Reklama na e-Konkursy.info 14.10.19 04:09:06

Pomocy!!!!

|< << < 909 910 911 912 913 914915 916 917 918 919 > >> >|

mia

Cytuj wiadomość#5302780 piątek, 27 lipiec 2012, 08:10:57
leska2wll napisał(a):

Ponawiam pytanie - czy ktoś wie ile czeka się na doładowanie askgfk?

Było już na ten temat wiele razy w wątku GFK.
Jeżeli złożysz zamówienie do 15-tego danego miesiąca, to powinno być do końca miesiąca.
Jeżeli złożone po 15-tym, to dochodzi do 15-tego następnego miesiąca.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#5302787 piątek, 27 lipiec 2012, 08:14:19
leska2wll napisał(a):

Ponawiam pytanie - czy ktoś wie ile czeka się na doładowanie askgfk?

jest napisane w temacie GFK wielokrotnie

w reg askgfk też

jeśli zamówisz do 15 dnia miesiąca - dostaniesz do końca miesiąca
jeśli do końca miesiąca zamówisz - dostaniesz do 15 dnia

0 0

aneta81

Cytuj wiadomość#5303484 piątek, 27 lipiec 2012, 04:18:14
Mam mały problem natury prawno-organizacyjnej. Mam umowę o pracę do dnia 30 lipca, a z rozmów z pracodawcą dowiedziałam się, że chce mnie zatrudnić od 1 września ponownie. Sierpień będę bez pracy, więc zarejestruję się w Urzędzie Pracy jako bezrobotna. Planuję jakoś 6-9 sierpnia wyjechać na ok. 2 tygodnie, jednak 20 sierpnia w pracy jest szkolenie, na które mam przyjść... Z jakiej niby racji skoro ja w sierpniu nie jestem zatrudniona?! emotka Wydaje mi się, że nie mam takiego obowiązku. Jak Wy sądzicie?
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#5303731 piątek, 27 lipiec 2012, 09:15:09
Aneta81, a nie rozmawiałaś co to za szkolenie? Bo to może być szkolenie dla nowych pracowników- w takim wypadku chyba nie musialabyś sie stawić, ale może też być jakieś szkolenie juz dla pracowników- możesz nie pójść, ale wiesz jak jest- nie pójdziesz to CI najpewniej powie, bye bye.
Spróbuj porozmawiać, bo rzeczywiście bez sensu, żebyś musiała skracać urlop
0 0

aneta81

Cytuj wiadomość#5303736 piątek, 27 lipiec 2012, 09:20:26
dolly napisał(a):

Aneta81, a nie rozmawiałaś co to za szkolenie? Bo to może być szkolenie dla nowych pracowników- w takim wypadku chyba nie musialabyś sie stawić, ale może też być jakieś szkolenie juz dla pracowników- możesz nie pójść, ale wiesz jak jest- nie pójdziesz to CI najpewniej powie, bye bye.
Spróbuj porozmawiać, bo rzeczywiście bez sensu, żebyś musiała skracać urlop

Najgorsze jest to, że to nawet nie urlop, bo w sierpniu nie mam umowy i będę wtedy zarejestrowana w UP jako bezrobotna... Nie wie, może po prostu szukam pretekstu, żeby od września tam nie wracać... Najchętniej bym tak zrobiła, ale wszyscy dookoła straszą kryzysem, który nadejść wielkimi krokami jesienią...
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#5303752 piątek, 27 lipiec 2012, 09:42:18
Chodziło mi o wakacje, ale mniejsza o nazwę.
Jeżeli nie chcesz tam wracać, to może zacznij już teraz szukać czegoś innego. Natomiast mając umowę o pracę, masz jakieś zabezpieczenie, także jezeli dobrze odczytuję Twoje miejsce zamieszkania, to rzeczywiście macie duże bezrobocie. Myślę sobie, że ten miesiąc dobrze CI zrobi, zupełnie inaczej spojrzysz na tę sytuację, odpoczniesz i mozesz sobie dac spokojnie czas na przemyslenia i na decyzję czy chcesz tam wracać emotka
0 0

aneta81

Cytuj wiadomość#5303965 sobota, 28 lipiec 2012, 11:02:58
Dzięki Dolly za słowa wsparcia emotka
0 0

radosna

Cytuj wiadomość#5304568 niedziela, 29 lipiec 2012, 09:05:33
Nie otwiera mi się WP, a tam mam pocztę.
Czy Wam otwiera się strona www.wp.pl?
A jeśli tak, to dlaczego ja nie mam połączenia tylko z tą jedną, jedyną stroną?????
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5304576 niedziela, 29 lipiec 2012, 09:14:24
radosna napisał(a):

A jeśli tak, to dlaczego ja nie mam połączenia tylko z tą jedną, jedyną stroną?????

spróbuj z innej przeglądarki
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5304595 niedziela, 29 lipiec 2012, 09:38:58
wsciekly napisał(a):

radosna napisał(a):

Wyczyść ciasteczka.
0 0

radosna

Cytuj wiadomość#5304624 niedziela, 29 lipiec 2012, 10:12:26
wsciekly napisał(a):

radosna napisał(a):

friq napisał(a):

wsciekly napisał(a):

radosna napisał(a):

Wyczyść ciasteczka.

Dziękuję bardzo za rady. Pomogło!
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5305975 poniedziałek, 30 lipiec 2012, 01:04:11
Może ktoś z Was posiada jakiś zestaw ćwiczeń na kręgosłup (skolioza, wystająca łopatka) bądź mógłby polecić jakąś dobrą książkę z ćwiczeniami?Byłabym wdzięczna emotka

Wiem, że najważniejsza jest wizyta u lekarza ale sprawa nie dotyczy mojej osoby...chciałabym tylko jakoś pomóc i skonfrontować te informacje, które posiadam z kimś innym. A w sieci to wiadomo, każdy pisze co chce ;/
0 0

izoldaaa6

Cytuj wiadomość#5308276 wtorek, 31 lipiec 2012, 06:17:09
szukam pomocy lekarza lub osoby znającej się nieco na lekarskim fachu, chodzi o to, że :
jakiś 1,5 miesiąca temu córka (5 lat) pojechała do pradziadków na jakiś czas, tam zachorowała, z tego co wiem to lekarz powiedział że ma zapalenie ucha i gardła, dostała antybiotyk: amoksiklav, lecz nie wzięła go do końca bo po prostu nie chciała i prababcia jej nie zmuszała
emotka , gdy po nią pojechaliśmy to prawie nie miała głosu, gardło strasznie tj. spuchnięte, czerwone i takie dziwne narośla na języku tj. czopy, poszliśmy do lekarza, moja doktor nie powiedziała mi nic konkretnego tylko że ma spuchnięty strasznie migdał i coś tam bakteryjnego (nigdy nie mogę od niej się dowiedzieć konkretnie) przepisała antybiotyk (nie pamiętam juz jaki) i do tego Fluconazole i powiedziała że w razie wu jakby nie zeszło mam iść do drugiej lekarki na kontrol bo ona idzie na urlop , w między czasie jeszcze druga młodsza córka(3 lata) też to załapała i brała te same leki, w obydwu przypadkach narośla nie zeszły, byłyśmy na kontroli ale tam powiedzieli że mam dawać wibowit i wit.c i że to od razu nie zejdzie. minęły kolejne 2 tygodnie a narośla wcale się nie zmniejszają i starsza córka zaczyna znów coraz gorzej mówić, moja doktor wraca dopiero po 10 sierpnia a chcemy wyjechać w piątek, czy ktoś może pomóc co to może być i jak to leczyć ( w razie mogę wysłać zdjęcie gardła- takie w miarę udało mi się zrobić)
bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5308289 wtorek, 31 lipiec 2012, 06:21:20
goralecka napisał(a):

Może ktoś z Was posiada jakiś zestaw ćwiczeń na kręgosłup (skolioza, wystająca łopatka) bądź mógłby polecić jakąś dobrą książkę z ćwiczeniami?Byłabym wdzięczna emotka

Wiem, że najważniejsza jest wizyta u lekarza ale sprawa nie dotyczy mojej osoby...chciałabym tylko jakoś pomóc i skonfrontować te informacje, które posiadam z kimś innym. A w sieci to wiadomo, każdy pisze co chce ;/

z kręgosłupem nie ma żartów i zamiast pomóc można sobie zaszkodzić

ja bym nie eksperymentował
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#5308617 wtorek, 31 lipiec 2012, 08:49:28
wsciekly napisał(a):

goralecka napisał(a):

z kręgosłupem nie ma żartów i zamiast pomóc można sobie zaszkodzić

ja bym nie eksperymentował

jedyne bezpieczne ćwiczenia, które można samemu zaaplikować to pływanie.
Trzeba wzmacniać mięśnie, głównie w pozycjach niskich- leżenie na brzuchu czy klęk podparty, ale najlepiej jak pójdziecie na 1 wizytę do specjalisty- fizjoterapeuty, rehabilitanta- najlepiej ze zdjęciem RTG
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5308830 środa, 1 sierpień 2012, 04:50:26
witam emotka

szukam kogoś kto ma jakieś doświadczenie w retuszu zdjęć:(

potrzebuje przerobić kilkanaście zdjęć tzn drobny retusz oraz zmiana tła.

Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc
i dziekuje ogromnie!
0 0

postscript

Cytuj wiadomość#5308883 środa, 1 sierpień 2012, 06:34:53
Czy ktos z Was ma u Siebie w domu Neostrade TP Orange? Chcialbym zapytac o pare szczegolow technicznych.
0 0

netka2000

Cytuj wiadomość#5308917 środa, 1 sierpień 2012, 07:17:25
postscript napisał(a):

Czy ktos z Was ma u Siebie w domu Neostrade TP Orange? Chcialbym zapytac o pare szczegolow technicznych.

mam

0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5308944 środa, 1 sierpień 2012, 07:36:31
Szukam osoby ktora wygrała wejsciówki do kina z RMF MAX a na jej kuponie jest nieczytelne m.in imie i nazwisko.
0 0

xena

Cytuj wiadomość#5309078 środa, 1 sierpień 2012, 08:49:13
prosze niech ktoś mi pomoże przetłumaczyć jakie ma to byc hasło bo żadnego nie chce mi przyjąć:

Passwords must be at least 8 charakters, including a number, an uppercase letter, and a lowercase letter. Don't use spaces, the same character 3 times in a row your Apple ID, or a password you've used in the last year.
0 0

|< << < 909 910 911 912 913 914915 916 917 918 919 > >> >|