Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pionas

#6827409 Napisano: 02.12.2021 09:33:14
zielonaszpilka napisał(a):

pionas czy w wątku Żegnamy zmarłych można przywrócić zamiast łapki w górę wirtualny znicz? emotka  I czy dałoby radę zrobić tak jak w starej wersji, że po daniu łapki pojawia się komunikat "Ty i ktoś tam jeszcze..." Teraz to się nie pojawia i muszę otworzyć całą listę polubień, żeby zobaczyć czy już lajkowałam wpis czy nie.

właśnie poprawiłem system i teraz wyświetla tak jak w starej wersji.
co do listy polubień to wydaje mi się że tak jest że na początku listy jesteś Ty a potem reszta, możesz podać link do miejsca w którym masz błąd?
0 0

cb656

#6827410 Napisano: 02.12.2021 09:35:42
zielonaszpilka napisał(a):

pionas czy w wątku Żegnamy zmarłych można przywrócić zamiast łapki w górę wirtualny znicz? emotka  I czy dałoby radę zrobić tak jak w starej wersji, że po daniu łapki pojawia się komunikat "Ty i ktoś tam jeszcze..." Teraz to się nie pojawia i muszę otworzyć całą listę polubień, żeby zobaczyć czy już lajkowałam wpis czy nie.

POPIERAM ZDECYDOWANIE! Co prawda w tamtej części forum zlikwidowano łapkę w dół (chociaż to dobre), ale "łapka na plus" jakoś niezręcznie wygląda. Lepiej było zdecydowanie wcześniej, gdy była gwiazdka w kwadratowych nawiasach, zamiast zielonej łapki. Takie moje fąfą. emotka

...no a dlaczego akurat w TYM TOPIE zlikwidowane zostały łapki w ogóle, tego już nie rozumiem emotka Czy ilość głosów oddana na jakieś zgłoszenie nie byłaby pomocna w ocenie, na ile to coś przeszkadza pozostałej społeczności, hę? emotka
0 0

cb656

#6827414 Napisano: 02.12.2021 09:39:31
pionas na forum przy każdym użytkowniku jest króciutki opis jego osiągnięć: ile napisał postów (podlinkowane), ile dodał konkursów (nie podlinkowane, czemu?) i tak dalej.
Jak klikam w posty, pojawia się "ERROR 500, wewnętrzny błąd serwera", ale co dziwne, po którejś z kolejnych prób, jest wszystko okej, pojawia się strona https://www.e-kon.../szukaj?author=xxxxx z listą wpisów. Czemu wywala taki błąd? To jest zależne od pory dnia, wiatrów na Podhalu, cofki w Zatoce Gdańskiej czy czego tam jeszcze? emotka
0 0

pionas

#6827416 Napisano: 02.12.2021 09:41:00
dzidziapiernik napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pionas czy w wątku Żegnamy zmarłych można przywrócić zamiast łapki w górę wirtualny znicz? emotka  I czy dałoby radę zrobić tak jak w starej wersji, że po daniu łapki pojawia się komunikat "Ty i ktoś tam jeszcze..." Teraz to się nie pojawia i muszę otworzyć całą listę polubień, żeby zobaczyć czy już lajkowałam wpis czy nie.

POPIERAM ZDECYDOWANIE! Co prawda w tamtej części forum zlikwidowano łapkę w dół (chociaż to dobre), ale "łapka na plus" jakoś niezręcznie wygląda. Lepiej było zdecydowanie wcześniej, gdy była gwiazdka w kwadratowych nawiasach, zamiast zielonej łapki. Takie moje fąfą. emotka ...no a dlaczego akurat w TYM TOPIE zlikwidowane zostały łapki w ogóle, tego już nie rozumiem emotka Czy ilość głosów oddana na jakieś zgłoszenie nie byłaby pomocna w ocenie, na ile to coś przeszkadza pozostałej społeczności, hę? emotka

no ale dopiero co napisałem że poprawiłem kod i wyświetla tam teraz zamiast kciuka w górę... a dlaczego tak się stało? bo stary system działał na zasadzie jeśli jesteśmy w takim wątku to wyświetl znicz, jeśli w innym to coś tam, jeśli jeszcze inny to coś tam, w nowym chciałem to trochę ulepszyć i nie robić miliona warunków z jeśli i stąd taka wpadka, niestety w przypadku zniczku musiałem dodać warunek jeśli...

pionas

#6827418 Napisano: 02.12.2021 09:45:13
dzidziapiernik napisał(a):

pionas na forum przy każdym użytkowniku jest króciutki opis jego osiągnięć: ile napisał postów (podlinkowane), ile dodał konkursów (nie podlinkowane, czemu?) i tak dalej. Jak klikam w posty, pojawia się "ERROR 500, wewnętrzny błąd serwera", ale co dziwne, po którejś z kolejnych prób, jest wszystko okej, pojawia się strona https://www.e-kon.../szukaj?author=xxxxx z listą wpisów. Czemu wywala taki błąd? To jest zależne od pory dnia, wiatrów na Podhalu, cofki w Zatoce Gdańskiej czy czego tam jeszcze? emotka

poprawione, to pole przyjmuje tylko liczbę
1 cb656 0

pioge7

#6827495 Napisano: 02.12.2021 13:07:06
Pionas, a czy dałoby się teraz do starszej wersji dodać formularz do zamieszczania foto w wiadomościach prywatnych ?
0 0

cb656

#6827512 Napisano: 02.12.2021 14:15:31
pionas napisał(a):

no ale dopiero co napisałem że poprawiłem kod i wyświetla tam teraz {*} zamiast kciuka w górę...

emotka
Ojtam, ojtam... Podczas pisania zachodzą takie procesy, o jakich się programistom nie śniło... emotka
Coś się zacznie, coś innego nagle wyskoczy, zadzwoni telefon albo Jehowi do drzwi emotka   to odciąga od komputera, po powrocie trafia się na inną otwartą zakładkę, w radiu coś zagrają, co trzeba zaraz na szybko sprawdzić... a w międzyczasie pracowite mrówki pionasowych paluszków szybciutko coś tam nabazgrzą i jak się już dokończy pisanie i upubliczni wpis, to się okazuje, że to po czasie. Samo życie, ech... emotka
0 0

zielonaszpilka

#6827513 Napisano: 02.12.2021 14:22:15
pionas napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pionas czy w wątku Żegnamy zmarłych można przywrócić zamiast łapki w górę wirtualny znicz? emotka  I czy dałoby radę zrobić tak jak w starej wersji, że po daniu łapki pojawia się komunikat "Ty i ktoś tam jeszcze..." Teraz to się nie pojawia i muszę otworzyć całą listę polubień, żeby zobaczyć czy już lajkowałam wpis czy nie.

właśnie poprawiłem system i teraz wyświetla tak jak w starej wersji.co do listy polubień to wydaje mi się że tak jest że na początku listy jesteś Ty a potem reszta, możesz podać link do miejsca w którym masz błąd?

W każdym wątku mam tak, że pojawiam się na końcu, np. wrzucam zrzut z wątku Dyskusje... Ale tak samo mam wszędzie. Przeglądarka na telefonie (nie aplikacja) i przeglądarka na kompie
1 cb656 0

cb656

#6827642 Napisano: 02.12.2021 21:38:54
pionas dlaczego dziś od jakiegoś czasu (rano nie) podczas dodawania konkursów do każdego bez względu na adres dopisuje się sam z siebie tag "filmweb"??? emotka emotka
0 0

pionas

#6827806 Napisano: 03.12.2021 14:37:04
dzidziapiernik napisał(a):

Dżizu... pionas nie mieszaj jak wąż w pokrzywach w tym kodzie! emotka Teraz dla odmiany, po dodaniu konkursu z Facebooka, z automatu w pole "ORGANIZATOR" wpisywany jest adres facebook.comTotalnie bez sensu! emotka KAŻDY regulamin zaznacza, że Facebook nie ma nic wspólnego z organizacją tych konkursów! Wrrr... emotka emotka emotka

pracuję nad automatem który wypełni w części formularz, fakt nie przemyślałem że w przypadku facebooka to nie ma sensu emotka
dzięki za czujność

netka2000

#6827876 Napisano: 03.12.2021 19:07:38
Czy jest jakaś logika w kolejności pokazywania kategorii konkursów? Raz na początku konkursy aktualne, a na końcu promocje. Innym razem odwrotnie.
1 cb656 0

cb656

#6827917 Napisano: 03.12.2021 21:31:31
netka2000 napisał(a):

Czy jest jakaś logika w kolejności pokazywania kategorii konkursów? Raz na początku konkursy aktualne, a na końcu promocje. Innym razem odwrotnie.

BRAWO emotka emotka
Mam tu już ugruntowaną pozycję prowokatora, emotka więc o tym akurat nie pisałem, ale TEŻ MNIE TO DRAŻNI! emotka
By było jasne - potrafię sobie wytłumaczyć, że zmienił się algorytm dotyczący pierwszeństwa wyświetlania i że na przykład najpierw pojawiają się te, które zostały zgłoszone wcześniej, jednakże szalenie mnie WQ.RWIA taka właśnie zmienność, bo działają przyzwyczajenia do pewnej takiej stabilności z okresu minionego, gdzie ZAWSZE kolejność była jednaka.
0 0

cb656

#6827918 Napisano: 03.12.2021 21:34:41
pionas napisał(a):

dzięki za czujność

No wiesz... emotka Co, jak co, ale uczulenie na odchyłki od normy to u mnie standard. emotka Skrzywienie zawodowe, można powiedzieć... (lata pracy w kontroli jakości, zęby zjadłem na analizie błędów). emotka
0 0

cb656

#6828022 Napisano: 04.12.2021 15:35:37
Początkowo miało to powędrować do topu dla poprawy humoru, ale wrzucę tu z pytaniem, jak to możliwe, że jeden i ten sam user może sobie wielokrotnie zmieniać nicka, skoro założenia były takie, że JEDEN JEDYNY RAZ jest to do zrobienia?!   emotka emotka




P.S. Swoją drogą, to idealna ilustracja niewieściego niezdecydowania... emotka emotka
0 0

cb656

#6828031 Napisano: 04.12.2021 16:15:35
Dlaczego system NIE WSZYSTKIM Użytkownikom zlicza wpisy?   emotka Ani na forum nie ma, ani w profilu nie ma... emotka
przykład: https://www.e-kon...?strona=456#p6828007
0 0

pioge7

cb656

#6828218 Napisano: 05.12.2021 14:09:24
Dziwią mnie ogromnie takie kwiatki na forum, że wpisy Admina są dokonywane z poziomu GOŚCIA emotka
Dziwi mnie także, że u niektórych Użytkowników na forum jest widoczny obrazek awatara, ale w jego profilu tego obrazka nie widać.
Dziwi mnie, że jest początek grudnia, a śniegu jak na lekarstwo... emotka
0 0

pionas

#6828228 Napisano: 05.12.2021 14:41:22
dzidziapiernik napisał(a):

Początkowo miało to powędrować do topu dla poprawy humoru, ale wrzucę tu z pytaniem, jak to możliwe, że jeden i ten sam user może sobie wielokrotnie zmieniać nicka, skoro założenia były takie, że JEDEN JEDYNY RAZ jest to do zrobienia?!   emotka emotka


_eK9yMCMxfI
P.S. Swoją drogą, to idealna ilustracja niewieściego niezdecydowania... emotka emotka

bo jeszcze nie zablokowałem tego i można zmieniać sobie login w nieskończoność...

dzidziapiernik napisał(a):

Dlaczego system NIE WSZYSTKIM Użytkownikom zlicza wpisy?   emotka Ani na forum nie ma, ani w profilu nie ma... emotka przykład: https://www.e-kon...?strona=456#p6828007

no jest jakiś błąd ale jeszcze go nie wyłapałem jutro spróbuję to ogarnąć

pioge7 napisał(a):

pionas tutaj literki nachodzą na siebie... da się to poprawić?

spojrzę na to jutro

dzidziapiernik napisał(a):

Dziwią mnie ogromnie takie kwiatki na forum, że wpisy Admina są dokonywane z poziomu GOŚCIA emotka Dziwi mnie także, że u niektórych Użytkowników na forum jest widoczny obrazek awatara, ale w jego profilu tego obrazka nie widać.
Dziwi mnie, że jest początek grudnia, a śniegu jak na lekarstwo... emotka

bo usunąłem sobie konto emotka

dzidziapiernik napisał(a):

netka2000 napisał(a):

Czy jest jakaś logika w kolejności pokazywania kategorii konkursów? Raz na początku konkursy aktualne, a na końcu promocje. Innym razem odwrotnie.

BRAWO emotka emotka Mam tu już ugruntowaną pozycję prowokatora, emotka więc o tym akurat nie pisałem, ale TEŻ MNIE TO DRAŻNI! emotka
By było jasne - potrafię sobie wytłumaczyć, że zmienił się algorytm dotyczący pierwszeństwa wyświetlania i że na przykład najpierw pojawiają się te, które zostały zgłoszone wcześniej, jednakże szalenie mnie WQ.RWIA taka właśnie zmienność, bo działają przyzwyczajenia do pewnej takiej stabilności z okresu minionego, gdzie ZAWSZE kolejność była jednaka.

Moje życie było zbyt nudne i schematyczne postanowiłem to zmienić, wprowadziłem chaos, którego jeszcze nie ogarnąłem...
A tak serio to konkursy pobierane są po dacie publikacji, a następnie grupowane po kategoriach stąd to zamieszanie...
spróbuję ogarnąć to jutro

cb656

#6828299 Napisano: 05.12.2021 23:28:18
pionas napisał(a):

Moje życie było zbyt nudne i schematyczne postanowiłem to zmienić, wprowadziłem chaos, którego jeszcze nie ogarnąłem...

Czułem podskórnie, że programista/informatyk to wcale nie jest żaden sztywniak, tylko facet z poczuciem humoru. emotka emotka emotka
1 radosna 0

cb656

#6828302 Napisano: 06.12.2021 00:05:02
pionas napisał(a):

dzidziapiernik napisał(a):

jak to możliwe, że jeden i ten sam user może sobie wielokrotnie zmieniać nicka, skoro założenia były takie, że JEDEN JEDYNY RAZ jest to do zrobienia?! 

bo jeszcze nie zablokowałem tego i można zmieniać sobie login w nieskończoność...

Hm... Mam w związku z tym odczucia zdecydowanie ambiwalentne. Cieszę się, że teściowa utopiona w studni, ale martwię się, że woda przez to niezdatna do picia.  Bo stare nicki miały być zablokowane do ponownego użycia, a jednak nie są. emotka
0 0