Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

marcella

#7136744 Napisano: 06.11.2023 19:49:07
kreo42 napisał(a):

ineska1991 napisał(a):

Wypowiedzcie się proszę czy jest sens pisać do smolara ? Czy czasem przebaczają niewielkie błędy ? W rodzinie padła dziś dzienna w loterii Carrefour , problem w tym ,że numer kuponu zamieniły się kolejnością dwie ostatnie cyfry . Wszystko inne się zgadza . Paragon , daty , godziny , numer kuponu ciągiem tylko te 2 ostatnie cyfry ... była ogromna radość bo to pierwsza wygrana u nich ... a teraz jest smutek . Co im powiedzieć? Jest nadzieja ? Nie chce dobić ,ale pomoc nie potrafię.

Mi przepadło 100 w pur, pomyliłem ostatnia cyfrę

Przy pomyłce cyfr odpisali że to zupełnie inny paragon
0 0

@gnieszk@

#7136748 Napisano: 06.11.2023 20:12:47
ineska1991 napisał(a):

Wypowiedzcie się proszę czy jest sens pisać do smolara ? Czy czasem przebaczają niewielkie błędy ? W rodzinie padła dziś dzienna w loterii Carrefour , problem w tym ,że numer kuponu zamieniły się kolejnością dwie ostatnie cyfry . Wszystko inne się zgadza . Paragon , daty , godziny , numer kuponu ciągiem tylko te 2 ostatnie cyfry ... była ogromna radość bo to pierwsza wygrana u nich ... a teraz jest smutek . Co im powiedzieć? Jest nadzieja ? Nie chce dobić ,ale pomoc nie potrafię.


Szanse marne, bo to loteria ( czyli Ustawa o grach hazardowych) , a nie konkurs. Więc wątpię, żeby ryzykowali łamaniem zasad regulaminu. Ale trzeba próbować.
0 0

Catcat

#7136766 Napisano: 06.11.2023 21:09:17
karkocka napisał(a):

Catcat napisał(a):

Ktoś wie gdzie można bez problemu oddać butelki zwrotne bez paragonu? 
Wiem o Biedronce, ale tam tylko wybrane piwa - wedle grafiki poniżej.

W Carrefour można oddać, jak się ma paragon to oddają kasę, a bez paragonu voucher do Carrefoura

Super, dziękuję za odpowiedź. Do Carrefour mam nieco dalej, ale raz na jakiś czas zrobiłabym pospolite ruszenie po taki voucher ^-^
0 0

zielonaszpilka

#7136767 Napisano: 06.11.2023 21:10:56
Catcat napisał(a):

karkocka napisał(a):

Catcat napisał(a):

Ktoś wie gdzie można bez problemu oddać butelki zwrotne bez paragonu? 
Wiem o Biedronce, ale tam tylko wybrane piwa - wedle grafiki poniżej.

W Carrefour można oddać, jak się ma paragon to oddają kasę, a bez paragonu voucher do Carrefoura

Super, dziękuję za odpowiedź. Do Carrefour mam nieco dalej, ale raz na jakiś czas zrobiłabym pospolite ruszenie po taki voucher ^-^

W Kauflandach są automaty, które przyjmują butelki zwrotne i drukują kupon do wydania w sklepie.
1 Catcat 0

Catcat

#7136770 Napisano: 06.11.2023 21:18:11
zielonaszpilka napisał(a):

Catcat napisał(a):

karkocka napisał(a):

Catcat napisał(a):

Ktoś wie gdzie można bez problemu oddać butelki zwrotne bez paragonu? 
Wiem o Biedronce, ale tam tylko wybrane piwa - wedle grafiki poniżej.

W Carrefour można oddać, jak się ma paragon to oddają kasę, a bez paragonu voucher do Carrefoura

Super, dziękuję za odpowiedź. Do Carrefour mam nieco dalej, ale raz na jakiś czas zrobiłabym pospolite ruszenie po taki voucher ^-^

W Kauflandach są automaty, które przyjmują butelki zwrotne i drukują kupon do wydania w sklepie.

ooo automat super rozwiązanie, można na spokojnie oddać, nie wiedziałam, że są w Kauflandach. Poszukam w regulaminie czy we wszystkich. emotka
0 0

zielonaszpilka

#7136779 Napisano: 06.11.2023 21:44:13
Catcat napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Catcat napisał(a):

karkocka napisał(a):

Catcat napisał(a):

Ktoś wie gdzie można bez problemu oddać butelki zwrotne bez paragonu? 
Wiem o Biedronce, ale tam tylko wybrane piwa - wedle grafiki poniżej.

W Carrefour można oddać, jak się ma paragon to oddają kasę, a bez paragonu voucher do Carrefoura

Super, dziękuję za odpowiedź. Do Carrefour mam nieco dalej, ale raz na jakiś czas zrobiłabym pospolite ruszenie po taki voucher ^-^

W Kauflandach są automaty, które przyjmują butelki zwrotne i drukują kupon do wydania w sklepie.

ooo automat super rozwiązanie, można na spokojnie oddać, nie wiedziałam, że są w Kauflandach. Poszukam w regulaminie czy we wszystkich. emotka

W regulaminie widzę, że są albo automaty albo kasy butelkowe, czyli najczęściej BOK, ale sprawdź, może u Ciebie mają automat emotka  super wygodne emotka
1 Catcat 0

Catcat

#7136793 Napisano: 06.11.2023 23:22:55
zielonaszpilka napisał(a):

Catcat napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Catcat napisał(a):

karkocka napisał(a):

Catcat napisał(a):

Ktoś wie gdzie można bez problemu oddać butelki zwrotne bez paragonu? 
Wiem o Biedronce, ale tam tylko wybrane piwa - wedle grafiki poniżej.

W Carrefour można oddać, jak się ma paragon to oddają kasę, a bez paragonu voucher do Carrefoura

Super, dziękuję za odpowiedź. Do Carrefour mam nieco dalej, ale raz na jakiś czas zrobiłabym pospolite ruszenie po taki voucher ^-^

W Kauflandach są automaty, które przyjmują butelki zwrotne i drukują kupon do wydania w sklepie.

ooo automat super rozwiązanie, można na spokojnie oddać, nie wiedziałam, że są w Kauflandach. Poszukam w regulaminie czy we wszystkich. emotka

W regulaminie widzę, że są albo automaty albo kasy butelkowe, czyli najczęściej BOK, ale sprawdź, może u Ciebie mają automat emotka  super wygodne emotka

Czytałam też, że przy niektórych Żabkach są automaty na puszki i się za nie dostaje 10 żabsów. Fajnie by było, jakby było więcej takich automatów.

ineska1991

#7136794 Napisano: 06.11.2023 23:24:30
Pamiętacie czy do Wielkiej loterii Carrfour trzeba było odrazu załączyć zdj paragonu i kuponu? Bo jeśli tak to by ratowało sytuacje
0 0

sledzik860

#7136808 Napisano: 07.11.2023 07:29:47
ineska1991 napisał(a):

Pamiętacie czy do Wielkiej loterii Carrfour trzeba było odrazu załączyć zdj paragonu i kuponu? Bo jeśli tak to by ratowało sytuacje

Nie trzeba było.
0 0

zielonaszpilka

#7136809 Napisano: 07.11.2023 07:37:42
ineska1991 napisał(a):

Pamiętacie czy do Wielkiej loterii Carrfour trzeba było odrazu załączyć zdj paragonu i kuponu? Bo jeśli tak to by ratowało sytuacje

To w żaden sposób nie ratuje sytuacji niestety. Smolar jest skrupulatny, dwa że to loteria jak zauważyła Agnieszka, więc w grę wchodzi ustawa i instytucje nadzorujące. Trzy, że jest to już nagroda o sporej wartości. Nikt nie przymknie oka ani nie zaryzykuję problemów czy utraty kolejnych zleceń. Według mnie nie ma żadnych szans, że smolar to uzna bez względu na to czy byłoby dołączane zdjęcie czy nie. Spróbować napisać do nich trzeba, bo nic nie ryzykujecie, możecie tylko zyskać, ale ja bym już się nastawiała, że ta nagroda przepadnie, żeby ewentualnie tylko miło się zaskoczyć, ale nie żyć nadzieję, że uda się przebłagać Smolara.

marcella

#7136830 Napisano: 07.11.2023 09:29:53
ineska1991 napisał(a):

Pamiętacie czy do Wielkiej loterii Carrfour trzeba było odrazu załączyć zdj paragonu i kuponu? Bo jeśli tak to by ratowało sytuacje

Nie, zgłoszenie bez zdjęcia
0 0

truskawa123

#7137445 Napisano: 08.11.2023 15:26:22
Potrzebuję pomocy jeżeli chodzi o loterię zozoli. W formularzu należy podać ulicę i miasto. Sklep znajduje się na wiosce, więc w miejscu ulicy podaję nazwę wsi a w polu miasto nazwę miasta z kodu pocztowego?
0 0

cb656

#7137559 Napisano: 08.11.2023 20:18:28
truskawa123 napisał(a):

Potrzebuję pomocy jeżeli chodzi o loterię zozoli. W formularzu należy podać ulicę i miasto. Sklep znajduje się na wiosce, więc w miejscu ulicy podaję nazwę wsi a w polu miasto nazwę miasta z kodu pocztowego?

Ja bym napisał na przykład tak:
58-535 Miłków 111, gmina Podgórzyn
1 andii 0

bajm

#7137574 Napisano: 08.11.2023 20:44:29
truskawa123 napisał(a):

Potrzebuję pomocy jeżeli chodzi o loterię zozoli. W formularzu należy podać ulicę i miasto. Sklep znajduje się na wiosce, więc w miejscu ulicy podaję nazwę wsi a w polu miasto nazwę miasta z kodu pocztowego?

Tak
0 0

taylors

#7137614 Napisano: 09.11.2023 05:38:56
Blik- co to jest. Nie miałam z tym nigdy do czynienia. Teraz wygrałam 50zl w crunchips i z tego co czytam to są 2 opcje otrzymywania blików. Pierwsze to że dostaje się kod do bankomatu, wpisuje się go i już. A drugi to, że trzeba mieć blika powiązanego z numerem telefonu i kontem i ktoś przesyła pieniądze prosto na konto. A jeśli nie będę miała tego ogarniętego to kasa do mnie nie przyjdzie. Czy ktoś wie jak będzie w przypadku nagrody z crunchips? Plus jeśli będzie to ta opcja z ogarnięciem blika, to ktoś wytłumaczy jak najprościej to zrobić?
0 0

agakaz2

#7137616 Napisano: 09.11.2023 05:42:12
taylors napisał(a):

Blik- co to jest. Nie miałam z tym nigdy do czynienia. Teraz wygrałam 50zl w crunchips i z tego co czytam to są 2 opcje otrzymywania blików. Pierwsze to że dostaje się kod do bankomatu, wpisuje się go i już. A drugi to, że trzeba mieć blika powiązanego z numerem telefonu i kontem i ktoś przesyła pieniądze prosto na konto. A jeśli nie będę miała tego ogarniętego to kasa do mnie nie przyjdzie. Czy ktoś wie jak będzie w przypadku nagrody z crunchips? Plus jeśli będzie to ta opcja z ogarnięciem blika, to ktoś wytłumaczy jak najprościej to zrobić?

możliwe że będzie tak jak do tej pory z blikami
na meila przychodzi blik - viak cyferek a na sms kod PIN

w bankonacie ja używam euronetu klikasz wyplata blik piszesz ciąg cyferek , kwotę w tym przypadku 50 i kod PIN.  spoko

87

#7137885 Napisano: 09.11.2023 18:53:54
Witam, nie mogę wysłać zgłoszenia do konkursu MM's. Wszystko wypełniam jak trzeba. Może coś robię nie tak? Czy innym działa?
0 0

andii

#7137903 Napisano: 09.11.2023 21:06:38
Hejo. Jak sprawdzic do kiedy jest ważny bilet do Cinema City.? Widziałam gdzieś wpis że można to sprawdzić...ale nie umiem tego odnaleźć 😊
0 0

baxter

#7137906 Napisano: 09.11.2023 21:19:25
andii napisał(a):

Hejo. Jak sprawdzic do kiedy jest ważny bilet do Cinema City.? Widziałam gdzieś wpis że można to sprawdzić...ale nie umiem tego odnaleźć 😊

https://www.cinem...y.pl/voucher-balance

Justintime

#7138156 Napisano: 10.11.2023 19:41:47
Działa wam formularz na kalendarz Lindt Kaufland?
u mnie w polu numer paragonu krzyczy że numer telefonu musi miec 9 znakow. A najlepsze ze w tym polu nie mozna wpisac 9 cyfr. Napisalam do nich…
0 0