Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

lukasz6

#6850221 Napisano: 17.03.2022 22:36:33
ziolko napisał(a):

fiona25 napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

wkurza mnie, że mam takie stany lękowe, że nie mam na nic siły, kilka konkursów mi przepadło a ja nie umiem przełamać swojego stuporu, 

mam to samo...i chyba muszę poszukać pomocy , sama tego chyba nie ogarnę. Przytulam mocno emotka

Badaliście poziom B12?

ja polecam takie zioło gotu kola suplement 2 tabletki dziennie. Mi bardzo pomaga! Bardzo!

0 0

ziolko

#6850342 Napisano: 18.03.2022 18:32:42
mama2006 nie wiem. Poszukaj w necie. Polecam też blog www.pantabletka.pl
Od 9 lat biorę B12 w zastrzykach, bo nie wchłania mi się w przewodu pokarmowego emotka  

faworek

#6850361 Napisano: 18.03.2022 21:14:58
mama2006 napisał(a):

ziolko napisał(a):

fiona25 - niski poziom B12 bardzo wpływa na to, że jesteś nerwowa i masz stany lękowe. A jeśli masz tendencję do niskiego poziomu, to musisz brać długo. B12, jak każda witamina z grupy B, rozpuszcza się w wodzie i jest wydalana z organizm

ziolko napisał(a):

fiona25 - niski poziom B12 bardzo wpływa na to, że jesteś nerwowa i masz stany lękowe. A jeśli masz tendencję do niskiego poziomu, to musisz brać długo. 
B12, jak każda witamina z grupy B, rozpuszcza się w wodzie i jest wydalana z organizmu. 

ziolko -  jaki preparat B12 brać? 

Witaminę B12 najlepiej przyjmować w formie metylowanej, wtedy najlepiej się przyswaja. Dawkę powinno dostosować się po badaniu krwi. Polecam: https://www.sklep...cg-100-pastylek/2316
Jeśli chodzi o kompleks witamin dla kobiet, bardzo dobry skład ma https://enaturaln...p544R5QaAioSEALw_wcB

Warto też zbadać poziom magnezu. Zrobić podstawowe badania krwi np. morfologię, jonogram, TSH, ft3, ft4, glukozę. 
Od siebie gorąco polecam przyjmować kwasy omega+ witaminę D3 (również po zbadaniu poziomu) + witaminę C . 

 

anialistopad

#6850369 Napisano: 18.03.2022 23:36:21
Wyślij syna po zakupy to Ci kupi. Zamiast winiary -kielecki,grzeski to prince polo. Oyakata -amino i sobie pogralam 
0 0

kalka

#6850380 Napisano: 19.03.2022 06:46:14
anialistopad napisał(a):

Wyślij syna po zakupy to Ci kupi. Zamiast winiary -kielecki,grzeski to prince polo. Oyakata -amino i sobie pogralam 

Aniu, może zamieniając Winiary na Kielecki Twój syn wyraził swój sprzeciw?  emotka

Nestle nie zważając na brutalną agresję Putina postanowiło zostać w Rosji, tak samo jak w 2020 roku postanowiło sponsorować reżimową telewizję na Białorusi wydając miesięcznie ogromne kwoty na reklamę. W tle też inne historie i ich działalność w Afryce. Tyle kosztuje sumienie szefów Nestlé  Każdy, kto kupuje ich produkty, pośrednio wspiera finansowo wojnę na Ukrainie. 
https://biznes.in...-z-rosji,nId,5901341
1 Claudia77 0

anialistopad

#6850384 Napisano: 19.03.2022 09:07:34
kalka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wyślij syna po zakupy to Ci kupi. Zamiast winiary -kielecki,grzeski to prince polo. Oyakata -amino i sobie pogralam 

Aniu, może zamieniając Winiary na Kielecki Twój syn wyraził swój sprzeciw?  emotka
Nestle nie zważając na brutalną agresję Putina postanowiło zostać w Rosji, tak samo jak w 2020 roku postanowiło sponsorować reżimową telewizję na Białorusi wydając miesięcznie ogromne kwoty na reklamę. W tle też inne historie i ich działalność w Afryce. Tyle kosztuje sumienie szefów Nestlé  Każdy, kto kupuje ich produkty, pośrednio wspiera finansowo wojnę na Ukrainie. 
https://biznes.in...-z-rosji,nId,5901341

