Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#7165812 Napisano: 21.03.2024 17:25:05 w WC - rozmowy o wszystkim
zielonaszpilka napisał(a):

ace napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

ace napisał(a):

Hej. Czy jest tu moze jakis policjant/policjantka? Albo ktos kto sie na tym zna. Podobno pukala do mnie policja dwa dni temu, ale nikogo nie zastala. Nie zostawili zadnej informacji ani nic. Myslalm ze wczoraj/dzis znow przyjda to sie dowiem. No bo zupelnie nie wiem o co moze chodzic 😅 Nie zaklocam spokoju, nawet jesli to mialby byc jakis mandat (choc ja to raczej przepisowa) to chyba policji po to nie wysylaja., tylko wysylaja poczta? No wiec tak siedze i mysle o co moze chodzic. Jedyne co przychodzi mi do glowy to to ze jakis czas temu sasiadka wzywala policje do awantury domowej z udzialem dzieci (w sensie matka kontra paroletnie dzieci). Czy to moze byc to? Jakis wywiad srodowiskowy? Ale czy tym zajmuje sie policja? Czy moze pomylka (u kolegi kiedys pukali i szukali faceta ktory nigdy w jego mieszkaniu nie mieszkal).


Znajdź kontakt do swojego dzielnicowego i po prostu zadzwoń zapytać.

Balam sie ze ktos to napisze 😅 A prawda jest taka ze najbardziej na swiecie nienawidze dzwonic/rozmawiac przez tel. 😅 No ale pewni jak zagadka nie rozwiaze sie do konca weekendu to tak zrobie 🤪

Jak pisze Agnieszka - to może być wszystko emotka  ja miałam
wizyte policji, bo wypytywali o sąsiada sciganego listem gończym, który mieszka w tej samej klatce. Innym razem byli, w sprawie jakiejś stłuczki i ucieczki, ale okazało się, ze to nie nasz samochód (mieli niepełny numer rejestracyjny, ale kolor i marka się nie zgadzały -
nie wiem czemu nie sprawdzili tego w swoich bazach). Raz dzwonili, bo znalazłam dokumenty jednego gościa i oddałam je mu, a to były dokumenty, które złodzieje wyrzucili z ukradzionego auta i policja
prosiła mnie o przyjście na zeznania. A powodów ich wizyty mogą być kolejne setki emotka

O kurcze to widze ze wizyta policji to nic nadzwyczajnego 😅 Ja tu sie stresuje o co chodzi a tu zapewne nic takigo. Dzieki wielkie emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#7165811 Napisano: 21.03.2024 17:22:49 w WC - rozmowy o wszystkim
Kurcze to rzeczywiscie moze byc wszystko 😅 Ale wlasnie myslalam ze jak nie zastana kogos w domu to zostawiaja wezwanie na komende, a tu nic. Moze w weekend przyjda, bo byli w tyg w godzinach pracy... A tel wcale nie tak latwo znalezc. Jak patrzylam to do mojego nr budynku zaden komisarjat nie jest przyporzadkowany 😅 Moja ulica jest podzielona na kilka czesci, ale mojego nr nie ma 😅 No noc to pewjie rzeczywiscie poczekam do konca weekendu. Moze zagadka sie rozwikla, a ja nie skoncze w pace 😅
No samochod mam wiec moze cos z tym, na allegro i na olx mnie nikt nie oszukal... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#7165800 Napisano: 21.03.2024 16:13:20 w WC - rozmowy o wszystkim
@gnieszk@ napisał(a):

ace napisał(a):

Hej. Czy jest tu moze jakis policjant/policjantka? Albo ktos kto sie na tym zna. Podobno pukala do mnie policja dwa dni temu, ale nikogo nie zastala. Nie zostawili zadnej informacji ani nic. Myslalm ze wczoraj/dzis znow przyjda to sie dowiem. No bo zupelnie nie wiem o co moze chodzic 😅 Nie zaklocam spokoju, nawet jesli to mialby byc jakis mandat (choc ja to raczej przepisowa) to chyba policji po to nie wysylaja., tylko wysylaja poczta? No wiec tak siedze i mysle o co moze chodzic. Jedyne co przychodzi mi do glowy to to ze jakis czas temu sasiadka wzywala policje do awantury domowej z udzialem dzieci (w sensie matka kontra paroletnie dzieci). Czy to moze byc to? Jakis wywiad srodowiskowy? Ale czy tym zajmuje sie policja? Czy moze pomylka (u kolegi kiedys pukali i szukali faceta ktory nigdy w jego mieszkaniu nie mieszkal).


