Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wena

wena

#6535826 Napisano: 08.10.2018 10:43:44 w Pomocy!!!!
Mam pytanie odnośnie podatku od nagrody. Zazwyczaj to jest tak, że organizator odprowadza podatek. Co oznacza otrzymanie PITu 8c?  Skąd wiadomo, że ten PIT dostaniemy? Chodzi o to, że nie wiadomo, czy czekać na PIT czy już można się rozliczyć? 

A jak ma się sprawa nagrody względem przychodu (czy zwiększają przychód)  - Czy organizatorzy podają do skarbówki dane laureata?  Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6495326 Napisano: 07.06.2018 07:53:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jest tu ktoś, kto wygrał wycieczkę do Parku Rozrywki z konkursu Kubusia organizowanego w sklepach Lewiatan?

Jeśli jest na forum taka osoba, bardzo proszę o odpowiedź, czy wykorzystał/a już ofertę (do jakiego miejsca?) lub gdzie ma zamiar wyruszyć w podróż?   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6483742 Napisano: 21.04.2018 22:51:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś się orientuje, ile jest ważny bon o wartości 500 zł do Zalando z Nivea? Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6477986 Napisano: 28.03.2018 18:48:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostał już ktoś z Nivea kartę za 500 zł do Zalando? Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6474452 Napisano: 19.03.2018 13:25:49 w Pomocy!!!!
wena napisał(a):

cb656 napisał(a):

wena napisał(a):

cb656 napisał(a):

Przykład: https://support.g...answer/3376882?hl=pl
"Możesz pobierać wysokiej jakości ścieżki audio (320 kb/s) i efekty dźwiękowe oraz używać ich bezpłatnie."

Dziękuję, Wujku

Któremu? emotka W pierwszej kolejności wypadałoby podziękować Wujkowi Google emotka emotka

Wujkowi Google już wcześniej podziękowałam, teraz dziękuję za dobre chęci  emotka  Miałam cichą nadzieję, że można korzystać publicznie z gotowych podkładów, które są do dyspozycji w danej aplikacji...  emotka

Chyba zagram coś na cymałkach, będzie kreatywnie i legalnie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6474446 Napisano: 19.03.2018 13:16:39 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

wena napisał(a):

cb656 napisał(a):

Przykład: https://support.g...answer/3376882?hl=pl
"Możesz pobierać wysokiej jakości ścieżki audio (320 kb/s) i efekty dźwiękowe oraz używać ich bezpłatnie."

Dziękuję, Wujku

Któremu? emotka W pierwszej kolejności wypadałoby podziękować Wujkowi Google emotka emotka

Wujkowi Google już wcześniej podziękowałam, teraz dziękuję za dobre chęci  emotka  Miałam cichą nadzieję, że można korzystać publicznie z gotowych podkładów, które są do dyspozycji w danej aplikacji... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6474412 Napisano: 19.03.2018 12:18:16 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

wena napisał(a):

Czy ktoś się orientuje, jak to jest z korzystaniem z gotowych podkładów muzycznych do zgłoszeń konkursowych? Czy mogę wykorzystać taki podkład do filmu konkursowego? Znacie jakieś aplikacje, gdzie śmiało można to robić?


legalne eksploatowanie filmu, zawierającego fragment muzyki będzie, co do zasady, wymagało uzyskania odpowiedniej licencji od podmiotów uprawnionych do praw autorskich oraz praw pokrewnych do tego dzieła. Podmiotem odpowiedzialnym za ewentualne naruszenie praw autorskich jest osoba, która eksploatuje chroniony utwór wkraczając tym samym w monopol twórczy autora (lub podmiotu praw pokrewnych).

Przykład: https://support.g...answer/3376882?hl=pl
"Możesz pobierać wysokiej jakości ścieżki audio (320 kb/s) i efekty dźwiękowe oraz używać ich bezpłatnie."