Moja kochana ja mam inne spojrzenie na wojnę na Ukrainę. Wiem,że tam cierpią ludzie ,giną dzieci i wiem,że to Rosja jest agresorem ,ale w Rosji też żyją i mieszkają cudowni ludzie . Moi przyjaciele od lat i ja nie popieram tego typu akcji. Wczoraj rozmawialam z koleżanką mieszka w Swietlogorsku w Rosji i powiedziała mi,że ten sondaż co niby ma poparcie 75 procent to jedna wielka ściema. Ludzie tam nie chcą wojny .oni chcą normalnie żyć w zgodzie z całym światem,a cierpią przez 1 tyrana i kilku jego przydupasow. Oni nie mają takiej mentalności jak my ,że walczymy o wolność własną . Rozmawiałam z nią i płakałam . Oni są tam zastraszani ,żyją pod dyktatura i nic nie mogą zrobić. Wszystkie formy buntu są tłumione w zarodku. Na każdym kroku kontrola ,złego słowa nie mogą powiedzieć na niego,bo za to jest areszt. Oni już odczuwają te sankcje ,braki towarów ,pustki w sklepach. Ale co oni mogą ? Nic,bo nie mają wpływu na jego politykę i boją się go. Nie wiecie wszystkiego. Nie zrozumiecie ich . Tajemnicze zaginięcia ,śmierć w dziwnych okolicznościach . To wszystko tam jest na porządku dziennym i czeka każdego kto publicznie wyraża sprzeciw . Tam jest tak od lat i ciężko będzie im to zmienić . Ludzie się buntują i znikają . Nie popieram wojny,ale proszę nie wrxucajcie wszystkich Rosjan do 1 wora . Tam też żyją normalni i cudowni ludzie,którzy mogą być oddanymi przyjaciółmi. Ja się na nich nigdy nie zawiodłam ,a znamy się ponad 20 lat z niektórymi. 

kalka

#6850388 Napisano: 19.03.2022 09:27:34
anialistopad napisał(a):

kalka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wyślij syna po zakupy to Ci kupi. Zamiast winiary -kielecki,grzeski to prince polo. Oyakata -amino i sobie pogralam 

Aniu, może zamieniając Winiary na Kielecki Twój syn wyraził swój sprzeciw?  emotka Nestle nie zważając na brutalną agresję Putina postanowiło zostać w Rosji, tak samo jak w 2020 roku postanowiło sponsorować reżimową telewizję na Białorusi wydając miesięcznie ogromne kwoty na reklamę. W tle też inne historie i ich działalność w Afryce. Tyle kosztuje sumienie szefów Nestlé  Każdy, kto kupuje ich produkty, pośrednio wspiera finansowo wojnę na Ukrainie. 
https://biznes.in...-z-rosji,nId,5901341

Moja kochana ja mam inne spojrzenie na wojnę na Ukrainę. Wiem,że tam cierpią ludzie ,giną dzieci i wiem,że to Rosja jest agresorem ,ale w Rosji też żyją i mieszkają cudowni ludzie . Moi przyjaciele od lat i ja nie popieram tego typu akcji. Wczoraj rozmawialam z koleżanką mieszka w Swietlogorsku w Rosji i powiedziała mi,że ten sondaż co niby ma poparcie 75 procent to jedna wielka ściema. Ludzie tam nie chcą wojny .oni chcą normalnie żyć w zgodzie z całym światem,a cierpią przez 1 tyrana i kilku jego przydupasow. Oni nie mają takiej mentalności jak my ,że walczymy o wolność własną . Rozmawiałam z nią i płakałam . Oni są tam zastraszani ,żyją pod dyktatura i nic nie mogą zrobić. Wszystkie formy buntu są tłumione w zarodku. Na każdym kroku kontrola ,złego słowa nie mogą powiedzieć na niego,bo za to jest areszt. Oni już odczuwają te sankcje ,braki towarów ,pustki w sklepach. Ale co oni mogą ? Nic,bo nie mają wpływu na jego politykę i boją się go. Nie wiecie wszystkiego. Nie zrozumiecie ich . Tajemnicze zaginięcia ,śmierć w dziwnych okolicznościach . To wszystko tam jest na porządku dziennym i czeka każdego kto publicznie wyraża sprzeciw . Tam jest tak od lat i ciężko będzie im to zmienić . Ludzie się buntują i znikają . Nie popieram wojny,ale proszę nie wrxucajcie wszystkich Rosjan do 1 wora . Tam też żyją normalni i cudowni ludzie,którzy mogą być oddanymi przyjaciółmi. Ja się na nich nigdy nie zawiodłam ,a znamy się ponad 20 lat z niektórymi. 


Aniu, ja nie nawiązuję do "biednych i cudownych" Rosjan, a do potężnych korporacji, które mają w doopie to, że Rosjanie napadli na Ukrainę, zabijają tam ludzi, a Putin ma z ich działalności środki na finansowanie swojej agresji. Biedni i cudowni ludzie bywają w każdym państwie, także w Korei Płn. ale fakt, że w Rosji są  cudowni ludzie, nie usprawiedliwia korporacji współpracujących  z putinowskim reżimem, atakowaniem suwerennych państw  i zabijaniem niewinnych ludzi. Ja bojkotuję tych, którzy wspierają min. finansowo wojnę na Ukrainie
p.s. Moja przyjaciółka - Rosjanka też jest cudownym człowiekiem, ale to nie nie ma nic wspólnego z bojkotem NESTLE- firmy dla której zyski są ważniejsze niż życie ludzkie.

sledzik860

#6850445 Napisano: 19.03.2022 20:21:36
Swoją przygodę z loteriami zacząłem od niedawna i czytałem gdzieś na forum jak wkurzające potrafią być paragony z ITM, jednak dopiero dziś odczułem to na własnej skórze. Kupiłem 2 sery Hochland Gouda wędzona, a na paragonie treść: "Ser zolty pls 150g". Raz, że nie ma nazwy firmy, a dwa to ten ser ma gramaturę 135 g. Póki co nie rejestrowałem kodów. Kupiłem też 2 zupy mrożone Hortexa a na paragonie: "Zupa kalafiorowa 4" - przy czym w razie wygranej myślę, że u Smolara jest jakaś szansa, że przejdzie. W poniedziałek udam się tam i chcę zażądać stosownych wyjaśnień na piśmie. Macie jakieś doświadczenia w tych sprawach ?
1 brucee 0

kreo42

#6850453 Napisano: 19.03.2022 21:31:52
sledzik860 napisał(a):

Swoją przygodę z loteriami zacząłem od niedawna i czytałem gdzieś na forum jak wkurzające potrafią być paragony z ITM, jednak dopiero dziś odczułem to na własnej skórze. Kupiłem 2 sery Hochland Gouda wędzona, a na paragonie treść: "Ser zolty pls 150g". Raz, że nie ma nazwy firmy, a dwa to ten ser ma gramaturę 135 g. Póki co nie rejestrowałem kodów. Kupiłem też 2 zupy mrożone Hortexa a na paragonie: "Zupa kalafiorowa 4" - przy czym w razie wygranej myślę, że u Smolara jest jakaś szansa, że przejdzie. W poniedziałek udam się tam i chcę zażądać stosownych wyjaśnień na piśmie. Macie jakieś doświadczenia w tych sprawach ?

C4 ma tak samo,  zupa winiary chyba 35g, na paragonie 50, I tylko zamiast winiary to nestle było, ale tu była wygraną 500zl, przed wysłanie poszedłem po pieczątkę,  a sam wpisałem  co to za produkt

sesyjnie1

#6850461 Napisano: 20.03.2022 07:18:44
sledzik860 napisał(a):

Swoją przygodę z loteriami zacząłem od niedawna i czytałem gdzieś na forum jak wkurzające potrafią być paragony z ITM, jednak dopiero dziś odczułem to na własnej skórze. Kupiłem 2 sery Hochland Gouda wędzona, a na paragonie treść: "Ser zolty pls 150g". Raz, że nie ma nazwy firmy, a dwa to ten ser ma gramaturę 135 g. Póki co nie rejestrowałem kodów. Kupiłem też 2 zupy mrożone Hortexa a na paragonie: "Zupa kalafiorowa 4" - przy czym w razie wygranej myślę, że u Smolara jest jakaś szansa, że przejdzie. W poniedziałek udam się tam i chcę zażądać stosownych wyjaśnień na piśmie. Macie jakieś doświadczenia w tych sprawach ?

Ja tez tego nigdy nie sprawdzałam do czasu kiedy miałam zamiast np kisiel delecta po prostu napisane kisiel na paragonie. 
na szczęście przeszło bez zbędnych wyjaśnień, może sami to sprawdzali. Ale teraz jestem wyczulona 

Ceres

#6850507 Napisano: 20.03.2022 15:43:39
sesyjnie1 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

Swoją przygodę z loteriami zacząłem od niedawna i czytałem gdzieś na forum jak wkurzające potrafią być paragony z ITM, jednak dopiero dziś odczułem to na własnej skórze. Kupiłem 2 sery Hochland Gouda wędzona, a na paragonie treść: "Ser zolty pls 150g". Raz, że nie ma nazwy firmy, a dwa to ten ser ma gramaturę 135 g. Póki co nie rejestrowałem kodów. Kupiłem też 2 zupy mrożone Hortexa a na paragonie: "Zupa kalafiorowa 4" - przy czym w razie wygranej myślę, że u Smolara jest jakaś szansa, że przejdzie. W poniedziałek udam się tam i chcę zażądać stosownych wyjaśnień na piśmie. Macie jakieś doświadczenia w tych sprawach ?

Ja tez tego nigdy nie sprawdzałam do czasu kiedy miałam zamiast np kisiel delecta po prostu napisane kisiel na paragonie. na szczęście przeszło bez zbędnych wyjaśnień, może sami to sprawdzali. Ale teraz jestem wyczulona 

Mnie podobne sytuacje spotkały z paragonami Z Polomarketu. Cheetos to chrupki serowe, kisiel to po prostu kisiel bez jakiejkolwiek wzmianki jaki producent.
Jeśli chodzi o paragony z ITM, u mnie też są lakoniczne opisy, ale przy każdym produkcie jest podany nr z kodu kreskowego produktu.

sledzik860

#6850512 Napisano: 20.03.2022 17:57:24
Ceres napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

Swoją przygodę z loteriami zacząłem od niedawna i czytałem gdzieś na forum jak wkurzające potrafią być paragony z ITM, jednak dopiero dziś odczułem to na własnej skórze. Kupiłem 2 sery Hochland Gouda wędzona, a na paragonie treść: "Ser zolty pls 150g". Raz, że nie ma nazwy firmy, a dwa to ten ser ma gramaturę 135 g. Póki co nie rejestrowałem kodów. Kupiłem też 2 zupy mrożone Hortexa a na paragonie: "Zupa kalafiorowa 4" - przy czym w razie wygranej myślę, że u Smolara jest jakaś szansa, że przejdzie. W poniedziałek udam się tam i chcę zażądać stosownych wyjaśnień na piśmie. Macie jakieś doświadczenia w tych sprawach ?

Ja tez tego nigdy nie sprawdzałam do czasu kiedy miałam zamiast np kisiel delecta po prostu napisane kisiel na paragonie. na szczęście przeszło bez zbędnych wyjaśnień, może sami to sprawdzali. Ale teraz jestem wyczulona 

Mnie podobne sytuacje spotkały z paragonami Z Polomarketu. Cheetos to chrupki serowe, kisiel to po prostu kisiel bez jakiejkolwiek wzmianki jaki producent. Jeśli chodzi o paragony z ITM, u mnie też są lakoniczne opisy, ale przy każdym produkcie jest podany nr z kodu kreskowego produktu.

Tak, masz rację, zwróciłem uwagę na paragon i wklepałem kod kreskowy do wyszukiwarki i wyświetliła ona właściwy produkt. Pytanie jak to się ma do regulaminów poszczególnych agencji. Wydaje się, że to nie problem sprawdzić przez agencję jaki faktycznie produkt był zakupiony, jednak regulaminy głoszą powszechnie, że adnotacja jest wymagana na odwrocie paragonu. 
0 0

gosiak351

#6850618 Napisano: 21.03.2022 12:11:21
Ceres napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

Swoją przygodę z loteriami zacząłem od niedawna i czytałem gdzieś na forum jak wkurzające potrafią być paragony z ITM, jednak dopiero dziś odczułem to na własnej skórze. Kupiłem 2 sery Hochland Gouda wędzona, a na paragonie treść: "Ser zolty pls 150g". Raz, że nie ma nazwy firmy, a dwa to ten ser ma gramaturę 135 g. Póki co nie rejestrowałem kodów. Kupiłem też 2 zupy mrożone Hortexa a na paragonie: "Zupa kalafiorowa 4" - przy czym w razie wygranej myślę, że u Smolara jest jakaś szansa, że przejdzie. W poniedziałek udam się tam i chcę zażądać stosownych wyjaśnień na piśmie. Macie jakieś doświadczenia w tych sprawach ?

Ja tez tego nigdy nie sprawdzałam do czasu kiedy miałam zamiast np kisiel delecta po prostu napisane kisiel na paragonie. na szczęście przeszło bez zbędnych wyjaśnień, może sami to sprawdzali. Ale teraz jestem wyczulona 

Mnie podobne sytuacje spotkały z paragonami Z Polomarketu. Cheetos to chrupki serowe, kisiel to po prostu kisiel bez jakiejkolwiek wzmianki jaki producent. Jeśli chodzi o paragony z ITM, u mnie też są lakoniczne opisy, ale przy każdym produkcie jest podany nr z kodu kreskowego produktu.

o tez mnie to wkurza, szczególnie, że blisko mam sklep , który nie opisuje paragonów
0 0

incendio12

#6850620 Napisano: 21.03.2022 12:27:13
gosiak351 napisał(a):

Ceres napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

Swoją przygodę z loteriami zacząłem od niedawna i czytałem gdzieś na forum jak wkurzające potrafią być paragony z ITM, jednak dopiero dziś odczułem to na własnej skórze. Kupiłem 2 sery Hochland Gouda wędzona, a na paragonie treść: "Ser zolty pls 150g". Raz, że nie ma nazwy firmy, a dwa to ten ser ma gramaturę 135 g. Póki co nie rejestrowałem kodów. Kupiłem też 2 zupy mrożone Hortexa a na paragonie: "Zupa kalafiorowa 4" - przy czym w razie wygranej myślę, że u Smolara jest jakaś szansa, że przejdzie. W poniedziałek udam się tam i chcę zażądać stosownych wyjaśnień na piśmie. Macie jakieś doświadczenia w tych sprawach ?

Ja tez tego nigdy nie sprawdzałam do czasu kiedy miałam zamiast np kisiel delecta po prostu napisane kisiel na paragonie. na szczęście przeszło bez zbędnych wyjaśnień, może sami to sprawdzali. Ale teraz jestem wyczulona 

Mnie podobne sytuacje spotkały z paragonami Z Polomarketu. Cheetos to chrupki serowe, kisiel to po prostu kisiel bez jakiejkolwiek wzmianki jaki producent. Jeśli chodzi o paragony z ITM, u mnie też są lakoniczne opisy, ale przy każdym produkcie jest podany nr z kodu kreskowego produktu.

o tez mnie to wkurza, szczególnie, że blisko mam sklep , który nie opisuje paragonów


Ja kiedyś w jakimś osiedlowym sklepie kupowałam Tigera na jakiś konkurs, patrzę a na paragonie "Burn". Pytam się Pani o co chodzi, a ona, że tak ma opisane wszystkie energetyki w tym sklepie.. Nie wiedziała o co mi chodzi z pieczątką, nabazgrała coś długopisem na tym paragonie i końcowo nic na nim nie było widać, więc nie zgłosiłam go emotka  Ale paragony z ITM to inna sprawa, to jednak nie jest jakiś mały sklep na wsi tylko duża sieć, a opisy tam to koszmar. Na szczęście agencje chyba wiedzą o tym więc nie chcą pieczątek  emotka
0 0

atyde25

#6850627 Napisano: 21.03.2022 12:51:37
Normalnie nie wierzę dziś mi się w Biedrzea baba przyczepiła,że przez komórkę gadam hahahah a stanęłam z boku przy ścianie grzecznie.
Ile ja się nasłuchałam o operacjach,bardzo intymnych szczegółach z życia innych i nawet mi na myśl nie przyszło komuś uwagi
prawić:P
I uwaga ja tylko rozmawiałam z kurierem o przesyłce haahhahha
I teraz hit jak byłam przy kasie oczywiście samoobsługowej znowu zadzwonił.........
Ale jak jej powiedziałam bo mnie poniosły nerwy ,że zaraz jej przywalę,że będzie policję musiała wzywać to już miałam spokojne zakupy 0 uwag od kogokolwiek.
Zawsze jestem miła,wyrozumiała,niekonfliktowa i mam takie przygody.
0 0

atyde25

#6850628 Napisano: 21.03.2022 12:54:05
Ale i tak się nie wkurzam bo od rana umyłam 1 okno,wyczyściłam półkę w łazience,umyłam szufladkę w pralce.
No i trzeba iść do parku zieleń uspokaja.Ludzie są okropnie czepliwi dobrze,że z takimi mam tylko przygody w sklepach a nie muszę z nimi żyć pod jednym dachem.Współczuję serdecznie rodzinie tej baby.
0 0

fineessa

#6850635 Napisano: 21.03.2022 13:19:43
incendio12 napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

Ceres napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

Swoją przygodę z loteriami zacząłem od niedawna i czytałem gdzieś na forum jak wkurzające potrafią być paragony z ITM, jednak dopiero dziś odczułem to na własnej skórze. Kupiłem 2 sery Hochland Gouda wędzona, a na paragonie treść: "Ser zolty pls 150g". Raz, że nie ma nazwy firmy, a dwa to ten ser ma gramaturę 135 g. Póki co nie rejestrowałem kodów. Kupiłem też 2 zupy mrożone Hortexa a na paragonie: "Zupa kalafiorowa 4" - przy czym w razie wygranej myślę, że u Smolara jest jakaś szansa, że przejdzie. W poniedziałek udam się tam i chcę zażądać stosownych wyjaśnień na piśmie. Macie jakieś doświadczenia w tych sprawach ?

Ja tez tego nigdy nie sprawdzałam do czasu kiedy miałam zamiast np kisiel delecta po prostu napisane kisiel na paragonie. na szczęście przeszło bez zbędnych wyjaśnień, może sami to sprawdzali. Ale teraz jestem wyczulona 

Mnie podobne sytuacje spotkały z paragonami Z Polomarketu. Cheetos to chrupki serowe, kisiel to po prostu kisiel bez jakiejkolwiek wzmianki jaki producent. Jeśli chodzi o paragony z ITM, u mnie też są lakoniczne opisy, ale przy każdym produkcie jest podany nr z kodu kreskowego produktu.

o tez mnie to wkurza, szczególnie, że blisko mam sklep , który nie opisuje paragonów

Ja kiedyś w jakimś osiedlowym sklepie kupowałam Tigera na jakiś konkurs, patrzę a na paragonie "Burn". Pytam się Pani o co chodzi, a ona, że tak ma opisane wszystkie energetyki w tym sklepie.. Nie wiedziała o co mi chodzi z pieczątką, nabazgrała coś długopisem na tym paragonie i końcowo nic na nim nie było widać, więc nie zgłosiłam go emotka  Ale paragony z ITM to inna sprawa, to jednak nie jest jakiś mały sklep na wsi tylko duża sieć, a opisy tam to koszmar. Na szczęście agencje chyba wiedzą o tym więc nie chcą pieczątek  emotka

Ale ogólnie paragony w Dino tez nie są najlepiej opisane. Budyń Winiary to tylko budyń, proszek do pieczenia Gellwe to tylko proszek do pieczenia. Trudno to zgłosić na loterie.
0 0

ziolko

#6850658 Napisano: 21.03.2022 15:06:59
atyde25 ta baba to klientka czy pracownica biedronki? 
0 0

pawelski

#6850702 Napisano: 21.03.2022 21:13:02
Loteria Hochland 7 razy pan Adam z Aleksandrowa Łódzkiego a trochę wcześniej 4 razy pan Jacek z Aleksandrowa Łódzkiego.

visserarthur

#6850708 Napisano: 21.03.2022 22:01:30
1940bruce1973 napisał(a):

Ale mnie wpienia czepialstwo innych. Zamiast zająć się własnymi sprawami, kąsanie drugiego za każdy wpis w MDW. Kurczę, jaki trzeba mieć charakter?! emotka emotka emotka

Jakiś nowicjusz (przynajmniej "oficjalnie"), zaraz zapewne będzie blokada