Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

freyja88

#6848778 Napisano: 09.03.2022 16:02:59
banka-manka napisał(a):

Kupiłam nowy starter Orange, kilka tygodni temu. Typowo jako numer konkursowy.I od chwili aktywowania co chwilę ktoś dzwoni. Jak nie jakieś kancelarie prawnicze, żeby ściągnąć należności za brak opłat, infolinie, windykacje, prywatne osoby. Wszyscy szukają Pana Andrzeja z Gdyni.
Nie wiem co Pan Andrzej nawywijał na ten numer telefonu, że musiał się go pozbyć.
Ale wkurza mnie ciągłe oddzwanianie z myślą, że to z konkursu. I te ciągłe tłumaczenia, że to nie jest już numer Pana Andrzeja emotka

Ja muszę zapisywać ludzi do kardiologa i przyjmować życzenia urodzinowe/imieninowe/świąteczne za p.Zbyszka z Wyższego Urządu Górniczego emotka

faworek

#6848793 Napisano: 09.03.2022 16:46:28
freyja88 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Kupiłam nowy starter Orange, kilka tygodni temu. Typowo jako numer konkursowy.I od chwili aktywowania co chwilę ktoś dzwoni. Jak nie jakieś kancelarie prawnicze, żeby ściągnąć należności za brak opłat, infolinie, windykacje, prywatne osoby. Wszyscy szukają Pana Andrzeja z Gdyni.Nie wiem co Pan Andrzej nawywijał na ten numer telefonu, że musiał się go pozbyć.
Ale wkurza mnie ciągłe oddzwanianie z myślą, że to z konkursu. I te ciągłe tłumaczenia, że to nie jest już numer Pana Andrzeja emotka

Ja muszę zapisywać ludzi do kardiologa i przyjmować życzenia urodzinowe/imieninowe/świąteczne za p.Zbyszka z Wyższego Urządu Górniczego emotka

do mnie kiedyś zadzwonił pan i pytał się, kiedy spłyniemy Dunajcem, bo on już tu czeka. ;D Jestem z Mazowsza. Kłócił się ze mną, że sobie robimy z niego żarty, rozłączył się. Zadzwonił drugi raz i wtedy do niego dotarło, że zgubił swoją grupę emotka  :D
0 0

domika

#6848802 Napisano: 09.03.2022 17:46:59
faworek napisał(a):

freyja88 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Kupiłam nowy starter Orange, kilka tygodni temu. Typowo jako numer konkursowy.I od chwili aktywowania co chwilę ktoś dzwoni. Jak nie jakieś kancelarie prawnicze, żeby ściągnąć należności za brak opłat, infolinie, windykacje, prywatne osoby. Wszyscy szukają Pana Andrzeja z Gdyni.Nie wiem co Pan Andrzej nawywijał na ten numer telefonu, że musiał się go pozbyć.Ale wkurza mnie ciągłe oddzwanianie z myślą, że to z konkursu. I te ciągłe tłumaczenia, że to nie jest już numer Pana Andrzeja emotka

Ja muszę zapisywać ludzi do kardiologa i przyjmować życzenia urodzinowe/imieninowe/świąteczne za p.Zbyszka z Wyższego Urządu Górniczego emotka

do mnie kiedyś zadzwonił pan i pytał się, kiedy spłyniemy Dunajcem, bo on już tu czeka. ;D Jestem z Mazowsza. Kłócił się ze mną, że sobie robimy z niego żarty, rozłączył się. Zadzwonił drugi raz i wtedy do niego dotarło, że zgubił swoją grupę emotka  :D

Ja mam to samo z konkursowym numerem z Orange ,
Codziennie po kilka razy dzwonią do mnie szukając pana Rajmunda.
Pan Rajmund ma branie jako elektryk samochodowy emotka

fineessa

#6848803 Napisano: 09.03.2022 17:53:31
domika napisał(a):

faworek napisał(a):

freyja88 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Kupiłam nowy starter Orange, kilka tygodni temu. Typowo jako numer konkursowy.I od chwili aktywowania co chwilę ktoś dzwoni. Jak nie jakieś kancelarie prawnicze, żeby ściągnąć należności za brak opłat, infolinie, windykacje, prywatne osoby. Wszyscy szukają Pana Andrzeja z Gdyni.Nie wiem co Pan Andrzej nawywijał na ten numer telefonu, że musiał się go pozbyć.Ale wkurza mnie ciągłe oddzwanianie z myślą, że to z konkursu. I te ciągłe tłumaczenia, że to nie jest już numer Pana Andrzeja emotka

