Konkurs: Hasła tymbarka

kalina590

#7361026 Napisano: 04.06.2026 10:41:40
Zagłosowane na wszystkie hasełka  emotka Mogłam wcześniej dodać hasło, a tak mam jeden dzień w plecy i chyba nie dojadę do pierwszej setki. Ale walczymy dalej  emotka
Proszę o szturm na https://www.twojk...aaa05dc?imageIndex=3

pieg

#7361029 Napisano: 04.06.2026 10:52:04
atena03 napisał(a):

Zagłosowane Jak kogoś nie ma na głównej liście - napisz na priv - ale ogólnie nowe hasła polecam puścić od kolejnego etapu emotka  

moje hasełko: 
https://www.twojk...10-bcd5-bc5bc6c6d988



A jak ktoś jest 2x to gdzie pisać ? ; )
0 0

PoProstuDominik

#7361031 Napisano: 04.06.2026 10:52:43
Kliknięte wszystkim:) 
Zapraszam do mnie:
https://twojkapse...832450f?imageIndex=1

lukaszn12

#7361043 Napisano: 04.06.2026 11:32:26
kliknięte wszystkim z listy po 10 głosów emotka

kanafapinifi

#7361050 Napisano: 04.06.2026 12:12:17
zagłosowane!!!! przypominam o sobie <3

https://www.twojk...cdb6231?imageIndex=0

mega dzięki za TOP100! I gratuluję wszystkim, którzy są w rankingu

LittleSuzy

#7361053 Napisano: 04.06.2026 12:16:06
Zagłosowane  emotka
Zapraszam do siebie: 
https://www.twojk...420165b?imageIndex=0

makra

#7361078 Napisano: 04.06.2026 13:19:48
Jeszcze daleka droga. Ja od wczoraj spadłam o 20 miejsc emotka  musimy walczyć cały czas. A jak się nie uda to jeszcze przyszły tydzień został

Megulinkaa

#7361145 Napisano: 04.06.2026 17:55:05
Kliknięte wszystkim emotka  Podaje mój jakby ktoś zapomniał emotka https://www.twojk...168cf20?imageIndex=2
Dzięki za głosy!

nanajka81

#7361168 Napisano: 04.06.2026 19:13:23
Megulinkaa napisał(a):

Kliknięte wszystkim emotka  Podaje mój jakby ktoś zapomniał emotka https://www.twojk...168cf20?imageIndex=2
Dzięki za głosy!

klikniete
0 0

madziulaa

#7361192 Napisano: 04.06.2026 20:51:20
Nadrobione wszystkie hasła, również te nowe. Dziękuję Wam za głosy emotka

https://www.twojk...c8355e9?imageIndex=0

makra

#7361210 Napisano: 04.06.2026 22:53:20
Kliknelam ale jest coraz ciężej emotka
0 0

kanafapinifi

#7361217 Napisano: 04.06.2026 23:16:27
Co tak nagle dziś wypikował ranking?
0 0

atena03

#7361219 Napisano: 04.06.2026 23:17:56
kanafapinifi napisał(a):

Co tak nagle dziś wypikował ranking?

Kurde faktycznie jakoś pospadaliśmy w rankingach ;(
0 0

Olivetta

#7361238 Napisano: 05.06.2026 07:12:55
Poszły głosikiem na wszystkich
0 0

madziulaa

#7361244 Napisano: 05.06.2026 08:16:31
atena03 napisał(a):

kanafapinifi napisał(a):

Co tak nagle dziś wypikował ranking?

Kurde faktycznie jakoś pospadaliśmy w rankingach ;(

Z jakiegoś powodu banda dzieciaków oglądająca QSMP (minecraft) masowo pozgłaszała swoje hasła i prawdopodobnie głosują na siebie, wrzucając linki na jakiś discordach/grupkach itd. dla fanów.
Mam nadzieję, że porobią jakieś czystki, bo większość haseł jest taka sama i zajęła połowę rankingu emotka
1 atena03 0

imp96

#7361245 Napisano: 05.06.2026 08:18:40
Kliknięte każdemu, ale widzę że przez weekend dużo się może pozmieniać bo dużą siłę przebicia mają jakieś fanpage itp emotka
1 paula9891 0

atena03

#7361265 Napisano: 05.06.2026 09:03:23
madziulaa napisał(a):

atena03 napisał(a):

kanafapinifi napisał(a):

Co tak nagle dziś wypikował ranking?

Kurde faktycznie jakoś pospadaliśmy w rankingach ;(

Z jakiegoś powodu banda dzieciaków oglądająca QSMP (minecraft) masowo pozgłaszała swoje hasła i prawdopodobnie głosują na siebie, wrzucając linki na jakiś discordach/grupkach itd. dla fanów.
Mam nadzieję, że porobią jakieś czystki, bo większość haseł jest taka sama i zajęła połowę rankingu emotka

ehh to musimy jakoś przycisnąć emotka  Macie jeszcze jakieś pomysły? 

Poszło:
https://www.twojk...10-bcd5-bc5bc6c6d988

Klikajcie wszystkim! emotka

magie1982

#7361266 Napisano: 05.06.2026 09:03:59
Ale też fajnie by było, żeby wszyscy oddawali te głosy. Dziś jeszcze nie głosowałam. Wczoraj oddałam na wszystkich a oddala mi tylkonpolowa. Trochę to nie fair...

pieg

#7361267 Napisano: 05.06.2026 09:04:31
madziulaa napisał(a):

atena03 napisał(a):

kanafapinifi napisał(a):

Co tak nagle dziś wypikował ranking?

Kurde faktycznie jakoś pospadaliśmy w rankingach ;(

Z jakiegoś powodu banda dzieciaków oglądająca QSMP (minecraft) masowo pozgłaszała swoje hasła i prawdopodobnie głosują na siebie, wrzucając linki na jakiś discordach/grupkach itd. dla fanów.
Mam nadzieję, że porobią jakieś czystki, bo większość haseł jest taka sama i zajęła połowę rankingu emotka



Czyli robią to samo co my ; )
0 0

pieg

#7361270 Napisano: 05.06.2026 09:05:43
atena03 napisał(a):

madziulaa napisał(a):

atena03 napisał(a):

kanafapinifi napisał(a):

Co tak nagle dziś wypikował ranking?

Kurde faktycznie jakoś pospadaliśmy w rankingach ;(

Z jakiegoś powodu banda dzieciaków oglądająca QSMP (minecraft) masowo pozgłaszała swoje hasła i prawdopodobnie głosują na siebie, wrzucając linki na jakiś discordach/grupkach itd. dla fanów.
Mam nadzieję, że porobią jakieś czystki, bo większość haseł jest taka sama i zajęła połowę rankingu emotka

ehh to musimy jakoś przycisnąć emotka  Macie jeszcze jakieś pomysły? 

Poszło:
https://www.twojk...10-bcd5-bc5bc6c6d988

Klikajcie wszystkim! emotka


Klikamy klikamy, na jednego delikwenta nawet dwa razy, bo jest 2x na liście ; )
0 0