Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

pioge7

#6848074 Napisano: 05.03.2022 09:50:46
paula9891 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Wszędzie oszczędności  konfetti było najlepsze w tym wszystkim...

Miałam tyle sprzątania po tej piniacie, że się bardzo cieszę, że nie było confetti 🤣Ta piniata jest wykończona krepą, a była w domu zabawa z wodą. Jak mi wszystko zaczęło farbować... Ehh.
Nadal jeszcze wyciągam te farfocle spod kanapy emotka

Ale to była taka fajna zabawa emotka  my bawiliśmy się na polu więc konfetti nie dość, że latało wszędzie, to jeszcze weszło w trawe. Było kolorowo i super emotka  będzie trzeba kupić konfetti i włożyć emotka  

rare85

#6848099 Napisano: 05.03.2022 16:21:32
Może ktoś podpowie/doradzi. Szukam zestawu obiadowego 18 elementów. Okrągłego, raczej klasycznego, czyli biel, może być z ozdobami. ALE - żeby talerz duży był rzeczywiście duży, czyli powyżej 25 cm, a głęboki, naprawdę głęboki, bo się rozglądam i to wszystko takie płytkie i jakieś małe. A deserowy też raczej ze 20 cm. Podsumowując - zestaw okrągły biały i o dużych wymiarach emotka Jakiej firmy szukać?
0 0

29renata

#6848101 Napisano: 05.03.2022 16:37:49
rare85 napisał(a):

Może ktoś podpowie/doradzi. Szukam zestawu obiadowego 18 elementów. Okrągłego, raczej klasycznego, czyli biel, może być z ozdobami. ALE - żeby talerz duży był rzeczywiście duży, czyli powyżej 25 cm, a głęboki, naprawdę głęboki, bo się rozglądam i to wszystko takie płytkie i jakieś małe. A deserowy też raczej ze 20 cm. Podsumowując - zestaw okrągły biały i o dużych wymiarach emotka Jakiej firmy szukać?

Polecam serię Maria Teresa z Chodzieży, fajna jest złota lub srebrna linia.

budryska

#6848102 Napisano: 05.03.2022 16:41:14
rare85 napisał(a):

Może ktoś podpowie/doradzi. Szukam zestawu obiadowego 18 elementów. Okrągłego, raczej klasycznego, czyli biel, może być z ozdobami. ALE - żeby talerz duży był rzeczywiście duży, czyli powyżej 25 cm, a głęboki, naprawdę głęboki, bo się rozglądam i to wszystko takie płytkie i jakieś małe. A deserowy też raczej ze 20 cm. Podsumowując - zestaw okrągły biały i o dużych wymiarach emotka Jakiej firmy szukać?


Doskonale Cię rozumiem, też szukałam w zeszłym roku fajnego zestawu i denerwowały mnie te płytkie "głębokie' talerze. I mała talerzyki tej samej wielkości co talerzyki pod filiżanki emotka
W końcu znalazłam z firmy Lubiana. Najpierw obejrzalam dokładnie w sklepie, czy mi pasują  emotka A potem sobie zamówiłam. Magnolia - o ile dobrze pamiętam nazwę. 
1 rare85 0

rare85

#6848103 Napisano: 05.03.2022 16:47:01
budryska napisał(a):

rare85 napisał(a):

Może ktoś podpowie/doradzi. Szukam zestawu obiadowego 18 elementów. Okrągłego, raczej klasycznego, czyli biel, może być z ozdobami. ALE - żeby talerz duży był rzeczywiście duży, czyli powyżej 25 cm, a głęboki, naprawdę głęboki, bo się rozglądam i to wszystko takie płytkie i jakieś małe. A deserowy też raczej ze 20 cm. Podsumowując - zestaw okrągły biały i o dużych wymiarach emotka Jakiej firmy szukać?

Doskonale Cię rozumiem, też szukałam w zeszłym roku fajnego zestawu i denerwowały mnie te płytkie "głębokie' talerze. I mała talerzyki tej samej wielkości co talerzyki pod filiżanki emotka
W końcu znalazłam z firmy Lubiana. Najpierw obejrzalam dokładnie w sklepie, czy mi pasują  emotka A potem sobie zamówiłam. Magnolia - o ile dobrze pamiętam nazwę. 

Piękna! Coś podobnego szukam emotka A proszę napisz, te głębokie talerze 18 cm (edytuję - 600 ml to chyba całkiem spoko emotka ) to rzeczywiście są głębokie? Bo deserowe i duże wymiary idealne emotka
0 0

budryska

#6848119 Napisano: 05.03.2022 18:40:54
rare85 napisał(a):

budryska napisał(a):

rare85 napisał(a):

Może ktoś podpowie/doradzi. Szukam zestawu obiadowego 18 elementów. Okrągłego, raczej klasycznego, czyli biel, może być z ozdobami. ALE - żeby talerz duży był rzeczywiście duży, czyli powyżej 25 cm, a głęboki, naprawdę głęboki, bo się rozglądam i to wszystko takie płytkie i jakieś małe. A deserowy też raczej ze 20 cm. Podsumowując - zestaw okrągły biały i o dużych wymiarach emotka Jakiej firmy szukać?