Znajdź kontakt do swojego dzielnicowego i po prostu zadzwoń zapytać.

Balam sie ze ktos to napisze 😅 A prawda jest taka ze najbardziej na swiecie nienawidze dzwonic/rozmawiac przez tel. 😅 No ale pewni jak zagadka nie rozwiaze sie do konca weekendu to tak zrobie 🤪 Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

ace

#7165794 Napisano: 21.03.2024 15:53:22 w WC - rozmowy o wszystkim
Hej. Czy jest tu moze jakis policjant/policjantka? Albo ktos kto sie na tym zna. Podobno pukala do mnie policja dwa dni temu, ale nikogo nie zastala. Nie zostawili zadnej informacji ani nic. Myslalm ze wczoraj/dzis znow przyjda to sie dowiem. No bo zupelnie nie wiem o co moze chodzic 😅 Nie zaklocam spokoju, nawet jesli to mialby byc jakis mandat (choc ja to raczej przepisowa) to chyba policji po to nie wysylaja., tylko wysylaja poczta? No wiec tak siedze i mysle o co moze chodzic. Jedyne co przychodzi mi do glowy to to ze jakis czas temu sasiadka wzywala policje do awantury domowej z udzialem dzieci (w sensie matka kontra paroletnie dzieci). Czy to moze byc to? Jakis wywiad srodowiskowy? Ale czy tym zajmuje sie policja? Czy moze pomylka (u kolegi kiedys pukali i szukali faceta ktory nigdy w jego mieszkaniu nie mieszkal). Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#7147413 Napisano: 15.12.2023 12:20:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ace napisał(a):

Co wchodzi w sklad zestawu kosmetykow z loterii Nivea men? Bo ja dostalam tylko 3 rzeczy, a wydaje mi sie ze powinny byc 4 (brak dezodorantu). Czy to standard?

Ok juz widze w regulaminie ze jednak 3 kosmetyki Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#7147411 Napisano: 15.12.2023 12:17:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co wchodzi w sklad zestawu kosmetykow z loterii Nivea men? Bo ja dostalam tylko 3 rzeczy, a wydaje mi sie ze powinny byc 4 (brak dezodorantu). Czy to standard? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#7134824 Napisano: 29.10.2023 21:54:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

agnesita napisał(a):

Hochland, co zrobić żeby zdjęcie przeszło, cały czas mam błąd podczas wgrywania pliku... emotka

U mnie to samo emotka

I u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#7121665 Napisano: 05.09.2023 22:02:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

mietowa napisał(a):

yaagatka napisał(a):

Żabka wydaje kody na dzisiaj kończace sie konkursy? Chce jecahc kupić Garage i Żywce i nie wiem czy warto

Ja nie dostałam z Garage, walczę z info

U mnie brak Żywca, brak na razie odpowiedzi z żaby.

U mnoe tak samo. Na jednym paragonie Garage i Zywiec i kod do Gatage mam, a na zywca nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#7110915 Napisano: 23.07.2023 21:10:56 w WC - rozmowy o wszystkim
kimxxx napisał(a):

ace napisał(a):

Hej mam pytanie do osob znajacych sie na ogrodnictwie. Mam cebulki dalii, paciorecznika, lilii i lilii drzewiastej. W teorii powinno sie je wsadzic do ziemi do konca maja. Czy jest sens trzymac te cebulki do nastepnego roku (przetrwaja?)? Czy bedzie z nich cos jesli wsadzi sie je do gruntu teraz? Czy pozostaje tylko wyrzucic?

Ja bym chyba zasądziła teraz, w tym roku cebulki z zeszłego roku miałam już totalnie wyszone i musiałam wyrzucić:(

Dzieki. Zatem chyba posadze i niech sie dzieje wola nieba emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#7110914 Napisano: 23.07.2023 21:10:19 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

Hej mam pytanie do osob znajacych sie na ogrodnictwie. Mam cebulki dalii, paciorecznika, lilii i lilii drzewiastej. W teorii powinno sie je wsadzic do ziemi do konca maja. Czy jest sens trzymac te cebulki do nastepnego roku (przetrwaja?)? Czy bedzie z nich cos jesli wsadzi sie je do gruntu teraz? Czy pozostaje tylko wyrzucic?

