Smolar

baxter

#7368169 Napisano: dzisiaj o 20:25:35
osiek16 napisał(a):

hejka emotka  pozytywne weryfikacje GRYCAN wysyłane byly tylko raz?

Wygląda na to, że tak - 15.06.
0 0

bocin

#7368247 Napisano: dzisiaj o 23:31:46
Siemanko, powiedzcie mi proszę, bo idzie do mnie przesyłka od Smolara i jest info, że są dokumenty zwrotne. Co tam konkretnie jest w tych dokumentach i czy może taką przesyłkę odebrać domownik?
0 0