Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6850443 Napisano: 19.03.2022 20:10:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

ace napisał(a):

Dziala Wam formularz Monini?

Nie gram, ale sprawdziłem i nie działa

Dzieki emotka Dobrze wiedziec, ze nie tylko u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 samuraj 0

ace

#6850438 Napisano: 19.03.2022 19:16:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziala Wam formularz Monini? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6844256 Napisano: 13.02.2022 22:43:32 w WC - rozmowy o wszystkim
magdalena-chili napisał(a):

ace napisał(a):

Moze ktos z Was zna jakas fajna (najlepiej darmowa, ale niekoniecznie) aplikacje/kurs/ksoazke do nauki niemieckiego i hiszpanskiego. Niemieckiego uczylam sie 8 lat (i calkiem niezle go znalam), ale potem nie maialam z nim kontaktu pewnie z 15 lat wiec juz nic nie pamietam emotka Hiszpanskiego uczylam sie tylko rok i tez z 5 lat temu.

Może YouTube? Jest teraz wielu youtuberow z różną tematyką,  dla dzieci czy doroslych.... albo filmy w oryginale, zwłaszcza z niemieckim, bo dość długo się uczyłaś. 

Dzieki rozejrze sie na YT. Obecnie slucham podcastow, ale wlasnie chcialam zapytac bo moze zna ktos cos lepszego i sprawdzonego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6844196 Napisano: 13.02.2022 17:06:23 w WC - rozmowy o wszystkim
Moze ktos z Was zna jakas fajna (najlepiej darmowa, ale niekoniecznie) aplikacje/kurs/ksoazke do nauki niemieckiego i hiszpanskiego. Niemieckiego uczylam sie 8 lat (i calkiem niezle go znalam), ale potem nie maialam z nim kontaktu pewnie z 15 lat wiec juz nic nie pamietam emotka Hiszpanskiego uczylam sie tylko rok i tez z 5 lat temu. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6843862 Napisano: 11.02.2022 10:25:42 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Wymienie 100zl voucher do smyka (z Gerbera) na 100zl do decathlonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6843317 Napisano: 08.02.2022 19:04:41 w Giełda Kodów ; )
Sa moze jakies znizki do intersportu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6832144 Napisano: 18.12.2021 17:33:38 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam (najlepiej komus z Krk) hulajnoge elektryczna (Xiaomi Mi Electric Scooter Essential) z loterii Kasa na Grilla - w zamknietym fabrycznie pudelku. Ewentualnie wymienie ja na nowy rower gorski o podobnej wartosci (lub drozszy za doplata).

Sprzedam za 90zl bon do SMYKA (100zl) wygrany w Gerberze. Ewentualnie wymienie go na inny bon 100zl do innego sklepu (C4, Lidl, Decathlon itp) Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6830271 Napisano: 10.12.2021 22:54:50 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam dwa bilety (50zl za jeden) na jutrzejszy musical Metro w Krakowie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6817995 Napisano: 29.10.2021 21:32:57 w SZUKAM....
znizki do sklepu YES Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6800099 Napisano: 08.08.2021 22:12:45 w Pomocy!!!!
superloser napisał(a):

ace napisał(a):

Mam pytanie odnosnie allegro. Kupjaca kupila odemnie uzywane spodnie adidas. Jednak okazaly sie na nia za male i chce zwrotu pieniedzy. Powiedzialam jej ze jako osoba prywatna zwrotow nie przyjmuje (co mam tez napisane w opisie sprzedawcy). A ona sie powoluje na rekojmie (bo tak napisalo allegro, ze jesli towar jest niezgodny z opisem to w przypadku kupowania od osoby prywatnej moze liczyc tylko na rekojmie), bo wedlug niej to jest rozmiar 38 (i to mala 38 jak to ujela) a nie 40. Tyle, ze ja w opisie spodni oprocz rozmiaru 40 (podalam taki bo spodnie kupowalam w UK i rozmiar UK jest 12 - a ten ospowiada naszej 40) zamiescilam zdjecie z pelna rozmiarowka (tj. rozmiary UK, F, D, E, I i J - do wyboru do koloru), a do tego podalam wymiary (wiec nie moglo byc zaskoczenia, ze spodnie sa male w pasie - tu Pani twerdzi ze nie bylo informacji ze maja obnizony stan - ale kurcze stan jaki jest widac na zdj, a jakby bardzo interesowal to zawsze mozna zapytac to bym jej zmierzyla). No i pytanie, odpuszczac? Po czyjej str stanie allegro? Mial moze ktos podobna sytuacje?