Spleśniały? Nie.
Mają widoczne ślady uszkodzeń? Nie.
To przetrwają. Zachowaj. emotka

Dzieki. Choc wlasnie obawiam sie tego co pisze @kimxxx Ja na ogrodnictwie nic a nic sie nie znam, ale w necie wyczytalam tylko, ze cebulek nie sa tak trwale jak nasiona (tylko nigdzie nie bylo napisane jak nietrwale sa i czy wytrzymaja kilka miesiecy czy rok emotka ). Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

ace

#7110787 Napisano: 22.07.2023 20:08:05 w WC - rozmowy o wszystkim
Hej mam pytanie do osob znajacych sie na ogrodnictwie. Mam cebulki dalii, paciorecznika, lilii i lilii drzewiastej. W teorii powinno sie je wsadzic do ziemi do konca maja. Czy jest sens trzymac te cebulki do nastepnego roku (przetrwaja?)? Czy bedzie z nich cos jesli wsadzi sie je do gruntu teraz? Czy pozostaje tylko wyrzucic? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#7104079 Napisano: 27.06.2023 23:11:39 w WC - rozmowy o wszystkim
Hejka. Czy wiecie moze czy istnieje sposob na sprawdzenie na ktory paragon w aplikacji lidla zwracalo sie jakis towar? Kiedys to oddany towar byl wykreslony na czerwonono. Teraz tego nie ma emotka Kupowalam kilka (w tym samym kroju) kiecek (szukajac idealny rozmiar i kolor), 3 juz zwrocilam, ale nie pomyslalm by sobie zapisac na ktory paragon zwracalam. Srednio chce swiecic oczami przy kasie i szukac wlasciwego paragonu emotka Moze jest jakis sposob na to? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#7086017 Napisano: 28.03.2023 13:34:38 w SZUKAM....
Frama napisał(a):

ace napisał(a):

Hej. Szukam kodu znizkowego do Zary. Moze ktos ma?

Wiosenna edycja Stylowych Zakupów 2023 rozpoczyna się już 31 marca i potrwa do 5 kwietnia 2023. Może tam będzie Zara?
https://stylowezakupy.pl

Dzieki emotka  poczekam i sprawdze, choc widze ze rok temu Zara nie brala idzialu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#7085957 Napisano: 28.03.2023 00:39:14 w SZUKAM....
Hej. Szukam kodu znizkowego do Zary. Moze ktos ma? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#7078259 Napisano: 04.02.2023 21:23:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

ace napisał(a):

Gdzie powinien sie wyswietlic ten kupon w Zappce? Chodzi mi o Lays. Kupilam dwie paczki spelniajace wymagania a tu nic a nic...


Powinien się wyświetlać na górze ekranu, pod ilością zgromadzonych żappsów. U mnie kod pojawił się po kilku godzinach od zakupu, więc może u Ciebie też tak będzie emotka

Dzieki za info emotka To uzbrajam sie w cierpliwosc i czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#7078243 Napisano: 04.02.2023 19:47:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzie powinien sie wyswietlic ten kupon w Zappce? Chodzi mi o Lays. Kupilam dwie paczki spelniajace wymagania a tu nic a nic... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#7073607 Napisano: 10.01.2023 16:10:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ace napisał(a):

Co moga wysylac z Nairobi?

A dobra juaz wiem. Zywiec Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#7073604 Napisano: 10.01.2023 16:08:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co moga wysylac z Nairobi? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#7049980 Napisano: 29.09.2022 15:26:38 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
freyja88 napisał(a):

Co może iść z DCN DIRECT DPD? Dostał ktoś takiego maila?

Metaxa Wyświetl w wątku >>

ace

#6872235 Napisano: 25.07.2022 22:55:37 w WC - rozmowy o wszystkim
hej. korzystal ktos z Was z kodow z Blacka na answear? Bo ja jak dodaje na przeceniony towar to mi wyswietla komunikat: Promocja Black Energy: specjalny kod rabatowy 25% na nieprzecenione i 10% na nieprzecenione. nie została naliczona. Wybrane produkty mają korzystniejszą cenę bieżącą.
Nie kumam tego... Wyświetl w wątku >>
0 0