Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 174 175 176 177 178 179180 181 182 183 184 >

kreatia

Cytuj wiadomość#6514754 wtorek, 31 lipca 2018, 11:36:41
czy nie można już wrzucać ruchomych gifów jako avatar?
bruce 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6514759 wtorek, 31 lipca 2018, 11:44:15
bruce napisał(a):

kreatia napisał(a):

Nie, dlatego mój kot przestał strzelać, w końcu - zmienił oblicze i focha strzelił.  emotka

zauważyłam dzisiaj jeden działający emotka dziwię się, że niektóre działają... i pytam: które działają, a które nie? od czego to zależy?
no ten foch to dość konkretny widzę emotka
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6514760 wtorek, 31 lipca 2018, 11:47:41
kreatia napisał(a):

bruce napisał(a):

kreatia napisał(a):

Nie, dlatego mój kot przestał strzelać, w końcu - zmienił oblicze i focha strzelił.  emotka

zauważyłam dzisiaj jeden działający emotka dziwię się, że niektóre działają... i pytam: które działają, a które nie? od czego to zależy?
no ten foch to dość konkretny widzę emotka

Jak ktoś bardzo dawno temu wrzucił i go nie zmieniał to ma ruchomego...

superloser

Cytuj wiadomość#6514902 wtorek, 31 lipca 2018, 15:01:10

Bez logowania jest 13 opcji pod "konkursy" a po zalogowaniu gdzieś te 13 opcji znika. Gdzie?????
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6514904 wtorek, 31 lipca 2018, 15:12:11
superloser napisał(a):

Bez logowania jest 13 opcji pod "konkursy" a po zalogowaniu gdzieś te 13 opcji znika. Gdzie?????

to jednej z kategorii:
z moim udziałem, bez mojego udziału etc...
nie umiem rozwiązać problemu z podmenu podmenu i tak zostało
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6516055 piątek, 3 sierpnia 2018, 15:53:57
pionas mam problem w aplikacji mobilnej. otóż po napisaniu postu i chęci jego edycji wychodzi kolejny post na forum.
Tak było kilka dni temu...
napsiałem w INFORMUJĄ że fa informowało a zmieniło mi się fa na ta... chciałem edytować i wychodzi że mogę kolejny post za 0,5 minuty i po minucie jak dałem edycję to wyszedł kolejny nowy post... Poprzedniego nie dało się usunąć... wszytsko w aplikacji,.,
bruce 0

superloser

Cytuj wiadomość#6516057 piątek, 3 sierpnia 2018, 16:07:54
I w mobilnej NIE DA SIĘ CYTOWAĆ.
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6516087 piątek, 3 sierpnia 2018, 16:47:55
superloser napisał(a):

I w mobilnej NIE DA SIĘ CYTOWAĆ.

cytowanie działa...

pioge7 napisał(a):

pionas mam problem w aplikacji mobilnej. otóż po napisaniu postu i chęci jego edycji wychodzi kolejny post na forum.
napsiałem w INFORMUJĄ że fa informowało a zmieniło mi się fa na ta... chciałem edytować i wychodzi że mogę kolejny post za 0,5 minuty i po minucie jak dałem edycję to wyszedł kolejny nowy post... Poprzedniego nie dało się usunąć... wszytsko w aplikacji,.,

faktycznie był błąd właśnie poszła aktualizacja do Google Play - poprawiona edycja i usuwanie wiadomości...

Mnie przez weekend nie ma, będę dopiero w poniedziałek, także gdyby były jakieś problemy to dopiero po niedzieli...

pionas

Cytuj wiadomość#6516101 piątek, 3 sierpnia 2018, 18:22:21
pioge7 napisał(a):

napsiałem w INFORMUJĄ że fa informowało a zmieniło mi się fa na ta... chciałem edytować i wychodzi że mogę kolejny post za 0,5 minuty i po minucie jak dałem edycję to wyszedł kolejny nowy post... Poprzedniego nie dało się usunąć... wszytsko w aplikacji

Właśnie wyszła najnowsza aktualizacja emotka
0 0

netka2000

Cytuj wiadomość#6516129 piątek, 3 sierpnia 2018, 21:05:29
Strzałka "Do góry" z lewej strony jest nieporęczna. Praktyczniej by było z prawej strony. 
cb656 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6516148 piątek, 3 sierpnia 2018, 22:30:57
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

napsiałem w INFORMUJĄ że fa informowało a zmieniło mi się fa na ta... chciałem edytować i wychodzi że mogę kolejny post za 0,5 minuty i po minucie jak dałem edycję to wyszedł kolejny nowy post... Poprzedniego nie dało się usunąć... wszytsko w aplikacji

Właśnie wyszła najnowsza aktualizacja emotka

Pobrana emotka  cytowanie, edytowanie działa emotka  nie usuwałem na razie nic emotka  dziękuję za szybką reakcję emotka  
pionas 0

kermit

Cytuj wiadomość#6516290 sobota, 4 sierpnia 2018, 22:00:24
Moim zdaniem punkty karne za obrażanie innych uczestników nie powinny się kasować po dodaniu 10 konkursów. Powoduje to sytuacje w których można kogoś obrazić, dodać kilka konkursów i dalej obrażać na nowo (no i tak bez końca). Mówię o tzw. recydywie. 5 punktów za obrażanie i ban. Wtedy może zrobiłoby się przyjemniej na forum...

carissma

Cytuj wiadomość#6516676 poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 13:02:52
Wątek "Co chcielibyście wygrać" przerzuciłabym do działu "Rozmowy" emotka

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6516866 poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 20:05:40
bruce napisał(a):

Odważam się tu wpisać, ponieważ post Niebieskiej Laguny z "Zapowiedzi" wskazuje, że chyba jednak jest tu problem i to nie tylko u mnie (jak wcześniej sądziłam): u mnie od kilku dni nie można na forum zamieszczać obrazków (zgłaszałam wcześniej w "Mam problem"). 

No właśnie ja dalej mam problem ze wstawianiem zdjęć  emotka
bruce 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6516885 poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 20:43:43
carissma napisał(a):

Wątek "Co chcielibyście wygrać" przerzuciłabym do działu "Rozmowy" emotka

Zrobione  emotka

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6516920 poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 22:34:59
Twój komentarz był niepotrzebny. Został kilkakrotnie zgłoszony jako obraźliwy. Nie tłumacz się zresztą, to był sarkazm.

pionas

Cytuj wiadomość#6517100 wtorek, 7 sierpnia 2018, 13:37:35
Niebieska_Laguna napisał(a):

bruce napisał(a):

Odważam się tu wpisać, ponieważ post Niebieskiej Laguny z "Zapowiedzi" wskazuje, że chyba jednak jest tu problem i to nie tylko u mnie (jak wcześniej sądziłam): u mnie od kilku dni nie można na forum zamieszczać obrazków (zgłaszałam wcześniej w "Mam problem"). 

dalej macie taki problem?
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6517110 wtorek, 7 sierpnia 2018, 14:03:09
pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

Z dysku dalej nie mogę dodać zdjęcia, tylko przez URL
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6517112 wtorek, 7 sierpnia 2018, 14:03:54

pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

Która wersja szaty graficznej?
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6517116 wtorek, 7 sierpnia 2018, 14:11:06
pionas napisał(a):

pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

Która wersja szaty graficznej?

Tradycyjna, ale zmieniłam na chwilę na nowoczesną i tam również nie wchodzą mi pliki z dysku.
0 0

|< << < 174 175 176 177 178 179180 181 182 183 184 >