Doskonale Cię rozumiem, też szukałam w zeszłym roku fajnego zestawu i denerwowały mnie te płytkie "głębokie' talerze. I mała talerzyki tej samej wielkości co talerzyki pod filiżanki emotka W końcu znalazłam z firmy Lubiana. Najpierw obejrzalam dokładnie w sklepie, czy mi pasują  emotka A potem sobie zamówiłam. Magnolia - o ile dobrze pamiętam nazwę. 

Piękna! Coś podobnego szukam emotka A proszę napisz, te głębokie talerze 18 cm (edytuję - 600 ml to chyba całkiem spoko emotka ) to rzeczywiście są głębokie? Bo deserowe i duże wymiary idealne emotka

Tak, są głębokie emotka
1 rare85 0

nitka310

#6848140 Napisano: 05.03.2022 21:19:59
kerocna napisał(a):

budryska napisał(a):

rare85 napisał(a):

budryska napisał(a):

rare85 napisał(a):

Może ktoś podpowie/doradzi. Szukam zestawu obiadowego 18 elementów. Okrągłego, raczej klasycznego, czyli biel, może być z ozdobami. ALE - żeby talerz duży był rzeczywiście duży, czyli powyżej 25 cm, a głęboki, naprawdę głęboki, bo się rozglądam i to wszystko takie płytkie i jakieś małe. A deserowy też raczej ze 20 cm. Podsumowując - zestaw okrągły biały i o dużych wymiarach emotka Jakiej firmy szukać?

Doskonale Cię rozumiem, też szukałam w zeszłym roku fajnego zestawu i denerwowały mnie te płytkie "głębokie' talerze. I mała talerzyki tej samej wielkości co talerzyki pod filiżanki emotka W końcu znalazłam z firmy Lubiana. Najpierw obejrzalam dokładnie w sklepie, czy mi pasują  emotka A potem sobie zamówiłam. Magnolia - o ile dobrze pamiętam nazwę. 

Piękna! Coś podobnego szukam emotka A proszę napisz, te głębokie talerze 18 cm (edytuję - 600 ml to chyba całkiem spoko emotka ) to rzeczywiście są głębokie? Bo deserowe i duże wymiary idealne emotka

Tak, są głębokie emotka

Mam cały komplet Magnolia z Lubiany, talerz głęboki jest naprawdę głęboki a duży jest nie duży a wielki emotka

Również mogę polecić dokładnie ten zestaw, mam w domu duże talerze i są wielkie emotka  kilka osób w rodzinie też zdecydowało się na ich zakup i nikt nie zaluje. Dodam, że myjemy je w zmywarce i nic się z nimi złego nie dzieje:)
1 rare85 0

faworek

#6848228 Napisano: 06.03.2022 19:48:52
Czy ktoś wie, gdzie można kupić Łomżę Białe Pszeniczne lub Niefiltrowane? Nigdzie nie mogę dostać ;/
0 0

olunka

#6848229 Napisano: 06.03.2022 19:49:54
[quote=
Kod

faworek]Czy ktoś wie, gdzie można kupić Łomżę Białe Pszeniczne lub Niefiltrowane? Nigdzie nie mogę dostać ;/w ITM kupiłam niefiltrowane
0 0

maverick

#6848232 Napisano: 06.03.2022 20:00:40
faworek napisał(a):

Czy ktoś wie, gdzie można kupić Łomżę Białe Pszeniczne lub Niefiltrowane? Nigdzie nie mogę dostać ;/

🐸🐸
0 0

faworek

#6848233 Napisano: 06.03.2022 20:01:01
olunka napisał(a):

[quote=faworek]Czy ktoś wie, gdzie można kupić Łomżę Białe Pszeniczne lub Niefiltrowane? Nigdzie nie mogę dostać ;/

w ITM kupiłam niefiltrowaneooooo dzięki Kochana tam nie szukałam. W C4, Selgrosie, Kaufie, Biedrze, Żabce, Stokrotce, Chortenie i monopolowych nie było ;D 
0 0

faworek

#6848235 Napisano: 06.03.2022 20:03:05
maverick napisał(a):

faworek napisał(a):

Czy ktoś wie, gdzie można kupić Łomżę Białe Pszeniczne lub Niefiltrowane? Nigdzie nie mogę dostać ;/

🐸🐸

u mnie w Żabie ni ma... :P 
0 0

tereniagno

#6848248 Napisano: 06.03.2022 21:30:51
rare85 napisał(a):

