Co można dostać gratis?

FBmagdalena17

#7355635 Napisano: 15.05.2026 11:41:32
madllen napisał(a):

vixen napisał(a):

karkocka napisał(a):

https://bambino.p...formule-delikatnosci

Dostaliście zwrot z tej akcji? Dziś mija termin

Ja wciąż czekam. Zgłaszałam się w ostatnim etapie.


14 maja czyli wczoraj dostałam, zgłaszam jakoś na początku. Sprawdź bank. Tytuł przelewu Bambino
0 0

fryz

#7355637 Napisano: 15.05.2026 11:42:49
FBmagdalena17 napisał(a):

madllen napisał(a):

vixen napisał(a):

karkocka napisał(a):

https://bambino.p...formule-delikatnosci

Dostaliście zwrot z tej akcji? Dziś mija termin

Ja wciąż czekam. Zgłaszałam się w ostatnim etapie.


14 maja czyli wczoraj dostałam, zgłaszam jakoś na początku. Sprawdź bank. Tytuł przelewu Bambino

Też dostałam 14 - dwa zwroty z różnych dni
1 nanajka81 0

rainbowdash

#7355651 Napisano: 15.05.2026 12:27:07
fryz napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

madllen napisał(a):

vixen napisał(a):

karkocka napisał(a):

https://bambino.p...formule-delikatnosci

Dostaliście zwrot z tej akcji? Dziś mija termin

Ja wciąż czekam. Zgłaszałam się w ostatnim etapie.


14 maja czyli wczoraj dostałam, zgłaszam jakoś na początku. Sprawdź bank. Tytuł przelewu Bambino

Też dostałam 14 - dwa zwroty z różnych dni

Dziewczyny,
co piszecie że dlaczego nie spełnił oczekiwań? Co wymyślacie jeśli wszystko jest ok?
0 0

fryz

#7355673 Napisano: 15.05.2026 13:24:14
rainbowdash napisał(a):

fryz napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

madllen napisał(a):

vixen napisał(a):

karkocka napisał(a):

https://bambino.p...formule-delikatnosci

Dostaliście zwrot z tej akcji? Dziś mija termin

Ja wciąż czekam. Zgłaszałam się w ostatnim etapie.


14 maja czyli wczoraj dostałam, zgłaszam jakoś na początku. Sprawdź bank. Tytuł przelewu Bambino

Też dostałam 14 - dwa zwroty z różnych dni

Dziewczyny,
co piszecie że dlaczego nie spełnił oczekiwań? Co wymyślacie jeśli wszystko jest ok?

Mnie mocno rozczarował zapach i nawilżenie po użyciu

case

#7356143 Napisano: 18.05.2026 10:21:09
Finish: Zwrot kasy w formie e-karty podarunkowej Rossmann:
https://zwrotzafinish.pl/

nanajka81

#7356911 Napisano: 20.05.2026 17:20:50
taki badziew w bliżej mi nie znanych sklepach sieci Lagardere
https://www.forti...je.pl/promotions/579
1 inter81 0

Diana02

#7356979 Napisano: 20.05.2026 22:42:25
rainbowdash napisał(a):

fryz napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

madllen napisał(a):

vixen napisał(a):

karkocka napisał(a):

https://bambino.p...formule-delikatnosci

Dostaliście zwrot z tej akcji? Dziś mija termin

Ja wciąż czekam. Zgłaszałam się w ostatnim etapie.


14 maja czyli wczoraj dostałam, zgłaszam jakoś na początku. Sprawdź bank. Tytuł przelewu Bambino

Też dostałam 14 - dwa zwroty z różnych dni

Dziewczyny,
co piszecie że dlaczego nie spełnił oczekiwań? Co wymyślacie jeśli wszystko jest ok?

