Konkurs: Hasła tymbarka

lukaszn12

#7360639 Napisano: 03.06.2026 00:40:35
Jako nocny marek dałem już dziś wszystkim po 10 głosów emotka

Olivetta

#7360655 Napisano: 03.06.2026 07:46:30
Zagłosowanie na wszystkich

madziulaa

#7360664 Napisano: 03.06.2026 08:27:29
Poszły głosy na wszystkich, 3 dzień i spora część naszej społeczności jest w TOP100 - super!

kalina590

#7360665 Napisano: 03.06.2026 08:28:19
Zagłosowane  emotka
1 paula9891 0

imp96

#7360666 Napisano: 03.06.2026 08:40:44
Zagłosowane, lecimy dalej emotka

kanafapinifi

#7360675 Napisano: 03.06.2026 09:06:16
tylko informuję, że zagłosowałem dziś na wszystkich z listy!
moje hasło: sigma nie pyta, sigma wie!
działamy forumowicze, widzę, że dużo z NAS jest TOP 100 
KLASA

AgnieszkaNie

#7360684 Napisano: 03.06.2026 09:39:07
Coś właśnie się zaczęło
https://www.twojk...123c576?imageIndex=3

Hej, dorzucam moje emotka  
I zabieram się za głosowanie na wasze

atena03

#7360686 Napisano: 03.06.2026 09:45:29
Dajcie znać (łapka w góre) kto kliknął wszystkie, dodałam pozostałe hasła z komentarzy   emotka  

PS: moja propozycja - zeby dodawać po 1 na osobie, żeby wszyscy mieli szanse coś wygrać emotka

makra

#7360721 Napisano: 03.06.2026 11:29:20
Powiem wam że dziwne.raz mam 99 miejsce a potem nagle 80 z taką samą ilością punktów. Może weryfikują i usuwają jakieś lewe ,:/
0 0

madziulaa

#7360722 Napisano: 03.06.2026 11:42:44
makra napisał(a):

Powiem wam że dziwne.raz mam 99 miejsce a potem nagle 80 z taką samą ilością punktów. Może weryfikują i usuwają jakieś lewe ,:/

Tak, poszła jakaś czystka...ale z tego co widziałam nasze hasła się trzymają, także nie mamy się o co martwić. Lecimy jak najwyżej emotka

nanajka81

#7360749 Napisano: 03.06.2026 12:36:59
madziulaa napisał(a):

makra napisał(a):

Powiem wam że dziwne.raz mam 99 miejsce a potem nagle 80 z taką samą ilością punktów. Może weryfikują i usuwają jakieś lewe ,:/

Tak, poszła jakaś czystka...ale z tego co widziałam nasze hasła się trzymają, także nie mamy się o co martwić. Lecimy jak najwyżej emotka

Rzeczywiście! Też tak mam! Pomijając że dość mało mi punktów wpada to jakoś jestem na 75 miejscu! LOL! Dziękuję wszystkim, klikamy, lecimy!

PoProstuDominik

#7360831 Napisano: 03.06.2026 15:52:29
Już nadrabiam po pracy i dokładam od siebie dla każdego  emotka



https://twojkapse...832450f?imageIndex=2

magie1982

#7360835 Napisano: 03.06.2026 16:00:05

danaaa

#7360980 Napisano: 04.06.2026 00:45:15
Kliknięte wszystkim  emotka

magie1982

#7360986 Napisano: 04.06.2026 05:34:16
Kliknięte wszystkim wyżej ponownie. Proszę o głosy.

Olivetta

#7360990 Napisano: 04.06.2026 07:43:07
Poszedł głosik  na wszystko

Olivetta

#7361002 Napisano: 04.06.2026 09:04:38
Szkoda ze nie ma nas więcej brakuje mi nie dużo do 100
0 0

nanajka81

#7361007 Napisano: 04.06.2026 09:28:59
Olivetta napisał(a):

Szkoda ze nie ma nas więcej brakuje mi nie dużo do 100

Teraz brakuje niedużo, za chwile będzie więcej bądź mniej. Te wyniki są nieprzewidywalne emotka
1 Olivetta 0

Adrian_odlewnik

#7361011 Napisano: 04.06.2026 09:44:16
https://www.twojk...c000718?imageIndex=0

Też poproszę o kliki, rewanżuje się i angażuję rodzinę 😃

atena03

#7361017 Napisano: 04.06.2026 10:18:40
Zagłosowane Jak kogoś nie ma na głównej liście - napisz na priv - ale ogólnie nowe hasła polecam puścić od kolejnego etapu emotka  

moje hasełko: 
https://www.twojk...10-bcd5-bc5bc6c6d988