Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kumulacja

kumulacja

#6755635 Napisano: 01.01.2021 10:57:06 w WC - rozmowy o wszystkim
superloser napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

dobrze jest się odprężyć, zapalić świecę Glade o kojącym aromacie. Nastrój się wtedy zmienia i nie wali w domu jak z rozprutej małpy w ciemnej murzyńskiej chacie...

Czy Wam też czasami przychodzą tylko TAKIE teksty do głowy? emotka

emotka Politically correct  emotka

Moj rym na Papsi i lays


... dlatego Pepsi i Lays kupuje, gdyż rośnie mi CENZURA i podle sie czuje

Po Pepsi jesteś sexy!  Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6755282 Napisano: 30.12.2020 17:17:13 w Czy informują/ informowali?
kalinea napisał(a):

Za który dzień informowała dzis Pepsi Lidl?

Pierwszy dzień konkursu, czyli 28 grudnia.  Wyświetl w wątku >>
1 fineessa 0

kumulacja

#6753844 Napisano: 21.12.2020 19:50:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

deva napisał(a):

olunka napisał(a):

deva napisał(a):

Czy maile  z danego etapu Lubisiów idą wszystkie w jednym czasie?

a czy Lubisie poszły juz z ostatniego etapu tez?

ja mam z 5, z ostatniego chyba nie

pytam, bo ktos pisal,ze ma z 5 i słał na sam koniec konkursu

kukuleczka napisała w wątku MDW:
Lubisie V etap, szok bo zgłoszeniem najgorszym z najgorszych 10 min przed końcem konkursu. 
Koniec konkursu to w tym wypadku koniec etapu. Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0

kumulacja

#6751376 Napisano: 11.12.2020 09:52:51 w Czy informują/ informowali?
Lubisie, Jagermeister, Vegeta - wciąż czekamy na nagrody.
W tym czekaniu to Mikołaj doczeka się długiej brody emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6751299 Napisano: 10.12.2020 19:39:20 w Smolar
koniczynka123 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Drogi Smolarze!
Jeżeli czytasz tę rubrykę to wiedz, że zawieszki w konkursie NIVEA w Biedronce są po prostu goowniane.
Już kiedyś były one nagrodami w jakimś tam konkursie.  Mniejszych nie dało się już wyprodukować!???
Nie nadają się nawet dla lalek.
Proszę nam nie fundować byle czego. Te zawieszki są do niczego!!! emotka emotka

To STUDIO VERSUS, zostało im z tamtego roku to wykombinowali jak się tego pozbyć emotka
Smolar wysłał info o wysyłce paczki kurierem DPD, czy to może bony Dino (pełny koszyk)? Ktoś może potwierdziĆ?

Moja wina, miałam jakieś omamy wzrokowe, bo widziałam Smolara, a nie Versus.
Wierzę w to, że Smolar nigdy nie podaruje nam takiego badziewia. Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6751298 Napisano: 10.12.2020 19:38:20 w Smolar
anaesth napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Drogi Smolarze!

A to nie Versus organizuje? Biednemu Smolarowi się oberwało emotka   emotka

Moja pomyłka. Smolarowi oberwało się niesłusznie, ale z drugiej strony ... niech nie bierze przykładu z Versusa emotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

kumulacja

#6750893 Napisano: 09.12.2020 12:49:04 w Czy informują/ informowali?
jokan napisał(a):

kumulacja napisał(a):

xooxooxoo napisał(a):

Czy informowali z tego konkursu? Świąteczny konkurs Viva według regulaminu wyniki miały pojawić się wczoraj na stronie... 

helenaa pisała w wątku Informują, że mejle były dzisiaj ok. 9.00.

kumulacja, ale to chyba nie o ten sam konkurs chodzi , ona pisala o Onecie

Wkleił mi się zły link. Były mejle z tego konkursu:
https://www.e-kon...ni.html#.X9C5mtJKj4Y Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

kumulacja

#6750288 Napisano: 07.12.2020 12:54:56 w Wkurza mnie...
agakaz2 napisał(a):

wkurza mnie coś takiego
karo202 specjalnie zakłada konto by mi napisać taki tekst

Jeśli jesteś tak tępa, że nie potrafisz nawet dodać poprawnie konkursu, to się za to nie bierz, albo zleć to jakże trudne zadanie komuś innemu. Konkurs jest w ABC, wypadałoby dodać tą informację, organizatorem jest Amaraz a nie sklepy abc, ilość nagród tez nie podana... błagam wróć się do podstawówki, albo nie bierz się za coś, co cię przerasta.


odpowiem tu bo zablokował mi możliwość obrony.
konkurs można poprawić pisząc do administratora strony - ktoś tu dał takie info

I NIE POZWOLĘ SIĘ OBRAŻAĆ!