że zapach nie utrzymuje się po kąpieli i staje się bezwonny

atyde25

#7357139 Napisano: 21.05.2026 14:40:18
To słabo na gratis ale  chyba o ile dobrze na standzie zobaczyłam do 22 maja jak się kupi Naboa za min 39 zeta to lusterko takie fajne za grosza. Tak to ja co się na takie akcje zawsze skuszę mają pełne półki wszystkiego do kłaków. Ale fajne jest takie poręczne do torebki. Akcja w Rossmanie ,on-line już był limit lusterek wyczerpany ale jak widać stacjonarnie są dalej.

pieg

#7357655 Napisano: 23.05.2026 09:13:32
W aplikacji T-Mobile w Magenta Moments można dostać gratis bilet do Cinema City - dla wybranych - szczegóły na foto

1 sambolera 0

baxter

#7357770 Napisano: 23.05.2026 23:11:36
case napisał(a):

Finish: Zwrot kasy w formie e-karty podarunkowej Rossmann:
https://zwrotzafinish.pl/

Czy  dobrze Wam przyjmuje i czyta paragony? Skanu mi w ogóle nie czyta - każe sprawdzić nip albo nazwę produktu a jak dodaję zdjęcie to rozpoznaje mi tylko kapsułki a płynu do czyszczenia ani soli nie rozpoznaje mimo, że opis ok.emotka
0 0

androm

#7357773 Napisano: 23.05.2026 23:36:27
baxter napisał(a):

case napisał(a):

Finish: Zwrot kasy w formie e-karty podarunkowej Rossmann:
https://zwrotzafinish.pl/

Czy  dobrze Wam przyjmuje i czyta paragony? Skanu mi w ogóle nie czyta - każe sprawdzić nip albo nazwę produktu a jak dodaję zdjęcie to rozpoznaje mi tylko kapsułki a płynu do czyszczenia ani soli nie rozpoznaje mimo, że opis ok.emotka

no to wyślij do ręcznej weryfikacji, mnie czytało dobrze zdjecia, skanu nie próbowałam
1 baxter 0

fryz

#7357993 Napisano: 25.05.2026 10:38:30

baxter

Cebulka

#7358333 Napisano: 26.05.2026 12:34:51
baxter napisał(a):

https://mistrzowieostrzy.pl/#home

Czy ktoś wie o której pojawia się nowa dzienna pula - po północy czy jakoś rano ?
0 0

fryz

#7358335 Napisano: 26.05.2026 12:37:00
Cebulka napisał(a):

baxter napisał(a):

https://mistrzowieostrzy.pl/#home

Czy ktoś wie o której pojawia się nowa dzienna pula - po północy czy jakoś rano ?

sprawdzałam o 6:30 i już/jeszcze nie było, dzis chce czatowac do polnocy emotka

baxter

#7358339 Napisano: 26.05.2026 12:50:09
fryz napisał(a):

Cebulka napisał(a):

baxter napisał(a):

https://mistrzowieostrzy.pl/#home

Czy ktoś wie o której pojawia się nowa dzienna pula - po północy czy jakoś rano ?

sprawdzałam o 6:30 i już/jeszcze nie było, dzis chce czatowac do polnocy emotka

Nowa pula zaczyna się o północy, na pepperze ktos pisał, że o g.00:10 już sie pula dzienna wyczerpała

FBsebastian3

#7358647 Napisano: 27.05.2026 00:03:26
00:03 limit wyczerpany
0 0

Rybcia0707

#7358667 Napisano: 27.05.2026 07:52:45
Dla pierwszych 50 osób ale trwa już kilka dni...
https://jedzbardziejbosko.pl/
0 0

atyde25

#7358703 Napisano: 27.05.2026 09:24:19
Pinsa za żappsa ( kupon w apce żappka) Twoje kupony i nagrody.

atyde25

#7358887 Napisano: 27.05.2026 15:46:50
Pinsa mi już z kuponów zniknęła ale pojawił się tuńczyk sałatka meksykańska.
0 0