Ja muszę zapisywać ludzi do kardiologa i przyjmować życzenia urodzinowe/imieninowe/świąteczne za p.Zbyszka z Wyższego Urządu Górniczego emotka

do mnie kiedyś zadzwonił pan i pytał się, kiedy spłyniemy Dunajcem, bo on już tu czeka. ;D Jestem z Mazowsza. Kłócił się ze mną, że sobie robimy z niego żarty, rozłączył się. Zadzwonił drugi raz i wtedy do niego dotarło, że zgubił swoją grupę emotka  :D

Ja mam to samo z konkursowym numerem z Orange ,Codziennie po kilka razy dzwonią do mnie szukając pana Rajmunda.
Pan Rajmund ma branie jako elektryk samochodowy emotka

Ja miałam konkursowy numer ale z Play to codziennie, kilkanaście razy z różnych numerów, z całej Polski wydzwaniali do mnie i zapraszali na jakieś badania 60+, co z tego ze ja mam 30. Numer skasowałam.
0 0

warcik

#6848805 Napisano: 09.03.2022 18:06:39
Ja mam na starterze z Orange taką "atrakcję", że zabierają mi 3,62 zł po doładowaniu konta, za przywrócenie środków, które mam na koncie. Już 2. raz. Czy to we wszystkich nowych starterach tak jest. Moim zdaniem to nieuczciwe.
0 0

nitka310

#6848811 Napisano: 09.03.2022 18:44:02
fineessa napisał(a):

domika napisał(a):

faworek napisał(a):

freyja88 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Kupiłam nowy starter Orange, kilka tygodni temu. Typowo jako numer konkursowy.I od chwili aktywowania co chwilę ktoś dzwoni. Jak nie jakieś kancelarie prawnicze, żeby ściągnąć należności za brak opłat, infolinie, windykacje, prywatne osoby. Wszyscy szukają Pana Andrzeja z Gdyni.Nie wiem co Pan Andrzej nawywijał na ten numer telefonu, że musiał się go pozbyć.Ale wkurza mnie ciągłe oddzwanianie z myślą, że to z konkursu. I te ciągłe tłumaczenia, że to nie jest już numer Pana Andrzeja emotka

Ja muszę zapisywać ludzi do kardiologa i przyjmować życzenia urodzinowe/imieninowe/świąteczne za p.Zbyszka z Wyższego Urządu Górniczego emotka

do mnie kiedyś zadzwonił pan i pytał się, kiedy spłyniemy Dunajcem, bo on już tu czeka. ;D Jestem z Mazowsza. Kłócił się ze mną, że sobie robimy z niego żarty, rozłączył się. Zadzwonił drugi raz i wtedy do niego dotarło, że zgubił swoją grupę emotka  :D

Ja mam to samo z konkursowym numerem z Orange ,Codziennie po kilka razy dzwonią do mnie szukając pana Rajmunda. Pan Rajmund ma branie jako elektryk samochodowy emotka

Ja miałam konkursowy numer ale z Play to codziennie, kilkanaście razy z różnych numerów, z całej Polski wydzwaniali do mnie i zapraszali na jakieś badania 60+, co z tego ze ja mam 30. Numer skasowałam.

Ja ponad rok temu wzięłam nowy numer w plusie na abonament. Teraz już mniej ale na początku to po kilkanaście sms z pożyczkami, telefony z badaniami z kujawsko-pomorskiego itd. Ile razy musiałam tłumaczyć że nie mam 21 lat, jestem kobietą a nie Panem A. I mieszkam w wielkopolsce...emotka
0 0

anaesth

#6848812 Napisano: 09.03.2022 18:45:01
domika napisał(a):

faworek napisał(a):

freyja88 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Kupiłam nowy starter Orange, kilka tygodni temu. Typowo jako numer konkursowy.I od chwili aktywowania co chwilę ktoś dzwoni. Jak nie jakieś kancelarie prawnicze, żeby ściągnąć należności za brak opłat, infolinie, windykacje, prywatne osoby. Wszyscy szukają Pana Andrzeja z Gdyni.Nie wiem co Pan Andrzej nawywijał na ten numer telefonu, że musiał się go pozbyć.Ale wkurza mnie ciągłe oddzwanianie z myślą, że to z konkursu. I te ciągłe tłumaczenia, że to nie jest już numer Pana Andrzeja emotka

Ja muszę zapisywać ludzi do kardiologa i przyjmować życzenia urodzinowe/imieninowe/świąteczne za p.Zbyszka z Wyższego Urządu Górniczego emotka

do mnie kiedyś zadzwonił pan i pytał się, kiedy spłyniemy Dunajcem, bo on już tu czeka. ;D Jestem z Mazowsza. Kłócił się ze mną, że sobie robimy z niego żarty, rozłączył się. Zadzwonił drugi raz i wtedy do niego dotarło, że zgubił swoją grupę emotka  :D

Ja mam to samo z konkursowym numerem z Orange ,Codziennie po kilka razy dzwonią do mnie szukając pana Rajmunda.
Pan Rajmund ma branie jako elektryk samochodowy emotka

Swego czasu byłam panią Aleksandrą, która nabrała chwilówek we wszystkich możliwych firmach lichwiarskich i pracowała w szkole jeździeckiej - matki chciały zapisywać swoje dzieci na lekcje jazdy konnej emotka
0 0

sylzab2294

#6848814 Napisano: 09.03.2022 18:50:59
anaesth napisał(a):

domika napisał(a):

faworek napisał(a):

freyja88 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Kupiłam nowy starter Orange, kilka tygodni temu. Typowo jako numer konkursowy.I od chwili aktywowania co chwilę ktoś dzwoni. Jak nie jakieś kancelarie prawnicze, żeby ściągnąć należności za brak opłat, infolinie, windykacje, prywatne osoby. Wszyscy szukają Pana Andrzeja z Gdyni.Nie wiem co Pan Andrzej nawywijał na ten numer telefonu, że musiał się go pozbyć.Ale wkurza mnie ciągłe oddzwanianie z myślą, że to z konkursu. I te ciągłe tłumaczenia, że to nie jest już numer Pana Andrzeja emotka

Ja muszę zapisywać ludzi do kardiologa i przyjmować życzenia urodzinowe/imieninowe/świąteczne za p.Zbyszka z Wyższego Urządu Górniczego emotka

do mnie kiedyś zadzwonił pan i pytał się, kiedy spłyniemy Dunajcem, bo on już tu czeka. ;D Jestem z Mazowsza. Kłócił się ze mną, że sobie robimy z niego żarty, rozłączył się. Zadzwonił drugi raz i wtedy do niego dotarło, że zgubił swoją grupę emotka  :D

Ja mam to samo z konkursowym numerem z Orange ,Codziennie po kilka razy dzwonią do mnie szukając pana Rajmunda. Pan Rajmund ma branie jako elektryk samochodowy emotka

Swego czasu byłam panią Aleksandrą, która nabrała chwilówek we wszystkich możliwych firmach lichwiarskich i pracowała w szkole jeździeckiej - matki chciały zapisywać swoje dzieci na lekcje jazdy konnej emotka

do mnie dzwonią co roku, jak się sezon zbliża, że chcą zrobić przegląd skutera piaggio emotka Nawet ostatnio mi pan poradził, żebym takowy otworzyła skoro jest tylu chętnych... No ale wkurza mnie to jak nie wiem, bo odbieram zawsze z nadzieją, że dzwonią z konkursu, a tu zonk...Skutery... Numer z Play emotka
3 joan, mia, kalka 0

cudaczek121

#6848845 Napisano: 09.03.2022 22:52:20
freyja88 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Kupiłam nowy starter Orange, kilka tygodni temu. Typowo jako numer konkursowy.I od chwili aktywowania co chwilę ktoś dzwoni. Jak nie jakieś kancelarie prawnicze, żeby ściągnąć należności za brak opłat, infolinie, windykacje, prywatne osoby. Wszyscy szukają Pana Andrzeja z Gdyni.Nie wiem co Pan Andrzej nawywijał na ten numer telefonu, że musiał się go pozbyć.
Ale wkurza mnie ciągłe oddzwanianie z myślą, że to z konkursu. I te ciągłe tłumaczenia, że to nie jest już numer Pana Andrzeja emotka

