Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 250 251 252 253 254 255256 257 258 259 260 > >> >|

andziulka21

Cytuj wiadomość#6500129 środa, 20 czerwca 2018, 10:09:40
androm napisał(a):

cb656 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Szukam pomysłu na imieninowe prezent dla teściowej..  emotka
Kompletnie nie wiem co wybrać bo ta kobieta wszystko ma emotka

To może coś jej... ZABIERZ? emotka
Będzie kobieta miała chwile emocji, zajmie się poszukiwaniem, no wiesz: coś nowego dla niej, to bezcenne emotka

Już jej zabrała, syna:)

Oj tak.  Jest mi dozgonnie \"wdzięczna\" emotka

joasiunia

Cytuj wiadomość#6500133 środa, 20 czerwca 2018, 10:12:11
andziulka21 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Może voucher na jakiś zabieg kosmetyczny lub masaż. Albo zaproszenie do restauracji. Są te wszystkie strony, które sprzedają takie rzeczy w formie voucherów. Jest to jakaś alternatywna dla zwykłych prezentów. 

Obawiam się niestety, że wouchery i inne karty podarunkowe dała by córusi.. A szwagierki uszczęśliwiac nie będę emotka

Może jakaś wypasiona ramka z rodzinnym zdjęciem? Albo jakaś super ładna filiżanka (taka na przykład szklana, z podwójną ścianką, jakie teraz modne)? emotka

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6500136 środa, 20 czerwca 2018, 10:15:14
andziulka21 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Może voucher na jakiś zabieg kosmetyczny lub masaż. Albo zaproszenie do restauracji. Są te wszystkie strony, które sprzedają takie rzeczy w formie voucherów. Jest to jakaś alternatywna dla zwykłych prezentów. 

Obawiam się niestety, że wouchery i inne karty podarunkowe dała by córusi.. A szwagierki uszczęśliwiac nie będę emotka

A może teściowa ma ogród? Może jakiś wypasiony kwiat/drzewo... rododendron na przykład. Ja bym się bardzo ucieszyła. Ale wiadomo teściowa to teściowa emotka  
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6500161 środa, 20 czerwca 2018, 11:01:49
andziulka21 napisał(a):

A może coś "aptecznego"emotka Niby wszystko się, ma, ale zdrowia i dbałości o nie nigdy za wiele.  emotka Jakiś lek na wzmocnienie, na serce, preparat wielowitaminowy, może na poprawę witalności?  emotka
0 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6500170 środa, 20 czerwca 2018, 11:18:51
cherry_coke napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

A może teściowa ma ogród? Może jakiś wypasiony kwiat/drzewo... rododendron na przykład. Ja bym się bardzo ucieszyła. Ale wiadomo teściowa to teściowa emotka  

Ogród ma ale kwiatów itp w ogrodzie nie chce mieć, bo jej się nie chce podlewać emotka  w domu parapety się uginaja od storczyków... 
bruce 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6500172 środa, 20 czerwca 2018, 11:19:49
bruce napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

A może coś \"aptecznego\"emotka Niby wszystko się, ma, ale zdrowia i dbałości o nie nigdy za wiele.  emotka Jakiś lek na wzmocnienie, na serce, preparat wielowitaminowy, może na poprawę witalności?  emotka

Chyba pójdę w jakieś ziolka czy kosmetyki, tego nigdy dość emotka  
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6500175 środa, 20 czerwca 2018, 11:22:14
andziulka21 napisał(a):

;)  Tylko żeby czasem nie zaszkodziły… emotka

joan

Cytuj wiadomość#6500196 środa, 20 czerwca 2018, 11:51:01
andziulka21 napisał(a):

Ostatnio czytałam (chyba w okolicach Dnia Matki), że są pewne przedmioty, których nie daje się w prezencie. Min.: suplementy diety, lekarstwa itp. ORAZ kosmetyki typu krem, maseczka, szampon itd. Dla mnie to logiczne, żeby sobie takie coś odpuścić, chyba że solenizant sam wskaże, że chce dokładnie to-a-to.

Może sprawdzi się rodzinna wyprawa do kina / teatru / na kabarety? Albo jednodniowa wycieczka połączona ze zwiedzaniem (koniecznie z przewodnikiem)? Wtedy nie fundujesz niczego szwagierce, zaś integrujesz rodzinę.

joasiunia

Cytuj wiadomość#6500206 środa, 20 czerwca 2018, 11:59:39
joan napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Ostatnio czytałam (chyba w okolicach Dnia Matki), że są pewne przedmioty, których nie daje się w prezencie. Min.: suplementy diety, lekarstwa itp. ORAZ kosmetyki typu krem, maseczka, szampon itd. Dla mnie to logiczne, żeby sobie takie coś odpuścić, chyba że solenizant sam wskaże, że chce dokładnie to-a-to.

