Zakończony

Warszawa: Konkurs fotograficzny "Walentynkowy"

Opis konkursu

Zadanie konkursowe polega na przysłaniu w terminie od 31 stycznia do 5 lutego 2024 r. na adres mailowy: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl fotografii nawiązującej do hasła: przyjaźń, miłość, koleżeństwo, wspólna zabawa, zgrana paczka, Walentynki.
Warunkiem udziału w konkursie jest przysłanie Karty Zgłoszenia stanowiącej załącznik do Regulaminu Konkursowego, zawierający dane kontaktowe zgłaszającego oraz nazwiska i imiona osób uwiecznionych na
fotografii konkursowej wraz z ich zgodami na publikację zdjęcia i przetwarzanie danych osobowych.
W przypadku fotografii, na której znajdują się osoby nie wyrażające zgody na udział w konkursie, należy te osoby zainimizować za pomocą nałożenia emotki lub zamazania twarzy.

Nagrody

Za każde poprawne zgłoszenie (do wyczerpania miejsc) - podwójne zaproszenie na Walentynkowy Seans Filmowy w Kinie Cinema City, Galeria Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 126 w dniu 14 Lutego 2024 r. o godz. 19.00.
Spośród przysłanych prac Komisja Konkursowa przyzna maksymalnie sześć nagród głównych (rzeczowych), które zostaną wręczone przed seansem filmowym w dniu 14 lutego 2024 r. o godz. 19.00

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: agaluna

Podobne konkursy

Brak komentarzy.