Dziękuję, Wujku Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6474401 Napisano: 19.03.2018 11:46:06 w Pomocy!!!!
Czy ktoś się orientuje, jak to jest z korzystaniem z gotowych podkładów muzycznych do zgłoszeń konkursowych? Czy mogę wykorzystać taki podkład do filmu konkursowego? Znacie jakieś aplikacje, gdzie śmiało można to robić? Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6454052 Napisano: 18.01.2018 18:34:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś w konkursie GP "Wyciągnij Minionka z paki" wygrał więcej niż jedną nagrodę na jedną osobę?  Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6453083 Napisano: 16.01.2018 16:04:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
Roczny abonament SQULA emotka z FinAi "Oszczędzanie przez rymowanie" (email) i powerbank z Minionków (sms)  emotka Wyświetl w wątku >>

wena

#6448853 Napisano: 04.01.2018 14:48:57 w Pomocy!!!!
cherry_coke napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

wena napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

wena napisał(a):

Mam takie pytanie, być może głupie... emotka zastanawiam się, czy w konkursach ma znaczenie, kto jest właścicielem numeru telefonu dołączanego do zgłoszenia? Czy jeżeli użytkownik numeru bierze udział w konkursie i wpisuje swoje dane, a właścicielem numeru jest ktoś inny - mogą pojawić się potem jakieś problemy w momencie weryfikacji zwycięzcy? emotka Pomożecie?  emotka

Ciężko powiedzieć bo właścicielem mojego numeru jest mąż na niego jest umowa A numer użytkuje ja hmm

I nigdy nie było problemu w przypadku wygranej? 

Nie

A skąd by mieli wiedzieć kto jest właścicielem danego numeru? Przecież to są dane poufne. 

Dlatego na wstępie zaznaczyłam, że to jest być może głupie pytanie.  emotka Dzięki za rozwianie wątpliwości. Wolałam się upewnić  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6448830 Napisano: 04.01.2018 14:19:45 w Pomocy!!!!
agakaz2 napisał(a):

wena napisał(a):

Mam takie pytanie, być może głupie... emotka zastanawiam się, czy w konkursach ma znaczenie, kto jest właścicielem numeru telefonu dołączanego do zgłoszenia? Czy jeżeli użytkownik numeru bierze udział w konkursie i wpisuje swoje dane, a właścicielem numeru jest ktoś inny - mogą pojawić się potem jakieś problemy w momencie weryfikacji zwycięzcy? emotka Pomożecie?  emotka

Ciężko powiedzieć bo właścicielem mojego numeru jest mąż na niego jest umowa A numer użytkuje ja hmm

I nigdy nie było problemu w przypadku wygranej?  Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6448826 Napisano: 04.01.2018 14:16:51 w Pomocy!!!!
Mam takie pytanie, być może głupie... emotka zastanawiam się, czy w konkursach ma znaczenie, kto jest właścicielem numeru telefonu dołączanego do zgłoszenia? Czy jeżeli użytkownik numeru bierze udział w konkursie i wpisuje swoje dane, a właścicielem numeru jest ktoś inny - mogą pojawić się potem jakieś problemy w momencie weryfikacji zwycięzcy? emotka Pomożecie?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6446462 Napisano: 28.12.2017 17:09:59 w Nasze wygrane w minionym roku
Miniony rok uważam, za udany emotka
 Najfajniejsza nagroda, która była jednocześnie świetną przygodą, to wygrana w formie zakupów o wartości 2 500 zł z Mają Sablewską. Do tego metamorfoza i zdjęcia do reportażu w gazecie.

Inne nagrody, które również sprawiły dużą radość:
* iPhone S6,
* karty przedpłacone o łącznej wartości 3 800 zł,
* tablet,
* Kuferek z Douglasa wraz z pędzlami i kosmetykami,
* kilkanaście zestawów kosmetyków (przeważnie do makijażu),
* dwa rowerki, zabawki,
* kamera samochodowa,
* aparat Intax Mini,
* inne... piłka nożna z autografem Dudki, bilety do kina, słuchawki, walizka, książki, głośniki, kilkanaście kuferków słodyczy z Wawelu, dwie opaski sportowe itp.

W Nowym Roku życzę wszystkim, by każda z nagród dawała wiele radości, a ewentualne niepowodzenia stały się, na przekór, motywacją do dalszego grania! Wszystkiego wygranego! emotka Wyświetl w wątku >>

wena

#6446454 Napisano: 28.12.2017 16:41:47 w Visa Konkursy
slonko365 napisał(a):

Czy ktoś mnie oświeci, czemu przy próbie wysłania zgłoszenia pojawia mi się tylko czerwony komunikat "pole wymagane" a dane zostają na swoim miejscu i wygląda że zgłoszenie się nie wysłało? Żadnego potwierdzenia że poszło... I nie  ma pola na wpisanie transakcji - tylko wystawca karty. Na kilku przeglądarkach próbowałam, na telefonie i wszędzie to samo...

Też miałam ten problem. Okazało się, że pole odpowiedzi ma problem, kiedy tekst wpisujemy w formie wiersza. Wpisałam jeszcze raz jednym ciągiem i poszło emotka   Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

wena

#6438998 Napisano: 08.12.2017 11:08:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
xpac napisał(a):

paula27 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Hahaha ale super kurczak  emotka  
Znowu poprawiliście mi humor emotka

Dziś wygrały super ciastka...

szkoda że nie super kurczak ;/

A może mi ktoś wytłumaczyć, napisać, narysować emotka ..... jaki jest wspólny mianownik zwycięskich prac (a może autorów tych pracemotka )? Niektóre zgłoszenia, ależ owszem, są zabawne, kreatywne, lecz niestety nie wszystkie łączy ta wspólna cecha. Zatem zastanawiam się, czy autor powinien być w jakiejś konkretnej sieci? Może mieć telefon na kartę czy też abonament? Być może koniec umowy jest tuż, tuż lub właśnie się skończyła? emotka Nie wiem, czy jest sens tracić cenny czas. Czy ktoś ze zwycięzców pomoże rozwikłać zagadkę?  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6433656 Napisano: 27.11.2017 16:30:07 w Pomocy!!!!
wena napisał(a):

cb656 napisał(a):

wena napisał(a):

cb656 napisał(a):

wena napisał(a):

Czy ktoś dostawał PIT-8C w związku z otrzymaniem nagrody? 

Tak.

Może skuszę się na nagrodę za 30 zł emotka

Nie, no sorry... ja dostałem PITa za tablet wartości półtora koła emotka To jakby inna bajka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6433641 Napisano: 27.11.2017 16:08:13 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

wena napisał(a):

Czy ktoś dostawał PIT-8C w związku z otrzymaniem nagrody? Zastanawiam się, czy odsyłać dane, m.in. PESEL  emotka czy dać sobie spokój...

Tak.
Jeden egzemplarz PIT-a trafia do nagrodzonego, drugi do Urzędu Skarbowego. Później US dokonuje weryfikacji, czy otrzymał od nagrodzonego zgłoszenie. Lewa strona ma się równać prawej w tabelkach... emotka
No to zastanawiaj się dalej, powodzenia emotka emotka

Dziękuję, dziękuję bardzo emotka  Może skuszę się na nagrodę za 30 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6433397 Napisano: 27.11.2017 08:33:05 w Pomocy!!!!
Czy ktoś dostawał PIT-8C w związku z otrzymaniem nagrody? Zastanawiam się, czy odsyłać dane, m.in. PESEL emotka czy dać sobie spokój... Wyświetl w wątku >>
0 0

wena

#6383617 Napisano: 27.07.2017 23:57:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odsyłacie Tauronowi numer PESEL? Miał może ktoś tak,że otrzymał nagrodę bez podania PESEL-u? Wyświetl w wątku >>
0 0