Konkurs na najlepsze powiedzenie programistyczne
Opis konkursu
Konkurs polegać będzie na wysłaniu najlepiej pasujących do świata programistycznego powiedzeń w odpowiedzi na pytanie pojawiające się na profilu Facebook, Twitter i LinkedIn konferencji DevConf w okresie trwania Konkursu. Odpowiedzi Uczestnicy powinni wysyłać jako komentarze na odpowiednich kanałach social media (Facebook, Twitter lub LInkedIn).
Nic prostszego - wystarczy że napiszecie w komentarzu coś po programistycznemu, a nasza specjalna komisja wybierze zwycięskie zgłoszenia!
Nic prostszego - wystarczy że napiszecie w komentarzu coś po programistycznemu, a nasza specjalna komisja wybierze zwycięskie zgłoszenia!
Nagrody
30 x wejściówki na wejściówki na DevConf (W ramach konkursu zostanie przyznanych 10 darmowych zaproszeń oraz 20 kodów na zakup biletów na konferencję DevConf 2022 w wysokości 50% od najniższej ceny (Blind) - jeden taki kod stanowi Nagrodę dla Uczestnika konkursu.)
Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin
Podobne konkursy
-
Suwałki; Konkurs "Diabeł ubiera się u Prady 2" do godz. 16:00 Do zakończenia 6 dni
-
Suwałki: Konkurs "Kokuho w suwalskim kinie: Droga do Doskonałości" do godz. 9:00 Do zakończenia 11 dni
-
Konkurs "Za co najbardziej cenisz pielęgnację skóry z BasicLab?" Do zakończenia 5 dni
-
Konkurs "A mi..." Amica Do zakończenia 19 dni
-
Konkurs z firanką Do zakończenia 13 dni
-
Wrocław: Wygraj podwójne zaproszenia na filmy do Kina DCF! do godz. 12:00 Kończy się dzisiaj
-
Wygraj zaproszenie na koncert w Pałacu Gruszów! do godz.10:00 Kończy się dzisiaj
-
Wygraj wejściówki na mecz Abramczyk Polonii Bydgoszcz! do godz.18:00 Kończy się dzisiaj
-
Konkurs z książką Do zakończenia 2 dni
-
Konkurs "Jazz nad Odrą" Do zakończenia 2 dni
Brak komentarzy.