Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Graj o domówkę z Jimem lub zestaw szkła" 18+

Opis konkursu

Wykonać wskazane poniżej oraz pojawiające się w komunikatorze Facebook Messenger zadanie konkursowe w postaci odpowiedzi na pytanie:
Dlaczego Jim ma zrobić domówkę u Ciebie?”
Odpowiedź na ww. zadanie konkursowe („Odpowiedź”) udzielana jest wyłącznie z użyciem aktywnego w procesie udzielania odpowiedzi okienka Messengera

Nagrody

  • Dla 7 (siedmiu) Uczestników, których Odpowiedzi zostały ocenione jako najlepsze, Organizator w uzgodnionym ze Zwycięzcą terminie, jednak nie później niż w terminie 28 dni od otrzymania informacji o zwycięstwie, zapewni na organizowanej przez Zwycięzcę imprezie domowej pod hasłem „Domówka z Jimem” produkty pod marką Jim Beam, a także atrakcje muzyczne oraz obsługę barmańską o łącznej wartości nieprzekraczającej 7 000 zł brutto (siedem tysięcy brutto). Szczegóły dotyczące realizacji Nagrody znajdują się w Regulaminie Domówki stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu.
  • Dla kolejnych 42 (czterdzieści dwa) Uczestników zestawy produktów pod marką Jim Beam w postaci butelki o pojemności 0,7l wraz z dwoma szklankami do whiskey, o wartości nieprzekraczającej 150 zł.

Nadesłane przez: fantagiro Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz