Smolar

magda668-93

#7367118 Napisano: 22.06.2026 11:37:48
picola1 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Czy ktoś ma dziś grille z Kasztelana Dino w dostawie?

Nie mam info (ani w apce, ani na mailu) o dostawie grilla i zaczynam się niepokoić.

U mnie tylko bon w doręczeniu, grilla brak emotka
0 0

Biala17

#7367127 Napisano: 22.06.2026 11:46:21
magda668-93 napisał(a):

picola1 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Czy ktoś ma dziś grille z Kasztelana Dino w dostawie?

Nie mam info (ani w apce, ani na mailu) o dostawie grilla i zaczynam się niepokoić.

U mnie tylko bon w doręczeniu, grilla brak emotka


U mnie grill w przygotowaniu do nadania. W piątek jedynie mail, że wysyłają i przesyłka waży 40kg🙃
0 0

doode

#7367129 Napisano: 22.06.2026 11:48:12
donia7 napisał(a):

Czy wszyscy mają info o wysyłce grilla z kasztelana?
Edit: Widzę, że to z Dino. Ja czekam na Biedrę...

Ja też czekam, ale mają czas do 06.07
Ja nawet nie mam maila z pozytywną weryfikacją (osw+paragon wysłane pocztą)  emotka
0 0

Yolobolo

#7367130 Napisano: 22.06.2026 11:50:01
doode napisał(a):

donia7 napisał(a):

Czy wszyscy mają info o wysyłce grilla z kasztelana?
Edit: Widzę, że to z Dino. Ja czekam na Biedrę...

Ja też czekam, ale mają czas do 06.07
Ja nawet nie mam maila z pozytywną weryfikacją (osw+paragon wysłane pocztą)  emotka

Smolar nie wysyła informacji o weryfikacji w przypadku gdy wysyłasz do nich oświadczenia czy paragon pocztą

doode

#7367133 Napisano: 22.06.2026 11:55:00
Yolobolo napisał(a):

doode napisał(a):

donia7 napisał(a):

Czy wszyscy mają info o wysyłce grilla z kasztelana?
Edit: Widzę, że to z Dino. Ja czekam na Biedrę...

Ja też czekam, ale mają czas do 06.07
Ja nawet nie mam maila z pozytywną weryfikacją (osw+paragon wysłane pocztą)  emotka

Smolar nie wysyła informacji o weryfikacji w przypadku gdy wysyłasz do nich oświadczenia czy paragon pocztą

uffff ze stresu milionowy raz sprawdziłem poprawność paragonu i oswiadczenia, oraz napisałem do nich maila przed chwilą z zapytaniem kiedy wysyłają nagrodę... emotka
0 0

Anisu

#7367214 Napisano: 22.06.2026 14:20:46
Czy ktoś może jeszcze czeka na pozytywną weryfikację z konkursu  Milka - wejdź do gry w Lidlu? Bo dostałam jedną, a drugiej nie i teraz nie wiem, czy mi nie uznali, czy jeszcze będą weryfikować.
0 0

pojaszek

#7367230 Napisano: 22.06.2026 14:48:17
Anisu napisał(a):

Czy ktoś może jeszcze czeka na pozytywną weryfikację z konkursu  Milka - wejdź do gry w Lidlu? Bo dostałam jedną, a drugiej nie i teraz nie wiem, czy mi nie uznali, czy jeszcze będą weryfikować.

ja czekam
1 Anisu 0

krzysiek76bis

#7367267 Napisano: 22.06.2026 16:08:59
pojaszek napisał(a):

Anisu napisał(a):

Czy ktoś może jeszcze czeka na pozytywną weryfikację z konkursu  Milka - wejdź do gry w Lidlu? Bo dostałam jedną, a drugiej nie i teraz nie wiem, czy mi nie uznali, czy jeszcze będą weryfikować.

ja czekam

1 Anisu 0

krzysiek76bis

#7367268 Napisano: 22.06.2026 16:09:37
Anisu napisał(a):

Czy ktoś może jeszcze czeka na pozytywną weryfikację z konkursu  Milka - wejdź do gry w Lidlu? Bo dostałam jedną, a drugiej nie i teraz nie wiem, czy mi nie uznali, czy jeszcze będą weryfikować.
ja czekam, na razie cisza

0 0

cudaczek121

#7367322 Napisano: 22.06.2026 18:10:36
gregory04 napisał(a):

Jestemnowa napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Co w piątek nadał Smolar DPD? Leżaki, bony Dino? Czy Lidl? Ktoś się orientuje?