Przytyla baba i przyznac sie nie chce emotka

Allegro i Olx staje po stronie kupujacego  emotka  Trzeba miec nerwy i zdrowie, by tam sprzedawac... zwlaszcza z przesylka Smartem.

wlasnei jej mialam napisac, ze ona nie jest wzorcem rozmiaru 40 emotka , ze moze przytyla, ale ugryzlam sie w jezyk emotka bo to by byl negatyw na 100% emotka


Nawet w sumie nie wiem czy kupowala z przesylka smart.... chyba nie. Wyświetl w wątku >>

ace

#6800098 Napisano: 08.08.2021 22:09:48 w Pomocy!!!!
nanajka81 napisał(a):

bruce napisał(a):

ace napisał(a):

Mam pytanie odnosnie allegro. Kupjaca kupila odemnie uzywane spodnie adidas. Jednak okazaly sie na nia za male i chce zwrotu pieniedzy. Powiedzialam jej ze jako osoba prywatna zwrotow nie przyjmuje (co mam tez napisane w opisie sprzedawcy). A ona sie powoluje na rekojmie (bo tak napisalo allegro, ze jesli towar jest niezgodny z opisem to w przypadku kupowania od osoby prywatnej moze liczyc tylko na rekojmie), bo wedlug niej to jest rozmiar 38 (i to mala 38 jak to ujela) a nie 40. Tyle, ze ja w opisie spodni oprocz rozmiaru 40 (podalam taki bo spodnie kupowalam w UK i rozmiar UK jest 12 - a ten ospowiada naszej 40) zamiescilam zdjecie z pelna rozmiarowka (tj. rozmiary UK, F, D, E, I i J - do wyboru do koloru), a do tego podalam wymiary (wiec nie moglo byc zaskoczenia, ze spodnie sa male w pasie - tu Pani twerdzi ze nie bylo informacji ze maja obnizony stan - ale kurcze stan jaki jest widac na zdj, a jakby bardzo interesowal to zawsze mozna zapytac to bym jej zmierzyla). No i pytanie, odpuszczac? Po czyjej str stanie allegro? Mial moze ktos podobna sytuacje?

Z własnych doświadczeń wiem, że Allegro zazwyczaj popiera kupującego i zwroty wręcz narzuca. Ostatnio na tym portalu jest prawdziwa plaga zwrotów. Oddzielną kwestią jest zwracanie rzeczy dobieranych do tzw. smarta: ludzie kupują kilka przedmiotów tylko po to, aby mieć darmową przesyłkę, a potem zwracają część z nich bez żadnego wyjaśnienia (edit; lub argumenty są nieprawdziwe). A rzeczy przychodzą naruszone, czasem nawet z wyraźnymi śladami używania. To jest koszmar, co tam się teraz wyrabia. Każdy chwyt dozwolony.  emotka
Opisz to, co tu zamieściłaś, w formularzu kontaktowym do Allegro, wyjaśnij wszystko szczegółowo, choć musisz liczyć się z tym, że poprze on kupującą. Mnie nawet zrzutów ekranu z rozmowami z kupującymi nie chcieli uznać. Aha, trzeba też pamiętać o prawie do oceny przez kupującego. A są tacy, którzy negatywy uwielbiają dawać. Ilość negatywów niestety wpływa na sprzedaż.  emotka
Zawsze jednak warto walczyć. Trzymam kciuki, aby Allegro poparło Ciebie.  emotka

niestety muszę się zgodzić z poprzednikiem - allegro popiera kupujących a nie sprzedających dlatego nie warto na tym serwisie nic sprzedawać bo pozytywnej pomocy od allegro (jeżeli jesteś sprzedawcą) to się nie uzyska. Na Twoim miejscu przyjęłabym te spodnie i wystawiła je na vinted albo olx. Obecnie na allegro dostanie się jeden negatywny komentarz a allegro już przysyła ci maila jakim to jesteś ujowym sprzedawcą i że masz się poprawić.

no wlasnie tez slyszalam takie glosy, ale w sumie jak od roku sprzedaje rzeczy (likwidowalam 4 mieszkania wiec troche tego jest) to nie mialam wiekszych problemow. tylko raz babiszon mi sie trafil co zaraz jak pyknelo 24godziny od kiedy dokonala zakupu zalozyla dyskusje, ze ona NIE otrzymała jeszcze towaru. Kij, ze w ogloszeniu mialam zaznaczone ze wysylka do 3dni, ale ona w ogole wybrala wysylke poczta polska. Juz widze jak po tym jak ona dokonala zakupu, ja siedze przy kompie i tylko odswiezam strone co 30sek i czekam na jej zamowienie. Potem lece wydrukowac etykiete szybko pakuje i dylkiem na poczte wyslac by ona dostala nastepnego dnia. No i byl taki problem ze ona dokonala zakupu po 18, a z tego co wiem wysylka nawet paczka 24, daje gwarancje ze dojdzie w 24g tylko jak sie wysle do 15.... Ale jak jej napisalam ze w ogloszeniu bylo napisane ze wysylka w ciagu 3 dni, to sie troche uspokoila. Tylko troche, bo zagrozila, ze jak nie wysle do jutra (bo dni liczyla oczywiscie lacznie z dniem zakupu (kij ze ten dzien trwal jeszcze niespelna 6godzin)...) to wystawia negatywa. Ja juz wiedzialam, ze co nie zrobie beda problemy - ten typ tak ma ze sie jeszcze taki nie urodzil co by mu dogodzil, to powiedzialam, ze ja jej w takim razie moge oddac pieniadze skoro ta paczka jest jej JUZ TERAZ potrzebna. Oczywiscie NIE, bo ona KUPILA i ona CHCE! Ale dyskusji nie konczy bo nawet jak wysle o czasie nie wiadomo czy towar bedzie ok. I jak myslicie, towar byl ok emotka oczywiscie, ze nie. Ale ja juz bylam gotowa - z glupim na wojne sie nie idzie... Odsylala, mialam pokrywac koszt wysylki w jedna strone. Normalnie ja przy tym stracilam wiare w ludzkosc emotka
No a ogolnie to ciuchy wystawiam i na allegro i na vinted. Ogolnie z obu dotad mi schodza rzeczy, ale chyba to allegro musze przemyslec....
Dzieki wielkie emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6800096 Napisano: 08.08.2021 21:53:10 w Pomocy!!!!
bruce napisał(a):

ace napisał(a):

Mam pytanie odnosnie allegro. Kupjaca kupila odemnie uzywane spodnie adidas. Jednak okazaly sie na nia za male i chce zwrotu pieniedzy. Powiedzialam jej ze jako osoba prywatna zwrotow nie przyjmuje (co mam tez napisane w opisie sprzedawcy). A ona sie powoluje na rekojmie (bo tak napisalo allegro, ze jesli towar jest niezgodny z opisem to w przypadku kupowania od osoby prywatnej moze liczyc tylko na rekojmie), bo wedlug niej to jest rozmiar 38 (i to mala 38 jak to ujela) a nie 40. Tyle, ze ja w opisie spodni oprocz rozmiaru 40 (podalam taki bo spodnie kupowalam w UK i rozmiar UK jest 12 - a ten ospowiada naszej 40) zamiescilam zdjecie z pelna rozmiarowka (tj. rozmiary UK, F, D, E, I i J - do wyboru do koloru), a do tego podalam wymiary (wiec nie moglo byc zaskoczenia, ze spodnie sa male w pasie - tu Pani twerdzi ze nie bylo informacji ze maja obnizony stan - ale kurcze stan jaki jest widac na zdj, a jakby bardzo interesowal to zawsze mozna zapytac to bym jej zmierzyla). No i pytanie, odpuszczac? Po czyjej str stanie allegro? Mial moze ktos podobna sytuacje?

Z własnych doświadczeń wiem, że Allegro zazwyczaj popiera kupującego i zwroty wręcz narzuca. Ostatnio na tym portalu jest prawdziwa plaga zwrotów. Oddzielną kwestią jest zwracanie rzeczy dobieranych do tzw. smarta: ludzie kupują kilka przedmiotów tylko po to, aby mieć darmową przesyłkę, a potem zwracają część z nich bez żadnego wyjaśnienia (edit; lub argumenty są nieprawdziwe). A rzeczy przychodzą naruszone, czasem nawet z wyraźnymi śladami używania. To jest koszmar, co tam się teraz wyrabia. Każdy chwyt dozwolony.  emotka
Opisz to, co tu zamieściłaś, w formularzu kontaktowym do Allegro, wyjaśnij wszystko szczegółowo, choć musisz liczyć się z tym, że poprze on kupującą. Mnie nawet zrzutów ekranu z rozmowami z kupującymi nie chcieli uznać. Aha, trzeba też pamiętać o prawie do oceny przez kupującego. A są tacy, którzy negatywy uwielbiają dawać. Ilość negatywów niestety wpływa na sprzedaż.  emotka
Zawsze jednak warto walczyć. Trzymam kciuki, aby Allegro poparło Ciebie.  emotka

Dzieki wielkie bruce emotka Rzadko tu bywam ostatnio, ale widze, ze to jedno sie nie zmienilo - zawsze mozna liczyc na twoja rade emotka
Nawet nie wiem czy uzyla smarta... Pierwszy raz mi sie zdaza taka 'cwaniara', dotad np raz sie mnie jedna babka zapytala, ze widzi ze w opisie mam napisane ze zwrotow nie przyjmuje, ale czy moglabym zrobic wyjatek. I zrobilam bo sprzedawalam jedwabna nowa bluzke za ponad 100zl, wiec uznalam ok (ale nie odeslala, okazalo sie ze jest idealna - po pewnie tak jak i opis sprawdzila wymiary ktore podalam emotka ).
No juz mamy dyskusje z nia. Zglosila allegro, ze co ma w tej syt zrobic. Allegro odpisalo jej, ze jako ze jestem osoba prywatna to moze tylko skorzystac z rekojmi ale pod warunkiem, ze towar jest niezgodny z opisem.... Ja wyjasnilam swoje, ona swoje i zapytala allegro czy w takim przypadku moze skorzystac z rekojmi....
No i pewnie odpuszcze, choc mnei takie cwaniaki wkur.... niemilosiernie.....
No z negatywem jak najbardziej sie licze, ale tak jak mowie, ja nieznosze takich cwaniaczkow, ktorzy kupuja w impulsie, bo pierwsze zdjecie ladne, a odeslac przeciez moze no nie....
Nie no poczekam pewnie co allegro odpisze, i jak karza mi przyjac to przyjme, a kobita niech dalej tyje emotka

Dzieki wielkie Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6800060 Napisano: 08.08.2021 16:33:54 w Pomocy!!!!
Mam pytanie odnosnie allegro. Kupjaca kupila odemnie uzywane spodnie adidas. Jednak okazaly sie na nia za male i chce zwrotu pieniedzy. Powiedzialam jej ze jako osoba prywatna zwrotow nie przyjmuje (co mam tez napisane w opisie sprzedawcy). A ona sie powoluje na rekojmie (bo tak napisalo allegro, ze jesli towar jest niezgodny z opisem to w przypadku kupowania od osoby prywatnej moze liczyc tylko na rekojmie), bo wedlug niej to jest rozmiar 38 (i to mala 38 jak to ujela) a nie 40. Tyle, ze ja w opisie spodni oprocz rozmiaru 40 (podalam taki bo spodnie kupowalam w UK i rozmiar UK jest 12 - a ten ospowiada naszej 40) zamiescilam zdjecie z pelna rozmiarowka (tj. rozmiary UK, F, D, E, I i J - do wyboru do koloru), a do tego podalam wymiary (wiec nie moglo byc zaskoczenia, ze spodnie sa male w pasie - tu Pani twerdzi ze nie bylo informacji ze maja obnizony stan - ale kurcze stan jaki jest widac na zdj, a jakby bardzo interesowal to zawsze mozna zapytac to bym jej zmierzyla). No i pytanie, odpuszczac? Po czyjej str stanie allegro? Mial moze ktos podobna sytuacje? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6778822 Napisano: 02.05.2021 22:38:39 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Wymienie 100zl do answear na 100zl do decathlonu Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6769504 Napisano: 12.03.2021 12:17:12 w SZUKAM....
nanajka81 napisał(a):

ace napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ace napisał(a):

mariolakal napisał(a):

ace napisał(a):

Szukam czy ktos z Was ma moze instrukcje do gry z Lubisiow odkrywcy kosmosu? Albo gdzie taka instrukcja ewentualnie jest dostepna? Byla zalaczona moze do samej gry? Bo moja mama dala znajomej (gre nigdy nie otwierana) i podobno nie ma zadnej instrukcji w niej. Bylabym wdzieczna za pomoc emotka

Dam Ci znać na PW gdy ją znajdę...  emotka

Super by bylo emotka Wielkie dzieki!

cos takiego było.

Hej dzieki wielkie! A wgralabys troche wieksze zdjecie? Bo to jest strasznie male i nie umiwm odczytac co jest napisane emotka

wysłane priv, mam nadzieję że jest tam ok.

Jest super. Jeszcze raz dziekuje! Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

ace

#6769392 Napisano: 11.03.2021 20:21:52 w SZUKAM....
nanajka81 napisał(a):

ace napisał(a):

mariolakal napisał(a):

ace napisał(a):

Szukam czy ktos z Was ma moze instrukcje do gry z Lubisiow odkrywcy kosmosu? Albo gdzie taka instrukcja ewentualnie jest dostepna? Byla zalaczona moze do samej gry? Bo moja mama dala znajomej (gre nigdy nie otwierana) i podobno nie ma zadnej instrukcji w niej. Bylabym wdzieczna za pomoc emotka

Dam Ci znać na PW gdy ją znajdę...  emotka

Super by bylo emotka Wielkie dzieki!

cos takiego było.

Hej dzieki wielkie! A wgralabys troche wieksze zdjecie? Bo to jest strasznie male i nie umiwm odczytac co jest napisane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6769137 Napisano: 10.03.2021 17:44:01 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

ace napisał(a):

Szukam czy ktos z Was ma moze instrukcje do gry z Lubisiow odkrywcy kosmosu? Albo gdzie taka instrukcja ewentualnie jest dostepna? Byla zalaczona moze do samej gry? Bo moja mama dala znajomej (gre nigdy nie otwierana) i podobno nie ma zadnej instrukcji w niej. Bylabym wdzieczna za pomoc emotka

Dam Ci znać na PW gdy ją znajdę...  emotka

Super by bylo emotka Wielkie dzieki! Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6769128 Napisano: 10.03.2021 16:59:57 w SZUKAM....
Szukam czy ktos z Was ma moze instrukcje do gry z Lubisiow odkrywcy kosmosu? Albo gdzie taka instrukcja ewentualnie jest dostepna? Byla zalaczona moze do samej gry? Bo moja mama dala znajomej (gre nigdy nie otwierana) i podobno nie ma zadnej instrukcji w niej. Bylabym wdzieczna za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6758622 Napisano: 15.01.2021 00:56:53 w Pomocy!!!!
koniczynka123 napisał(a):

ace napisał(a):

Czy ktos zna jakas kawiarnie/lokal ktory jest otwarty w Krk (nie tylko na wynos)? Prosilabym o info na PW.

https://www.radio...a-testerow-jedzenia/
na Ruczaju i ta powyżej "Wesołe Gary" na Urbanowicza [url=https://www.faceb...mp;__tn__=-UC%2CP-R]

ach Huta, troche daleko emotka W sumie szukam czegos w centrum (ten w ktorym dotad bywalam juz niestety nie jest otwart po nalocie policji...) Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6758613 Napisano: 14.01.2021 23:29:31 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

bezaczek7 robiłaś ostatnio wyniki krwi? Typu morfologia, żelazo, ferrytyna, hormony tarczycy?
Pytam o to, bo poziom żelaza i tarczyca mają wpływ na włosy.

Niestety ale absolutnie wszystko ma wplyw na wlosy emotka Ja przed laty mialam z tym ogromny problem, chyba nie ma rzeczy ktorej nie probowalam (tabletki, wcierki, szampony itd), lekarze robili badania i stwierdzali ze wszystko ok i ze to na pewno stres (a w cale sie wtedy nie denerwowalam), ale ostatecznie machnelam reka i stwierdzilam, ze taka moja uroda emotka Dopiero gdzies po roku jak robilam badania kontrolne zazyczylam sobie dodatkowe badania i okazalo sie, ze mam mega niski poziom wit D. Dostalam konska dawke wit D od lekarza i po jakims pol roku wlosy przestaly wypadac (ale niestety nigdy nie wrocily do swojej dawnej objetosci i grubosci emotka ). Tak wiec z mojego doswiadczenia powiem tyle, ze dobrze zwrocic jednak uwage na diete, a totalnym wyrzuceniem pieniedzy w bloto to sa szampony (w koncu maja kontakt ze skora tylko przez pare minut bo zaraz i tak je dokladnie splukujesz). Z tego co mi moja dermatolog mowila to ze wcierki tez wcale nie sa jakies super. W ich przypadku trzeba je wmasowac w glowe i to ten masaz glowy ma najwiekszy wplyw na pobudzenie cebulek, a nie sama wcietrka. Wyświetl w wątku >>