Ja muszę zapisywać ludzi do kardiologa i przyjmować życzenia urodzinowe/imieninowe/świąteczne za p.Zbyszka z Wyższego Urządu Górniczego emotka

Mam.kilka nieaktywnych juz od bardzo dawna starterów. Zapewne nowi właściciele numerów będą nekani smsami z radia Zet, rmf, wróżbity Macieja i non stop jakichś natrętów zapraszających na badziewne pokazy garnkow

kalka

#6848993 Napisano: 10.03.2022 16:56:36
Czytam i nie wierzę!Jak można być taką bestią!Ogarnia mnie złość emotka i jednocześnie płakać mi się chceemotka
 "Mężczyzna zgwałcił 19-latkę z Ukrainy, którą przyjął pod swój dach. Uciekała przed wojną do Wrocławia,
kobieta ta była w trudnej sytuacji życiowej, uciekła z objętej wojną Ukrainy, nie znała języka polskiego, nie znała miasta i nigdy nie była w Polsce. Zaufała mężczyźnie, który obiecał jej pomóc i dać schronienie. Za zgwałcenie 19-latki mężczyźnie może grozić do 12 lat więzienia" 

oset

#6849022 Napisano: 10.03.2022 18:38:40
kalka napisał(a):

Czytam i nie wierzę!Jak można być taką bestią!Ogarnia mnie złość emotka i jednocześnie płakać mi się chceemotka  "Mężczyzna zgwałcił 19-latkę z Ukrainy, którą przyjął pod swój dach. Uciekała przed wojną do Wrocławia,
kobieta ta była w trudnej sytuacji życiowej, uciekła z objętej wojną Ukrainy, nie znała języka polskiego, nie znała miasta i nigdy nie była w Polsce. Zaufała mężczyźnie, który obiecał jej pomóc i dać schronienie. Za zgwałcenie 19-latki mężczyźnie może grozić do 12 lat więzienia" 

To jakiś skur.wiel.
2 kalka, peppa7 0

menadzermaja

#6849033 Napisano: 10.03.2022 19:44:12
Wkurza mnie niedziałająca aplikacja. Wiecznie jakis problem.emotka
0 0

Fitta002

#6849177 Napisano: 11.03.2022 18:35:42
Wkurzają mnie oszuści w konkursach internetowych.
Znowu był konkurs z grą, dokładniej quizem. - Oreo, zwycięzcy są opublikowani tutaj:  https://winners-o....com/poland_2022_po/
Tak się składa, że osoby, które wygrały projektory w dniu 2/22/2022 i 3/1/2022 to dobre grono znajomych. Wiele konkursów już wygrali dzięki swoim umiejętnościom w programowaniu. 
Polecam sobie wyszukać panią, która wygrała nagrodę główną na facebooku i sprawdzić znajomych wpisując frazę "cza". 
Ciekawe czy teraz mi też usuniecie post. Banda znajomych, która czyści konkursy. 

zielonaszpilka

#6849204 Napisano: 11.03.2022 21:13:14
Fitta002 napisał(a):

Wkurzają mnie oszuści w konkursach internetowych.Znowu był konkurs z grą, dokładniej quizem. - Oreo, zwycięzcy są opublikowani tutaj:  https://winners-o....com/poland_2022_po/
Tak się składa, że osoby, które wygrały projektory w dniu 2/22/2022 i 3/1/2022 to dobre grono znajomych. Wiele konkursów już wygrali dzięki swoim umiejętnościom w programowaniu. 
Polecam sobie wyszukać panią, która wygrała nagrodę główną na facebooku i sprawdzić znajomych wpisując frazę "cza". 
Ciekawe czy teraz mi też usuniecie post. Banda znajomych, która czyści konkursy. 

