Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

karolina102

#7138338 Napisano: 12.11.2023 12:47:23
Cześć,
jestem tu nowa i mam trochę pytań. Mam nadzieję, że mnie nie zjedziecie za nie ale dopiero zaczynam emotka

Swoją przygodę z konkursami zaczęłam we wrześniu. Udało mi się wygrać nagrody o wartości 650zl. W październiku miałam podobny wynik a w listopadzie obecnie około 1000zl. Biorę udział w około 1-2 konkursach tygodniowo. Zastanawiam się, czy możliwe jest utrzymywanie się z tego biznesu na jakimś sensownym poziomie (powiedzmy średnio 5000tys - wiadomo uśredniając bo pewnie będą lepsze i gorsze miesiace). Czy komuś się to udało? Jeśli tak to ile konkursów miesięcznie potrzeba dla tej sztuki? 

Kolejne pytanie- jaką macie skuteczność? W ilu konkursach musicie wziąć udział by coś wygrać? Czy macie jakieś wskazówki by tę skuteczność podnieść?

Czy opłaca się brać udział w loteriach? Ja póki co odrzucałam wszystkie loterie uznając, że szanse na wygraną są zbyt niskie, ale może się mylę?

Czy są jakieś "pewniaki" konkursowe? A może wręcz przeciwnie - są konkursy w których z zasady nie bierzecie udziału bo wiecie, że to strata czasu?

Będę wdzięczna za Wasze wskazówki emotka
0 0

mandarynka16

#7138340 Napisano: 12.11.2023 12:53:29
karolina102 napisał(a):

undefined

traktuj to jako rozrywkę, jeżeli będzie to Twoje jedyne żródło utrzymania to zabierzę Ci to całą przyjmeność  z konkursowania

nanajka81

#7138343 Napisano: 12.11.2023 13:14:27
mandarynka16 napisał(a):

karolina102 napisał(a):

undefined

traktuj to jako rozrywkę, jeżeli będzie to Twoje jedyne żródło utrzymania to zabierzę Ci to całą przyjmeność  z konkursowania

potwierdzam!
0 0

kimberly

#7138347 Napisano: 12.11.2023 13:29:41
nanajka81 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

karolina102 napisał(a):

undefined

traktuj to jako rozrywkę, jeżeli będzie to Twoje jedyne żródło utrzymania to zabierzę Ci to całą przyjmeność  z konkursowania

potwierdzam!

Również się podpisuje, a kolejna sprawa czasem możesz wysłać 30 konkursów i nic nie wygrać, a czasem wyślesz zgłoszenia na 5 konkursów i w 3 coś wleci:)
już pomijam fakt, że nagród na pewno nie sprzedasz za cenę regulaminową, tym bardziej jeśli są to czasem rzeczy typu bluzy, koce czy nawet bilety do kina itp:) a i tego nigdy nie można być pewnym wygranej.
A co do skuteczności - w moim przypadku im bardziej mi zależy na wygranej i im bardziej się staram z zgłoszeniem to zwykle wtedy nie wygrywam, a często nagrody przychodzą gdy się tego nie spodziewam zupełnie:)

nanajka81

#7138479 Napisano: 13.11.2023 07:17:58
kimberly napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

karolina102 napisał(a):

undefined

traktuj to jako rozrywkę, jeżeli będzie to Twoje jedyne żródło utrzymania to zabierzę Ci to całą przyjmeność  z konkursowania

potwierdzam!

Również się podpisuje, a kolejna sprawa czasem możesz wysłać 30 konkursów i nic nie wygrać, a czasem wyślesz zgłoszenia na 5 konkursów i w 3 coś wleci:)
już pomijam fakt, że nagród na pewno nie sprzedasz za cenę regulaminową, tym bardziej jeśli są to czasem rzeczy typu bluzy, koce czy nawet bilety do kina itp:) a i tego nigdy nie można być pewnym wygranej.
A co do skuteczności - w moim przypadku im bardziej mi zależy na wygranej i im bardziej się staram z zgłoszeniem to zwykle wtedy nie wygrywam, a często nagrody przychodzą gdy się tego nie spodziewam zupełnie:)

Mam to samo: im bardziej chcę wygrać i czekam na wyniki pewna że poszło mi super to dostaję po przysłowiowej d*ie... Poza tym jest wiele nagród, których się w ogóle nie sprzeda bo nikt ich nie chce (np kurtka z wielkim, czerwonym iksem na plecach, różne bluzy - mimo iż jakościowo fajne to z nadruku i koloru okropne, słuchawki - które bywają naprawdę badziewiaste i żal nimi katować uszy...). I jest dużo loterii w których ciężko trafić na otwartą bramkę - chyba że masz dużo szczęścia, jak go nie masz to pozostaje ci inwestowanie w kolejne paragony i łudzenie się że trafisz a co za tym idzie: koszty, które często się nie zwracają po wygranej... Myślę że z konkursów wyżyć będzie Ci ciężko - chyba że jesteś genialna i będziesz wygrywać same fajne rzeczy.

frenchie

#7138573 Napisano: 13.11.2023 13:34:07
Nie mogę wysłać protokołu odbioru nagrody z CHIPSUJEMY Crunchips w Groszku. Przychodzi ciągle zwrotka, że mają przepełnioną skrzynkę. Jak wysyłam nawet goły tekst bez załącznika, to również odrzuca. 

Ktoś może miał podobny problem? I może mi pomóc jak teraz wysłać im oświadczenie laureata? Robiła to agencja All about.
0 0

basiag

#7138608 Napisano: 13.11.2023 15:00:30
z kinder nie piszą który paragon z rezerwy wygrał emotka
trzeba do nich dzwonić i pytać ?
0 0

ziolko

#7138704 Napisano: 13.11.2023 18:30:07
 karolina102 5 milionów miesięcznie, a nawet rocznie, nie uzyskasz z konkursów emotka

ksiezniczkazasnela

#7138841 Napisano: 14.11.2023 10:14:17
karolina102 napisał(a):

Cześć,
jestem tu nowa i mam trochę pytań. Mam nadzieję, że mnie nie zjedziecie za nie ale dopiero zaczynam emotka

Swoją przygodę z konkursami zaczęłam we wrześniu. Udało mi się wygrać nagrody o wartości 650zl. W październiku miałam podobny wynik a w listopadzie obecnie około 1000zl. Biorę udział w około 1-2 konkursach tygodniowo. Zastanawiam się, czy możliwe jest utrzymywanie się z tego biznesu na jakimś sensownym poziomie (powiedzmy średnio 5000tys - wiadomo uśredniając bo pewnie będą lepsze i gorsze miesiace). Czy komuś się to udało? Jeśli tak to ile konkursów miesięcznie potrzeba dla tej sztuki? 

Kolejne pytanie- jaką macie skuteczność? W ilu konkursach musicie wziąć udział by coś wygrać? Czy macie jakieś wskazówki by tę skuteczność podnieść?

Czy opłaca się brać udział w loteriach? Ja póki co odrzucałam wszystkie loterie uznając, że szanse na wygraną są zbyt niskie, ale może się mylę?

Czy są jakieś "pewniaki" konkursowe? A może wręcz przeciwnie - są konkursy w których z zasady nie bierzecie udziału bo wiecie, że to strata czasu?

Będę wdzięczna za Wasze wskazówki emotka

Jakim cudem tyle wygranych w przeciągu 3 miesięcy? W jakich konkursach brałaś udział? Przecież to już jest sukces…. Powinnaś się cieszyć, ja np nie wygrałam nic od kilku miesięcy 🤣🤣🤣
0 0

cb656

#7138935 Napisano: 14.11.2023 13:39:20
karolina102 napisał(a):

Cześć,
jestem tu nowa i mam trochę pytań.
1. Zastanawiam się, czy możliwe jest utrzymywanie się z tego biznesu na jakimś sensownym poziomie (powiedzmy średnio 5000 tys Czy komuś się to udało?
Jeśli tak to ile konkursów miesięcznie potrzeba dla tej sztuki? 