Może ktoś podpowie/doradzi. Szukam zestawu obiadowego 18 elementów. Okrągłego, raczej klasycznego, czyli biel, może być z ozdobami. ALE - żeby talerz duży był rzeczywiście duży, czyli powyżej 25 cm, a głęboki, naprawdę głęboki, bo się rozglądam i to wszystko takie płytkie i jakieś małe. A deserowy też raczej ze 20 cm. Podsumowując - zestaw okrągły biały i o dużych wymiarach emotka Jakiej firmy szukać?

https://www.cmiel...ekor-3604-p-239.html
Mam taki serwis obiadowo-kawowy ze złotymi rantami, na 12 osób.Normalne głębokie talerze, duże płytkie i deserowe też duże.
Jestem super zadowolona i naprawdę mogę polecić emotka
1 rare85 0

edi999a

#6848267 Napisano: 07.03.2022 00:26:53
tereniagno napisał(a):

rare85 napisał(a):

Może ktoś podpowie/doradzi. Szukam zestawu obiadowego 18 elementów. Okrągłego, raczej klasycznego, czyli biel, może być z ozdobami. ALE - żeby talerz duży był rzeczywiście duży, czyli powyżej 25 cm, a głęboki, naprawdę głęboki, bo się rozglądam i to wszystko takie płytkie i jakieś małe. A deserowy też raczej ze 20 cm. Podsumowując - zestaw okrągły biały i o dużych wymiarach emotka Jakiej firmy szukać?

https://www.cmiel...ekor-3604-p-239.html Mam taki serwis obiadowo-kawowy ze złotymi rantami, na 12 osób.Normalne głębokie talerze, duże płytkie i deserowe też duże.
Jestem super zadowolona i naprawdę mogę polecić emotka

Też go mam (prezent ślubny emotka  ), co prawda używany kilkanaście razy w roku,ale... Talerze nie za duże, nie za małe - w sam raz, solidnie wykonane, wzornictwo klasyczne - u mnie się sprawdza emotka  Polecam. No i można osobno dokupić różne dodatkowe elementy- talerze, półmiski itp.
0 0

iszhara

#6848306 Napisano: 07.03.2022 11:40:44
Czy działa Wam Allegro normalnie? Ja od wczoraj nie mogę się zalogować na swoje konto na laptopie.  emotka  Na telefonie wszytko wszytko śmiga bez problemu. emotka
0 0

samuraj

#6848307 Napisano: 07.03.2022 11:42:52
iszhara napisał(a):

Czy działa Wam Allegro normalnie? Ja od wczoraj nie mogę się zalogować na swoje konto na laptopie.  emotka  Na telefonie wszytko wszytko śmiga bez problemu. emotka

tak,śmiga bez zastrzeżeń.
0 0

iszhara

#6848328 Napisano: 07.03.2022 12:50:40
samuraj napisał(a):

iszhara napisał(a):

Czy działa Wam Allegro normalnie? Ja od wczoraj nie mogę się zalogować na swoje konto na laptopie.  emotka  Na telefonie wszytko wszytko śmiga bez problemu. emotka

tak,śmiga bez zastrzeżeń.

Dzięki za odpowiedź. Nie mam pojęcia co się u mnie sknociło.... emotka  
0 0

cb656

#6848330 Napisano: 07.03.2022 12:56:03
iszhara napisał(a):

Czy działa Wam Allegro normalnie? Ja od wczoraj nie mogę się zalogować na swoje konto na laptopie.  emotka  Na telefonie wszytko wszytko śmiga bez problemu.  Nie mam pojęcia co się u mnie sknociło.... 

Spróbuj w przeglądarce w ustawieniach usunąć wybrane ciasteczka (pogrzeb w opcjach, znajdziesz na pewno). Usuń te związane z Allegro. Pamiętasz login i hasło, czy przeglądarka je pamięta? Usuń z pamięci i wpisz z reki, tak jak to robisz w telefonie. Jeśli się zalogujesz, dopiero wtedy gdy przeglądarka zapyta, czy zapamiętać hasło, zgódź się.
0 0

iszhara

#6848333 Napisano: 07.03.2022 13:10:05
cb656 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Czy działa Wam Allegro normalnie? Ja od wczoraj nie mogę się zalogować na swoje konto na laptopie.  emotka  Na telefonie wszytko wszytko śmiga bez problemu.  Nie mam pojęcia co się u mnie sknociło.... 

Spróbuj w przeglądarce w ustawieniach usunąć wybrane ciasteczka (pogrzeb w opcjach, znajdziesz na pewno). Usuń te związane z Allegro. Pamiętasz login i hasło, czy przeglądarka je pamięta? Usuń z pamięci i wpisz z reki, tak jak to robisz w telefonie. Jeśli się zalogujesz, dopiero wtedy gdy przeglądarka zapyta, czy zapamiętać hasło, zgódź się.

Dzięki za rady - muszę popróbować. emotka
0 0

mampytanie

#6848408 Napisano: 07.03.2022 19:23:04
Szukam info, czy w Lidlu są biszkopty Andante? 
0 0