Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs na logo

Opis konkursu

Spróbuj swoich sił jako grafik! Zaprojektuj logo fanpage'a interklasowego projektu "Gramy w radę, damy radę" na Facebook'u i wygraj ciekawe nagrody książkowe. Konkurs otwarty jest dla wszystkich zainteresowanych osób, które posiadają profil na Facebooku.
W konkursie na logo projektu "Gramy w Radę, damy radę!" można wziąć udział indywidualnie lub zespołowo (w drużynach maksymalnie 3-osobowych). Osoby zainteresowane uczestnictwem w tej rywalizacji po pierwsze muszą polubić fanpage inicjatywy "Gramy w radę..." na Facebooku (aby go odwiedzić kliknij TUTAJ). A następnie muszą wysilić swoją wyobraźnię, uruchomić swoje zdolności plastyczne i... zaprojektować grafikę, która zastąpi widoczną na fanpage'u czerwoną kostkę do gry.
Projekt konkursowy można wykonać dowolną techniką - może być to praca odręczna (sfotografowana lub zeskanowana) lub dzieło przygotowane w programie graficznym. Jedynym wymogiem jest to, żeby zgłaszane do rozgrywek logo nawiązywało do tematyki Projektu. (Jego celem jest zachęcenie młodych ludzi do wskazania dorosłym w jaki sposób powinni oni dbać o sprawy młodzieży oraz skłonienie uczniów do aktywnego udziału w życiu społecznym i obywatelskim. Więcej informacji o inicjatywie "Gramy w Radę, damy radę!" znaleźć można na stronie www.gramywrade.interklasa.pl).
Wersję elektroniczną konkursowego logo przesłać należy do organizatorów rozgrywek do dnia 30 listopada 2013 r. do godziny 23:59 drogą mailową pod adres: gramywrade@gmail.com. W e-mailu zatytułowanym KONKURS1oprócz pliku z pracą powinny znaleźć się dane autora/autorów projektu (imię, nazwisko, wiek oraz miejscowość).
Na zwycięzcę rywalizacji czekają ciekawe książki, a jego logo zastąpi dotychczasową grafikę na fanpage'u projektu "Gramy w radę, damy radę". Imiona i nazwiska zdobywców pierwszych trzech miejsc w konkursie opublikowane zostaną na stronie inicjatywy oraz na łamach Polskiego Portalu Edukacyjnego [email protected] Laureaci rozgrywek otrzymają również dyplomy poświadczające ich udział w rywalizacji.

Nagrody

Na zwycięzcę rywalizacji czekają ciekawe książki, a jego logo zastąpi dotychczasową grafikę na fanpage'u projektu "Gramy w radę, damy radę"

Nadesłane przez: kachna1111 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz