Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Wygraj monitor 3D firmy Acer"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 19.06.2012 do: 17.07.2012

Organizatorem konkursu jest serwis acerManiaK.pl.
Jeżeli chcecie wygrać fantastyczną nagrodę, musicie uporać się z jednym zadaniem.

Na adres konkurs_3d@acerManiaK.pl wyślijcie swoją autorską recenzję dowolnej gry na Androida, dostępnej w sklepie Google Play. Możecie dołączyć zdjęcia lub grafiki ilustrujące tekst, a także linki do filmów wideo, które umieściliście na serwisach takich jak YouTube lub Vimeo. Od razu jednak zaznaczamy, że w konkursie będą brały udział tylko recenzje tekstowe - materiały audiowizualne mogą stanowić dodatek, ale nie trzon Waszej odpowiedzi.

Nadesłane recenzje muszą być bezwzględnie Waszego autorstwa i nie mogły być wcześniej publikowane w jakichkolwiek mediach.

Recenzja, która najbardziej przypadnie nam do gustu zostanie nagrodzona monitorem Acer GR235Hbmii ufundowanym przez firmę Acer. Oceniając zgłoszenia pod uwagę brać będziemy między innymi:

oryginalny dobór gry;
poprawność językową recenzji;
dołączone grafiki, filmy i inne materiały;
styl, w jakim napisana zostanie recenzja.

Nagrody:
Monitor 3D - Acer GR235Hbmii. Ten 23-calowy sprzęt cechuje się rozdzielczością Full HD (1 920 x 1 080 pikseli), podświetleniem LED, kontrastem dynamicznym rzędu 100 000 000:1 i jasnością na poziomie 250 cd/m2. Na wyposażeniu nie zabrakło wbudowanych głośników i portów VGA i HDMI.f

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez annaManiaK. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodała mkmadzia7

Nagrody

Nadesłane przez: annaManiaK Opublikowane przez: mkmadzia7

Podobne konkursy

Dodaj komentarz