Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

pioge7

Cytuj wiadomość#6654692 środa, 6 listopad 2019, 11:17:21
nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kreatia napisał(a):

nanajka81 Prowizji nie biorą, jeśli odbiór osobisty (czyli jak olx), albo biorą 10 procent jesli z wysyłką (jak allegro). Takie coś pomiędzy. Nie czaję. 

no to kurde bezsensu. Dobrze że napisałaś tu o tym bo nie będę się w to cale lokalnie bawić skoro to to samo co zwykle allegro...

W allegro bedą mogły od stycznia chyba być tylko firmy, a na allegro lokalnie tylko prywatne osoby.
jak sprzedajesz coś i umawiasz się z daną osobą gdzieś w mieście  to nie płacisz prowizji
jak sprzedajesz coś przez funkcje KUP TERAZ to płacisz 10% prowizji od sprzedaży. 
podobno w wyszukiwarce allegro mają być normalnie wyszukiwane produkty z allegro lokalnie, ale jak się wejdzie w dane ogłoszenie to wtedy przenosi nas do allegro lokalnie emotka  

ach jasne, czyli siła rzeczy muszę na to lokalnie przejść bo firma nie jestem ale zdarza mi się sprzedawać. Kurde, denerwuje mnie to allegro. I te prowizje i że sprzedać coś jest tam bardzo ciężko.

Tak, a jak sprzedasz to i tak nieraz ci nie płacą i się dopominaj o zwrot prowizji... 
mi allegro napisało że mam sprzedaż jak firma i powinienem przejść na konto firmowe... 
tyle że miesiac mam co wypłacę z allegro 20 zł a innym razem 250 zł 
nie wiem czy to takie duże,, żeby mnie firmą nazwać emotka  
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6654705 środa, 6 listopad 2019, 11:50:10
bruce napisał(a):

Ja nie wiem, że akurat mnie to musiało spotkać... Gość przede mną przy kasie potłukł wódkę (brał kilka butelek), ja cała zalana, ciuchy - też, jakbym normalnie z baru wyszła świeżo emotka , a kasjerka mój piękny, nawet nieźle wydrukowany paragon - sruuu! - wprost na zalane miejsce przy kasie, które potem dopiero pościerała...  emotka  Wydruk na paragonie pływa i pije...  emotka

Ja nie wiem co można wygrać za ten paragon, ale chyba grubą nagrodę, skoro zapowiedź jej oblewania jest z takim rozmachem emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6654716 środa, 6 listopad 2019, 12:10:36
pioge7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kreatia napisał(a):

nanajka81 Prowizji nie biorą, jeśli odbiór osobisty (czyli jak olx), albo biorą 10 procent jesli z wysyłką (jak allegro). Takie coś pomiędzy. Nie czaję. 

no to kurde bezsensu. Dobrze że napisałaś tu o tym bo nie będę się w to cale lokalnie bawić skoro to to samo co zwykle allegro...

W allegro bedą mogły od stycznia chyba być tylko firmy, a na allegro lokalnie tylko prywatne osoby.
jak sprzedajesz coś i umawiasz się z daną osobą gdzieś w mieście  to nie płacisz prowizji
jak sprzedajesz coś przez funkcje KUP TERAZ to płacisz 10% prowizji od sprzedaży. 
podobno w wyszukiwarce allegro mają być normalnie wyszukiwane produkty z allegro lokalnie, ale jak się wejdzie w dane ogłoszenie to wtedy przenosi nas do allegro lokalnie emotka  

ach jasne, czyli siła rzeczy muszę na to lokalnie przejść bo firma nie jestem ale zdarza mi się sprzedawać. Kurde, denerwuje mnie to allegro. I te prowizje i że sprzedać coś jest tam bardzo ciężko.

Tak, a jak sprzedasz to i tak nieraz ci nie płacą i się dopominaj o zwrot prowizji... 
mi allegro napisało że mam sprzedaż jak firma i powinienem przejść na konto firmowe... 

widocznie firmy takie obroty mają emotka
pioge7 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6654725 środa, 6 listopad 2019, 12:18:58
nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kreatia napisał(a):

Ja to już dawno przestałam korzystać z allegro. Wrzucam tam tylko czasem przedmioty dla "bojączków" z OLXa, którym zależy na kupnie, ale pieniędzy nie przeleją. Uprzedzam o doliczeniu prowizji. Wielu osobom i tak taki układ pasuje. Dzieje się też tak z powodu tego, że nie wysyłam za pobraniem. Za dużo razy się przejechałam. Nieraz zostałam z "uziemioną" przesyłką biedniejsza o koszt wysyłki.
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6654749 środa, 6 listopad 2019, 13:31:37
freyja88 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kreatia napisał(a):

Ja to już dawno przestałam korzystać z allegro. Wrzucam tam tylko czasem przedmioty dla "bojączków" z OLXa, którym zależy na kupnie, ale pieniędzy nie przeleją. Uprzedzam o doliczeniu prowizji. Wielu osobom i tak taki układ pasuje. Dzieje się też tak z powodu tego, że nie wysyłam za pobraniem. Za dużo razy się przejechałam. Nieraz zostałam z "uziemioną" przesyłką biedniejsza o koszt wysyłki.

ja korzystam bo przez OLX jakoś sprzedaż nie idzie mimo iż ceny niższe... A za pobraniem też nie wysyłam - identyczna sprawa jak u ciebie.

as32572

Cytuj wiadomość#6654770 środa, 6 listopad 2019, 14:19:59
Restauracja, robiąca diety pudełkowe dołączyła do TooGoodToGo. Stwierdziłam ok w końcu okazja wypróbować -sprzedaja posiłki nie sprzedane danego dnia warte 40zl za 12.99
I co do dostałam w paczce - dwa pojemniki z jogurtem naturalnym z chia oraz 3 kulki kaszy gryczanej.
No moim zdaniem reklamę sobie robią super, bo ja już nie mam ochoty nic u nich kupować.
I żeby nie było nie oczekiwałam krewetek, ale żeby to chociaż było warte te 12.99, nie mówiąc już o 40 zł.

pantera mglista

Cytuj wiadomość#6654856 środa, 6 listopad 2019, 16:46:02
bruce napisał(a):

Ja nie wiem, że akurat mnie to musiało spotkać... Gość przede mną przy kasie potłukł wódkę (brał kilka butelek), ja cała zalana, ciuchy - też, jakbym normalnie z baru wyszła świeżo emotka , a kasjerka mój piękny, nawet nieźle wydrukowany paragon - sruuu! - wprost na zalane miejsce przy kasie, które potem dopiero pościerała...  emotka  Wydruk na paragonie pływa i pije...  emotka

Dziś chyba taki dzień, radzę uważać. Pakuję zakupy, ostatnią rzeczą były płatki owsiane one są pakowane w takie papierowe tytki jak mąka i u góry zaklejane, no te najwyraźniej nie były, bo posypały się po mnie, podłodze i torbie. Kasjerka powiedziała żebym poszła po nowe. Za mną były jeszcze jedna osoba w kolejce, bo kasa była szykowana do zamknięcia. Już odchodzę, a tu bum, ta ostatnia osoba zrzuciła stojak z mnóstwem lizaków  emotka

kermit

Cytuj wiadomość#6654930 środa, 6 listopad 2019, 21:00:42
pikawka napisał(a):

Mój mąż miał dziś służbowy wyjazd do Torunia. A ponieważ u mnie w mieście nie ma Intermarche(konkurs goplana, familijne) szybko zerknekam w Google maps na jego trasę czy jest po drodze  emotka  i był  emotka  pisze do niego i proszę, że zrobię wszystko...spaghetti pizze co zechce  emotka  
Wraca do domu i mówi. Gdzie moje spaghetti. Jakie spaghetti myślę...A on mi siatke z familijnymi pokazuje  emotka  zadowolona pytam A jak to Intermarche. Fajne ? 
A on wkurzony NIE poklocilem się z baba na kasie  emotka  kobieta nabila mu źle i wyszedł paragon 6 zł. On mówi, że ma wycofać bo chce to na jeden paragon (10 zl) A resztę na drugi kolejne 10 emotka
Kobieta jakaś nowa wzywa druga. Druga wrzeszczy na nią i jej ubliża! W koncu ta druga mowi do meza ze w czym problem ma zapłacić 6 zł A ona na drugi nabije te 4 zł. A maz że nie. A ta dalej swoje. A po co mu na co.... No i wkurzony już warknal że to to nie interesuje ma mu usunąć i nabic prawidłowo na dwa paragony po 10 zł..... 
No szok...On to mnie musi kochać  emotka emotka

Edit. Lepiej żebym cos wygrała bo się wkurzy, że taka walkę stoczył  emotka

I to Cię wkurza?

pikawka

Cytuj wiadomość#6654933 środa, 6 listopad 2019, 21:11:24
kermit napisał(a):

pikawka napisał(a):

Mój mąż miał dziś służbowy wyjazd do Torunia. A ponieważ u mnie w mieście nie ma Intermarche(konkurs goplana, familijne) szybko zerknekam w Google maps na jego trasę czy jest po drodze  emotka  i był  emotka  pisze do niego i proszę, że zrobię wszystko...spaghetti pizze co zechce  emotka  
Wraca do domu i mówi. Gdzie moje spaghetti. Jakie spaghetti myślę...A on mi siatke z familijnymi pokazuje  emotka  zadowolona pytam A jak to Intermarche. Fajne ? 
A on wkurzony NIE poklocilem się z baba na kasie  emotka  kobieta nabila mu źle i wyszedł paragon 6 zł. On mówi, że ma wycofać bo chce to na jeden paragon (10 zl) A resztę na drugi kolejne 10 emotka
Kobieta jakaś nowa wzywa druga. Druga wrzeszczy na nią i jej ubliża! W koncu ta druga mowi do meza ze w czym problem ma zapłacić 6 zł A ona na drugi nabije te 4 zł. A maz że nie. A ta dalej swoje. A po co mu na co.... No i wkurzony już warknal że to to nie interesuje ma mu usunąć i nabic prawidłowo na dwa paragony po 10 zł..... 

I to Cię wkurza?

Tak sytuacja była wkurzajaca... Ale proszę usunelam, bo widzę, że ciężko zniosłes mój post 
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6654935 środa, 6 listopad 2019, 21:17:41
pikawka napisał(a):

kermit napisał(a):

pikawka napisał(a):

I to Cię wkurza?

Tak sytuacja była wkurzajaca... Ale proszę usunelam, bo widzę, że ciężko zniosłes mój post 

Eeee wydawało mi się tylko, że pomyliłaś wątki Bo skoro mąż dla Ciebie taki bój stoczył (a wiemy że łatwe to nie bywa) to chyba raczej nadaje się do Dziś cieszę się... I piszę zupełnie serio.

pikawka

Cytuj wiadomość#6654936 środa, 6 listopad 2019, 21:22:15
kermit napisał(a):

pikawka napisał(a):

kermit napisał(a):

pikawka napisał(a):

I to Cię wkurza?

Eeee wydawało mi się tylko, że pomyliłaś wątki Bo skoro mąż dla Ciebie taki bój stoczył (a wiemy że łatwe to nie bywa) to chyba raczej nadaje się do Dziś cieszę się... I piszę zupełnie serio.

Ok. Masz rację. Mój błąd. 
0 0

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6654938 środa, 6 listopad 2019, 21:50:46
mnie wkurza olx, a raczej ludzie z olx...
Bardzo szczegółowo opisuję każdą rzecz, wszelkie możliwe wymiary, daty produkcji, kupna, ile było używane, ile leżało nieużywane, koszty wysyłki, możliwe formy odbioru itd. A mimo to 95% pytań, które dostaję mają swoją odpowiedź właśnie w opisie.
Dzisiaj napisała do mnie kobieta, która oburzona była, że sprzedałam pakiet książek o które pytała dokładnie 14 października. No bo skoro zadawała pytania to logiczne, że je chciała, to nic ze minęło 3tyg emotka
Wczoraj z kolei zostałam nazwana "je****ą oszustką" bo nie było w paczkomacie mojej wysłanej paczki. Dzwoniłam na infolinię, zeby to wyjaśnić, okazało się ze paczka jest. Okazało sie ze kupująca poszła do nie tego paczkomatu, ktory wybrała... I tak na koniec konwersacji napisała mi "wal sie" emotka emotka

mdepfs

Cytuj wiadomość#6655427 piątek, 8 listopad 2019, 12:44:53
no kurde, velvet mi się zwiesił, ale nie przyszedł mail gratulujący wygranej jak w innych przypadkach wrrrr ...  emotka
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6655446 piątek, 8 listopad 2019, 13:13:05
mdepfs napisał(a):

no kurde, velvet mi się zwiesił, ale nie przyszedł mail gratulujący wygranej jak w innych przypadkach wrrrr ...  emotka

Cała nadzieja w spamie 
bruce 0

agniecha1985

Cytuj wiadomość#6655449 piątek, 8 listopad 2019, 13:18:10
mdepfs napisał(a):

U mnie przed chwilą to samo emotka
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6655452 piątek, 8 listopad 2019, 13:21:02
-Violka- napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Cała nadzieja w spamie 

Bo trzeba trochę poczekać jak się ta strona zawiesi,poklikać, jak się z niej szybko wyjdzie,by wprowadzić paragon jeszcze raz, to pewnie maila nie przysyłają.Ale to taka moja teoria.Zawsze można się skontaktować z organizatorem przez formularz na stronie.Powinni odpowiedzieć.
bruce 0

rufus

Cytuj wiadomość#6655472 piątek, 8 listopad 2019, 13:52:47
bruce napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Cała nadzieja w spamie 

Bo trzeba trochę poczekać jak się ta strona zawiesi,poklikać, jak się z niej szybko wyjdzie,by wprowadzić paragon jeszcze raz, to pewnie maila nie przysyłają.Ale to taka moja teoria.Zawsze można się skontaktować z organizatorem przez formularz na stronie.Powinni odpowiedzieć.

Ja bym jeszcze siarczyście poklęła. Sprawdza się, serio.  emotka
Ale tak całkiem serio - to bardzo dobra rada, aby popytać.  emotka

Mnie też zawiesiło, ale nagrody brak. Zadzwoniłem na infolinie i bez problemu dostałem info.
bruce 0

ace

Cytuj wiadomość#6656521 wtorek, 12 listopad 2019, 20:14:25
to ze jakdojade.pl (do ktorego aby zaplanowac trase odsyla samo mpk) podaje nieprawidlowe godziny odjazdu autobusow! Jutro wylatuje skoro swit i sprawdzilam sobie jak jada autobusy. 'Dobrze', ze juz kiedys sie na to nacielam i tym razem sprawdzilam z rozkladem jazdy podanym przez mpk... no i ten rozklad ma sie nijak do tego co proponuje jakdojade.pl ....

kermit

Cytuj wiadomość#6656604 środa, 13 listopad 2019, 06:36:57
Durny twór allegro lokalnie. Ludzie nie wiedzą o co chodzi (nie dziwię się) i same problemy z tego.
Np.:
- Gościu kupił przedmiot, ale nie płaci więc piszę do niego. On na to, że przeprasza ale się pomylił i nie zauważył, że to jakaś akcja lokalna, a on z Radomia. Kupił z przesyłką więc mówię, że mu przecież wyślę do tego Radomia. Nieufnie, ale zapłacił.
-Drugi pisze, że kupi jak wystawię na aukcji (czyt. na głównym allegro). Piszę, że nie mam takiej możliwości i może kupić na tym lokalnym, ale on coś też nieufny. Masakra jakaś...

bethan

Cytuj wiadomość#6656611 środa, 13 listopad 2019, 07:25:16
kermit napisał(a):

Piszę, że nie mam takiej możliwości i może kupić na tym lokalnym, ale on coś też nieufny. Masakra jakaś.

Totalna porażka. Ja też się boję kupować na tym lokalnym emotka , bo strasznie badziewnie to wygląda. 
To ulepszyli emotka
kermit 0