Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Smaki pocałunków Nivea"

Konkurs Smaki pocałunków Nivea

Opis konkursu

1. Aby stworzyć swój smak pocałunku, wgraj do edytora zdjęcie wybrane z dysku swojego komputera lub z galerii na Facebooku.
2. Po wgraniu zdjęcia i przycięciu go do właściwych rozmiarów możesz wybrać dowolny z 14 filtrów, aby jak najlepiej podkreślić nastrój Twojego pocałunku.
3. Po stworzeniu smaku pocałunku wykonaj jeszcze szybką rejestrację. Możesz to zrobić za pośrednictwem adresu email lub konta Facebook.
4. Możesz dodać nieograniczoną liczbę prac. Pamiętaj tylko, aby podawać aktualny adres email – to na niego wyślemy powiadomienie o wygranej! Jeśli korzystasz z Facebook Connect, wiadomość trafi na adres, który jest powiązany z Twoim kontem Facebook.
5. Twoje pocałunki pojawią się w galerii, jak tylko zostaną zaakceptowane przez zespół NIVEA.

Nagrody

Apple iPod Nano 16GB w ilości 14 szt. o wartości 749 zł każdy z nich oraz także zestawy kosmetyków NIVEA składające się z:Odżywcze mleczko do ciała, skóra bardzo sucha 250ml, Antyperspirant Stress Protect spray 150ml,Szampon Hydro Care 400ml, Odżywka Hydro Care, Krem Q10 na dzień 50ml, Żel-Krem do twarzy SKIN ENERGY, Odświeżający krem nawilżający na dzień cera normalna i mieszana 50ml, NIVEA Creme 75 ml, Delikatny płyn do demakijażu oczu 125ml

Nadesłane przez: eveliina Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz