Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

rufus

#7177442 Napisano: 22.05.2024 19:12:01
capitano napisał(a):

rekord aspe to maile z nagrodami o 23:30, wiec jeszcze duzo czasu ;d

Ostatnio wysylali cos przed 8 rano, wiec maja rozstrzal emotka
0 0

capitano

#7177444 Napisano: 22.05.2024 19:19:43
wyjatek. zwykle wysylaja 21-23 (niedawno bilety z tyskie biedronka etap 21:48 i 23:06).
0 0

anaesth

#7177454 Napisano: 22.05.2024 19:49:43
rufus napisał(a):

Aspe dawac juz te ajfony!!!

Trzymam kciuki emotka Uświadomiłam sobie oglądając wklejane tu prace, że nie mam na co czekać, bo na moim obrazku nie było papugi. Pewnie od razu zgłoszenie poleciało do kosza emotka
0 0

atlantydek

#7177457 Napisano: 22.05.2024 19:57:11
anaesth napisał(a):

rufus napisał(a):

Aspe dawac juz te ajfony!!!

Trzymam kciuki emotka Uświadomiłam sobie oglądając wklejane tu prace, że nie mam na co czekać, bo na moim obrazku nie było papugi. Pewnie od razu zgłoszenie poleciało do kosza emotka

Wiesz, brak ostentacyjne wyeksponowanych  ptaszków może być atutem 🤪
1 anaesth 0

rufus

#7177459 Napisano: 22.05.2024 20:02:09
anaesth napisał(a):

rufus napisał(a):

Aspe dawac juz te ajfony!!!

Trzymam kciuki emotka Uświadomiłam sobie oglądając wklejane tu prace, że nie mam na co czekać, bo na moim obrazku nie było papugi. Pewnie od razu zgłoszenie poleciało do kosza emotka

Tak naprawde nie wiadomo czym beda sie kierowac. A z tego co pamietam to takze tekst byl brany pod uwage.

fan-mandaryny

#7177520 Napisano: 22.05.2024 23:08:50
Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do biletu, czy bilety będą wysyłać na maila i nie są imienne? Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz i chciałem na kogoś innego te bilety.
0 0

maverick

#7177521 Napisano: 22.05.2024 23:11:18
fan-mandaryny napisał(a):

Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do bilety, czy bilety odsyłają i nie są imienne. Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz.

Wg mnie są imienne, bo po co im PESEL i dane, których wg @ zmienić już nie można..
0 0

rufus

#7177522 Napisano: 22.05.2024 23:11:42
fan-mandaryny napisał(a):

Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do bilety, czy bilety odsyłają i nie są imienne. Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz.

Dane na biletach sa jakos zakodowane, po to sie podaje dane wlasnie, to idzie pewnie do gory do pzpn i tak wystawiaja bilet na konkretna osobe. Jednak nikt i tak nie sprawdza przed wejsciem, wiec moga byc na x a wejdze na mecz osoba y. :)
0 0

fan-mandaryny

#7177526 Napisano: 22.05.2024 23:19:06
maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do bilety, czy bilety odsyłają i nie są imienne. Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz.

Wg mnie są imienne, bo po co im PESEL i dane, których wg @ zmienić już nie można..

No to to już nie wiem. Nawet jak ta osoba, która będzie miała mój bilet i ewentualnie przeskrobie, to ja i tak będę poza podejrzeniem, bo są kamery. Bilet chyba nie będzie miał nic do rzeczy. A ktoś wypełniał ten formularz? Wpisuje się dane laureata i dane osób do biletu? Czy dane moje (laureata) to z automatu dane jednej osoby - posiadacza biletu?
0 0

maverick

#7177527 Napisano: 22.05.2024 23:20:53
fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do bilety, czy bilety odsyłają i nie są imienne. Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz.

Wg mnie są imienne, bo po co im PESEL i dane, których wg @ zmienić już nie można..

No to to już nie wiem. Nawet jak ta osoba, która będzie miała mój bilet i ewentualnie przeskrobie, to ja i tak będę poza podejrzeniem, bo są kamery. Bilet chyba nie będzie miał nic do rzeczy. A ktoś wypełniał ten formularz? Wpisuje się dane laureata i dane osób do biletu? Czy dane moje (laureata) to dane jednej osoby - posiadacza biletu?

Wygrał @, nie Ty emotka  oni nie wiedzą kto grał, w formularzu podajesz dane i numery PESEL obu osób, wg wytycznych muszą mieć po min 18 lat
0 0

fan-mandaryny

#7177529 Napisano: 22.05.2024 23:25:18
maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do bilety, czy bilety odsyłają i nie są imienne. Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz.

Wg mnie są imienne, bo po co im PESEL i dane, których wg @ zmienić już nie można..