A masz jakieś dowody na to, że oszukiwali? Bo póki co to widzę tylko jakieś żale kogoś kto przegrał i kto na forum jest od kilkunastu dni i póki co niewiele z siebie tu dał oprócz rzucania oskarżeniami. Wygranie dwóch nagród nazywasz "czyszczeniem"? Jakie to jeszcze konkursy wygrali dzięki umiejętnościom programowania? Ja zagrałam tylko kilka razy w tym konkursie i praktycznie za każdym razem wygrywałam - co prawda tylko bilety lub czapki, no ale nie przykładałam się za bardzo, a jednak wygrywałam. Jestem pewna, że dobry układ kart pozwalał na naprawdę szybkie ich odkrycie. Wiadomo, że konkursy z grami są specyficzne i często źle zabezpieczone, ale chciałabym wiedzieć jakie masz dowody narzucanie takich oskarżeń w stronę konkretnych osób wymienionych z nazwiska, a wcześniej też wskazanych z nicka na forum.

fineessa

#6849212 Napisano: 11.03.2022 21:50:27
Konkurs: Napisz w 10 słowach co w sobie lubisz. W odpowiedziach-elaboraty na kilkanaście zdań+ zdjęcia. No ludzie!
1 ewikewikk 0

synk

#6849214 Napisano: 11.03.2022 22:06:28
Wkurza mnie, że mi się nie chce. Mam konkurs, który ma miesięczne edycje. Parę razy wygrałem, wiem co lubią - ale albo mi się nie chce, albo w danym miesiącu znów kubki i smycze do wygrania...albo plecaki, których mam już kilka.
Nawet wpisać w bazę konkursu mi się nie chce. Może ktoś wpisze: https://www.e-autonaprawa.pl/konkurs

Emememe

#6849215 Napisano: 11.03.2022 22:24:32
fineessa napisał(a):

Konkurs: Napisz w 10 słowach co w sobie lubisz. W odpowiedziach-elaboraty na kilkanaście zdań+ zdjęcia. No ludzie!


O jak mnie to wkurza! A dodatkowo jak takie coś wygra, to irytacja wykracza poza skalę!

siewcazamieszania

#6849216 Napisano: 11.03.2022 23:09:37
synk napisał(a):

Wkurza mnie, że mi się nie chce. Mam konkurs, który ma miesięczne edycje. Parę razy wygrałem, wiem co lubią - ale albo mi się nie chce, albo w danym miesiącu znów kubki i smycze do wygrania...albo plecaki, których mam już kilka.Nawet wpisać w bazę konkursu mi się nie chce. Może ktoś wpisze: https://www.e-autonaprawa.pl/konkurs

Skorzystałam. Nie mam auta ani wiedzy, ale szybciutko ją poszerzyłam dzięki google. Może się uda, w sumie plecak się przyda.
1 synk 0

gosiak351

#6849217 Napisano: 11.03.2022 23:39:31
wkurza mnie, że mam takie stany lękowe, że nie mam na nic siły, kilka konkursów mi przepadło a ja nie umiem przełamać swojego stuporu, 
0 0

synk

#6849226 Napisano: 12.03.2022 09:09:34
cb656 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Mam kilka nieaktywnych juz od bardzo dawna starterów. Zapewne nowi właściciele numerów będą nekani smsami z radia Zet, rmf, wróżbity Macieja i non stop jakichś natrętów zapraszających na badziewne pokazy garnkow

Numer nieaktywny przecież można aktywować przez doładowanie na przykład... Ja tak kiedyś po roku chyba aktywowałem ponownie.Czy to tak jest, że od razu numer tracisz? Czy on nadal jest przypisany do konta osoby, na którą był zarejestrowany? Po jakim czasie z automatu wchodzi do puli wolnych numerów Operatora? emotka

Przeważnie numer trafia do puli po roku od wygaśnięcia ważności konta (połączeń przychodzących). Ale niektóre sieci mogą odsprzedać numer nawet po pół roku.
0 0