Reklama na e-Konkursy.info

co chcielibyście wygrać?

noemi82

#6834206 Napisano: 29.12.2021 15:18:30
A ja bym chciała, żeby los sprawił mi niespodziankę i zaskoczył fajną nagrodą. Niedługo nasza 20 rocznica ślubu i może wygram coś dla siebie i męża  emotka  Może jakąś wycieczkę albo inną ciekawą nagrodę?

fiona25

#6834283 Napisano: 29.12.2021 19:41:05
noemi82 napisał(a):

A ja bym chciała, żeby los sprawił mi niespodziankę i zaskoczył fajną nagrodą. Niedługo nasza 20 rocznica ślubu i może wygram coś dla siebie i męża  emotka  Może jakąś wycieczkę albo inną ciekawą nagrodę?

Ooo to też , my również 20 lat w 2022 roku i taka wycieczka byłaby cudownym prezentem emotka
No i gotóweczką nie pogardzę , za wygraną gotówkę można spełniać małe marzenia (w moim wieku marzenie to np. porządny odkurzacz emotka  ) - można też po prostu wspomóc podupadły ostatnio budżet domowy...  emotka
0 0

katrin1

#6834293 Napisano: 29.12.2021 20:05:01
Główną w loterii, bo póki co kompletnie mi los nie sprzyja
I chciałabym w końcu rozkminić sposób na Avantiemotka Jak ja tej agencji nie znoszęemotka

paula9891

#6834569 Napisano: 30.12.2021 21:33:33
paula9891 napisał(a):

Samochód, 5000 zł z podwójnego świętowania i 10.000 zł z Tyskiego. I styknie emotka

Skoro z podwójnym się udało... Czekam na resztę 🤪 Magiczny wątku, działaj.

toka

#6834600 Napisano: 31.12.2021 08:54:02
Samochód,fajny wyjazd 😁😝
1 rare85 0

iwona0103

#6834938 Napisano: 02.01.2022 14:21:14
Wpisuję się tu tylko na przełomie roku, więc nadszedł ten czas  emotka
Najpierw podsumowanie poprzedniego wpisu:
iwona0103 napisał(a):

... w 2021 tak jak wiele osób powyżej marzę o... thermomixie emotka   i depilatorze IPL emotka i czymś dużym u Smolara emotka

1. thermomix ✅
2. coś DUŻEGO u Smolara ✅ i to dosłownie, bo TV 65 cali jest duuuży emotka   
ale z drugiej strony...
coś DUŻEGO u Smolara ❌ bo niestety TV dotarł uszkodzony emotka  seria niefortunnych zdarzeń: zaklejenie przez DPD dziury w kartonie przez co wyglądał na nieuszkodzony, moje nieobecność w domu przez kilka dni, duży gabaryt... uszkodzenie matrycy zostało odkryte zbyt późno, żeby można było je reklamować. Pierwszy raz w mojej kilkunastoletniej konkursowej karierze zdarzyło mi się, żeby coś zostało uszkodzone i akurat pech chciał, że tak wartościowe i tego nie rozpakowałam od razu (a zawsze to robię). No cóż, mamy rodzinną nauczkę.
Czy ktoś ma pomysł co z tym zrobić? Sprzedać na części, wymienić matrycę? Zaraz napiszę osobny post w wątku szukam, żeby tu nikt nie dostał przeze mnie punktów karnych
3. depilator IPL ❌ ale to tylko dlatego, że za bardzo wybrzydzałam. Uparłam się na Lumea Prestige z 2 lub 3 nakładkami. Gdyby nie to, to już dawno zamówiłabym inny Philipsa lub Brauna za wygrane bony do Empiku... i chyba to zrobię w tym miesiącu emotka

To teraz czas na właściwą część wpisu, z większą precyzją niż roku temu emotka
W 2022 chciałabym wygrać:
* telefon tak fajny jak ten wygrany 4 lata temu, który nadal użytkuję, ale niestety muszę ładować go przynajmniej raz dziennie 
* voucher do biura podróży lub na konkretny wyjazd o wartości min. 1000 zł emotka
* drona
* coś u Smolara lub Avanti co będzie warte więcej niż 1000 zł  
* hmmm może laptopa z ekranem przynajmniej 14 cali emotka

joasiajulia

#6834968 Napisano: 02.01.2022 17:25:59
Marzę o wygraniu dużej ilości pieniążków , by spłacić długi i żyć bez nerwów z miesiąca na miesiąc ,przestać wynajmować i kupić w końcu coś swojego emotka emotka emotka

anaesth

#6834973 Napisano: 02.01.2022 18:22:53
anaesth napisał(a):


Afirmacje-plan wygranych na 2021 rok:
- mąż sobie zażyczył Playstation 5 lub X-box Series X, iPhone 12 i wycieczkę do ciepłych krajów (a niech sam zacznie grać i sobie wygra, phi emotka )
- bony do Smyka i fajne zabawki dla córki
- hulajnoga elektryczna
- Thermomix i niezmiennie depilator IPL
- bony do Euro/Media Markt/Mediaexpert w dużej ilości albo o dużym nominale emotka
- bony do sklepów spożywczych, bo takie zawsze się przydadzą
- gotówka też zawsze spoko emotka
A największe moje marzenie to duża, główna nagroda, np. 10 tysięcy u Smolara - i nie chodzi tylko o pieniądze, ale przede wszystkim o to, żeby poczuć te emocje i zostać w końcu docenionym za swoją twórczość. emotka

- mąż trochę zawiedziony, nie wygrałam mu sprzętów i "musiał" sobie kupić PS5 i iPhone 12 mini emotka
- walizka Nivea baby, książeczki, zabawki, łącznie 700zł do Smyka
- hulajnoga się trafiła, ale tylko dziecięca... ostatecznie kupiliśmy "dorosłą" Xiaomi i jesteśmy zadowoleni
- Thermomix pozostaje w sferze marzeń, depilator za to już nie będzie potrzebny, bo chodzę na laser emotka
- wpadł jedynie kod na 500zł do MediaExpert od T-Mobile, którym zapłaciliśmy częściowo za hulajnogę emotka
- tu było całkiem spoko emotka
- 5000zł od Smolara, 500zł od Avanti - jest dobrze emotka
No i można powiedzieć, że marzenie o wygranej u Smolara spełniło się. Informację o wygranych 5 tys. otrzymałam 2 godziny po odebraniu od dewelopera kluczy do mieszkania, więc od razu znalazłam zastosowanie dla tych pieniędzy. Emocje będę jeszcze długo pamiętać i po cichu liczę na to, że poczuję je jeszcze kiedyś emotka

Nie mam konkretnych planów na 2022. Głównie dlatego, że nie gram już tak dużo, jak jeszcze rok temu. Na pewno przydałyby się:
- robot kuchenny z prawdziwego zdarzenia
- gotówka w każdej ilości
- karty przedpłacone, bony do sklepów spożywczych i ubraniowych
- jak zwykle bony do Smyka
- voucher do biura podróży albo do SPA, bo bardzo potrzebuję odpoczynku
- jeśli trafi się auto, to też się nie obrażę emotka

rare85

#6834980 Napisano: 02.01.2022 18:57:49
1. Telefon
2. Laptop
3. Samochód - nie był w sferze moich marzeń, ale ostatnio w głowie zakiełkowała ta myśl, i tak nieśmiało zaczynam o nim marzyć emotka
4. Jeszcze więcej gotówki emotka

nanajka81

#6834981 Napisano: 02.01.2022 18:59:58
Da się wygrać pracę? Bo jak tak to poproszę. A jak nie to chociaż niech kasa z nieba spada żeby w tym Polskim Ładzie i dużymi podwyżkami za wszystko dało się przetrwać...

kalina590

#6834987 Napisano: 02.01.2022 19:35:41
Jak tak czytam o waszych nagrodach to... rozmarzyłam się jakby to fajnie było wygrać auto, sporo gotówki, wypasiony robot, laptop czy rower. Żeby te marzenia choć trochę się spełniły, oj bardzo bym chciała emotka

uleczkaa

#6834988 Napisano: 02.01.2022 19:36:43
Gotówka- resztę sobie kupięemotka
2 rare85, ReneK 0

karolina651

#6834990 Napisano: 02.01.2022 19:46:20
Samochód ❤
1 ReneK 0

glena

#6834991 Napisano: 02.01.2022 19:49:13
O, też chcę w noworoczne postanowienia konkursowe! 
Chciałabym w tym roku wygrać:
- laptop - bo mój trzynastolatek już ledwo dycha
- smartfon jakiś lepsiejszy dla Młodego, bo jego prawie-czterolatek też już ledwo dycha
- Kitchen-Aida, bo to jest jedyna moja fanaberia i marzenie, a nigdy go sobie nie kupię, nawet jak bym miała kasę 
I chciałabym trochę więcej weny do grania, bo ostatnio czuję jakieś wypalenie konkursowe... może się po prostu przejadłam lay'sami...

nataliaenzo

#6835000 Napisano: 02.01.2022 20:55:40
-domek dla lalek
-drewniana kuchnia
-vouchery do smyka
-thermomix
-alkohol dla męża
-kasa i samochód 😃
  
2022 liczę na Ciebie!

ReneK

#6835002 Napisano: 02.01.2022 21:08:49
Nadal Rowery!emotka
są Marzeniem Moimemotka
Glówna z Prince P.(300 tysiakow na mieszkanieemotka
która przyniesie w  Rodzinie Szczęście !emotka
Nowy Pojazd  emotka  
tez jest Marzeniem!
Moj 21 letni powoli wybiera sie na emeryturę!

mia

#6835004 Napisano: 02.01.2022 21:37:26
mia napisał(a):

W świetle ostatnich moich dokonań - cokolwiek, pomijając tzw.gadżety.emotka
W świetle marzeń - samochód lub/i większą gotówkę. emotka
W świetle konkretów, czyli do domowego użytku - laptop, lodówka (nasza 20-letnia robi już bokami), chętnie pralka i odkurzacze różnej maści. emotka

Generalnie chciałabym w roku 2021 (2022) znaleźć czas na konkursy (a przede wszystkim na sprawdzanie bazy konkursowej) - bo 2020 (2021) rok delikatnie mówiąc temu nie sprzyjał. I mogłoby przyjść wreszcie szczęście w loteriach, w które brnę z uporem maniaka, z efektem zerowym...

I wypada w całości się podpisać... pod tym zeszłoroczno-noworocznym wpisem.
Z nagród rzeczowych mogę wykreslić jedynie pralkę. Poza tym nic się niestety nie zmieniło.
1 ReneK 0

daisygirl

#6835012 Napisano: 02.01.2022 22:20:24
Ja bym chciała zmywarkę większą, bo mąż chciał 45 a teraz się babo męcz emotka  i szkoda, że nie można wygrać więcej czasu na wszystko... 
1 ReneK 0

norweska20

#6835024 Napisano: 03.01.2022 00:41:38
W tym roku posmakuje życia z 4 z przodu i mam nadzieję ,że sprawdzi się "porzekadło ludowe" że życie zaczyna się po 40:)... bo do tej pory to tak średnio na jeża...i da ten los mi ugrać "cosik fajnego". Fajnego to znaczy:
-auto bo gram o niego od 10lat z takim efektem.....że ciągle gram.
-wakacje: mój najstarszy syn będzie mieć w lipcu 18 lat i zapowiedział już ,że z nami się nigdzie nie wybiera ...więc zawsze to mniej dopłaty do vouchera jak jakimś cudem uda się go ugrać emotka
-mieszkanie od Prince polo....dobre to zabezpieczenie na gorsze czasy emotka
-rower elektryczny bo mieszkam tak blisko gór ,że pora je pozwiedzać.
-bony wszelkie maści , najlepiej te do spożywczych sklepów i rtv....dobra nie musza byc już do odzieżowych bo od kiedy odkryłam vinted ,mam masę fajnych ciuchów za małe pieniądze (o  zaletach ekologicznym już nie wspomnę)

Natie77

#6835047 Napisano: 03.01.2022 10:49:27
Piszę ten post, żeby móc wrócić do niego w grudniu 2022.

Bardzo chciałabym wygrać bon na wakacje, lub po prostu gotówkę, bo w tym roku szykuje się nam podróż poślubna.

Na mojej liście marzeń jest również rower (mój wygrany z Almette x lat temu jest najmniej wygodnym rowerem na świecie), lodówkę, zmywarkę i ogólnie artykuły gospodarstwa domowego. Chętnie wygram również bilety na wszelkie wydarzenia!

Z marzeń elektronicznych - wreszcie jakąś konsolę dla mojego narzeczonego!

Z drobnych rzeczy uwielbiam różnego typu bluzy, sweterki emotka  no i mam nadzieję wygrywać mniej alkoholu!
1 budryska 0