Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

nanajka81

Cytuj wiadomość#6749107 środa, 2 grudzień 2020, 08:54:29
rare85 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

rare85 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Wyniki konkursu. Regulamin: w wiadomosci prywatnej fanpage napisze informacje o odbiorze nagrody. Wyniki: na stronie informacja, ze w danym jednym konkretnym dniu odbior w godzinach od-do. Jak na zlosc mam to popoludnie zapelnione. Jakies 30 km w jedna strone, nagroda 50zl i mam gnac w danym dniu w godzinach od-do. Kiedy 7 godzin z tego czasu spedzam w pracy, bo to dzien roboczy...  emotka  jak juz cos wygram, to jakos pod gorke  emotka

Też mnie to wkurzyło. Tym bardziej, że wygrała też moja mama, jest w grupie ryzyka, a odbiór osobisty, w dobie pandemii i zaleceń "zostań w domu". Jeszcze mi nie odpisali czy ktoś może za kogoś odebrać. 

czyżby konkurs jednej z galerii? Jeżeli tak to polecam aby mama napisała upoważnienie, bez problemu wydają te karty osobom upoważnionym (przynajmniej tak u mnie było rok temu kiedy mąż odbierał) aczkolwiek może Pani ich zapytać priv czy to przejdzie.

Tak, konkurs z galerii. Mama napisze upoważnienie, czy przejdzie nie wiem, na razie nie dostałam odpowiedzi zwrotnej. Czy ksero dowodu trzeba przedstawić? 

Z tego co pamiętam mąż miał tylko upoważnienie i bez problemu mu wydali kartę dla mnie. A oni zawsze mają opóźnienie z odpisywaniem priv więc zapytaj i czekaj na odpowiedź ale jestem pewna że nie będą robić problemów.
rare85 0

ace

Cytuj wiadomość#6749281 środa, 2 grudzień 2020, 16:53:40
Nawet nie wiem czy bardziej to mnie wkurza, bawi czy zalamuje. Kupujaca na allego po 24godzinach zalozyla konflikt z powodu tego, ze nie otrzymala jeszcze przedmiotu emotka Jeszcze bardziej mnie bawi fakt, ze jako rodzaj wysylki wybrala PP (paczke ekonomiczna) - powodzenia z szybkim odbiorem.... Jeszcze nadmienie, ze zastrzeglam sobie w ogloszeniu ze wysylki dokonuje do 3 dni emotka

sasaaabp

Cytuj wiadomość#6749326 środa, 2 grudzień 2020, 20:09:44
wkurza, że mnie, że przegapiłem kolejny konkurs, a miałem paragon. Zołądkowa trwała do 15:59 ... tak to jest jak sie nie sprawdza wszystkiego dokładnie zawczasu.. zresztą nie rozumiem , po co dawać taką datę zakończenia, gdzie akurat od rana do powiedzmy tej 15-17 ludzie są w pracy. Powinno się robić konkursy do końća danego dnia. 

a najlepsze w tym wszystkim jest, że produkt można kupić po zakońćzeniu konkursu. pierwszy raz coś takiego widzę. 

"Informujemy, że do odebrania nagrody koniecznie będzie przesłanie zdjęcia unikatowego paragonu, dokumentującego zakup dowolnego produktu Żołądkowa de Luxe lub Żołądkowa Gorzka w terminie 04.11-15.12."

ilonaxx5

Cytuj wiadomość#6749350 środa, 2 grudzień 2020, 21:20:41
HEINEKEN emotka
0 0

mimoza39

Cytuj wiadomość#6749386 czwartek, 3 grudzień 2020, 00:00:37
Wkurza mnie, jak niektóre osoby chwalą się, że coś wygrały, a tak naprawdę zmyślają. Prawie w każdym konkursie wygrywają.
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6749471 czwartek, 3 grudzień 2020, 11:49:38
mimoza39 napisał(a):

Wkurza mnie, jak niektóre osoby chwalą się, że coś wygrały, a tak naprawdę zmyślają. Prawie w każdym konkursie wygrywają.

Może naprawdę wygrywają. Właśnie dlatego niektóre osoby przestały się chwalić...

anaesth

Cytuj wiadomość#6749521 czwartek, 3 grudzień 2020, 14:09:47
Wkurza mnie klub Kantar. Na początku było kilka ankiet, punkty fajnie wpadały, a potem długo, długo nic. Ostatnio przyszło parę, ale ostatecznie nie chcą mojej opinii. Mieszkam w złym mieście, mam zbyt dobre wykształcenie, czy za dużo zarabiam? emotka

magy2020

Cytuj wiadomość#6749535 czwartek, 3 grudzień 2020, 14:39:56
Wkurza mnie, że Intercity chce mnie wysłać w "podróż życia"

nanajka81

Cytuj wiadomość#6749537 czwartek, 3 grudzień 2020, 14:46:43
ace napisał(a):

Nawet nie wiem czy bardziej to mnie wkurza, bawi czy zalamuje. Kupujaca na allego po 24godzinach zalozyla konflikt z powodu tego, ze nie otrzymala jeszcze przedmiotu emotka Jeszcze bardziej mnie bawi fakt, ze jako rodzaj wysylki wybrala PP (paczke ekonomiczna) - powodzenia z szybkim odbiorem.... Jeszcze nadmienie, ze zastrzeglam sobie w ogloszeniu ze wysylki dokonuje do 3 dni emotka

a mnie wkurza że ludzie licytują i po wygraniu znikają w ogóle nie płacąc. Nawet im nega wystawić nie mogę emotka A sytuacja zdarza się dość często. Po co licytować jak się nie chce kupić?
0 0

niewyspanamama

Cytuj wiadomość#6749554 czwartek, 3 grudzień 2020, 16:07:59
mimoza39 napisał(a):

A skąd wiesz że tak nie jest ?
Nie każdy gra tylko na siebie...ludzie grają na całe rodziny.
To że np.ktoś gra na całą rodzinę a ty nie widzisz jego imienia i nazwiska na liście laureatów nie oznacza że nie wygrał.Mógł wygrac na męża, mamę ,siostrę itp.
Niektórzy znają dobrze dane agencje, wiedzą co lubią, i piszą już szablonem żeby wygrać,nic z tym dziwnego.Wykorzystują zdobyta wcześniej wiedzę.

pikawka

Cytuj wiadomość#6749555 czwartek, 3 grudzień 2020, 16:09:40
mimoza39 napisał(a):

A skąd to możesz wiedzieć  emotka
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6749558 czwartek, 3 grudzień 2020, 16:23:23
pikawka napisał(a):

mimoza39 napisał(a):

A skąd to możesz wiedzieć  emotka

Ale jaki interes miałyby w chwaleniu się czymś, czego nie wygrały.Podejrzewam,że niewiele osób, które się tu wpisują zna się osobiście,więc nawet o zazdrości nie może być raczej mowy.Fajnie,że ktoś wygrał, przynajmniej wiadomo,że nagrody jednak trafiają do konkursowiczów, akurat mnie taki czy inny nick niewiele mówi.Rzeczywiście może niektórzy wygrywają częściej, ale to pewnie ,,konkursowe doświadczenie" co do poszczególnych agencji lub ilość wysłanych zgłoszeń decyduje.

jupiter4

Cytuj wiadomość#6749574 czwartek, 3 grudzień 2020, 17:24:09
niewyspanamama napisał(a):

mimoza39 napisał(a):

A skąd wiesz że tak nie jest ?
Nie każdy gra tylko na siebie...ludzie grają na całe rodziny.
To że np.ktoś gra na całą rodzinę a ty nie widzisz jego imienia i nazwiska na liście laureatów nie oznacza że nie wygrał.Mógł wygrac na męża, mamę ,siostrę itp.
Niektórzy znają dobrze dane agencje, wiedzą co lubią, i piszą już szablonem żeby wygrać,nic z tym dziwnego.Wykorzystują zdobyta wcześniej wiedzę.

A mnie nie denerwuje, ze są osoby, które często wygrywają, tylko ze agencje często nagradzają właśnie odpowiedzi  przypuszczalnie szablonowe, jeśli ktoś seryjnie wygrywa, bo ma sposób na dana agencję, to nie świadczy dobrze o agencji natomiast gratuluje wszystkim tym, którzy wypracowali sobie te techniki, przecież nikomu te wygrane z nieba nie spadaja - mam nadzieje.
0 0

mamadwojga

Cytuj wiadomość#6749578 czwartek, 3 grudzień 2020, 17:28:36
[quote=

koniczynka123 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

stamp2 napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

mamadwojga] Dzisiaj  (25 listopada) przyszedł bon do Selgros wygrany z Berlinek z datą ważności do końca maja 2020.
Super  emotka emotka  
Napisałam do Uniqueone i czekam na odpowiedź... 
Ktoś jeszcze dostał taki fajny bon?

Mam odpowiedź od agencji: Uprzejmie informujemy, że przesłany bon jest ważny – w celu jego realizacji należy powołać się na sklep Selgros przy ul. Marsa w Warszawie, w którym wystawiono błędną datę ważności bonu.
Pracownik punktu obsługi klienta w sklepie Selgros skontaktuje się ze wskazanym sklepem w celu potwierdzenia ważności bonu.

0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6749622 czwartek, 3 grudzień 2020, 21:10:11
sasaaabp napisał(a):

wkurza, że mnie, że przegapiłem kolejny konkurs, a miałem paragon. Zołądkowa trwała do 15:59 ... tak to jest jak sie nie sprawdza wszystkiego dokładnie zawczasu.. zresztą nie rozumiem , po co dawać taką datę zakończenia, gdzie akurat od rana do powiedzmy tej 15-17 ludzie są w pracy. Powinno się robić konkursy do końća danego dnia. 

Wysłałam zgłoszenie po 16 i mam wrażenie, że normalnie przyjęło. A może nie zmienili formułek w chatbocie i po prostu nie będą brali mojej odpowiedzi pod uwagę... emotka
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6749716 piątek, 4 grudzień 2020, 11:40:24
mamadwojga napisał(a):

[quote=

koniczynka123 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

stamp2 napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

[quote=stamp2 napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

mamadwojga] Dzisiaj  (25 listopada) przyszedł bon do Selgros wygrany z Berlinek z datą ważności do końca maja 2020.
Super  emotka emotka  
Napisałam do Uniqueone i czekam na odpowiedź... 
Ktoś jeszcze dostał taki fajny bon?

Mam odpowiedź od agencji: Uprzejmie informujemy, że przesłany bon jest ważny – w celu jego realizacji należy powołać się na sklep Selgros przy ul. Marsa w Warszawie, w którym wystawiono błędną datę ważności bonu.
Pracownik punktu obsługi klienta w sklepie Selgros skontaktuje się ze wskazanym sklepem w celu potwierdzenia ważnoścbonu.

Bon w Katowicach zrealizowany choć zajęło to pól godz Bo Warszawa nie była w temacie. 

tereniagno

Cytuj wiadomość#6749732 piątek, 4 grudzień 2020, 12:21:16
Wkurza mnie nowa szata.Nie wiem gdzie wyszukać konkurs.
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6749734 piątek, 4 grudzień 2020, 12:29:45
tereniagno napisał(a):

Można wrócić do starej wersji, ja tak zrobiłam, coś tam na górze kliknęłam.
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6749735 piątek, 4 grudzień 2020, 12:32:02
FBbeata7 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Można wrócić do starej wersji, ja tak zrobiłam, coś tam na górze kliknęłam.

Dziękuję emotka Już właśnie wróciłam do starej:)
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6749736 piątek, 4 grudzień 2020, 12:34:31
Kurier Poczty Polskiej, jego telefon milczy ,ustawiona poczta głosowa,a ja siedzę z informacją:uzgodnij bezpieczną dostawę.Trochę się  niecierpliwię.
0 0