Może sprawdzi się rodzinna wyprawa do kina / teatru / na kabarety? Albo jednodniowa wycieczka połączona ze zwiedzaniem (koniecznie z przewodnikiem)? Wtedy nie fundujesz niczego szwagierce, zaś integrujesz rodzinę.

Teściowym trudno dogodzić emotka Jak moja miała urodziny, to pomyśleliśmy z mężem, że ucieszy ją voucher do restauracji - wiadomo - pójdzie z Teściem na randkę, coś dobrego zjedzą, wypiją... Zawsze jak opowiadała, że w pracy koleżanki gdzieś z mężami wychodzą, to słychać było nutkę zazdrości. No więc kupiliśmy i daliśmy. I wiecie co? Jak dostała ten voucher, to jakby ją coś opętało: "O matko! A co ja tam będę robić? Co my tam mamy  jeść? Pewnie będzie niedobre! Tam nas otrują! Krewetki?  Krewetek nie lubię, dziczyzny nie jadam, pewnie stare mięso mają... Deser? Będę gruba, nie zjem. Ile pieniędzy? Za 300 zł?! To się przejemy! Będą nas brzuchy boleć. Się pochorujemy. Czy możecie to odwołać? A może Wy pójdziecie? Nie mam się w co ubrać! Mam obiad w domu, zmarnuje się. Po co my tam pójdziemy?" Tak marudziła, jakby ją człowiek wysyłał na tydzień ciężkich robót do kamieniołomu, a nie na obiad. Od tego czasu uznaliśmy, że nie ma się co silić na wymyślne prezenty - lepiej dać ładne kwiaty. Przynajmniej uniknie się nerwów emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6500210 środa, 20 czerwca 2018, 12:00:57
joan napisał(a):

Jak to jednak rozmaicie bywa... emotka To u mnie akurat takie rzeczy dla najbliższej rodziny zawsze miały największe wzięcie przy prezentach, co więcej - kupiłam najpierw ja, tak się spodobało/zasmakowało/korzystnie wpłynęło, że do dziś solenizanci sami sobie kupują, wielce zadowoleni z efektów.  emotka
Z racji wygrywania często pokaźnych ilości kosmetyków, takie prezenty także dawałam i zawsze były witane z radością, kiedyś nawet przytachałam do szkoły mojej klasie też "pod choinkę" ponad 30 różnych "Garnierów" (wybierali sobie sami) - radocha, że hej!  emotka

olunka

Cytuj wiadomość#6500215 środa, 20 czerwca 2018, 12:05:25
andziulka21 napisał(a):

bruce napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

A może coś \"aptecznego\"emotka Niby wszystko się, ma, ale zdrowia i dbałości o nie nigdy za wiele.  emotka Jakiś lek na wzmocnienie, na serce, preparat wielowitaminowy, może na poprawę witalności?  emotka

albo niesmiertelny, ponadczasowy i neutralny storczyk emotka

andziulka21

Cytuj wiadomość#6500225 środa, 20 czerwca 2018, 12:20:13
joan napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Z jednej strony masz rację.. Ja na przykład uwielbiam dostawać kosmetyki każdej maści emotka   z tego co zauważyłam teściowa strasznie sobie sepi na kosmetyki, kupuje jakiś tani badziew, dlatego pomyślałam o jakimś fajnym markowym zestawie kremów czy coś...

Storczyków już ma od nas ze 4 emotka

Podejrzewam, że na zaproszenie do restauracji zareagowalaby jak teściowa Joasiuni... 

joan

Cytuj wiadomość#6500231 środa, 20 czerwca 2018, 12:26:08
andziulka21 napisał(a):

Z jednej strony masz rację.. Ja na przykład uwielbiam dostawać kosmetyki każdej maści emotka   z tego co zauważyłam teściowa strasznie sobie sepi na kosmetyki, kupuje jakiś tani badziew, dlatego pomyślałam o jakimś fajnym markowym zestawie kremów czy coś...

Podejrzewam, że na zaproszenie do restauracji zareagowalaby jak teściowa Joasiuni... 

A ja z kolei nie lubię dostawać kosmetyków (chyba, że sama je wskażę) -> bo opakowanie plastikowe razi mnie w oczy / bo to nie mój rodzaj cery / bo nie podoba mi się skład kosmetyku (to powód nr 1) emotka

To wybierz kabarety, razem się pośmiejecie emotka Co do restauracji, to w pełni rozumiem, bo kiedyś zaprosiliśmy rodziców w piękne miejsce, żeby się oderwali od codzienności, a oni zamówili dokładnie to samo, co jedzą w domu, czyli rosół + kluski + rolada + modro kapusta. Rozwalili mnie! emotka

Claudia77

Cytuj wiadomość#6500233 środa, 20 czerwca 2018, 12:29:18
joan napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

A ja z kolei nie lubię dostawać kosmetyków (chyba, że sama je wskażę) -> bo opakowanie plastikowe razi mnie w oczy / bo to nie mój rodzaj cery / bo nie podoba mi się skład kosmetyku (to powód nr 1) emotka

To wybierz kabarety, razem się pośmiejecie emotka Co do restauracji, to w pełni rozumiem, bo kiedyś zaprosiliśmy rodziców w piękne miejsce, żeby się oderwali od codzienności, a oni zamówili dokładnie to samo, co jedzą w domu, czyli kluski + rolada + modro kapusta. Rozwalili mnie! emotka

ja z kolei mojej mamie podarowałam bilety na siatkówkę, bo bardzo lubi, ale ile się nagadała, a po co, a nie chce mi się, wolę w tv itp., myślałam, że mnie coś trafi, ale pojechała w końcu i ...teraz tylko na żywo mecze by oglądała, tak jej się spodobało...

joan

Cytuj wiadomość#6500235 środa, 20 czerwca 2018, 12:31:33
Claudia77 napisał(a):

ja z kolei mojej mamie podarowałam bilety na siatkówkę, bo bardzo lubi, ale ile się nagadała, a po co, a nie chce mi się, wolę w tv itp., myślałam, że mnie coś trafi, ale pojechała w końcu i ...teraz tylko na żywo mecze by oglądała, tak jej się spodobało...

Chyba owo "gadanie" to element niezbędny każdorazowo, ale fajnie, że poszła i dobrze się bawiła emotka

I wcale się jej nie dziwię, bo na żywo o wiele lepiej widać emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6500238 środa, 20 czerwca 2018, 12:33:08
joan napisał(a):

Co do restauracji, to w pełni rozumiem, bo kiedyś zaprosiliśmy rodziców w piękne miejsce, żeby się oderwali od codzienności, a oni zamówili dokładnie to samo, co jedzą w domu, czyli rosół + kluski + rolada + modro kapusta. Rozwalili mnie! emotka

Teraz to Ty rozwaliłaś mnie.  emotka emotka

joan

Cytuj wiadomość#6500240 środa, 20 czerwca 2018, 12:34:57
bruce napisał(a):

joan napisał(a):

Co do restauracji, to w pełni rozumiem, bo kiedyś zaprosiliśmy rodziców w piękne miejsce, żeby się oderwali od codzienności, a oni zamówili dokładnie to samo, co jedzą w domu, czyli rosół + kluski + rolada + modro kapusta. Rozwalili mnie! emotka

Wierz mi, że fest się zdziwiłam, bo nie po to człowiek idzie do restauracji, żeby jeść to, co ma w lodówce. Ale to moje zdanie, bo usłyszałam też opinię, że było warto - przynajmniej nie musieli obiadu gotować, tylko dostali wszystko ładnie podane emotka

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6500241 środa, 20 czerwca 2018, 12:35:18
bruce napisał(a):

joan napisał(a):

Czasem w chodzeniu do restauracji chodzi o to, żeby nie musieć gotować i zmywać po sobie naczyń. 

bruce

Cytuj wiadomość#6500243 środa, 20 czerwca 2018, 12:37:25
emotka Tak mi się właśnie wydaje emotka , że Ona chciała usłyszeć od Niego: "Wiesz, Kochanie, dobre to było, nie przeczę, ale jednak u Ciebie smakuje mi najlepiej...".  emotka emotka

myla

Cytuj wiadomość#6500398 środa, 20 czerwca 2018, 16:52:11
A może kup teściowej jakiś zestaw herbat lub kaw o różnych smakach (takie na wagę)?
|< << < 250 251 252 253 254 255256 257 258 259 260 > >> >|