Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Sosu-sosu"

Opis konkursu

Zadaniem uczestnika w etapie pierwszym jest uzyskanie jak najlepszego wyniku w grze oraz odblokowywanie kolejnych poziomów.
Po odblokowaniu wszystkich 4 poziomów gry użytkownik może przejść do drugiego etapu konkursu. Zadaniem w drugim etapie konkursu jest odpowiedz na pytanie konkursowe, które brzmi „Dlaczego warzywa potrzebują sosu?” („Odpowiedz”).
Na bazie odpowiedzi udzielonych na pytanie konkursowe, komisja konkursowa wyłoni 3 zwycięzców, którzy otrzymają nagrody główne (Patelnia Berghoff Virgo i zestaw produktów Knorr). 197 zestawów produktów Knorr zostanie rozdysponowane wśród pozostałych autorów, którzy udzielą odpowiedzi na pytanie konkursowe. Kolejnych 100 zestawów produktów zostanie przyznane uczestnikom, którzy uzyskają najlepszy wynik punktowy w rankingu gry.

Nagrody

Nagrody główne – Patelnia Berghoff Virgo i zestaw produktów Knorr x3. o wartości 137,16 PLN wraz z dodatkową nagrodą pieniężną 15,08 PLN przeznaczoną na zapłatę podatku od nagrody.
Nagrody dodatkowe – 300 zestawów produktów Knorr – sosów do warzyw na ciepło o wartości 7,16 PLN wraz z dodatkową nagrodą pieniężną 0,78 PLN.

Nadesłane przez: goralecka Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz