Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

nikos

#6802035 Napisano: 18.08.2021 13:09:35
iszhara napisał(a):

nikos napisał(a):

iszhara napisał(a):

Kojarzy ktoś z jakiego konkursu była do wygrania karta Prepiad o wartości 50 zł citi handlowy ( którą należało telefonicznie aktywować) ? Karta ważna do 08.21r. Czy do tej karty był PIN? emotka

Bref Lewiatan od Albedo? Był pin, ale w Internecie możesz zapłacić i pin nie będzie Ci potrzebny.

Dzięki za odpowiedź - próbuję właśnie zapłacić na Allegro ale mi cały czas odrzuca - dziś ją dopiero uaktywniam na infolinii - niby jest aktywna - ale może muszę poczekać... emotka

A jaką masz wartość do zapłaty? Pamiętaj, że 1 zł biorą za używanie w karty w miesiącu, więc prakrycznie masz do wydania 49zł. 
1 iszhara 0

iszhara

#6802037 Napisano: 18.08.2021 13:14:39
nikos napisał(a):

iszhara napisał(a):

nikos napisał(a):

iszhara napisał(a):

Kojarzy ktoś z jakiego konkursu była do wygrania karta Prepiad o wartości 50 zł citi handlowy ( którą należało telefonicznie aktywować) ? Karta ważna do 08.21r. Czy do tej karty był PIN? emotka

Bref Lewiatan od Albedo? Był pin, ale w Internecie możesz zapłacić i pin nie będzie Ci potrzebny.

Dzięki za odpowiedź - próbuję właśnie zapłacić na Allegro ale mi cały czas odrzuca - dziś ją dopiero uaktywniam na infolinii - niby jest aktywna - ale może muszę poczekać... emotka

A jaką masz wartość do zapłaty? Pamiętaj, że 1 zł biorą za używanie w karty w miesiącu, więc prakrycznie masz do wydania 49zł. 

Dzięki za podpowiedź - właśnie poszło jak zmniejszyłam kwotę o 1 zł. emotka   Nawet o tym nie wiedziałam że biorą tę prowizję. Fajnie że poszło bo kończył się termin. emotka
1 nikos 0

cleo25

#6802133 Napisano: 18.08.2021 16:36:38
Hejka. Czy ktoś wysyłał rower kurierem? Która firma bierze takie duże gabaryty(karton) ??? Pomocy !
0 0

banka-manka

#6802160 Napisano: 18.08.2021 18:26:48
Czy w ostatnim czasie na numery konkursowe dostajecie SMS dotyczące poczty głosowej, razem z niby linkiem do niej? emotka
Od kilku dni na jednym numerze codziennie przychodzi taka wiadomość, z różnych numerów, czasem o nocnych porach.
Dziś zaczęły przychodzić na kolejny numer. 
Kto mógł sprzedać dane? 
Jeśli dobrze kojarzę to oba numery ostatnio brały udział w Cola Fortis, żaden inny konkurs się nie pokrywa mi się z tymi numerami.

tormenta77

#6802177 Napisano: 18.08.2021 20:22:31
banka-manka napisał(a):

Czy w ostatnim czasie na numery konkursowe dostajecie SMS dotyczące poczty głosowej, razem z niby linkiem do niej?  emotka
Od kilku dni na jednym numerze codziennie przychodzi taka wiadomość, z różnych numerów, czasem o nocnych porach.
Dziś zaczęły przychodzić na kolejny numer. 
Kto mógł sprzedać dane? 
Jeśli dobrze kojarzę to oba numery ostatnio brały udział w Cola Fortis, żaden inny konkurs się nie pokrywa mi się z tymi numerami.

Brałam udział w konkursach Cola Fortis. Nie przychodzą do mnie takie smsy.

Niebezpiecznik o tym informował już https://niebezpie...-do-poczty-glosowej/
1 andii 0

afranko17

#6802813 Napisano: 22.08.2021 07:18:58
Dajmy szansę tej małej dziewczynce.

https://www.siepomaga.pl/vivianna
0 0

ktosiu

#6803028 Napisano: 23.08.2021 12:41:03
Czy ktoś orientuje się w PUE - ZUS? Zarejestrowałam się, (a może jeszcze nie do końca)? Już sama nie wiem. Teraz chcąc się zalogować, profil żąda ode mnie loginu i hasła. Hasło ok, ale co to jest ten login? Nie jest to mój mail, nie dostałam też przy rejestracji żadnego loginu na swoją skrzynkę mailową. Co to jest login w PUE - ZUS? emotka
0 0

nanajka81

#6803038 Napisano: 23.08.2021 13:04:47
ktosiu napisał(a):

Czy ktoś orientuje się w PUE - ZUS? Zarejestrowałam się, (a może jeszcze nie do końca)? Już sama nie wiem. Teraz chcąc się zalogować, profil żąda ode mnie loginu i hasła. Hasło ok, ale co to jest ten login? Nie jest to mój mail, nie dostałam też przy rejestracji żadnego loginu na swoją skrzynkę mailową. Co to jest login w PUE - ZUS? emotka

u mnie loginem jest numer 10 cyfrowy. Nie pamiętam jak go dostałam - chyba się tam zalogowałam a potem w ciągu tygodnia musiałam potwierdzić w ZUSie że ja to ja i wtedy mi go przyznali. Ale serio nie pamiętam, mam to pue już z 5 lat.
1 ktosiu 0

ktosiu

#6803043 Napisano: 23.08.2021 13:10:33
nanajka81 napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Czy ktoś orientuje się w PUE - ZUS? Zarejestrowałam się, (a może jeszcze nie do końca)? Już sama nie wiem. Teraz chcąc się zalogować, profil żąda ode mnie loginu i hasła. Hasło ok, ale co to jest ten login? Nie jest to mój mail, nie dostałam też przy rejestracji żadnego loginu na swoją skrzynkę mailową. Co to jest login w PUE - ZUS? emotka

u mnie loginem jest numer 10 cyfrowy. Nie pamiętam jak go dostałam - chyba się tam zalogowałam a potem w ciągu tygodnia musiałam potwierdzić w ZUSie że ja to ja i wtedy mi go przyznali. Ale serio nie pamiętam, mam to pue już z 5 lat.

Dzięki. Podjadę więc do ZUS, ale miałam info, ze jeśli się rejestruję poprzez profil zaufany, to nie muszę już tam jechać. No nic, chyba nie mam wyjścia.
0 0

nanajka81

#6803048 Napisano: 23.08.2021 13:17:50
ktosiu napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Czy ktoś orientuje się w PUE - ZUS? Zarejestrowałam się, (a może jeszcze nie do końca)? Już sama nie wiem. Teraz chcąc się zalogować, profil żąda ode mnie loginu i hasła. Hasło ok, ale co to jest ten login? Nie jest to mój mail, nie dostałam też przy rejestracji żadnego loginu na swoją skrzynkę mailową. Co to jest login w PUE - ZUS? emotka

u mnie loginem jest numer 10 cyfrowy. Nie pamiętam jak go dostałam - chyba się tam zalogowałam a potem w ciągu tygodnia musiałam potwierdzić w ZUSie że ja to ja i wtedy mi go przyznali. Ale serio nie pamiętam, mam to pue już z 5 lat.

Dzięki. Podjadę więc do ZUS, ale miałam info, ze jeśli się rejestruję poprzez profil zaufany, to nie muszę już tam jechać. No nic, chyba nie mam wyjścia.

ja do końca nie wiem jak to jest, kompletnie nie pamiętam, wiem że się zarejestrowałam a potem żeby mi to działało musiałam do ZUS jechać i się potwierdzić. Może to się zmieniło przez tych 5 lat i pandemię, spróbuj się dodzwonić do ZUSu albo maila im napisać z pytaniem, może się okaże że bezsensu jechać bo wszystko da się elektronicznie.
1 ktosiu 0

nswe69

#6803050 Napisano: 23.08.2021 13:21:30
ktosiu napisał(a):

PUE - ZUS?

z boku masz logowanie profilem zaufanym, poprzez bank itd
0 0

ktosiu

#6803053 Napisano: 23.08.2021 13:24:14
nswe69 napisał(a):

ktosiu napisał(a):

PUE - ZUS?

z boku masz logowanie profilem zaufanym, poprzez bank itd

Tak, ale właśnie wyrzuca mnie do loginu. Chyba, że to u nich jakiś błąd dziś...
0 0

pati12b

#6803055 Napisano: 23.08.2021 13:26:13
skoro masz profil zaufany, to nie wpisuj loginu i hasła w głównym okienku (tam rzeczywiście loginem jest kod złożony z cyfr), tylko pod spodem wybierz opcję logowania profilem zaufanym. Tam można loginem lub adresem mailowym lub przez bankowość elektroniczną.
0 0

ktosiu

#6803059 Napisano: 23.08.2021 13:34:11
pati12b napisał(a):

skoro masz profil zaufany, to nie wpisuj loginu i hasła w głównym okienku (tam rzeczywiście loginem jest kod złożony z cyfr), tylko pod spodem wybierz opcję logowania profilem zaufanym. Tam można loginem lub adresem mailowym lub przez bankowość elektroniczną.

Problem w tym, że właśnie tak robię i wyrzuca mnie na stronkę: podaj login i hasło. Albo ten login z opóźnieniem dotrze na maila, albo chyba jednak muszę się pofatygować do ZUSu, bo mi się system zapętlił emotka
1 brucee 0

pati12b

#6803085 Napisano: 23.08.2021 15:01:21
ktosiu napisał(a):

pati12b napisał(a):

skoro masz profil zaufany, to nie wpisuj loginu i hasła w głównym okienku (tam rzeczywiście loginem jest kod złożony z cyfr), tylko pod spodem wybierz opcję logowania profilem zaufanym. Tam można loginem lub adresem mailowym lub przez bankowość elektroniczną.

Problem w tym, że właśnie tak robię i wyrzuca mnie na stronkę: podaj login i hasło. Albo ten login z opóźnieniem dotrze na maila, albo chyba jednak muszę się pofatygować do ZUSu, bo mi się system zapętlił emotka


A możesz się zalogować np. do gov.pl czy tam do konta pacjenta tym profilem zaufanym?
0 0

ktosiu

#6803107 Napisano: 23.08.2021 16:15:24
Sprawdzę później, bo jestem juz w pracy, ale chyba się poddałam z tym profilem. Podjadę jutro do ZUSu.
1 brucee 0

pablo75

#6803853 Napisano: 26.08.2021 11:20:13
Mam problem z wypełnieniem formularza zwycięzcy konkursu Lidla "Cortes i gra muzyka" wygrana to Tidal na 180 dni trzeba uzupełnić w formularzu pole z hasłem jakie wysłałem a ja nie mam już tego hasła zapisanego i go nie pamiętam.Nie wiem co robić.
1 brucee 0

cleo25

#6804017 Napisano: 26.08.2021 21:10:56
Ma ktoś numer telefonu do aktywacji karty Edenred (konkurs Cola w Kauflandzie) ?
Tam chyba można też telefonicznie sprawdzić saldo karty, a ja gdzieś ten list podziałam emotka
0 0

antylopia

#6804020 Napisano: 26.08.2021 21:23:59
cleo25 napisał(a):

Ma ktoś numer telefonu do aktywacji karty Edenred (konkurs Cola w Kauflandzie) ?
Tam chyba można też telefonicznie sprawdzić saldo karty, a ja gdzieś ten list podziałam emotka

tutaj masz nr na infolinie edenred
0 0

cleo25

#6804022 Napisano: 26.08.2021 21:27:11
antylopia napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Ma ktoś numer telefonu do aktywacji karty Edenred (konkurs Cola w Kauflandzie) ?
Tam chyba można też telefonicznie sprawdzić saldo karty, a ja gdzieś ten list podziałam emotka

tutaj masz nr na infolinie edenred

Dzięki wielkie emotka
1 antylopia 0