szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie

Opis konkursu

Zdjęcie do opisu konkursu

Wygraj wyjazd do LA na pokaz kolekcji ERDEM x H&M!

  • Konkurs trwa od: 10.07.2017 do: 17.09.2017
  • Wyświetleń: 571
  • Opublikowano: 13.09.2017 16:29
  • Udział wzięło: 2
  • Organizator: H&M

Jeden klubowicz, któremu dopisze szczęście, obejrzy razem z osobą towarzyszącą niezapomniany pokaz mody. Teraz masz szansę spotkać się z nami w Los Angele i zobaczyć jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku – ERDEM x H&M.

To szansa na niepowtarzalną przygodę, dostępna wyłącznie dla członków H&M Club! Aby wygrać, opublikuj w mediach społecznościowych zdjęcie swojej ulubionej stylizacji albo aranżacji kwiatowej i dodaj hashtagi #hmclubLA oraz #hmclub. Następnie wyślij na adres cshmclub.pl@hm.com e-mail z krótkim uzasadnieniem, dlaczego to Tobie należy się wygrana i dołącz do niego opublikowane wcześniej zdjęcie.

Pamiętaj, że nagroda kosztuje 1200 punktów. Punkty H&M Club zostaną pobrane tylko z konta zwycięzcy.

Nagrody

Zwycięzca otrzyma ekskluzywną wejściówkę na pokaz kolekcji ERDEM x H&M, który odbędzie się 18 października.

Nagroda obejmuje lot powrotny do Los Angeles (oraz transfery między lotniskiem a hotelem) i dwa noclegi – od 17 do 19 października. 18 października zaprosimy Cię też na lunch i kolację.

Chcesz wziąć udział w konkursie?? Kliknij: TUTAJ .

Ocena: 0.00/5.00 (0 ocen)


Nadesłane przez: daigee Opublikowane przez: pionas
Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Emotka uśmiech  Emotka szok  Emotka języczek  Emotka rotfl  Emotka cool  Emotka ok  Emotka wściekły  Emotka zawstydzony Emotka zły  Emotka diabełek  Emotka zakręcony  Emotka oczko Emotka wykrzyknik  Emotka zapytanie  Emotka dobry pomysł  Emotka strzałka więcej