2. jaką macie skuteczność? W ilu konkursach musicie wziąć udział by coś wygrać? Czy macie jakieś wskazówki by tę skuteczność podnieść?

3. Czy opłaca się brać udział w loteriach? Ja póki co odrzucałam wszystkie loterie uznając, że szanse na wygraną są zbyt niskie, ale może się mylę?

4 Czy są jakieś "pewniaki" konkursowe? A może wręcz przeciwnie - są konkursy w których z zasady nie bierzecie udziału bo wiecie, że to strata czasu?

1. Nie jest możliwe utrzymanie się (z konkursów) na poziomie 5000 tys. Nie znam nikogo, komu się to udało. Tyle to nawet chyba Obajtek nie wyciąga. emotka
2. Moja skuteczność jest zerowa. Już nawet przestałem wygrywać alkohol i książki. emotka
3. Kwestia opłacalności lub nie zależy od stanu posiadania. Jak jesteś bogata z domu (dajmy na to jak Obajtek), to możesz sporo ładować w loterie, a wtedy może rośnie szansa trafienia, ale to nadal tylko loteria. Nic pewnego. Matematyk podałby pewnie wzór rachunku prawdopodobieństwa, ale ja nie umiem, więc nie ufam w wygraną na loterii. emotka
4. Nie istnieje pojęcie "pewniak" konkursowy. Poczytasz sobie na forum, jakie tu się odputiniają historie z wygranymi, to zrozumiesz może, że łaska pańska na pstrym koniku jeździ. Znaczy łaska Jury konkursowego emotka Albo inaczej gust/bezguście.

jokan

#7138992 Napisano: 14.11.2023 14:39:41
gdzie w aplikacji 'żabka można sprawdzić na jaki numer sie ja instalowalo?
0 0

agakaz2

#7138993 Napisano: 14.11.2023 14:42:35
jokan napisał(a):

gdzie w aplikacji 'żabka można sprawdzić na jaki numer sie ja instalowalo?

moj profil kliknij
1 jokan 0

scrabble

#7139016 Napisano: 14.11.2023 15:37:11
Karty  z GERBERA od THEY, mamy 2 przypadki, na 2 innych laureatów gdzie koperta przyszła pusta, bez nagrody czyli  karty 200 zł do Rossmanna. 
Są jeszcze takie osoby? Dajcie znać.
0 0

karolina102

#7139144 Napisano: 14.11.2023 22:04:02
Oczywiście chodziło mi o 5tys emotka
Nie wydaje mi się, że to dużo. Wręcz chciałabym podnieść skuteczność i stąd pytanie o jakieś tipy :D
0 0

zielonaszpilka

#7139145 Napisano: 14.11.2023 22:23:44
karolina102 napisał(a):

Oczywiście chodziło mi o 5tys emotka
Nie wydaje mi się, że to dużo. Wręcz chciałabym podnieść skuteczność i stąd pytanie o jakieś tipy :D

Przy obecnej konkurencji nie licz na żadne tipy emotka  Twoja większa skuteczność, to mniejsza skuteczność innych emotka  Czy da się wyciągnąć 5 tysięcy miesięcznie z konkursów? Da. Możesz jednym zgłoszeniem wygrać 100 tysięcy z loterii i już masz średnio więcej niż 5 na miesiąc emotka Możesz też wyciągać tyle z konkursów, ale tutaj będzie Cię to kosztowało sporo czasu, zaangażowania i energii chyba, że jesteś w czepku urodzona emotka  Bo tutaj wszystko zależy od umiejętności, kreatywności, ale też szczęścia i tego, ile dobrych konkursów akurat trwa emotka Dodatkowo to nie jest pewna kasa. Możesz się narobić i wygrać równe zero. Dodatkowo weź pod uwagę, że efekty Twojej pracy są mocno odroczone. Wysyłasz zgłoszenie, wyniki są dopiero za jakiś czas, potem czas na odesłanie dokumentów, weryfikację, a potem oczekiwanie na wysyłkę/dostarczenie nagrody. Jeśli to nagroda rzeczowa, którą chcesz spieniężyć to dodatkowo dolicz czas na sprzedaż i otrzymanie zapłaty. Każdy konkursowicz ma też dołki i górki. Jak wpadasz w konkursowe nicniewygrywanie, to pojawia się frustracja i spada Ci motywacja i zapał do słania zgłoszeń. Z drugiej strony jak wygrywasz dużo i często to też może spaść Ci motywacja, bo "normę" wyrobiłaś i uznajesz, że potrzebujesz odpoczynku i przerwy emotka   Dla mnie konkursowanie jako etat to jak praca nauczyciela - hobby dla kogoś, kto ma dobrze zarabiającego partnera albo jest bogaty i bez tego  emotka

karolina102

#7139154 Napisano: 14.11.2023 23:17:35
zielonaszpilka napisał(a):

karolina102 napisał(a):

Oczywiście chodziło mi o 5tys emotka
Nie wydaje mi się, że to dużo. Wręcz chciałabym podnieść skuteczność i stąd pytanie o jakieś tipy :D

Przy obecnej konkurencji nie licz na żadne tipy emotka  Twoja większa skuteczność, to mniejsza skuteczność innych emotka  Czy da się wyciągnąć 5 tysięcy miesięcznie z konkursów? Da. Możesz jednym zgłoszeniem wygrać 100 tysięcy z loterii i już masz średnio więcej niż 5 na miesiąc emotka Możesz też wyciągać tyle z konkursów, ale tutaj będzie Cię to kosztowało sporo czasu, zaangażowania i energii chyba, że jesteś w czepku urodzona emotka  Bo tutaj wszystko zależy od umiejętności, kreatywności, ale też szczęścia i tego, ile dobrych konkursów akurat trwa emotka Dodatkowo to nie jest pewna kasa. Możesz się narobić i wygrać równe zero. Dodatkowo weź pod uwagę, że efekty Twojej pracy są mocno odroczone. Wysyłasz zgłoszenie, wyniki są dopiero za jakiś czas, potem czas na odesłanie dokumentów, weryfikację, a potem oczekiwanie na wysyłkę/dostarczenie nagrody. Jeśli to nagroda rzeczowa, którą chcesz spieniężyć to dodatkowo dolicz czas na sprzedaż i otrzymanie zapłaty. Każdy konkursowicz ma też dołki i górki. Jak wpadasz w konkursowe nicniewygrywanie, to pojawia się frustracja i spada Ci motywacja i zapał do słania zgłoszeń. Z drugiej strony jak wygrywasz dużo i często to też może spaść Ci motywacja, bo "normę" wyrobiłaś i uznajesz, że potrzebujesz odpoczynku i przerwy emotka   Dla mnie konkursowanie jako etat to jak praca nauczyciela - hobby dla kogoś, kto ma dobrze zarabiającego partnera albo jest bogaty i bez tego  emotka

Dzięki za odpowiedź! Bardzo cenne jest dla mnie Twoje podsumowanie emotka  ostatnie pytanie - czy opłaca się brać udział w loteriach? Czy realnie można coś sensownego wygrać?
0 0

zielonaszpilka

#7139157 Napisano: 14.11.2023 23:53:30
karolina102 napisał(a):


Dzięki za odpowiedź! Bardzo cenne jest dla mnie Twoje podsumowanie emotka  ostatnie pytanie - czy opłaca się brać udział w loteriach? Czy realnie można coś sensownego wygrać?

Oczywiście, że można wygrać wartościowe nagrody w loteriach. Nawet jednym zgłoszeniem emotka  Są też osoby, które dużo inwestują w loterie i zapewne jakoś im się to zwraca, skoro wciąż to robią, ale to już sport dla wytrwałych;)
1 cb656 0

sks900

#7139166 Napisano: 15.11.2023 07:17:30
karolina102 napisał(a):

Cześć,
jestem tu nowa i mam trochę pytań. Mam nadzieję, że mnie nie zjedziecie za nie ale dopiero zaczynam emotka

Swoją przygodę z konkursami zaczęłam we wrześniu. Udało mi się wygrać nagrody o wartości 650zl. W październiku miałam podobny wynik a w listopadzie obecnie około 1000zl. 

W których konkursach te wygrane?
1 nanajka81 0

nanajka81

#7139170 Napisano: 15.11.2023 07:48:26
karolina102 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

karolina102 napisał(a):

Oczywiście chodziło mi o 5tys emotka
Nie wydaje mi się, że to dużo. Wręcz chciałabym podnieść skuteczność i stąd pytanie o jakieś tipy :D

Przy obecnej konkurencji nie licz na żadne tipy emotka  Twoja większa skuteczność, to mniejsza skuteczność innych emotka  Czy da się wyciągnąć 5 tysięcy miesięcznie z konkursów? Da. Możesz jednym zgłoszeniem wygrać 100 tysięcy z loterii i już masz średnio więcej niż 5 na miesiąc emotka Możesz też wyciągać tyle z konkursów, ale tutaj będzie Cię to kosztowało sporo czasu, zaangażowania i energii chyba, że jesteś w czepku urodzona emotka  Bo tutaj wszystko zależy od umiejętności, kreatywności, ale też szczęścia i tego, ile dobrych konkursów akurat trwa emotka Dodatkowo to nie jest pewna kasa. Możesz się narobić i wygrać równe zero. Dodatkowo weź pod uwagę, że efekty Twojej pracy są mocno odroczone. Wysyłasz zgłoszenie, wyniki są dopiero za jakiś czas, potem czas na odesłanie dokumentów, weryfikację, a potem oczekiwanie na wysyłkę/dostarczenie nagrody. Jeśli to nagroda rzeczowa, którą chcesz spieniężyć to dodatkowo dolicz czas na sprzedaż i otrzymanie zapłaty. Każdy konkursowicz ma też dołki i górki. Jak wpadasz w konkursowe nicniewygrywanie, to pojawia się frustracja i spada Ci motywacja i zapał do słania zgłoszeń. Z drugiej strony jak wygrywasz dużo i często to też może spaść Ci motywacja, bo "normę" wyrobiłaś i uznajesz, że potrzebujesz odpoczynku i przerwy emotka   Dla mnie konkursowanie jako etat to jak praca nauczyciela - hobby dla kogoś, kto ma dobrze zarabiającego partnera albo jest bogaty i bez tego  emotka

Dzięki za odpowiedź! Bardzo cenne jest dla mnie Twoje podsumowanie emotka  ostatnie pytanie - czy opłaca się brać udział w loteriach? Czy realnie można coś sensownego wygrać?

a co masz na myśli pisząc "sensownego"? W loteriach jest kasa, są gadżety, elektronika, dla każdego inna nagroda ma sens, tylko trzeba mieć szczęście (albo duuuużo paragonów) żeby trafić emotka Większość z nagród które trafiłam w loterii w życiu bym nie kupiła (np. stoliczek Belvita, krowa Muller, aparat instax z Milki... itp)
0 0

carolinebee

#7139482 Napisano: 16.11.2023 00:43:51
Hej. Wygrałam nagrodę natychmiastową od Bielendy lecz teraz doczytałam że zamiast całej  sumy z paragonu powinnam wpisać sumę zakupionych samych produktów bielenda czy to wykluczy mnie przy weryfikacji czy możliwe że przejdzie pozytywnie?
0 0