Zapewniam Cię, że to nie ja. Chociaż ostatnio uzupełniam opisy konkursów, nigdy jednak nie poniżyłabym się do tego stopnia, aby obrażać kogoś z forum. Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6750018 Napisano: 05.12.2020 22:39:29 w Czy informują/ informowali?
superloser napisał(a):

Byly te Lubisie czy kolejny emotka

Nie było, bo na pewno ktoś by się pochwalił wygraną. Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6749032 Napisano: 01.12.2020 19:57:28 w Wkurza mnie...
1q1q1q napisał(a):

Gdzie te konkursy...? Prawdziwe takie. Z ekstra nagrodami. I ich ilościami...?!

Nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma ...
Dookoła jeden z drugim jak nie bramka, to loteria.
Marne fanty, nędzna kasa, targająca mną histeria ... Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6747697 Napisano: 26.11.2020 14:52:08 w Czy informują/ informowali?
awangarda napisał(a):

Lubisie?

W zeszłym tygodniu informacje o nagrodach były w środę, a w tym dzisiaj tzn. w czwartek.
Pewnie było więcej zgłoszeń i dlatego czas wysyłania wiadomości się wydłużył.
Gdyby ktoś był ciekawy, to jedna moja nagrodzona wypowiedź była pisana prozą,
a druga wierszem. Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6747696 Napisano: 26.11.2020 14:48:52 w Wkurza mnie...
FBbeata7 napisał(a):

Gdzieś zgubiłam sobie dane strony, gdzie mogę sprawdzić, ile jeszcze mi zostało na karcie Travel& Spa z jaj Farmio.Specjalnie nie wyrzucałam koperty i pisma ,które  było z kartą, a teraz gdzieś zadziałam.Same kłopoty z tą  wygraną- nie dość,że nie wiadomo, gdzie można  nią płacić, niby sklepy ze zdrową żywnością, tak pisali na stronie - obeszłam 3 we Wrocławiu - żaden jej nie przyjmuje, to jeszcze salda nie mogę sprawdzić.Po co to  dawać na nagrody takie kłopotliwe karty?

Płaciliśmy ta kartą wstępy na basen, płaciliśmy w restauracjach (również na wynos).
I sporo jeszcze zostało na kartach. Miały być na wyjazd, ale zawsze coś stało nam na przeszkodzie.
A Wy gdzie wykorzystywaliście jeszcze karty z Farmio? Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6747353 Napisano: 25.11.2020 13:52:41 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Apel do organizatorów konkursów:
Nie dawajcie nam  badziewno-szajsowatych nagród, które to mogłyby być dodatkiem do zakupu większej ilości produktów np. 10 - ewentualnie.
Nie chcemy łaciatego szmelcu, cheetosowej marnoty czy innej nędzo-tanizny.
Wkurzają mnie takie szkaradzieństwa. Aczkolwiek szanuję tych, którym się to podoba.

Ja już bym wolała dostać choćby i 5 złotych na konto bankowe/paypal niż takie badziewie. Kilka dni temu mi wysłali z aplikacji Sweetbees na Paypal 2.40 za ankietę o piesku- to już takie coś wolę niż łaciatą chińszczyznę.

Od dzisiaj piszę (oczywiście nie ze swojego konta - żeby mnie nie zbanowano) do każdego sponsora nagród, żeby nie zalewał świata konkursowiczów tandetą. Niedawno narzekałam na marne nagrody 50 zł (gdzie jeszcze trzeba coś kupić, wydać na sms, czasem na znaczek), ale to i tak luksus w porównaniu do jakiejś torby na zakupy, opakowania na banany czy słuchawek Cheetos, które od razu się zepsuły (tak, dawno wylądowały w koszu). Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6747261 Napisano: 25.11.2020 10:58:34 w Wkurza mnie...
Apel do organizatorów konkursów:
Nie dawajcie nam  badziewno-szajsowatych nagród, które to mogłyby być dodatkiem do zakupu większej ilości produktów np. 10 - ewentualnie.
Nie chcemy łaciatego szmelcu, cheetosowej marnoty czy innej nędzo-tanizny.
Wkurzają mnie takie szkaradzieństwa. Aczkolwiek szanuję tych, którym się to podoba. Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6746169 Napisano: 20.11.2020 18:35:38 w Wkurza mnie...
domika napisał(a):

melancholia napisał(a):

Wkurza mnie brak świątecznych konkursów. Z roku na rok mam wrażenie, że jest ich w tym okresie coraz mniej. Pamiętam, że kiedyś przed wigilią było tak dużo rozwiązań i ta radość z nagród była większa, bo akurat na święta się trafiały. A w tym roku wątpię, żeby coś sensownego się rozkręciło przed świętami. Już rok temu była susza. A teraz to dalej wciskają te koszulki Lewandowskiego...

