Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Fantastyczne wakacje"


Konkurs Fantastyczne wakacje

Opis konkursu

Odkryliście jakąś dawną tajemnicę albo spotkaliście przybyszy nie z tego świata? A może gdzieś przestraszyła was zjawa lub przeżyliście „coś” równie fantastycznego? Opiszcie lub narysujcie swoją wakacyjną przygodę. Możecie też przedstawić to, co powstało w Waszej wyobraźni lub marzeniach.
Jeśli chcecie podzielić się z nami swoimi historiami, napiszcie lub narysujcie je, a prace dostarczcie do Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Władysława Broniewskiego w Sieradzu, ul. Żwirki i Wigury 4. Na prace czekamy do 31 sierpnia 2016 r. Na zwycięzców czekają nagrody: książki o tematyce fantastycznej ufundowane przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Sieradzu oraz Narodowe Centrum Kultury. Dodatkową nagrodą będzie możliwość uczestniczenia przez jeden dzień w pracy bibliotekarzy.

Konkurs adresowany jest do osób powyżej 13 roku. Prace będą oceniane w następujących kategoriach:
- Prace literackie uczestników od 13 do 18 roku życia,
- Prace plastyczne uczestników od 13 do 18 roku życia,
- Prace literackie uczestników powyżej 18 roku życia,
- Prace plastyczne uczestników powyżej 18 roku życia.

Na konkurs można składać prace:
- literackie (np. relacje z wakacji z elementami fantastycznymi, przygody wakacyjne wymyślonych bohaterów, własna wymarzona przygoda, etc.),
- plastyczne – rysunek lub komiks.

Nagrody

Książki o tematyce fantastycznej ufundowane przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Sieradzu oraz Narodowe Centrum Kultury.

Nadesłane przez: kmf Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz