Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Atlas chmur"

Opis konkursu

Konkurs trwa do: 5.12.2012

Organizatorem konkursu jest serwis hatak.pl.
Na ekranach naszych kin pojawiła się od dawna oczekiwana ekranizacja bestsellerowej powieści Davida Mitchella, "Atlas chmur". Film Toma Tykwera oraz Wachowskich, to epicka podróż w czasie łącząca w dosyć nietypowy sposób historie życia kilkorga ludzi.

Niewątpliwie jedną z mocniejszych stron tego widowiska jest ścieżka dźwiękowa skomponowana przez reżyserującego projekt Toma Tykwera oraz dwóch jego stałych współpracowników: Reinholda Heila i Johnny’ego Klimka. Już niedługo na naszym portalu pojawi się recenzja autorstwa Łukasza Wudarskiego, a tymczasem wraz z wydawcą soundtracku, wytwórnią Sony Music oraz współpracującym z nami portalem FilmMusic.pl zapraszamy do wspólnej zabawy, w której do wygrania będą 4 egzemplarze tej ścieżki dźwiękowej. Co należy zrobić aby wziąć udział w losowaniu tych nagród? Mamy dla Was jedno proste pytanie…

Atlas Chmur jest trzecią już powieścią Davida Mitchella. Jaki tytuł nosi debiutancka książka tego autora i w którym roku została ona opublikowana w Polsce?

Podpisane imieniem i nazwiskiem odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres ghostek@filmmusic.pl do 5 grudnia włącznie. W tytule wiadomości prosimy wpisać Atlas chmur - konkurs.


Nagrody:
albumy z muzyką

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez barbara1910. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: barbara1910 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz