Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

cleo25

#6804061 Napisano: 27.08.2021 08:49:53
cleo25 napisał(a):

antylopia napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Ma ktoś numer telefonu do aktywacji karty Edenred (konkurs Cola w Kauflandzie) ?
Tam chyba można też telefonicznie sprawdzić saldo karty, a ja gdzieś ten list podziałam emotka

tutaj masz nr na infolinie edenred

Dzięki wielkie emotka

A czy ktoś sprawdzał saldo przez telefon ? utknęłam na " przygotuj numer karty, który znajduje się na jej przodzie". Potem długa cisza .... Próbowałam też wpisywać ten numer, nadal cisza .... Oświećcie mnie.
0 0

tkostek30

#6804103 Napisano: 27.08.2021 11:11:41
cleo25 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

antylopia napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Ma ktoś numer telefonu do aktywacji karty Edenred (konkurs Cola w Kauflandzie) ?
Tam chyba można też telefonicznie sprawdzić saldo karty, a ja gdzieś ten list podziałam emotka

tutaj masz nr na infolinie edenred

Dzięki wielkie emotka

A czy ktoś sprawdzał saldo przez telefon ? utknęłam na " przygotuj numer karty, który znajduje się na jej przodzie". Potem długa cisza .... Próbowałam też wpisywać ten numer, nadal cisza .... Oświećcie mnie.

zainstaluj sobie aplikacje edenred. Tam aktywujesz i sprawdzisz saldo.
1 nswe69 0

cytriss19

#6804106 Napisano: 27.08.2021 11:17:42
Może ktoś pomoże rozwiać moje wątpliwości:
Wygrałam vouchery do Energylandii. Chcieliśmy się wybrać we wrześniu ale jak to wygląda w przypadku złej pogody? Słyszałam nawet, że jeśli leje deszcz to zamykają niektóre kolejki... Z tego co znalazłam wszystkie atrakcje są na zewnątrz, a może się mylę? Mamy dosyc daleko do tej Energylandii i nie wiem czy jechać jeśli rzeczywiście mogą zamknąć jakieś atrakcje. Wypowie się ktoś, kto był w złą pogodę ? emotka
0 0

nswe69

#6804110 Napisano: 27.08.2021 11:24:07
cytriss19 napisał(a):

Może ktoś pomoże rozwiać moje wątpliwości:
Wygrałam vouchery do Energylandii. Chcieliśmy się wybrać we wrześniu ale jak to wygląda w przypadku złej pogody? Słyszałam nawet, że jeśli leje deszcz to zamykają niektóre kolejki... Z tego co znalazłam wszystkie atrakcje są na zewnątrz, a może się mylę? Mamy dosyc daleko do tej Energylandii i nie wiem czy jechać jeśli rzeczywiście mogą zamknąć jakieś atrakcje. Wypowie się ktoś, kto był w złą pogodę ? emotka

20. Urządzenia/atrakcje – których prawidłowe i bezpieczne działanie jest uzależnione od warunków atmosferycznych – są uruchamiane oraz są dostępne dla Gości wyłącznie w warunkach atmosferycznych (pogodowych) umożliwiających bezpieczne korzystanie z urządzeń/atrakcji. W warunkach uniemożliwiających bezpieczne korzystanie z urządzeń/atrakcji (tj. burza, wichura, ulewny deszcz, grad, trzęsienie ziemi, wyładowania atmosferyczne, i inne tego typu zjawiska atmosferyczne) urządzenia/atrakcje są niedostępne dla Gości, przy czym do dyspozycji Gości pozostają atrakcje/urządzenia Parku Rozrywki, których prawidłowe i bezpieczne działanie nie jest uzależnione od warunków atmosferycznych.21. Informacje o urządzeniach/atrakcjach, które w danym momencie nie są dostępne dla Gości są każdorazowo dostępne w Biurze Obsługi Parku.

Ogólnie jeśli nie chce się czekać to taki chłodniejszy pochmurny dzień na tygodniu jest idealną opcją emotka
1 cytriss19 0

jolkahilja

#6805180 Napisano: 01.09.2021 09:35:42
Pomocy!
Czy ktoś wie dlaczego nie mogę dodać zgłoszenia w loterii Halls, za każdym razem wyskakuje "błąd recaptcha", próbowałam na innej przeglądarce, na drugim telefonie, na latopie i wszędzie to samo. Czy ktoś ma tak samo?
0 0

zielonaszpilka

#6805189 Napisano: 01.09.2021 10:02:22
jolkahilja napisał(a):

Pomocy!
Czy ktoś wie dlaczego nie mogę dodać zgłoszenia w loterii Halls, za każdym razem wyskakuje "błąd recaptcha", próbowałam na innej przeglądarce, na drugim telefonie, na latopie i wszędzie to samo. Czy ktoś ma tak samo?

Wejdź w wątek Dyskusje...

pioge7

#6805191 Napisano: 01.09.2021 10:05:05
nswe69 napisał(a):

cytriss19 napisał(a):

Może ktoś pomoże rozwiać moje wątpliwości:
Wygrałam vouchery do Energylandii. Chcieliśmy się wybrać we wrześniu ale jak to wygląda w przypadku złej pogody? Słyszałam nawet, że jeśli leje deszcz to zamykają niektóre kolejki... Z tego co znalazłam wszystkie atrakcje są na zewnątrz, a może się mylę? Mamy dosyc daleko do tej Energylandii i nie wiem czy jechać jeśli rzeczywiście mogą zamknąć jakieś atrakcje. Wypowie się ktoś, kto był w złą pogodę ? emotka

20. Urządzenia/atrakcje – których prawidłowe i bezpieczne działanie jest uzależnione od warunków atmosferycznych – są uruchamiane oraz są dostępne dla Gości wyłącznie w warunkach atmosferycznych (pogodowych) umożliwiających bezpieczne korzystanie z urządzeń/atrakcji. W warunkach uniemożliwiających bezpieczne korzystanie z urządzeń/atrakcji (tj. burza, wichura, ulewny deszcz, grad, trzęsienie ziemi, wyładowania atmosferyczne, i inne tego typu zjawiska atmosferyczne) urządzenia/atrakcje są niedostępne dla Gości, przy czym do dyspozycji Gości pozostają atrakcje/urządzenia Parku Rozrywki, których prawidłowe i bezpieczne działanie nie jest uzależnione od warunków atmosferycznych.21. Informacje o urządzeniach/atrakcjach, które w danym momencie nie są dostępne dla Gości są każdorazowo dostępne w Biurze Obsługi Parku.

Ogólnie jeśli nie chce się czekać to taki chłodniejszy pochmurny dzień na tygodniu jest idealną opcją emotka

Zgadza się. 
nieraz czeka się po ponad godzinę na kolejkę a w pochmurne dni, do 10 minut.
co do zamykania kolejek nie wiem, u mnie siostrzenice jeżdżą stale ale jak leje to nie i nie wiem jak z tym jest ale jak jest pochmurno to normalnie korzystają emotka  
0 0

koki

#6805532 Napisano: 02.09.2021 12:55:22
Mam problem z nagrodą z cennych opinii.. Mianowicie zamówiłam i otrzymałam kod do Zalando ale przy składaniu zamówienia okazało się że zamiast kodu przysłali numer karty (tak wynika z informacji która wyskakuje) -pisałam do Nich kilka dni temu ale jak dotąd bez odezwu... a zawsze na jakieś pytania odpowiadali sprawnie. tzn.  do stałam odpowieź od jednej Pni "Niestety wygląda na to, że nie wszystkie nasze e-maile docierają do twojej skrzynki odbiorczej. W związku z tym zalecam zmianę głównego adresu e-mail na adres z inną domeną, który posłuży nam do kontaktu. Zalecamy użyć adresu e-mail , który jest obsługiwany przez globalnych dostawców usług e-poczty, takich jak Gmail lub Hotmail, aby uniknąć problemów z odbiorem naszych wiadomości. Ze względów bezpieczeństwa, aby zmienić adres e-mail przypisany do konta, prosimy o potwierdzenie daty urodzenia oraz kodu pocztowego."   -a. -czyli masło maślane bez konkretów. W związku z tym chciałam Was zapytać czy mieliście może podobną sytuacje, jakieś problemy z tym panelem? Bo dotychczas wszystko było ok ale teraz zaczynają mnie wkurzać na maksa ;/
0 0

joannakarolina

#6805930 Napisano: 03.09.2021 19:54:19
Witam.
Niestety nie posiadam drukarki a do dzis musze odeslac oswiadczenue z Nestle na plecak,czy ktos z Panstwa moze Mi pomoc.Bede nardzo wdzieczna.
DZIEKUJE JUZ ZALATWIONE
0 0

doo

#6805936 Napisano: 03.09.2021 20:27:48
joannakarolina napisał(a):

Witam.
Niestety nie posiadam drukarki a do dzis musze odeslac oswiadczenue z Nestle na plecak,czy ktos z Panstwa moze Mi pomoc.Bede nardzo wdzieczna.

Oświadczenie przepisujesz na kartce słowo w słowo, podpisujesz i wysyłasz zdjęcie razem z paragonem
1 cb656 0

anialistopad

#6806042 Napisano: 04.09.2021 19:52:48
Szukam ,kogoś kto ma lub pracuje w biurze podróży
0 0

reniii

#6806340 Napisano: 06.09.2021 16:48:27
Pomoże ktoś? Jak odebrać 2x20 złotych z loterii Milka&Oreo? W bankomatach nie ma takiego nominału 20 zł a chyba 50 zł najmniejszy. Chyba, że się mylę.  Da się to jakoś przeskoczyć?
0 0

tkostek30

#6806342 Napisano: 06.09.2021 16:54:50
reniii napisał(a):

Pomoże ktoś? Jak odebrać 2x20 złotych z loterii Milka&Oreo? W bankomatach nie ma takiego nominału 20 zł a chyba 50 zł najmniejszy. Chyba, że się mylę.  Da się to jakoś przeskoczyć?

w euronecie chyba można 20 wybrać
1 reniii 0

pusheen

#6806344 Napisano: 06.09.2021 17:20:06
reniii napisał(a):

Pomoże ktoś? Jak odebrać 2x20 złotych z loterii Milka&Oreo? W bankomatach nie ma takiego nominału 20 zł a chyba 50 zł najmniejszy. Chyba, że się mylę.  Da się to jakoś przeskoczyć?

Masz na stronie konkursu link do listy bankomatów, które wydają 20 zł.
1 reniii 0

reniii

#6806413 Napisano: 06.09.2021 20:23:02
pusheen napisał(a):

reniii napisał(a):

Pomoże ktoś? Jak odebrać 2x20 złotych z loterii Milka&Oreo? W bankomatach nie ma takiego nominału 20 zł a chyba 50 zł najmniejszy. Chyba, że się mylę.  Da się to jakoś przeskoczyć?

Masz na stronie konkursu link do listy bankomatów, które wydają 20 zł.

Dzięki za podpowiedzi. Wysłałam małżonka do tegoż bankomatu z linku i ponoć się nie dało wybrać i nie wiem o co chodzi. Może zostały same grubsze banknoty. Nie dość, że ciężko było trafić to teraz jeszcze problem z wybraniem tych pieniędzy.
0 0

magdalena-chili

#6806423 Napisano: 06.09.2021 20:56:48
reniii napisał(a):

pusheen napisał(a):

reniii napisał(a):

Pomoże ktoś? Jak odebrać 2x20 złotych z loterii Milka&Oreo? W bankomatach nie ma takiego nominału 20 zł a chyba 50 zł najmniejszy. Chyba, że się mylę.  Da się to jakoś przeskoczyć?

Masz na stronie konkursu link do listy bankomatów, które wydają 20 zł.

Dzięki za podpowiedzi. Wysłałam małżonka do tegoż bankomatu z linku i ponoć się nie dało wybrać i nie wiem o co chodzi. Może zostały same grubsze banknoty. Nie dość, że ciężko było trafić to teraz jeszcze problem z wybraniem tych pieniędzy.

trzeba to chyba w ciągu 2 tygodni załatwić. Jeśli jest kłopot z bankomatem, który miał mieć wg strony euronetu taki nominał, a bankomat odmawia wypłaty, to koniecznie pisz do kropki bordo o sytuacji, bo kasa przepadnie jak napiszesz po upływie terminu 2 tygodni. Mi przepadła i nic nie pomogli. emotka  generalnie - szkoda nawet gadać co o nich sądzę i tych promocjach, gdy nie można nawet w wielkim mieście znaleźć. emotka  

reniii

#6806425 Napisano: 06.09.2021 21:15:44
magdalena-chili napisał(a):

reniii napisał(a):

pusheen napisał(a):

reniii napisał(a):

Pomoże ktoś? Jak odebrać 2x20 złotych z loterii Milka&Oreo? W bankomatach nie ma takiego nominału 20 zł a chyba 50 zł najmniejszy. Chyba, że się mylę.  Da się to jakoś przeskoczyć?

Masz na stronie konkursu link do listy bankomatów, które wydają 20 zł.

Dzięki za podpowiedzi. Wysłałam małżonka do tegoż bankomatu z linku i ponoć się nie dało wybrać i nie wiem o co chodzi. Może zostały same grubsze banknoty. Nie dość, że ciężko było trafić to teraz jeszcze problem z wybraniem tych pieniędzy.

trzeba to chyba w ciągu 2 tygodni załatwić. Jeśli jest kłopot z bankomatem, który miał mieć wg strony euronetu taki nominał, a bankomat odmawia wypłaty, to koniecznie pisz do kropki bordo o sytuacji, bo kasa przepadnie jak napiszesz po upływie terminu 2 tygodni. Mi przepadła i nic nie pomogli.  emotka  generalnie - szkoda nawet gadać co o nich sądzę i tych promocjach, gdy nie można nawet w wielkim mieście znaleźć.  emotka  

Bardzo dziękuję za cenne wskazówki. Jeszcze nie minęło te 14 dni na odbiór kasy. Sama się przejdę do innych bankomatów i zobaczę o co chodzi. 

magdalena-chili

#6806428 Napisano: 06.09.2021 21:22:28
reniii napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

reniii napisał(a):

pusheen napisał(a):

reniii napisał(a):

Pomoże ktoś? Jak odebrać 2x20 złotych z loterii Milka&Oreo? W bankomatach nie ma takiego nominału 20 zł a chyba 50 zł najmniejszy. Chyba, że się mylę.  Da się to jakoś przeskoczyć?

Masz na stronie konkursu link do listy bankomatów, które wydają 20 zł.

Dzięki za podpowiedzi. Wysłałam małżonka do tegoż bankomatu z linku i ponoć się nie dało wybrać i nie wiem o co chodzi. Może zostały same grubsze banknoty. Nie dość, że ciężko było trafić to teraz jeszcze problem z wybraniem tych pieniędzy.

trzeba to chyba w ciągu 2 tygodni załatwić. Jeśli jest kłopot z bankomatem, który miał mieć wg strony euronetu taki nominał, a bankomat odmawia wypłaty, to koniecznie pisz do kropki bordo o sytuacji, bo kasa przepadnie jak napiszesz po upływie terminu 2 tygodni. Mi przepadła i nic nie pomogli.  emotka  generalnie - szkoda nawet gadać co o nich sądzę i tych promocjach, gdy nie można nawet w wielkim mieście znaleźć.  emotka  

Bardzo dziękuję za cenne wskazówki. Jeszcze nie minęło te 14 dni na odbiór kasy. Sama się przejdę do innych bankomatów i zobaczę o co chodzi. 

koniecznie napisz do nich jak nie dasz rady wypłacić i pilnuj tych 2 tygodni! --> "W sytuacji problemu z wypłatą w bankomacie wskazanym na liście bankomatów sieci Euronet biorących udział w akcji lub awarii bankomatu nasz partner – Euronet wydłuża oczywiście termin wypłaty wygranej lub przypisuje nowy kod reklamacyjny, który upoważnia do odebrania nagrody." powodzenia, może chociaż Ty się nie natniesz na nich, bo we mnie się gotuje, nie dość, że lody nie do zjedzenia, to jeszcze taka akcja. No ale jak się nie przeczyta regulaminu od deski do deski, to tak jest. emotka
0 0

reniii

#6806437 Napisano: 06.09.2021 22:30:46
magdalena-chili napisał(a):

reniii napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

reniii napisał(a):

pusheen napisał(a):

reniii napisał(a):

Pomoże ktoś? Jak odebrać 2x20 złotych z loterii Milka&Oreo? W bankomatach nie ma takiego nominału 20 zł a chyba 50 zł najmniejszy. Chyba, że się mylę.  Da się to jakoś przeskoczyć?

Masz na stronie konkursu link do listy bankomatów, które wydają 20 zł.

Dzięki za podpowiedzi. Wysłałam małżonka do tegoż bankomatu z linku i ponoć się nie dało wybrać i nie wiem o co chodzi. Może zostały same grubsze banknoty. Nie dość, że ciężko było trafić to teraz jeszcze problem z wybraniem tych pieniędzy.

trzeba to chyba w ciągu 2 tygodni załatwić. Jeśli jest kłopot z bankomatem, który miał mieć wg strony euronetu taki nominał, a bankomat odmawia wypłaty, to koniecznie pisz do kropki bordo o sytuacji, bo kasa przepadnie jak napiszesz po upływie terminu 2 tygodni. Mi przepadła i nic nie pomogli.  emotka  generalnie - szkoda nawet gadać co o nich sądzę i tych promocjach, gdy nie można nawet w wielkim mieście znaleźć.  emotka  

Bardzo dziękuję za cenne wskazówki. Jeszcze nie minęło te 14 dni na odbiór kasy. Sama się przejdę do innych bankomatów i zobaczę o co chodzi. 

koniecznie napisz do nich jak nie dasz rady wypłacić i pilnuj tych 2 tygodni! --> "W sytuacji problemu z wypłatą w bankomacie wskazanym na liście bankomatów sieci Euronet biorących udział w akcji lub awarii bankomatu nasz partner – Euronet wydłuża oczywiście termin wypłaty wygranej lub przypisuje nowy kod reklamacyjny, który upoważnia do odebrania nagrody." powodzenia, może chociaż Ty się nie natniesz na nich, bo we mnie się gotuje, nie dość, że lody nie do zjedzenia, to jeszcze taka akcja. No ale jak się nie przeczyta regulaminu od deski do deski, to tak jest.  emotka

Tak, te Kaktusy to ohyda do potęgi. Jeszcze raz dziękuję za wyczerpujące informacje.  emotka
W bankomatach byłam i w kilku z nich faktycznie nie dało się tych 20zł odebrać, ale znalazłam taki bankomat, w którym jednak dało się wypłacić.

stalowiak1979

#6807756 Napisano: 12.09.2021 12:46:20
Prosze powiedzcie bo wygrałem słuchawki   w Stokrotce-Pepsi i Lays czy paragon i ten załącznik musze odesłać listem poleconym w celu weryfikacji?
0 0