Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

cb656

#6811619 Napisano: 29.09.2021 12:25:36
kerocna napisał(a):

Przeniosłam numer do play, zmieniłam na taryfę od nowa, doładowałam (od razu, w jednym kawałku) za 10 zł i wciąż nie mogę wysyłać smsów premium, czy ktoś może wie dlaczego? emotka emotka emotka Tydzień temu i wciąż nie działa. Już sprawdzałam na play.pl, blokada smsów premium jest wyłączona, nie wiem co jest grane.


Hm, przychodzi mi do głowy jeszcze taka opcja, że może akurat przypadkiem jakiś numer Premium masz w telefonie na czarnej liście i to telefon blokuje wysyłanie, a nie sieć. emotka
Czy nie da się wysyłać na jakiś konkretny numer, czy na różne próbowałaś? Jaki to numer? Może 4321? emotka
0 0

cb656

#6811626 Napisano: 29.09.2021 12:32:00
kerocna napisał(a):

Na 4321 poszło a na 70988 nie, przełożenie do innego telefonu też nic nie dało.

Sprawdź, czy nie masz blokady na połączenia z numerami serii 700...
1 kerocna 0

@gnieszk@

#6811627 Napisano: 29.09.2021 12:32:27
kerocna napisał(a):

dzidziapiernik napisał(a):

kerocna napisał(a):

Przeniosłam numer do play, zmieniłam na taryfę od nowa, doładowałam (od razu, w jednym kawałku) za 10 zł i wciąż nie mogę wysyłać smsów premium, czy ktoś może wie dlaczego? emotka emotka emotka Tydzień temu i wciąż nie działa. Już sprawdzałam na play.pl, blokada smsów premium jest wyłączona, nie wiem co jest grane.


Hm, przychodzi mi do głowy jeszcze taka opcja, że może akurat przypadkiem jakiś numer Premium masz w telefonie na czarnej liście i to telefon blokuje wysyłanie, a nie sieć. emotka
Czy nie da się wysyłać na jakiś konkretny numer, czy na różne próbowałaś? Jaki to numer? Może 4321? emotka

Na 4321 poszło a na 70988 nie, przełożenie do innego telefonu też nic nie dało.


4321 to nie premium dlatego poszło. Mam taryfę OdNowa i jak doładowałam za 10 zł mogłam na wszystkie premium wysyłać więc chyba musi być jakaś blokada.
2 kerocna, cb656 0

@gnieszk@

#6811634 Napisano: 29.09.2021 12:59:39
Czy ktoś się może orientuje jak działa aplikacja DPD. Czy jeśli agencja nada paczkę podając numer telefonu, który mam zarejestrowany w aplikacji to ta informacja będzie widoczna? Tzn. czy działa to tak jak w aplikacji InPost?
0 0

monkakk

#6811636 Napisano: 29.09.2021 13:04:17
@gnieszk@ napisał(a):

kerocna napisał(a):

dzidziapiernik napisał(a):

kerocna napisał(a):

Przeniosłam numer do play, zmieniłam na taryfę od nowa, doładowałam (od razu, w jednym kawałku) za 10 zł i wciąż nie mogę wysyłać smsów premium, czy ktoś może wie dlaczego? emotka emotka emotka Tydzień temu i wciąż nie działa. Już sprawdzałam na play.pl, blokada smsów premium jest wyłączona, nie wiem co jest grane.


Hm, przychodzi mi do głowy jeszcze taka opcja, że może akurat przypadkiem jakiś numer Premium masz w telefonie na czarnej liście i to telefon blokuje wysyłanie, a nie sieć. emotka
Czy nie da się wysyłać na jakiś konkretny numer, czy na różne próbowałaś? Jaki to numer? Może 4321? emotka

Na 4321 poszło a na 70988 nie, przełożenie do innego telefonu też nic nie dało.


4321 to nie premium dlatego poszło. Mam taryfę OdNowa i jak doładowałam za 10 zł mogłam na wszystkie premium wysyłać więc chyba musi być jakaś blokada.

U mnie zawsze sprawdzało się odczekanie godziny, dwóch i potem idzie wszystko normalnie.
0 0

melancholia

#6811804 Napisano: 29.09.2021 21:01:53
Czy ktoś ma konto w ING? Dzisiaj pobrano mi 10 zł jako opłatę za przelew elixir, ale ja żadnego przelewu nie robiłam... poza tymi 10 zł, żadne pieniądze nie zniknęły mi z konta... Jeden przelew dostałam, ale czy to możliwe, że ktoś wysyłając mi pieniądze, wyslała je elixirem na mój koszt? Zastanawiam się czy nie przelać tych pieniędzy na inne konto, zanim jutro nie pójdę do banku, bo tylko tyle dowiedziałam się na infolini. Do niczego mi to nie pasuje... czy to może być jakieś oszustwo? Odbiorcą tych 10 zł jest Bank... ale nie mam w historii transakcji żadnego przelewu, za który mogłaby być to opłata. Żadnej wypłaty z bankomatu, ani nic z tych rzeczy. 
0 0

magdalena-chili

#6811805 Napisano: 29.09.2021 21:08:21
melancholia napisał(a):

