Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ecasso

ecasso

#6586704 Napisano: 03.04.2019 14:54:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

ecasso napisał(a):

scofield napisał(a):

ecasso napisał(a):

Czy puszki/butelki Kasztelana są oznaczone promocyjnie? Bo nigdzie takich nie mogę znaleźć, a zwykłych w ciemno nie chcę  kupować żeby sprawdzić czy aby przypadkiem kod się pod kapslem nie kryje, wolę zainwestować od razu we właściwy browar  emotka

na butelce na kapslu nie, ale etykieta jest oznaczona specjalnie konkursem emotka

Na puszkach również jest info emotka

Dziękuję  emotka

Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0

ecasso

#6586701 Napisano: 03.04.2019 14:49:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
scofield napisał(a):

ecasso napisał(a):

Czy puszki/butelki Kasztelana są oznaczone promocyjnie? Bo nigdzie takich nie mogę znaleźć, a zwykłych w ciemno nie chcę  kupować żeby sprawdzić czy aby przypadkiem kod się pod kapslem nie kryje, wolę zainwestować od razu we właściwy browar  emotka

na butelce na kapslu nie, ale etykieta jest oznaczona specjalnie konkursem emotka

Dziekuję  emotka  w takim razie na piwne zakupy muszę się udać "za granicę" bo u mnie same nieoznaczone  emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

ecasso

#6586698 Napisano: 03.04.2019 14:39:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy puszki/butelki Kasztelana są oznaczone promocyjnie? Bo nigdzie takich nie mogę znaleźć, a zwykłych w ciemno nie chcę  kupować żeby sprawdzić czy aby przypadkiem kod się pod kapslem nie kryje, wolę zainwestować od razu we właściwy browar  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ecasso

#6581843 Napisano: 19.03.2019 10:04:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

ecasso napisał(a):

Mam pytanie odnośnie loterii góralki...Ktoś już o tym pisał, ale muszę dopytać. Chodzi o paragon - w regulaminie nie ma wzmianki o dowodzie zakupu ale m w okresie trwania sprzedaży promocyjnej.Produkty promocyjne z pkt. 4.4 regulaminu mogą być dostępne w sklepach promocyjnych zarówno przed rozpoczęciem okresu sprzedaży promocyjnej, jak i po jego upływie, jednakże zakup produktu promocyjnego dokonany poza okresem sprzedaży promocyjnej nie uprawnia do wzięcia udziału w loterii. No więc jeśli dowód zakupu nie jest potrzebny to jak to zweryfikują? Czy dobrze mi się wydaje, że skoro jest zapis, że trzeba wafelka kupić i za niego zapłacić to jest dla nich jednoznaczne z posiadaniem paragonu? Jak to u Smolara wygląda? Nie mam niestety porównania/doświadczenia w innych konkursach przez nich organizowanych stąd moja dociekliwość  emotka  

paragon nie jest potrzebny ze względu na posiadanie kodu ze środka opakowania. Skoro go masz, to raczej go kupiłeś  emotka  no, chyba, że "pożyczyłeś", ale to już nie problem smolara  emotka  
zapis dot. zakupu przed promocją jest umowny, bo nie są w stanie sprawdzić, czy kupiłeś góralki przed rozpoczęciem konkursu emotka


I stąd właśnie ta moja wątpliwość, bo wystarczy okazać się paragonem i będzie wiadomo czy warunek został spełniony  emotka  ale to takie tam moje rozmyślania  emotka  Dziękuję za informację emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

ecasso

#6581821 Napisano: 19.03.2019 09:52:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie odnośnie loterii góralki...Ktoś już o tym pisał, ale muszę dopytać. Chodzi o paragon - w regulaminie nie ma wzmianki o dowodzie zakupu, ale jest taki oto zapis - Produkty promocyjne z pkt. 4.4 regulaminu mogą być dostępne w sklepach promocyjnych zarówno przed rozpoczęciem okresu sprzedaży promocyjnej, jak i po jego upływie, jednakże zakup produktu promocyjnego dokonany poza okresem sprzedaży promocyjnej nie uprawnia do wzięcia udziału w loterii. No więc jeśli dowód zakupu nie jest potrzebny to jak to zweryfikują? Czy dobrze mi się wydaje, że skoro jest zapis, że trzeba wafelka kupić i za niego zapłacić to jest dla nich jednoznaczne z posiadaniem paragonu? Jak to u Smolara wygląda? Nie mam niestety porównania/doświadczenia w innych konkursach przez nich organizowanych stąd moja dociekliwość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ecasso

#6581813 Napisano: 19.03.2019 09:31:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ponieważ moja przygoda z konkursami kilka lat temu skończyła się szybciej niż zaczęła to czuję się jako nowicjusz i chcę przywitać wszystkich Forumowiczów  emotka
A w temacie - na dobry początek przygody 2x głośnik Bose z Tic Tak - V etap ( chętnie je wymienię na słuchawki Bose lub fotel z Fantasi ).  emotka Wyświetl w wątku >>

ecasso

#6148018 Napisano: 20.01.2016 13:09:52 w Biedronka
ivanotta napisał(a):

kadett33 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

ivanotta napisał(a):

biedronka konkurs black- wysyłam 3 raz i zwrotki brak. Nr 70068 i początek BLACK1.odpowiedź.. ktoś podpowie o co tutaj chodzi?

Podbijam pytanie.. Może ktoś wie? 

ja słałem dzisiaj i zwrotkę miałem od razu po wysłaniu.

To coś mam zle zrobione....

Wszystkie wysłane zgłoszenia zostały zarejestrowane w systemie. Zwrotki nie przyszły z powodu problemów technicznych, które jeszcze dziś zostaną usunięte i jeśli uda się zadziałać wstecz, zaległe zwrotki dotrą do wszystkich, którzy wysłali zgłoszenie zgodnie z podanym wyżej prefiksem. Wyświetl w wątku >>
0 0