No to to już nie wiem. Nawet jak ta osoba, która będzie miała mój bilet i ewentualnie przeskrobie, to ja i tak będę poza podejrzeniem, bo są kamery. Bilet chyba nie będzie miał nic do rzeczy. A ktoś wypełniał ten formularz? Wpisuje się dane laureata i dane osób do biletu? Czy dane moje (laureata) to dane jednej osoby - posiadacza biletu?

Wygrał @, nie Ty emotka  oni nie wiedzą kto grał, w formularzu podajesz dane i numery PESEL obu osób, wg wytycznych muszą mieć po min 18 lat

Czyli co ja mam zrobić z tym linkiem? Sam go najpierw wypełnić, jako że ja wygrałem. A potem się będą pytać o dane osób, czy od razu przekazać go osobom, które pójdą na mecz, żeby sobie sami wypełnili ten formularz?
0 0

maverick

#7177530 Napisano: 22.05.2024 23:28:16
fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do bilety, czy bilety odsyłają i nie są imienne. Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz.

Wg mnie są imienne, bo po co im PESEL i dane, których wg @ zmienić już nie można..

No to to już nie wiem. Nawet jak ta osoba, która będzie miała mój bilet i ewentualnie przeskrobie, to ja i tak będę poza podejrzeniem, bo są kamery. Bilet chyba nie będzie miał nic do rzeczy. A ktoś wypełniał ten formularz? Wpisuje się dane laureata i dane osób do biletu? Czy dane moje (laureata) to dane jednej osoby - posiadacza biletu?

Wygrał @, nie Ty emotka  oni nie wiedzą kto grał, w formularzu podajesz dane i numery PESEL obu osób, wg wytycznych muszą mieć po min 18 lat

Czyli co ja mam zrobić z tym linkiem? Sam go najpierw wypełnić, jako że ja wygrałem. A potem się będą pytać o dane osób, czy od razu przekazać go osobom, które pójdą na mecz, żeby sobie sami wypełnili ten formularz?

Jak masz dane to wypełnij sam, jak nie prześlij komuś, ale i tak przyjdą na @ Twojego emotka

rufus

#7177531 Napisano: 23.05.2024 00:05:08
I nie ma ajfonow? emotka
miec tyle czasu i nie rozwiazac konkursu w terminie.emotka

kanafapinifi

#7177532 Napisano: 23.05.2024 00:19:34
Są wyniki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0

kanafapinifi

#7177533 Napisano: 23.05.2024 00:19:59
A nie jednak nie
0 0

anulka72

#7177541 Napisano: 23.05.2024 06:28:00
anialistopad napisał(a):

Czy komuś już doładowali kartę z loterii Fuze Tea?

Karta już zasilona 😀
0 0

agnesita

#7177544 Napisano: 23.05.2024 07:02:53
anulka72 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Czy komuś już doładowali kartę z loterii Fuze Tea?

Karta już zasilona 😀

Moja jeszcze nie

zielonaszpilka

#7177546 Napisano: 23.05.2024 07:04:14
fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do bilety, czy bilety odsyłają i nie są imienne. Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz.

Wg mnie są imienne, bo po co im PESEL i dane, których wg @ zmienić już nie można..

No to to już nie wiem. Nawet jak ta osoba, która będzie miała mój bilet i ewentualnie przeskrobie, to ja i tak będę poza podejrzeniem, bo są kamery. Bilet chyba nie będzie miał nic do rzeczy. A ktoś wypełniał ten formularz? Wpisuje się dane laureata i dane osób do biletu? Czy dane moje (laureata) to dane jednej osoby - posiadacza biletu?

Wygrał @, nie Ty emotka  oni nie wiedzą kto grał, w formularzu podajesz dane i numery PESEL obu osób, wg wytycznych muszą mieć po min 18 lat

Czyli co ja mam zrobić z tym linkiem? Sam go najpierw wypełnić, jako że ja wygrałem. A potem się będą pytać o dane osób, czy od razu przekazać go osobom, które pójdą na mecz, żeby sobie sami wypełnili ten formularz?

Od razu przekaż osobie, która idzie na mecz. Bilety są imienne. Wchodząc na stadion musisz mieć bilet i dokument tożsamości. Na bilet z Twoimi danymi wejdziesz tylko Ty.

wiolka252

#7177561 Napisano: 23.05.2024 07:53:46
I gdzie ty wyniki z tego captain'a 😏 w sumie niewiem czemu ja liczę na jakąś wygraną 🤣 i czekam na maila
0 0

kanafapinifi

#7177562 Napisano: 23.05.2024 07:56:09
wiolka252 napisał(a):

I gdzie ty wyniki z tego captain'a 😏 w sumie niewiem czemu ja liczę na jakąś wygraną 🤣 i czekam na maila

Ja liczę że cała pulę zgarnę a pewnie będzie okrągłe zero, teraz wypić te piwka tylko i kody spod kapsla powypisywać
1 wiolka252 0