Niestety mam wrażenie że z roku na roku jest coraz gorzej. I z konkursami i z nagrodami.
Bo albo nagród jest mało ale fajne ale zakupy są drogie, albo nagród jest dużo, ale tylko główna fajna a reszta badziewie z którym nie ma co później zrobić emotka

Ktoś tu kiedyś napisał, że złote lata konkursowe już się skończyły. I to prawda. Kiedyś nie było ani nagród po 50 zł, ani jakiegoś badziewia. Może i szajs był, ale był też i hajs. I dużo więcej wartościowych nagród. Firmy biednieją, a my ich kosztem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6746167 Napisano: 20.11.2020 18:31:36 w Wkurza mnie...
melancholia napisał(a):

Wkurza mnie brak świątecznych konkursów. Z roku na rok mam wrażenie, że jest ich w tym okresie coraz mniej. Pamiętam, że kiedyś przed wigilią było tak dużo rozwiązań i ta radość z nagród była większa, bo akurat na święta się trafiały. A w tym roku wątpię, żeby coś sensownego się rozkręciło przed świętami. Już rok temu była susza. A teraz to dalej wciskają te koszulki Lewandowskiego...

Jedynie piwo albo wino można sobie wygrać. A kiedyś były takie fajne konkursy świąteczne, w tym adwentowe.
Może nie wszystko jeszcze stracone? Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

kumulacja

#6743114 Napisano: 10.11.2020 15:59:10 w Wkurza mnie...
agakaz2 napisał(a):

superloser napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

dostałam SMS od inpost24 że moja paczka jest wstrzymana z powodu niedopłaty 0,50 nóż w kieszeni się otwiera na oszustów żerujących z każdej strony wrr emotka

To zadzwon na numer wyguglowany inpost a nie podany w smsie.
A w sledzeniu gdzie jest ta paczka?

sprawdziłam na ich stronie pisali by uważać na takie SMS. nie czekam na żadną paczkę o numerach jakie podali

To jest zwykłe oszustwo. DPD ostrzega przed oszustami na swojej stronie. Oszuści potrafią podać numer paczki,
który jest prawidłowy, tylko po to, aby nas naciągnąć. Kiedyś mi wytłumaczono, że złodziej nadaje paczkę, a potem
rozsyła numer paczki do wielu osób. Nie sposób oszusta namierzyć, bo dane są fałszywe. To wiadomość od DPD. Wyświetl w wątku >>
2 brucee, sks900 0

kumulacja

#6742729 Napisano: 09.11.2020 10:08:16 w SZUKAM....
Szukam sprawdzonego sposobu na trwałe wyleczenie się z wysyłania tekstu konkursowego ostatniego dnia.
Może piołun na język? Może biczowanie pokrzywami? Na pewno dostanę od Was rewelacyjny sposób na to. Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

kumulacja

#6742561 Napisano: 08.11.2020 12:13:56 w Wkurza mnie...
kalinea napisał(a):

Nie wiem co robic poprosiłam o zakup paragonu forumowicza, przesłałam pieniądze a tu ani widu ani słychu paragonu, forumowicz nie odpowiada na wiadomości... emotka

Jest u nas temat: NIE polecam wymiany z ...
Wpisz się do niego. Jeśli forumowicz nie odpowiada z ważnych przyczyn np. choroby, to się potem wytłumaczy.
Ale jeśli po prostu Ciebie naciągnął, to my też chcielibyśmy być ostrzeżeni. Zdarzały się tu oszustwa.
https://www.e-kon...ie-polecam-wymiany-z Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6741666 Napisano: 04.11.2020 11:32:24 w PLAGIATY

Mamy piękną Jesień, ale wiem, że idzie dla  Was Zima pełna nagród! Buźki emotka  

Adamie! Wiosna oraz lato też! Jesteś nie w porządku - dobrze o tym wiesz!
Aby skończyć ten temat oczekuję od Ciebie jednego zdania: przepraszam i obiecuję poprawę.
Jesteś pod obstrzałem naszych spojrzeń. Więc dąż do tego, żeby nie były to spojrzenia ogniste. Wyświetl w wątku >>