane wyskakujące okienka lub coś takiego. Albo warto spróbować z innej przeglądarki?

Czy coś się wyjaśniło w kwestii niedziałających linków? Odpisali na maila? Wyświetl w wątku >>
2 kreo42, wena 0

wena

#7053678 Napisano: 15.10.2022 22:02:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kwadracik napisał(a):

wena napisał(a):

Czy bony z konkursu  „20 lat sklepów PSB Mrówka” można wykorzystać w każdej Mrówce? 
W moim mieście nie chą przyjąć tego bonu  emotka

Moim zdaniem tak. A czy Twój sklep był na liście,gdzie trzeba było wybrać sklep w momencie zgłoszenia ?
Jeśli tak to nie wiem,gdzie widzą problem.
U mnie też kręcili nosem,coś tam sprawdzali ,ale ostatecznie zrealizowałam bon emotka

Niestety nie pamietam, czy był ten sklep na liście. Chyba napiszę do organizatora, żeby mieć podkładkę, jak będą marudzić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#7053632 Napisano: 15.10.2022 15:52:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy bony z konkursu  „20 lat sklepów PSB Mrówka” można wykorzystać w każdej Mrówce? 
W moim mieście nie chą przyjąć tego bonu  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6859011 Napisano: 12.05.2022 13:07:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
emotka madllen napisał(a):

domika napisał(a):

madllen napisał(a):

domika napisał(a):

Naprawde rzadko podważam decyzję jury jeżeli chodzi o wyniki konkursu,ale Regina mnie rozwaliła na łopatki emotka https://superlong.regina.eu/laureaci.php

Oj tam, oj tam emotka  Mnie wyniki też zaskoczyły. Konkurs z racji, że fotograficzny już na starcie skreśliłam, bo wiem, że nie mam szans przy profesjonalnych zdjęciach, które robią konkursowicze a teraz kto wie  może jednak się skuszę i kupię ten papier Regina 

Mnie wkurza popadanie ze skrajności w skrajność. Fajnie, ze nie nagradzają profesjonalnych foto, ale na litość ... no większość tych prac nagrodzonych nawet nie jest estetyczna emotka

Oczywiście rozumiem rozczarowanie. Coś czuję, że spotkają się teraz z falą krytyki i na kolejny etap wybiorą cacy, dopracowane zdjęcia ale to tylko takie moje gdybanie..emotka

Tak sobie myślę i zastanawiam się jaki był motyw tego celowego działania… emotka Mam wrażenie, że chodzi o to, żeby zachęcić zwykłych śmiertelników do zakupu ręcznika i wzięcia udziału. Powiem szczerze, że zanim wybrali laureatów, byłam mocno zniechęcona wysokim poziomowem prac. Wiem, że nie mam co konkurować z takimi wspaniałymi daniami i kompozycjami. Teraz… No cóż, chyba wystartuję z jajecznicą,  mam spore szanse  emotka
Swoją drogą, współczuje tym wszystkim, którzy się tak napracowali i właśnie oglądają galerię zwycięzców. Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6856502 Napisano: 29.04.2022 12:19:55 w Czy informują/ informowali?
malmika napisał(a):

A Juvit D3 informowali już? 

Tak, 27 kwietnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6750249 Napisano: 07.12.2020 11:38:26 w Pomocy!!!!
kreatia napisał(a):

wena napisał(a):

Konkurs "Vegeta. Gotuj się na nagrody" - czy ktoś miał problem z wysłaniem zgłoszenia konkursowego? Mimo prawidłowej ilości znaków, wyskakuje błąd. Próbowałam z innych przeglądarek. Tekst wpisywałam ręcznie - bez kopiowania.  emotka

tak, ich licznik znaków jest dziwny. Np. pokazuje, że zostały 2 znaki, a trzeba ich kilka usunąć, żeby zgłoszenie przeszło...


emotka  Faktycznie!   emotka   Pomogło. Mimo że przed zmniejszeniem ilości znaków, miałam jeszcze możliwość dopisania trzech, dziękuję!   emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

wena

#6750245 Napisano: 07.12.2020 11:34:41 w Pomocy!!!!
kreatia napisał(a):

wena napisał(a):

Konkurs "Vegeta. Gotuj się na nagrody" - czy ktoś miał problem z wysłaniem zgłoszenia konkursowego? Mimo prawidłowej ilości znaków, wyskakuje błąd. Próbowałam z innych przeglądarek. Tekst wpisywałam ręcznie - bez kopiowania.  emotka

tak, ich licznik znaków jest dziwny. Np. pokazuje, że zostały 2 znaki, a trzeba ich kilka usunąć, żeby zgłoszenie przeszło...

Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6750051 Napisano: 06.12.2020 11:20:46 w Pomocy!!!!
Konkurs "Vegeta. Gotuj się na nagrody" - czy ktoś miał problem z wysłaniem zgłoszenia konkursowego? Mimo prawidłowej ilości znaków, wyskakuje błąd. Próbowałam z innych przeglądarek. Tekst wpisywałam ręcznie - bez kopiowania. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6599171 Napisano: 14.05.2019 08:42:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Weekend z Mamą w SPA i sesja zdjęciowa od Raffaello emotka Wyświetl w wątku >>

wena

#6595579 Napisano: 04.05.2019 14:40:40 w Czy informują/ informowali?
Czy z Kinder Bueno z pierwszego etapu wysyłali już maile w sprawie wygranej II stopnia?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6542724 Napisano: 29.10.2018 13:30:22 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

wena napisał(a):

Właśnie mam regulamin przed oczami dlatego dopytuję. "(…) jednakże jedna osoba oraz osoby z jednego gospodarstwa domowego" wskazuje na to, że można, tak?


Jedna dzienna + jedna tygodniowa na adres. To oznacza, że dwie osoby przyporządkowane do tego samego adresu nie mogą wygrać nagrody tego samego rodzaju. 

Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6542719 Napisano: 29.10.2018 13:25:12 w Pomocy!!!!
kerocna napisał(a):

wena napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu: „Pierz i wygrywaj z Surf i Coccolino!” . Chcę się upewnić - w konkursie może wygrać więcej niż jedna osoba z gospodarstwa domowego?

"...jednakże jedna osoba oraz osoby z jednego gospodarstwa domowego (przez termin „gospodarstwo domowe” organizator rozumie ten sam adres zamieszkania lub zameldowania uczestników konkursu) może otrzymać dwie nagrody w całym Konkursie, tj. jedną nagrodę dzienną i jedną nagrodę tygodniową."

Właśnie mam regulamin przed oczami dlatego dopytuję. "(…) jednakże jedna osoba oraz osoby z jednego gospodarstwa domowego" wskazuje na to, że można, tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6542713 Napisano: 29.10.2018 13:16:15 w Pomocy!!!!
Mam pytanie odnośnie konkursu: „Pierz i wygrywaj z Surf i Coccolino!” . Chcę się upewnić - w konkursie może wygrać więcej niż jedna osoba z gospodarstwa domowego? Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6538078 Napisano: 14.10.2018 14:29:01 w Pomocy!!!!
Dziewczyny, czy jest wśród Was Zwyciężczyni konkursu Perwoll "Kobieta w czerwieni"? Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6535848 Napisano: 08.10.2018 11:15:28 w Pomocy!!!!
nkba napisał(a):

wena napisał(a):

Mam pytanie odnośnie podatku od nagrody. Zazwyczaj to jest tak, że organizator odprowadza podatek. Co oznacza otrzymanie PITu 8c?  Skąd wiadomo, że ten PIT dostaniemy? Chodzi o to, że nie wiadomo, czy czekać na PIT czy już można się rozliczyć? 

A jak ma się sprawa nagrody względem przychodu (czy zwiększają przychód)  - Czy organizatorzy podają do skarbówki dane laureata? 

Radzę nie zaprzątać sobie tym głowy emotka Serio emotka  

Czasami trzeba  emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

wena

#6535847 Napisano: 08.10.2018 11:14:09 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

wena napisał(a):

1. Mam pytanie odnośnie podatku od nagrody. Zazwyczaj to jest tak, że organizator odprowadza podatek.
2. Co oznacza otrzymanie PITu 8c?  Skąd wiadomo, że ten PIT dostaniemy? Chodzi o to, że nie wiadomo, czy czekać na PIT czy już można się rozliczyć? 

3. A jak ma się sprawa nagrody względem przychodu (czy zwiększają przychód)  - Czy organizatorzy podają do skarbówki dane laureata? 

1. "Zazwyczaj" nie oznacza ani reguły, ani "zawsze". Dobra wola Organizatora, że tak ułatwia życie Laureatowi (i chwała im za to, gdy w ramach nagrody jest też wartość podatku, której nie dostajesz do ręki, ale wyrażasz zgodę, by w imieniu Laureata przekazał tę kwotę na konto Urzędu Skarbowego.
2. Otrzymanie PITu 8c oznacza, że masz się rozliczyć samodzielnie, z US, bez pośrednictwa Organizatora. Z reguły wiadomo to już po przeczytaniu Regulaminu emotka
3. Czytaj PIT 8c - tam wartość nagrody jest przypisana do określonego pola i taki sam tytuł musisz odnaleźć w PIT 36/37 jaki składasz w US. To z kolei opisują broszurki instruujące, jak wypełniać PITy.
Czytać, czytać i jeszcze raz czytać. Ktoś mówił, że konkursy to praca lekka, łatwa i przyjemna? emotka Wyśmiej go emotka  

Dzięki za pomoc, Skarbnico Wiedzy emotka  

1. Czyli podsumowując - jeśli w regulaminie jest mowa o tym, że organizator odprowadzi podatek - nie dostaniemy PITu 8c?
2. Jak jest z tymi danymi? Czy organizator podaje nasze dane do US?  Interesuje mnie to ze względu na prowadzoną działalność. Czy nagroda wpłynie na przychód laureata?
3. Czy to nie jest tak, że aby Organizator mógł wysłać do nas PIT 8c - musi mieć nasz PESEL? Kiedyś miałam taką sytuację, że poproszono mnie o PESEL, aby wysłać PIT 8c, odmówiłam. Ale nagroda i tak przyszła. Wyświetl w wątku >>
0 0