Albo Bony Dino albo z  ambition cenzuray 😉

Raczej bony do Dino bo też mam info a w AMBITION nie grałem

Dziś przysyłali bony do Dino. Kurier do mnie dzwonił, gdy byłam w pracy. Pomimo tego mam w aplikacji nieudaną próbę doręczenia mimo że zawsze nadaje paczki do pracy i na milion procent ktoś był wtedy na terenie biura. Czy on jeszcze jutro 2 raz podejmie próbę doręczenia?
1 kumulacja 0

kumulacja

#7367325 Napisano: 22.06.2026 18:15:53
cudaczek121 napisał(a):

gregory04 napisał(a):

Jestemnowa napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Co w piątek nadał Smolar DPD? Leżaki, bony Dino? Czy Lidl? Ktoś się orientuje?

Albo Bony Dino albo z  ambition cenzuray 😉

Raczej bony do Dino bo też mam info a w AMBITION nie grałem

Dziś przysyłali bony do Dino. Kurier do mnie dzwonił, gdy byłam w pracy. Pomimo tego mam w aplikacji nieudaną próbę doręczenia mimo że zawsze nadaje paczki do pracy i na milion procent ktoś był wtedy na terenie biura. Czy on jeszcze jutro 2 raz podejmie próbę doręczenia?

Jutro będzie ostatnia próba doręczenia. Zadzwoń do niego. W mailu powinnaś mieć do niego telefon. Najlepiej zadzwoń o 8.00.

magda668-93

#7367463 Napisano: 23.06.2026 08:49:09
Dostał już ktoś grilla z Dino z Kasztelana? Jak tak to jaki model? Relish v1 czy ten compact? emotka
0 0

lima

#7367519 Napisano: 23.06.2026 10:03:22
Compact

adelajda

#7367735 Napisano: 23.06.2026 16:53:35
magda668-93 napisał(a):

Dostał już ktoś grilla z Dino z Kasztelana? Jak tak to jaki model? Relish v1 czy ten compact? emotka

niestety compact
miał być inny emotka
0 0

Yolobolo

#7367873 Napisano: dzisiaj o 10:38:31
Konkurs Magnum „Chwal się swoją przyjemnością” - wyniki na stronie https://wyniki.smolar.pl/
0 0

InkaR

#7367877 Napisano: dzisiaj o 10:47:05
Yolobolo napisał(a):

Konkurs Magnum „Chwal się swoją przyjemnością” - wyniki na stronie https://wyniki.smolar.pl/

przepuszcza Cię?
0 0

Yolobolo

#7367878 Napisano: dzisiaj o 10:49:22
InkaR napisał(a):

Yolobolo napisał(a):

Konkurs Magnum „Chwal się swoją przyjemnością” - wyniki na stronie https://wyniki.smolar.pl/

przepuszcza Cię?

nie ale ja się nie nastawiam na ten konkurs emotka
0 0

InkaR

#7367882 Napisano: dzisiaj o 10:52:55
Yolobolo napisał(a):

InkaR napisał(a):

Yolobolo napisał(a):

Konkurs Magnum „Chwal się swoją przyjemnością” - wyniki na stronie https://wyniki.smolar.pl/

przepuszcza Cię?

nie ale ja się nie nastawiam na ten konkurs emotka

ja też nie  emotka  pytam bardziej z ciekawości czy sa podpięte wyniki emotka
0 1 maryam

gregory

#7367926 Napisano: dzisiaj o 12:23:05
Żeby nawet worka na kartofle mi żałować? chyba aż tak źle nie napisałem?
0 0

osiek16

#7368100 Napisano: dzisiaj o 17:32:34
hejka emotka  pozytywne weryfikacje GRYCAN wysyłane byly tylko raz?
0 0