Czy ktoś ma konto w ING? Dzisiaj pobrano mi 10 zł jako opłatę za przelew elixir, ale ja żadnego przelewu nie robiłam... poza tymi 10 zł, żadne pieniądze nie zniknęły mi z konta... Jeden przelew dostałam, ale czy to możliwe, że ktoś wysyłając mi pieniądze, wyslała je elixirem na mój koszt? Zastanawiam się czy nie przelać tych pieniędzy na inne konto, zanim jutro nie pójdę do banku, bo tylko tyle dowiedziałam się na infolini. Do niczego mi to nie pasuje... czy to może być jakieś oszustwo? Odbiorcą tych 10 zł jest Bank... ale nie mam w historii transakcji żadnego przelewu, za który mogłaby być to opłata. Żadnej wypłaty z bankomatu, ani nic z tych rzeczy. 

nie ma takiej opcji, że ktoś wysyła Ci elixir na Twój koszt. Może to jakaś opłata, np za prowadzenie rachunku (czasem by rachunek był bezpłatny trzeba spełnić szereg warunków i np jednego nie spełniłaś w tym miesiącu?)? Jaki jest dokładny tytuł tego przelewu/opłaty? może jakieś ubezpieczenie, np karty...? 
0 0

melancholia

#6811807 Napisano: 29.09.2021 21:13:32
magdalena-chili napisał(a):

melancholia napisał(a):

Czy ktoś ma konto w ING? Dzisiaj pobrano mi 10 zł jako opłatę za przelew elixir, ale ja żadnego przelewu nie robiłam... poza tymi 10 zł, żadne pieniądze nie zniknęły mi z konta... Jeden przelew dostałam, ale czy to możliwe, że ktoś wysyłając mi pieniądze, wyslała je elixirem na mój koszt? Zastanawiam się czy nie przelać tych pieniędzy na inne konto, zanim jutro nie pójdę do banku, bo tylko tyle dowiedziałam się na infolini. Do niczego mi to nie pasuje... czy to może być jakieś oszustwo? Odbiorcą tych 10 zł jest Bank... ale nie mam w historii transakcji żadnego przelewu, za który mogłaby być to opłata. Żadnej wypłaty z bankomatu, ani nic z tych rzeczy. 

nie ma takiej opcji, że ktoś wysyła Ci elixir na Twój koszt. Może to jakaś opłata, np za prowadzenie rachunku (czasem by rachunek był bezpłatny trzeba spełnić szereg warunków i np jednego nie spełniłaś w tym miesiącu?)? Jaki jest dokładny tytuł tego przelewu/opłaty? może jakieś ubezpieczenie, np karty...? 

Dokładny tytul to: Opł.Przel.Expr.ELIXIR/BlueCash a odbiorcą jest bank ING. Sprawdzałam różne opcje, ale wszystkie odsetki za oszczędności, opłaty za konto, ubezpieczenia, prowizje, itp... są dokładnie opisywane. Takie coś pobrało mi po raz pierwszy. A nie wypłacałam ostatnio pieniędzy z bankomatu, ani nie robiłam przelewu, a na infolinii mówili, że to musiała być opłata za przelew. 
0 0

magdalena-chili

#6811809 Napisano: 29.09.2021 21:17:16
melancholia napisał(a):

Opł.Przel.Expr.ELIXIR/BlueCash

za taki przelew: https://www.ing.p...rzelewy-ekspresowe 
no to może faktycznie lepiej iść do oddziału i jeśli nie kojarzysz takiego przelewu, to w oddziale złożyć reklamację na tę opłatę 

ameryka

#6811811 Napisano: 29.09.2021 21:24:49
kerocna napisał(a):

Przeniosłam numer do play, zmieniłam na taryfę od nowa, doładowałam za 10 zł i wciąż nie mogę wysyłać smsów premium, czy ktoś może wie dlaczego? emotka emotka emotka

od kilkunastu dni Play ma problem z sms premium. Mimo doładowania nie wysyła smsów. Robi się tzw rezerwacja salda. 
Na czacie poinformowali, że musiała być włączona transmisja danych dlatego jest blokada. Po jej zdjęciu następnego dnia powtórka z rozrywki. 
0 0

ladylisa

#6811955 Napisano: 30.09.2021 13:12:08
 mam pytanie /problem- kupiłam somat na konkurs w itm. Na półce było 31.99 natomiast na paragonie w domu zobaczyłam że mam rabat 10 zł .Aby wziąć udział w konkursie trzeba było kupić produkty za 30 zł. I co teraz? Paragon do kosza?
0 0

flinta_13

#6811959 Napisano: 30.09.2021 13:21:25
ladylisa napisał(a):

 mam pytanie /problem- kupiłam somat na konkurs w itm. Na półce było 31.99 natomiast na paragonie w domu zobaczyłam że mam rabat 10 zł .Aby wziąć udział w konkursie trzeba było kupić produkty za 30 zł. I co teraz? Paragon do kosza?

Ja bym zwrot zrobiła i kupiła jeszcze raz , dlatego zawsze spr ceny pod czytnikiememotka
1 kumulacja 0

madllen

#6811960 Napisano: 30.09.2021 13:28:14
flinta_13 napisał(a):

ladylisa napisał(a):

 mam pytanie /problem- kupiłam somat na konkurs w itm. Na półce było 31.99 natomiast na paragonie w domu zobaczyłam że mam rabat 10 zł .Aby wziąć udział w konkursie trzeba było kupić produkty za 30 zł. I co teraz? Paragon do kosza?

Ja bym zwrot zrobiła i kupiła jeszcze raz , dlatego zawsze spr ceny pod czytnikiem emotka

Owszem warto sprawdzać ale Intermarche jest na tyle specyficzne, że mają czasem promocje z adnotacją "rabat zostanie naliczony przy kasie" i wtedy takie sprawdzenie i tak nic nie daje...
0 0

stalowiak1979

#6812575 Napisano: 03.10.2021 13:11:29
Witam. W konkursie Biedronki Bica do ilu dni musza odesłać oświadczenie i paragon??? Sms o wygranej otrzymałem 27 września. Czy jeśli jutro to zrobie to będzie ok czy za późno?
0 0

jokan

#6812581 Napisano: 03.10.2021 14:03:55
stalowiak1979 napisał(a):

Witam. W konkursie Biedronki Bica do ilu dni musza odesłać oświadczenie i paragon??? Sms o wygranej otrzymałem 27 września. Czy jeśli jutro to zrobie to będzie ok czy za późno?

a nie masz w smsie napisane, ze w ciagu 7 dni?
1 rufus 0

stalowiak1979

#6812582 Napisano: 03.10.2021 14:15:22
jokan napisał(a):

stalowiak1979 napisał(a):

Witam. W konkursie Biedronki Bica do ilu dni musza odesłać oświadczenie i paragon??? Sms o wygranej otrzymałem 27 września. Czy jeśli jutro to zrobie to będzie ok czy za późno?

a nie masz w smsie napisane, ze w ciagu 7 dni?

Usunałem wiadomość i nie wiem czy jak jutro wyślę to będzie ok?
0 0

kwadracik

#6812583 Napisano: 03.10.2021 14:20:03
stalowiak1979 napisał(a):

Witam. W konkursie Biedronki Bica do ilu dni musza odesłać oświadczenie i paragon??? Sms o wygranej otrzymałem 27 września. Czy jeśli jutro to zrobie to będzie ok czy za późno?

Polecam zajrzeć do regulaminu.Tam znajdziesz wszystkie informacje.
0 0

jokan

#6812584 Napisano: 03.10.2021 14:31:48
stalowiak1979 napisał(a):

jokan napisał(a):

stalowiak1979 napisał(a):

Witam. W konkursie Biedronki Bica do ilu dni musza odesłać oświadczenie i paragon??? Sms o wygranej otrzymałem 27 września. Czy jeśli jutro to zrobie to będzie ok czy za późno?

a nie masz w smsie napisane, ze w ciagu 7 dni?

Usunałem wiadomość i nie wiem czy jak jutro wyślę to będzie ok?

w smsie bylo, ze w ciagu 7 dni
0 0

stalowiak1979

#6812585 Napisano: 03.10.2021 14:35:54
jokan napisał(a):

stalowiak1979 napisał(a):

jokan napisał(a):

stalowiak1979 napisał(a):

Witam. W konkursie Biedronki Bica do ilu dni musza odesłać oświadczenie i paragon??? Sms o wygranej otrzymałem 27 września. Czy jeśli jutro to zrobie to będzie ok czy za późno?

a nie masz w smsie napisane, ze w ciagu 7 dni?

Usunałem wiadomość i nie wiem czy jak jutro wyślę to będzie ok?

w smsie bylo, ze w ciagu 7 dni
Chodzi o 7 dni roboczych czy wogóle???No bo wg tego to nawet jeśli wyśle jutro to powinno być ok zgadza sie???

0 0

jokan

#6812587 Napisano: 03.10.2021 15:00:28
stalowiak1979 napisał(a):

jokan napisał(a):

stalowiak1979 napisał(a):

jokan napisał(a):

stalowiak1979 napisał(a):

Witam. W konkursie Biedronki Bica do ilu dni musza odesłać oświadczenie i paragon??? Sms o wygranej otrzymałem 27 września. Czy jeśli jutro to zrobie to będzie ok czy za późno?

a nie masz w smsie napisane, ze w ciagu 7 dni?

Usunałem wiadomość i nie wiem czy jak jutro wyślę to będzie ok?

w smsie bylo, ze w ciagu 7 dni
Chodzi o 7 dni roboczych czy wogóle???No bo wg tego to nawet jeśli wyśle jutro to powinno być ok zgadza sie???

tak czy siak nie masz wyboru, a dlaczego dzisiaj nie mozesz wyslac?
0 0