Kupię...

sasaaabp

#7353338 Napisano: 07.05.2026 12:33:31
rozważę zakup zorganizowanego wyjazdu zagranicznego - np. na mecz/imprezę itp. Jeśli ktoś ma coś takiego i da się przekazać, proszę o oferty na priv emotka
0 0

pikawka

#7353339 Napisano: 07.05.2026 12:35:08
Muszę kupić dwa laptopy, może ktoś ma jakieś bony do sklepu z tego typu sprzętem emotka
0 0

sylwia1710

#7353359 Napisano: 07.05.2026 13:27:39
Dwa bilety do energylandii
0 0

olunka

#7353429 Napisano: 07.05.2026 16:51:58
kupię bilet na Spephora Beautiful Moments, może ktos ma
0 0

miketyson

#7353446 Napisano: 07.05.2026 17:51:39
Czy jest na forum ktoś kto pracuje w JYSK?
0 0

jankowska

#7353509 Napisano: 07.05.2026 21:12:33
Kupię iPada i bilety na finał Ligi Mistrzów.
0 0

dorax

#7353512 Napisano: 07.05.2026 21:27:44
Kupię gadżety na szkolny festyn emotka
0 0

vickichelm

#7353515 Napisano: 07.05.2026 21:34:02
Booksy
0 0

mirek1987

#7353516 Napisano: 07.05.2026 21:35:56
Kupię voucher na booking.com , ew. triverna/travelist
0 0

olunka

#7353521 Napisano: 07.05.2026 22:39:15
kupie 1 bilet kinads z coli
0 0

ochenka

#7353557 Napisano: 08.05.2026 08:26:12
Kupię kod Spotify dla starych użytkowników
0 0

kacpermalpka

#7353657 Napisano: 08.05.2026 11:52:11
Kupie spotify premium dla istniejacych uzytkownikow oraz karty podarunkowe Steam
0 0

rettib

#7353658 Napisano: 08.05.2026 11:56:51
kupię bony do Dino i do Biedronki
0 0

baxter

#7353727 Napisano: 08.05.2026 13:49:17
Może ktos ma na sprzedaż bilet na koncert J.J.Orlińskiego w Warszawie w maju?
0 0

FBkasia17

#7353733 Napisano: 08.05.2026 14:11:03
Kupię Wizzair
0 0

sydariameki

#7353777 Napisano: 08.05.2026 16:42:44
Kupię replikę piłki z Lay's i plecak Adidasa w dobrej cenie emotka
0 0

onazielona86

#7353790 Napisano: 08.05.2026 17:05:03
Kupię piłkę z MŚ W dobrej cenie
0 0

geps4

#7353830 Napisano: 08.05.2026 19:34:41
Kupię rower dla nastolatka
0 0

dorothy

#7353883 Napisano: 09.05.2026 09:23:02
Kupię:
- Thermomix 7 z gwarancją, najlepiej 5-letnią
- szczoteczkę soniczną Philips 

Mogę częściowo zapłacić kartami do Smyk lub Empik.
0 0